W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kot, który przewiduje śmierć ludzi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 876
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 26 Lip '07   Temat postu: Kot, który przewiduje śmierć ludzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Takie sceny zazwyczaj wymyślali scenarzyści filmów grozy. Okazuje się, że życie przerasta fikcję. Kot o imieniu Oscar, który mieszka w amerykańskim ośrodku dla seniorów, potrafi przewidzieć śmierć starszych ludzi na kilka godzin wcześniej.

Szaro-biały kot jest jak przysłowiowy anioł śmierci. Personel kliniki zna już zdolności zwierzęcia i traktuje jego wizyty jako sygnał alarmowy. Oscar odwiedza bowiem mieszkańców ośrodka na kilka godzin przed ich zgonem. Pracujący w ośrodku lekarz Oscar Sosa twierdzi, że kot przyszedł już do 25 pacjentów tuż przed ich śmiercią.

O niezwykłym zwierzęciu informuje prestiżowe pismo "New England Journal of Medicine". Nie wiadomo na razie, skąd takie niezwykłe zdolności ma kot.

Profesor Brown University Joan Teno, która opiekuje się pacjentami kliniki, twierdzi, że jego zachowanie nie musi świadczyć o paranormalnych zdolnościach. "Możliwe, że ma to wytłumaczenie chemiczne" - twierdzi. Przyznaje jednak, że "kotu zawsze udaje się pojawić i zawsze robi to w ostatnich godzinach życia starszych ludzi".


http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=54320
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 26 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to prawda, ale na wszelki wypadek trzymajcie tego kota z dala ode mnie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 26 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam mam kota dachowca i pare razy zadzialal he he....np.gdy zapomnialo sie o czajniku,woda wyparowala i w zasadzie zaczal sie juz palic...kot zaczal miauczec w nieboglosy czym zaalarmowal wszystkich czlonkow rodziny...albo gdy woda zaczela leciec z kaloryfera kocur znowu zareagowal alarmujac wszystkich.......W Japoni dostrzezono ze koty wyczuwaja trzesienie ziemi zanim jeszcze sejsmograf zdazy cokolwiek wyczuc.Naukowcy tlumacza to ze powiazane to jest z magnetyzmem ziemi ....... dodam jeszcze ze najdluzszej zyl sobie kocur o imieniu Puss 1903-1939,a wiec 36lat .....a najdluzej zyjacy Pies mial 29 lat ...oczywiscie pisze tu o zrodlach wiarygodnych i sprawdzonych:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 27 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co potrafi ten kot nie jest niczym niezwykłym. Kociak wykorzystuje po prostu swoje wyostrzone zmysły które wykrywają zmiany w działaniu ludzkiego organizmu. Kotek słyszy puls albo czuje zmieniony zapach danej osoby. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Psy potrafią ostrzegać swoich właścicieli przed atakami padaczki lub przed zawałem. Zwierzaki ze swoimi wyostrzonymi zmysłami są jak aparatura.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 27 Lip '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra czemu mój pies tak dziwnie na mnie patrzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kot, który przewiduje śmierć ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile