W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Żydzi i pogańska słowiańszczyzna  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Ignoruj (1)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 5570
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 09 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
AZYREN TO DEBIL. i pedał —bo każdy pedał to debil.


No cóż, komentarz na chemikloacznym poziomie. W sumie to i tak nic więcej po tobie nie oczekiwałem, bo czego oczekiwać po szympansie, jak nie rzucania werbalnym gównem? Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 09 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, ..no cóż , f a j n i e , że przynajmniej -masz do tego dystans thumleft
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 765

PostWysłany: 19:43, 09 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Słowianie mieli swoje atuty i talenty, ale jak widać Germanie mieli lepsze, a przede wszystkim moim zdaniem tym co germanom dało hegemonię to typowo germańska dyscyplina, metodyzm i bezwzględność w przeciwieństwie do silnych i bitnych - owszem - ale i kłótliwych i niezdyscyplinowanych Słowian. Wygrywa zawsze LEPSZY.

Niestety tak to wygląda
Bez wątpienia mamy jakieś wybitne jednostki no ale tylko pojedyncze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 10 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren tłumacz to ty swoim dzieciom a nie mnie . Temat był już omawiany , a ty dalej podcierasz sobie tyłek Wikipedią , która żadnym rzetelnym źródłem nie jest co też udowodniłem w temacie ( odpowiednim ).
Więc daruj sobie z tą niemiecko-chrześcijańską propagandą .

@A ty @Agre co tak potakujesz , może napisz coś więcej .



Prawdziwa historia Niemiec to historia Prusaków . Takie Germany są jak Germanie jak Prussia są Prusowie . I jedni i drudzy ukradli nazwę .



Brandenburgia to również nie są ziemie typowo "Germańskie" .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 10 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Wikipedia jest na tyle rzetelna, na ile jest wsparta materiałem źródłowym, są artykuły lepsze i gorsze, bardziej rzetelne i mniej rzetelne i nie możesz od razu całej wikipedii wyjebać do kosza bo ci się jeden czy dwa hasła nie spodobały. Z dupy tego nie biorą, jeśli są materiały źródłowe, i można je zweryfikować, to nie ma problemu.

2. Tak samo obiektywnym źródłem nie sa te blogi które nie raz przytaczasz i podlinkujesz,zwłaszcza ruda web czy kryształowe coś tam, bo w Wikipedii masz cały sztab edytorów i moderatorów, i to z rożnych stanowisk światopoglądowych bo z tego co słyszałem to na forach wewnętrznych między edytorami haseł też nieraz dochodzi do burzliwych wymian zdań i kłótni, zanim się jakieś hasło przyklepie, a tutaj na tych twoich blogach masz pojedyncze osoby o określonym światopoglądzie, których nikt nie zweryfikuje, którym nikt nie patrzy na ręce, których nikt nie kontroluje i nie edytuje, tylko nieskrępowanie piszą to co im się podoba, nie koniecznie opierając się na metodyce naukowej. Sorry Ordel, ale raz jak mi przyszło czytać blog który podlinkowałeś, chyba ten "kryształowy wszechświat", czy jakoś tak, to się tak za głowę łapałem przy niektórych "tezach/teoriach", że o mało z łóżka nie spadłem.

3. Weź mi to wyjaśnij, jak to jest możliwe że Słowianie są tak wchuj-mega-hiper-turbo zajebiści, że dali sie podbić, narzucić sobie obcą religię, obca kulturę i pozwolili się skolonizować? Skoro zostali pokonani i dziś mając cudza religię, cudzą kulturę i cudzą historię, no to chyba jednak nie są tacy zajebiści jak ty piszesz?

4. Skoro Niemcy to Słowianie, tylko nazwę komuś ukradli, to weź mi do wyjaśnij jak to jest do cholery jasnej możliwe, że tak bardzo odróżnili się od Słowian, że nawet Y-DNA sobie prze-konwertowali z R1a na R1b? Nie, Germanie to Germanie, a Słowianie to Słowianie, i koniec kropka. Chyba że masz jakieś sensacyjne wyjaśnienie czemu Germanie mają zupełnie inna genetykę, skoro pochodzą od Słowian?

5. Historię piszą zwycięzcy -> zwycięzcy są silniejsi od przegranych -> przegrani są słabsi od zwycięzców = Historię piszą silniejsi słabszym

Wskaż @Ordel gdzie w tu jest błąd?


PS: Też kiedyś za młodu byłem pro-słowiański, nawet miałem przez chwilę zajawkę żeby się nawrócić na neo-pogaństwo... Ale niestety, im dłużej żyję w tym kraju i przyglądam się Polakom/Słowianom, tym bardziej zaczynam wątpić w tych ludzi. No sorry, life is brutal. Nie zmienia to faktu że mimo wszystko można być dumnym ze swojej tożsamości, nawet Afroamerykanie są dumni ze swoich korzeni mimo że są potomkami niewolników, sprzedanych w niewole przez swoich braci... Jeśli tylko ma to kogoś podbudowywać moralnie, to jak najbardziej jest to wskazane (gorzej kiedy przeistacza się to w skrajną formę, w szowinizm lub szuryzm).
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 10 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niecałe trzy miesiące temu miałem okazję odwiedzić ultra konserwatywną dzielnicę Żydów hasydow w Nowym Jorku.
https://www.tripsavvy.com/hassidic-communities-in-brooklyn-442781
Brooklyn, Borough Park...
Miałem oczy szeroko otwarte. Będę pamiętać to do końca swojego życia. Co mnie zaskoczyło to niesamowity bród i smród i trudno było powiedzieć co to było. Cały bukiet zapachów.


Jeśli ktoś ma ochotę to mam najciekawsze kawałki wstawione na YouTube. Mój kanał =>
https://m.youtube.com/user/petroskyrillos



Tak to jest, ze Zydzi w kazdym panstwie sa nielegalni i strasznie sie mnoza ukrywajac swoje dzieci. Z tego wyrasta pasozytnicza holota, ktora wkrada sie nawet w urzedy poszczegolnych panstw. Napadaja na policje i inne sluzby uzbrojone w lasach i w terenie. Dzieki temu posiadaja bron, a przeciez jedna pukawka wystarczy zeby zastraszyc czy zabic nastepnego uzbrojonego. Tak zdobywaja nawet wysokie stanowiska czasami. Staja sie prywatnymi lekarzami, nauczycielami czy prawnikami. Zaznaczam, ze nie maja zadnej szkoly i sa analfabetami. Ale to tylko nieliczni, reszta chce jesc. Kradna jedzenie nawet w chlewniach, prywatnych sklepach czy fastfoodach. Kradna wszedzie i wszystko co gdzie sie tylko da. Licznie napadaja wieczorami na klientow bankomatow. Okradaja samochody. Wreszcie hakeruja tez konta bankowe, nawet na zwyklych komputerach. Duzo z nich jest juz dzisiaj w kongresach i parlamentach pod nie swoimi nazwiskami. Morduja poslow i sami sie pod nich podszywaja biorac ich nazwiska i pensje. Nic nie robia tylko gadaja i okradaja nawet juz cale panstwa. Anglicy mysla, ze to Anglicy, Polacy mysla, ze to Polacy, Niemcy mysla, ze to Niemcy i tak to idzie. Uwazniejsi sa tylko Rosjanie, Francuzi czy Wlosi. Ameryka, to juz sa w 90ciu % afrykanie, mieszance i Zydzi. W 2003 roku bylo juz ich 75% po trzech latach kontrolowanych. Wszedzie dzieje sie tak samo. Jak sie wychodzi do sklepu, to przechodza po czlowieku ciarki. Jak dlugo nam bialym uda sie zyc wsrod nich ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 10 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty Gośka jesteś facetem? Niejakim Piotrem? Shocked Shocked Shocked

No proszę, czego tu sie dowiadujemy. Jeszcze sie okaże że np. @chemicloo jest małpka kapucynką (co od dłuższego czasu podejrzewam) Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1088
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 13 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zgodzisz się chyba że historię piszą zwycięży? Ale twierdzisz że historię napisali nam Germanie?
Jeśli mogę wtrącić słówko.... "historię piszą zwycięzcy"... -czy rzeczywiście?? Historia albo jest prawdziwa, albo nie... Prawda, prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw, a kłamstwo ma krótkie nogi. A ta cała gadka-szmatka o "pisaniu" to tylko tani chwyt erystyczny.. nic tak naprawdę nie znaczy. Dialektyczny wybieg służący do opisu po prawdzie zamierzeń tymczasowego "zwycięzcy" - lecz nie jego rzeczywistych możliwości sprawczych. Ktoś (np.) niedawno stwierdził, że żydom być może uda się wymazać jakiś naród z powierzchni ziemi, ale nigdy nie uda im się wymazać pamięci o tym narodzie, a więc i o swych niecnych sprawkach. Tym bardziej tysiąca lat historii nie da się tak łatwo zatuszować, a już na pewno nie po jakiejś jednej wygranej bitwie albo nawet wojnie. Zresztą, jak owi germanie pisali nam tę historię to jasno już widać, chyba na kolanie, bo coś im te gryzmolenie nie udało się za bardzo skoro prawda o Wielkiej Lechii ujrzała w końcu światło dzienne king . Wiele szybciej niż by się naiwne szwabstwo mogło spodziewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 07:15, 13 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Azyren

Ad.1
Wikipedia to ciekawe źródło wyjściowe w wielu kwestiach . Ja przykładowo swego czasu czerpałem garściami z tematów o Wojnie Secesyjnej . Z czasem głodny wiedzy sięgnąłem po książki czasem dość nietypowe ( inaczej trzeba poszukać by ją znaleźć ) które inaczej opisywały dany temat , niekoniecznie mijając się z prawdą . Z książek dowiedziałem się jak płytka jest wiedza w Wikipedii . Oczywiście rozumiem , że to jest pewna forma "encyklopedii" więc referatu w danym temacie nie powinienem się spodziewać , ale wystarczy zaakcentować odpowiednio dany fragment by zmienić sens rzeczy . Rzeczy trochę inaczej opisanej w książce .


Ad.2
Blogi nie są obiektywne , oczywiście że zdaje sobie z tego sprawę , ale jestem na tyle stary , że jestem jary w poznawaniu Wink . Zdaje sobie sprawę że nie wszystko jest tam prawdą objawioną . Ale mnie interesują te niuanse , poszlaki , wskazówki które sugerują moje dalsze wnioski .


Ad.3
O tej "zajebistości" o której piszesz to tylko ty tu piszesz .
Dlaczego , to dlaczego tamto . To jest ewolucja , którą nawet teraz obserwujemy kiedy ludzie pozwolili sobie narzucić neoliberalny kapitalizm oparty na oszustwie , wojnie , wyzysku w ramach szeroko rozumianej demokracji . Odpowiedzi :dlaczego jest multum . Z różnych powodów , Bo nowy Nóg dawał zwycięstwo , bo ludzie światli lubią nowinki , bo ludzi było coraz więcej więc trzeba było dostosować świat do nowej rzeczywistości .
Historia płynie , nigdy się nie zatrzymując . Ci którzy pragną się utrzymać w miejscu toną , dlatego plemiona "utonęły" na rzecz narodów . Dziś toną narody na rzecz jednego człowieka ( oprócz rasy panów Wink ) .


Ad.4
Ja tobie nic nie będę wyjaśniał w kwestii DNA , genetyka to nie jest mój konik choć , na twoich @Azyren "ulubionych" blogach jest to wyjaśnione ..
Zawsze można to wytłumaczyć tak że A jest przed B czyli A jest pierwsze . Dlatego R1a , a później R1b Wink .


Ad.5
Historię piszą zwycięscy , ale jest też pamięć . Vae victis ( tę historię napisali przegrani , z tego zwrotu ) , gdzie teraz liczy się przetrwanie . A my Polacy do grona zwycięzców nie zaliczamy się od kilkuset lat z tego wynika dalsza degrengolada .




Ze Słowianami to jest tak trochę jak z lądowaniem człowieka na Księżycu . Niby tam byli , ale jednak dowodów coraz mniej ( z czasem ) , dalszych wymiernych korzyści nie ma , coraz więcej poszlak wskazujących na to że był to wałek stulecia przebija się do świadomości opinii publicznej . Ale i tak rządzi w mainstreamie oficjalna wersja historii która mimo poważnych wątpliwości dalej jest sprzedawana ludziom .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2986
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:37, 13 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Cytat:
Zgodzisz się chyba że historię piszą zwycięży? Ale twierdzisz że historię napisali nam Germanie?
Jeśli mogę wtrącić słówko.... "historię piszą zwycięzcy"... -czy rzeczywiście?? Historia albo jest prawdziwa, albo nie... Prawda, prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw, a kłamstwo ma krótkie nogi. A ta cała gadka-szmatka o "pisaniu" to tylko tani chwyt erystyczny.. nic tak naprawdę nie znaczy. Dialektyczny wybieg służący do opisu po prawdzie zamierzeń tymczasowego "zwycięzcy" - lecz nie jego rzeczywistych możliwości sprawczych. Ktoś (np.) niedawno stwierdził, że żydom być może uda się wymazać jakiś naród z powierzchni ziemi, ale nigdy nie uda im się wymazać pamięci o tym narodzie, a więc i o swych niecnych sprawkach. Tym bardziej tysiąca lat historii nie da się tak łatwo zatuszować, a już na pewno nie po jakiejś jednej wygranej bitwie albo nawet wojnie. Zresztą, jak owi germanie pisali nam tę historię to jasno już widać, chyba na kolanie, bo coś im te gryzmolenie nie udało się za bardzo skoro prawda o Wielkiej Lechii ujrzała w końcu światło dzienne king . Wiele szybciej niż by się naiwne szwabstwo mogło spodziewać.


Niezupełnie. Historia to odkopywanie elementów różnych. A to jaką całość się z tym elementów poskłada, ile się ich uwzględni, ile się wyjebie i schowa to już zależy od układającego i jaką historię chce opowiedzieć. Bo z tych samych obserwacji można poskładać różne historie. Czego przykładem jest ten, czy Ordela temat.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Żydzi i pogańska słowiańszczyzna
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile