W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Radio Wolne Media   
Podobne tematy
Kim jest Bimi?254
Wolne Media14
Wolne Media zostaną zawieszone? 25
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 17029
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adgolek




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 18 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurycy Hawranek napisał:
Jeżeli nie robiłbyś programów stricte katolickich (tzn. propagujących wiarę) to nie widzę problemu. Myślę, że można by dać ci na próbę jakąś godzinę, czy pół.

Nie jestem katolikiem. Jeżeli chodzi o moją wiarę, to odwołuję się do Biblii i do osobistego doświadczenia z Bogiem. Nikomu nic nie wciskam. To tyle. Co do tej próby, to jeszcze się zgadamy, ale już na priv.


Maurycy Hawranek napisał:
Przez "wyjście w eter" miałem na myśli fale FM i nadajniki. (...)

Rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 20 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy środę. Rozesłałem sporo zaproszeń do organizacji walczących z Codex Alimentarius, z GMO, o wolną palestynę, itd. I ZERO reakcji. ZERO zainteresowania udziałem w programie. Mamy środę rano, jak tak dalej pójdzie w niedzielę nie będzie żadnej audycji, bo nie ma z kim jej zrobić. Mam na myśli "7 dni z WM" (ew. nowy program w jego miejsce).

Program trzeba nagrać najpóźniej do piątku, bo w weekend mnie nie ma, a nikt inny go nie zrealizuje bo wszyscy mają egzaminy. Jeśli jest tu ktoś, kto chciałby poopowiadać o WTC, NWO, etc. niech się ze mną skontaktuje na adres Redakcji. Wymagany dobry sprzęt słuchawkowo-mikrofonowy (mikrofon min. 50dB), ma czas do piątku i chciałby ponawijać na antenie niech skontaktuje się ze mną na adres: redakcja (małpa) wolnemedia.net.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam dzisiaj o 19.00 na audycje z udziałem Jordana Cibury, Lecha Barańskiego, Dunkelheita i Bimiego. Tematem godzinnej rozmowy będzie demokracja bezpośrednia.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:29, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SOBOTA

19:00 - Gdzie leży prawda?
Program Filipa Czarneckiego. Debata z udziałem 4 gości - przeciwników i zwolenników demokracji bezpośredniej.
20:00 - 4 do brydża
Program o polityce międzynarodowej (Radio Niepoprawni)
Dybatują: Jaku (kcmatrix.blogspot.com), Piotr Wołejko (dyplomacjafm.blox.pl), Patryk Gorgol (patrykgorgol.pl), DoktorNo (doktorno.boo.pl)
21:00 - Muzyka non-stop

NIEDZIELA

00:01 - Muzyka non-stop
19:00 - Maurycy Hawranek dziwi się światu
Program Maurycego Hawranka z udziałem gościa na temat organizmów i żywności GMO.
20:00 - Muzyczna uczta
Premiery muzyczne w Radiu Wolne Media. Sporo klasycznych ballad z Meksyku a także piosenki z Gwatemali, Azerbejdżanu i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są pewne problemy z serwerem www wolnych mediów, więc gdyby ktoś nie mógł się dostać na strone radia to podaje bezpośredni link do słuchania: http://sc1.24cast.pl:8132/listen.pls
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy z ładowaniem Wolnych Mediów zostały po interwencji u admina naprawione w mig. Ale za to Fifiego wywaliłoz sieci i nie ma audycji. Program myślę, że uda się wyemitowac o 20.00. Dziś Fifiego wywaliło z sieci ok. 18.00 i wrócił na chwilę przed 19.00, a teraz znów. Generalnie od rana są ciągle jakieś problemy z internetem.

Jeżeli o 20.00 nie uda się wyemitować programu, zrobimy to jutro.

Myślę, że od następnego razu trzeba będzie wgrywać programy bezpośrednio na serwer radia, a potem odpalać, a nie emitować bezposrednio ze studia domowego. Wtedy w razie czego sam je odpalę. Albo pomyśleć o back-upie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 23 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fifi wrócił do sieci. Emisja od 20.00. Miejmy nadzieję, że nic się już nie zepsuje.

Z powodu awarii musieliśmy zmienić ramówkę (jutro damy powtórkę programu sobotniego).

NIEDZIELA

00:01 - Muzyka non-stop

18:00 - Gdzie leży prawda?
POWTÓRKA programu Filipa Czarneckiego z soboty. Debata z udziałem 4 gości - przeciwników i zwolenników demokracji bezpośredniej.

19:10 - Maurycy Hawranek dziwi się światu
Program Maurycego Hawranka z udziałem gościa na temat organizmów i żywności GMO.

20:10 - Muzyczna uczta
Premiery muzyczne w Radiu Wolne Media. Sporo klasycznych ballad z Meksyku a także piosenki z Gwatemali, Azerbejdżanu i nie tylko.

21:00 - Muzyka non-stop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza audycja o demokracji bezpośredniej:
http://przeklej.pl/plik/rwm-gdzielezypra.....01sp45h6jo
I dzisiejsza o GMO:
http://odsiebie.com/pokaz/3048910---d9f3.html

BTW Czemu nikt nie komentuje? Razz
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 24 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niby nie duzo, dlatego iz uwazam "nikt" za klamstwo, przez duze K
viewtopic.php?t=6373&start=50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 25 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurycy Hawranek - komentuje ale nie wiedziałem czy rozpoczynać dyskusje tutaj, czy na głównym wątku demokracjibezpośredniej,
co knujecie na ten tydzień?
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:02, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są poprawki programu na dzisiejszą sobotę i jutro.

SOBOTA

00:01 - Muzyka non-stop

19:00 - Plakat wyborczy - Marek Stremecki rozmawia z autorem plakatu wyborczego sprzed dwudziestu lat - plastykiem Tomaszem Sarneckim.

19:20 - 7 mostów głównych - Reportaż o miłośniczce mostów.

19.35 - Koncert Pawła Szymańskiego - Piosenki bluesowe.

ok. 21:00 (po koncercie) - Muzyka non-stop

NIEDZIELA

00:01 - Muzyka non-stop

19:00 - Krótko i na temat - Program “na luzie” Maurycego Hawranka i Janusza Korczyńskiego. M.in. o latających szczepionkach Billa Gatesa, soku malinowym z aronii, gigantycznych warzywach z Chin oraz mydłach i szamponach.

19:35 - Koncert Andrzeja Lejborka - Poezja śpiewana, w repertuarze piosenki Władimira Wysockiego. Koncert nagrano w klubie Meskal w Poznaniu dla Vombat Radia.

21:20 - Muzyka non-stop

Prosiłbym moderatora o usunięcie poprzedniego wpisu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:23, 03 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO BĘDZIE W WEEKEND

W najbliższą sobotę o 19.00 w audycji "Gdzie leży prawda?" rozmowa o Codex Alimentarius, czyli kodeksie żywnościowym z autorem strony "Naturalne Nielegalne". Potem damy debatę o polityce zagranicznej "4 do brydża". Na niedzielę nie mamy jeszcze planów. Jeżeli nic nie wymyślimy, to damy powtórkę.

APEL

Szukamy ludzi, którzy chcieliby robić autorskie programy dla radia i podsyłać gotowce do emisji. Mamy sporo czasu antenowego i trzeba go zapełnić czymś interesującym. Tematyka dowolna (oprócz agitek i programów religijnych w których biorą udział tylko osoby wierzące). Jeżeli ktoś z Was chce spróbować zostać polskim Alexem Jonesem, jest ku temu okazja. Wcześniej należy nawiązac z Redakcją kontakt w celu uzyskania informacji stricte technicznych. Audycje potem zostaną upublicznione do odsłuchu.

Kontakty:
Filip: radio (małpa) wolnemedia.net
Maurycy Hawranek: redakcja (małpa) wolnemedia.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 05 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Audycja o codexie została przełożona na następny tydzień. W tym (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) nadamy pierwszą audycje na żywo. Tematem będą chemtrails. Tak wiec zapraszam jutro o 19.00 na "Gdzie leży prawda?" Smile
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fifi napisał:
Audycja o codexie została przełożona na następny tydzień. W tym (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) nadamy pierwszą audycje na żywo. Tematem będą chemtrails. Tak wiec zapraszam jutro o 19.00 na "Gdzie leży prawda?" Smile


Dodaj czasu Polskiego:)
Chętnie posłucham. Raczej z ciekawości audycji na żywca niż samego tematu, bo chemitarails to dla mnie bzdury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 06 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Oto oficjalna poprawka programu RWM na weekend.

SOBOTA

O godz. 19.00 po raz pierwszy w Radiu Wolne Media audycja na żywo. Filip Czarnecki poprowadzi program o chemtralis, czyli smugach chemicznych rozsiewanych przez samoloty. Takich, jak ten na zdjęciu obok (uważasz goral_, że to coś na zdjęciu to bzdura, zwykła smuga kondensacyjna? Myślę inaczej. W USA podczas zimnej wojny rozsiewali pierwiastki radioaktywne nad wielkimi miastami w celach eksperymentalnych i myślę, że robią to dalej, ale z innymi substancjami.).

Zaraz potem, o 20.00 (lub później, jeśli audycja na żywo potrwa dłużej) program “4 do brydża”, czyli debata o polityce międzynarodowej z Radia Niepoprawni.

NIEDZIELA

Ciekawie zapowiada się również program niedzielny.

O 19.00 nowy program Maurycego Hawranka “Rozmowy w deszczu” poświęcony podatkom. Czy są konieczne i czy da się bez nich żyć? Podkładem dźwiękowym programu będzie odgłos deszczu z piorunami. (Sam jestem ciekaw, jak to wyjdzie, jeśli wyjdzie OK, to będę się tego trzymać w przyszłości, choć wolałbym żeby radio robili inni, bo ja nie mam za bardzo na to czasu.).

Po 40-minutowej audycji, od 19.40, wyemitujemy najnowsze utwory muzyczne z różnych stron świata dodane do playlisty radia.

O godz. 20.20 wyemitujemy powtórkę ubiegłotygodniowego, eksperymentalnego programu na luzie Maurycego Hawranka i Janusza Korczyńskiego z odrobiną humoru. (Dla tych co przegapili, jak na razie Fifi nie udostępnił mp3).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 08 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sobotę miał być na żywo program o chemtralis, ale gość zawiódł, więc zrobiliśmy spotkanie na żywo z Redakcją.

Linki do audycji:

Gdzie leży prawda?
Rozmowa na żywo o Wolnych Mediach i polityce + odpowiedzi na pytania czytelników/słuchaczy zadawane na czacie podczas audycji
http://odsiebie.com/pokaz/3385033---fa8e.html

Program na luzie Maurycego Hawranka i Janusza Korczyńskiego
http://odsiebie.com/pokaz/3364638---c658.html

Rozmowy w deszczu - Program o podatkach
http://odsiebie.com/pokaz/3385511---19f9.html

Interesuje mnie przede wszystkim, czy takie programy na żywo z udziałem słuchaczy/czytelników sa potrzebne w WM i jak oceniacie pierwszy z takich programów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Mnie osobiście program na żywo bardzo się podobał. Chętnie posłuchałbym więcej takich programów.

2. ARCHIWALNE AUDYCJE. Super! Cieszę się, że powstał dział i że można odsłuchać w wybranym przez siebie czasem.
+ przyjemny i łatwy player. gratuluję (mam na myśli np to: http://wolnemedia.net/?p=15388)
- przydałby się jeszcze link do mp3, aby móc sobie to ściągnąć i słuchać na odtwarzaczu mp3
- dodałbym obok każdej audycji (na liście archiwalnych nagrań) jakąś ikonkę symbolizującą, że można to odsłuchać (przez przypadek najeżdżając myszką na link odkryłem, że audycje są do odsłuchania)
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:49, 21 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program radia na dziś. Wczoraj audycji nie było, bo Fifi nie miał neta na osiedlu. Dziś będę jego wsparciem na wypadek, gdyby go wywaliło, bo mnie podszkolił.

NIEDZIELA – 21.06.2009

00:01 - Muzyka non-stop

18:00 - Muzyczna uczta (1)
Nowości muzyczne w Radiu Wolne Media (różni wykonawcy, polscy i zagraniczni)

18:40 - Teorie o EVP – przekazie podprogowym
Audycja Paranormalium

19:02 - Rok 2012
Audycja Grupy Infra zrealizowana dla Radia Wolne Media

19:46 - Rozmowy w deszczu
Relacja z wczorajszego Festiwalu Filmów Kontrowersyjnych w Zabrzu


20:00 - Muzyczna uczta (2)
Nowości muzyczne w Radiu Wolne Media (piosenki indyjskie w języku hindi różnych wykonawców)

21:10 - Muzyka non-stop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:02, 22 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relację z FFK można znaleźć tutaj:

http://wolnemedia.net/?p=15625
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 27 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Program radia na dziś i jutro:

SOBOTA – 27.06.2009

00:01 - Muzyka non-stop

18:25 - Muzyczna uczta
Piosenki Ryczących Dwudziestek z płyty “Rejs na Czystą Wyspę”

19:00 - Tajemnice piramid
Program Michała Kuśnierza z Grupy Infra z udziałem Grzegorza Tarczyńskiego i Marcina Popka zrealizowany dla Radia Wolne Media.

19:35 - Gdzie leży prawda?
Program Filipa Czarneckiego NA ŻYWO! (Nie wiadomo, jak długo program potrwa. Z zapowiedzi wynika, że będzie trwać długo. Jeśli gość nie wypali, puścimy coś innego lub zrobimy spotkanie z redakcją na żywo.)

PO PROGRAMIE - Muzyka non-stop

NIEDZIELA – 28.06.2009

00:01 - Muzyka non-stop

19:00 - Rozmowy w deszczu – Autorytety i ideologie kontra swoboda myśli
Program Maurycego Hawranka z udziałem Marii Sobolewskiej – znanej blogerki.

20:05 - Muzyczna uczta
Piosenki polskiego zespołu rockowego Babilon

PO PROGRAMIE - Muzyka non-stop
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 28 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy ktos z was juz probowal zaprosic JKM do radia ? Niech chlop nam poopowiada o legalizacji broni czy zydach, polityce w polsce Very Happy ten Pan moze mowic i mowic Very Happy
Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 28 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry. Wysłałem przed chwilą mu zapytanie. Zobaczymy, czy odpowie. Dziś zapraszam o 19.00 na "Rozmowy z deszczem" z udziałem Marii Sobolewskiej. Ta też ma nieźle gadane i będzie nieźle nawijać o tym, jak "autorytety" piorą ludziom mózgi. W każdym razie nudno nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 12 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w radiu leciał program o UFO (można odsłuchać w radiowym archiwum). Dzisiaj o 19.00 planujemy spotkanie na żywo z Redakcją portalu. Jeśli macie jakieś pytania, możecie zadawać tutaj: http://wolnemedia.net/?p=16075 ...a także na żywo na czacie podczas programu. Planujemy godzinne spotkanie, ale równie dobrze może być krótsze (przy braku pytań) lub dłuższe (przy nadmiarze).

Wszystkich zapraszamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 18 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro w niedzielę w Radiu Wolne Media audycja "7 dni z Wolnymi Mediami", a w niej rozmowy:
1. o raporcie nt. szkodliwej działalności Nestle
2. o szczepieniu Wielkiej Brytanii szczepionkami przeciwko świńskiej grypie
3. o nowej walucie światowej pokazanej na szczycie G8

Po programie 10-minutowe wystąpienie nt. planowanego ludobójstwa ludzkości za pomocą przymusowych szczepień przeciwko świńskiej grypie.

Dzisiaj w sobotę, zapis konferencji prasowej z Joanną i Andrzejem Gwiazdami, której Wolne Media potronowały medialnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maurycy Hawranek




Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 58
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 18 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PS. Fajnie by było, Bimi, gdyby od czasu do czasu usuwać stare zapowiedzi programowe radia (i ten wpis).
_________________
Administrator portalu WolneMedia.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Radio Wolne Media
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile