W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
czemu oni  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1035
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:39, 05 Kwi '09   Temat postu: czemu oni Odpowiedz z cytatem

Czemu oni jeszcze żyja? Ostatnio przegladałem kilka filmów i w niektórych jest mowa ze sławni ludzie byli mordowani przez rząd USA (illuminatów) za to ze głosili prawde i wzywali do jej poznawania. przkłady
Kubrick - za oczy szeroko zamknięte i jego opowieści o tym ze ladowanie na księzycu było fake
JFK - tego to chyba nie trzeba rozwijac
Tupac - za to co mówił że rząd USA nie robi nic w sprawie pomocy dla gett, za ogólna krytyke rządu.

mozna by tak było wymienic jesze sporo ludzi.

I teraz moje pytanie co z ludźmi takimi jak Alex Jones czy David Icke ??
Dalej żyją a mówią jeszcze bardziej rewelacyjne rzczy od wyżej wymienionych.
Skoro zabijali prezydentów i muzyków czemu nie zabiją dziennikarzy, publicystów ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:49, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zabicie w tej chwili tych osób nie przyniosło by żadnego pożytku elitom, a pewnie rozwścieczyło by i połączyło wszystkich poszukiwaczy spisków, Zabili już wielu jak Russo i to tylko przyczyniło się do zainteresowania wielu jego filmami jak Ameryka od wolności do faszyzmu, nawet 2pac też stał się bardziej popularny po śmierci.
Te osoby są pod ochroną publiki, zabójstwa zawsze działały jak katalizator np. śmierć w wyniku postrzelenia przez policje 16 latka w Grecji wywołała zamieszki w całym kraju.
Ich plan jest znacznie cwańszy i koncentrują się na realizacji go, jeżeli zdążą to Alex czy David nie będą już istotni. Zlikwidują ich jak już zapną wszystkie guziki, jak zaczną pracować krematoria FEMA, jak kryzys sięgnie dna etc..
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci, którzy zostali zabici mieli autorytet, który zbudowali sobie w swoich dziedzinach w jakich działali, byli w tych dziedzinach mistrzami. David Icke i Alex Jones mają autorytet, ale oparty tylko o działalność w temacie teorii spiskowych i dlatego ich nie załatwili. Wiedzą, że większość ludzi nie uwierzy w to co mówią głosiciele"bzdurnych teorii spiskowych". Takie teorie wystarczy ignorować i ośmieszać. Myślę, że illuminaci nie ruszą Icka i Jonesa, bo gdyby to zrobilli dali by powod sceptykom do wziecia pod uwagę tego o czym mówią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i Alex Jones czy David Icke , zbierają krytycznych ludzi w jednym miejscu, a to chcąc nie chcąc będzie ogromna pomoc w przyszłości.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałem właśnie filmik o krematoriach FEMA no i mozna sie obawiac ze stan wojenny do USA to moze zawitac już niedługo bo na wakacje czy po nich zapowiada sie jeszcze większy kryzys.
Chyba tacy ludzie jak Icke i Jones pójdą na odstrzał w pierwszej kolejności.
Mają napewno świadomośc ze takie coś moze nastąpic ale jednak dalej głoszą prawde i to mi sie podoba Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:18, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Icke na odstrzał ? Przecież on tymi swoimi gadkami o gadach świetnie spełnia rolę w ściemnianiu i dyskredytuje swoją nieskończoną paranoją rzeczywistych, uczciwych demaskatorów. To jest własnie szkodnik pełną gębą, pieprzony paranoik. Już lepiej, jakby zaczął na powrót kopać szmaciankę, bo to co facet wyprawia, wciągając naiwnych licealistów w komiksowe pierdoły o gadziej okupacji, to czysta ściema. Dzięki takim bęcwałom jak Icke, notorycznie może odbywać się ośmieszanie ludzi, którzy mają coś do powiedzenia w kwestii rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:28, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz - masz troche racji bo z jego teoriami o gadach też nie zabardzo sie zgadzam, ale musisz powiedzic ze duzo prawdy tez mówi ,po prostu nie wszystkie jego tematy skupiają sie na rzeczch naprawde istotnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:36, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa gadów jest prosta. Trzeba udowodnić, że D.I. kłamie.
Zarzucając komuś kłamstwo należy je udowodnić, nic więcej.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, zainteresowany. właśnie nabyłem przekonania, że jesteś czteropalczastym, wszystkożernym, jeszcze nie odkrytym gatunkiem nielota, który jak poje odpowiedniego zielska, wypierduje jeszcze nie znany nikomu, ale prawdopodobnie najbardziej szlachetny dupny gaz, który może mieć diametralne znaczenie w przemyśle oświetleniowym.
Udowodnij, że nie jesteś tym nielotem. Ja upieram sie, że jesteś. Jak ja się, kurwa, przy tym upieram !!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:48, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol. Po co zabijać Davida Icke? Przecież ten facet głosi, że rządzą nami Reptilianie-zmutowane jaszczurki i np taki Bush przemienia się w jaszczurzą formę -_-
A Alex Jones odwala dobrą robotę ale to tylko "wywalony dziennikarz na zbity ryj ponieważ głosił teorie spiskowe". Obaj panowie nie są żadnym zagrożeniem dla nich, tak jak i np całe nasze forum razem wzięte dodając tysiąc antyglobalistów z całej Polski. W społeczeństwie które rządzi się ścisłą hierarchią, tylko osoby z najwyższych stanowisk mają pole do działania takie jak miał J.F Kennedy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sprawa gadów jest prosta. Trzeba udowodnić, że D.I. kłamie.
Zarzucając komuś kłamstwo należy je udowodnić, nic więcej.

Sprawa istnienia krasnali jest prosta. Trzeba udowodnić, że nie istnieją.
Dopóki nie udowodni się ich nie istnienia Ja mam rację, bo sądzę, że istnieją.
Znana technika zamiany nazwy przedmiotu sporu. Teraz dostrzegasz swojej wypowiedzi. Nie da się udowodnić nieistnienia nieskończonej ilości rzeczy, ALE to nie czyni ich bytami realnymi.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się tak przyssałeś do mnie?
Czy ja gadam o reptylach dzień i noc?
Ale masz fantazję Laughing Może i znajdziesz miejsce dla gadów Wink
Wyluzuj Tomkiewicz. Napisałem poprzedniego posta ,żeby powiedzieć, że nie znasz /my prawdy w tym temacie , jak w wielu innych, nic więcej. Gdybym miał teraz zaraz powiedzieć czy są lub byli,to powiedziałbym : "kurwa nie wiem ale" Jest sporo literatury która zawiera takie treści.Czy to fikcja literacka, czy fakt to niech sobie sam każdy powie i nie ignoruje drugiego. Ludzie "wierzą" w różne rzeczy, trzeba to uszanować i robić swoje.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain - no masz całkowitą racje , bo ludzie jak JFK mieli władze i mogli zmieniac kolej rzeczy na niekorzyśc illuminatów( np. nie podpisując jakiejś ustawy itd.).
Ludzie jak Icke czy Jones nie maja zadnej władzy , robią wykłady itp. ale ludzie robią z tym co chcą ,jedni olewają, inny sie zagłębiają . Prawda jest taka ze oni na dobrą sprawe nie moga nic zrobic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wladza posluguje sie roznymi narzedziami.
Jednym z nich jest kontrolowana opozycja.

Co do przekazu o Reptylianach.
To jest temat ktory na razie musi pozostac w klasie typu - wierze/ nie wierze.
To ze Tomkiewicz nie widzial Reptyliana nie znaczy ze ich nie ma.

I wcale nie tylko Icke o nich mowi.
Taki Alex Colier to robil chyba przed Icke.
Na tym polega rola takich osob ze przekazuja to co maja przekazac.
Nikt nie musi w to wierzyc. A wyzywac kogos od becwala i paranoika tylko dlatego ze sie nie wierzy to lekka przesada.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
To ze Tomkiewicz nie widzial Reptyliana nie znaczy ze ich nie ma.


To, że Rep nie widział mnie na szczycie Everestu bez tlenu, w t-shircie, w rajstopach, damskim makijażu i z hulajnogą - to wcale nie oznacza, że tak nie było w istocie !!
No jak to Rep? Powiesz, że to niemożliwe ? Że to mój wymysł ? Głupia zgrywa? A spróbuj tylko, ta ja Ci odpiszę, że za mało kolego wiesz, by tak twierdzić. Co prawda, nie legitymuję swego stanowiska zdaniem tłumu mi podobnych idiotów, ale jaka różnica w końcu - zgraja przygłupów czy tylko jeden. Głupota jest doskonale podzielna, bo wcale nie jest jej mniej, jak ją podzielić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz
Ja nie odnosze sie do tego gdzie Ty byles i co robiles.
Tym bardziej nie twierdze ze to nie bylo mozliwe.
To Twoja sprawa.
Nie wierze ani odwrotnie. Jest mi to obojetne.
Bez obrazy, ale bardziej interesuje mnie co mowi D.Icke i A.Collier.
I to nie znaczy ze we wszystko wierze. Mam zwyczajnie poszerzone horyzonta.

Odnosze sie do tego co piszesz o twierdzeniach Icke i o nim samym.
Nie podoba mo sie ze rzucasz wyzwiska tylko dlatego ze w cos nie wierzysz lub wydaje Ci sie niemozliwe, nieprawdopodobne.

I nie probuj mnie przekonywac ze byles na szczycie Everestu bez tlenu...
To jest mi obojetne. Miej swoje zdanie ale badz grzeczny.
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:03, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żyją bo są potrzebni, Schneider też był potrzebny ale za dużo wiedział i mówił o sprawach i faktach z którymi sam miał do czynienia i już nie żyje.

Tak naprawdę trudno powiedzieć na 100%, może zrobić się szum albo jest to odwracanie uwagi od jeszcze istotniejszych spraw / problemów - sam nie mam na to 100% pewnej odpowiedzi zgodnej z prawdziwą prawdą Wink
za dużo jest manipulacji, odwracania uwagi, ukrywania faktów etc.

Tak właściwie to ludzie sami muszą - o ile zechcą - przejrzeć na WŁASNY umysł bo na oczy i tak niczego nie widzą i doświadczyć na WŁASNEJ skórze.
To uczy najlepiej bo najskuteczniej, pewniej i bardziej trwale.

Z wiedzy czy informacji podawanych przez nich warto korzystać (też to czynię) co nie oznacza jeszcze, żeby dać się sprowokować np. do wyjścia na ulice (w ramach kryzysowej ścieżki zdrowia) bo widocznie o to właśnie chodzi a w konsekwencji wprowadzenie stanu wyjątkowego i ukazanie wreszcie prawdziwego oblicza "demokracji" w usa oraz sprzedanie ludziom swoich pomysłów na rządzenie rodem z Orwella.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep, dajże spokój ! Jaja se robię, ironii nie widziałeś ?
Trochę niepokojąca jest ta łatwowierność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:10, 05 Kwi '09   Temat postu: Re: czemu oni Odpowiedz z cytatem

outlaw87 napisał:
Czemu oni jeszcze żyja? Ostatnio przegladałem kilka filmów i w niektórych jest mowa ze sławni ludzie byli mordowani przez rząd USA (illuminatów) za to ze głosili prawde i wzywali do jej poznawania. przkłady
Kubrick - za oczy szeroko zamknięte i jego opowieści o tym ze ladowanie na księzycu było fake
JFK - tego to chyba nie trzeba rozwijac
Tupac - za to co mówił że rząd USA nie robi nic w sprawie pomocy dla gett, za ogólna krytyke rządu.

mozna by tak było wymienic jesze sporo ludzi.

I teraz moje pytanie co z ludźmi takimi jak Alex Jones czy David Icke ??
Dalej żyją a mówią jeszcze bardziej rewelacyjne rzczy od wyżej wymienionych.
Skoro zabijali prezydentów i muzyków czemu nie zabiją dziennikarzy, publicystów ???


Jeśli Jones i Icke to Jezuici to tu masz odpowiedź:

Cytat:
TS: 01:36:56
Q: What is protecting you from voicing this information not having them try to permanently silence you?

Leo has regained some parts of the Illuminati, in the last few months. Various people working in Intelligence, the Military, and the economic structure have sided with Leo and have faith in his ability to “create a positive change in the future.” Nonetheless, Leo has to cope with a growing number of enemies, including Muslims who now consider him an apostate since he recanted his Muslim faith earlier in 2008 when his wife betrayed him.

Leo maintains however, that he married Fatma as a traditional Knights Templar, a fact that prevents people from being authorized to kill him as “only the Pope can approve of his death,” but “he doesn’t have the courage to do” this though. Despite of this, Leo is aware of the security danger and this is why he “chooses to live in a discrete way and not to expose himself too much.”

Following an unintelligible remark Leo explains his spiritual position, which is the way of Jesus rather than of Satan. Leo refers to the Illuminati structure he is part of, as the AA, or the Arcana Arcanorum, and maintains that while upholding the way of Jesus, he will always win: IN HOC SIGNO VINCES.

http://illuminatichronicles.wordpress.co.....gami-2of4/
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


czemu oni
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile