W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sponsoring serwera  
Podobne tematy
brak powiadomień na maila11bez ocen
Przepraszamy za usterki16bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 2118
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 03 Kwi '09   Temat postu: Sponsoring serwera Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany wydatkiem rzędu 50-100EUR/mies w zamian za małą (ale ekskluzywnąSmile) reklamę na naszej stronie proszę o kontakt: redakcja@prawda2.info

Od początku 2009 miesięczna liczba odwiedzin strony nie spadła poniżej 200tys. W marcu prawie osiągnęła 300tys (w/g Google Analytics). Niestety (a może stety) jakby patrzeć na ostatnie 2 lata liczba odwiedzin podwaja nam się co każde pół roku. Nie ma za bardzo powodu aby zakładać że teraz ten trend się odmieni.
O ile 2 lata temu wystarczał nam hosting na yoyo, to dziś już nie jest tak różowo. Baza danych ma już ponad 300MB i w godzinach szczytu zwyczajnie zdycha. Trudno mieć pretensję do naszej firmy hostingowej gdyż nie sposób wymagać cudów za 55USD/rok. Wszak na naszym obecnym serwerze stoi jeszcze kilkadziesiąt innych stron.

Jeśli znajdzie się sponsor (a najlepiej kilku, którzy będą się "zmieniać" co miesiąc) będziemy mieć fajny serwer do własnego użytku na naprawdę szybkim łączu, do tego w Holandii gdzie inwigilacja nam raczej nie grozi.

Na razie nie ma pośpiechu (serwer jeszcze daje jakoś radę a poza tym jest opłacony do listopada), ale chciałbym wysondować możliwości żeby wiedzieć na czym stoję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast reklam proponuję zrzutkę na ten serwer i nie robić sobie, stronie i niektórym zaglądającym tutaj niepotrzebnych wrażeń estetycznych i...niekiedy psychicznych.
Możemy sobie stworzyć fundusze bez propagowania zachowań innych mediów? (chyba tak)
Michalkiewicz, UPR i wiele innych zbierają na ....swoja działalność .
Jeżeli chodzi tylko o serwer - to zrzutka , bez "upiększania" strony reklamą "zakładu pogrzebowego" , sklepu "Second hand' itp.
Strona straci fundamenty w/g mnie.
Przyjęcie reklamy a przyjęcie sponsoringu to dwie różne rzeczy.
Zaglądający tutaj zobaczą różnego rodzaju reklamy i mogą kojarzyć stronę z komercją a to od szukania prawdy oddala.
Dobrowolne opodatkowanie się na rzecz forum i strony? Tak.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważałem że jest to prywatna sprawa Bimiego, ponieważ to On płaci za serwer, ale skoro już ktoś się wpisał...

Jestem ciekaw kto sie pokusi o reklamę na tej stronie Wink
Będzie to swoiste badanie rynku i potencjału.
To nie jest "normalna" strona - wiecie o czym mówię.
Tak jak mój przedmówca skłaniałbym się raczej do zrzutki forumowiczowej. A co będzie - zobaczymy Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem takiego zdania jak zainteresowany.
Bimi okresl jaki jest koszt roczny.
Potem niech chetni sie zglosza. Kwote podzieli sie na ilosc chetnych.
Podasz konto i zrobi sie przelewy.
Masz konto w PL?
_________________
Referendum to inicjowanie dobrych oraz wetowanie wrogich nam ustaw. To sprawdzilo sie w Szwajacarii.
Skonczmy z partiokracja.
Demokracjabezposrednia.org

*Nie odpowiadam na posty lekcewazace i niskiego poziomu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie. żadnych kont, żadnych zrzutek, żadnych księgowych, żadnych fiskusów.

nie będzie "różnego rodzaju reklam". w danym momencie będzie tylko jedna reklama, a raczej informacja kto sponsoruje serwer.
mam nadzieję, że to wypali, ale wziąwszy pod uwagę ceny reklamy na różnych gównianych portalach raczej powinno...
rozpocząłem od negocjacji z potencjalną serwerownią - jest szansa że to się uda, a wtedy moja oferta przestanie być aktualna dla rodaków. Smile

nie potrzebuję pomysłów tylko biznesmenów. więc nie musicie się produkować z pomysłami Smile
choć oczywiście doceniam dobra wolę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd w adresie email.

Jak z opłatą za hosting poradziło sobie www.paranormalne.pl

Dotacje (dobrowolne składki użytkowników - info dostępne po zalogowaniu):

http://www.paranormalne.pl/index.php?showforum=238

Jeśli będzie taka możliwość wpłaty online to piszę się na to; utrzymanie serva, praca admina nad rozwojem i zmianami na forum - reklama byłaby wtedy zbędna.

Aktualny serv Prawda2 wygląda okazale lecz fema czeka Laughing na sygnał i może zostać odcięty od świata. Holandia zdaje się być lepsza i bardziej liberalna w tym względzie, jak na razie przynajmniej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie nie. żadnych kont, żadnych zrzutek, żadnych księgowych, żadnych fiskusów.

nie będzie "różnego rodzaju reklam". w danym momencie będzie tylko jedna reklama, a raczej informacja kto sponsoruje serwer.
mam nadzieję, że to wypali, ale wziąwszy pod uwagę ceny reklamy na różnych gównianych portalach raczej powinno...
rozpocząłem od negocjacji z potencjalną serwerownią - jest szansa że to się uda, a wtedy moja oferta przestanie być aktualna dla rodaków. Smile

nie potrzebuję pomysłów tylko biznesmenów. więc nie musicie się produkować z pomysłami Smile
choć oczywiście doceniam dobra wolę.


No to zmienia postać ...na poleżeć Wink
Jak rozumieć to :" moja oferta przestanie być aktualna dla rodaków. Smile" ?
Myślisz ,że Kulczyk albo Gudzowaty nie zechcą dać na rok z góry? Wink
biznesmenów czy Biznesmenów potrzebujesz ?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niee, chodziło mi o to że jeśli uda się dogadać z serwerownią aby udostępnili serwer bezpłatnie (w zamian za reklamę na prawda2.info) to będzie to idealna sytuacja - nie będzie już potrzeby szukać dalszych sponsorów.
oczywiście dla holenderskiej firmy reklama skierowana do polaków może nie być zbyt łakomym kąskiem, ale zobaczymy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kefir




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eureko powinno miec w tym jakis interes Smile Sprobowac warto
_________________
***Starość we wszystko wierzy. Wiek średni we wszystko wątpi. Młodość wszystko wie***
Oscar Wilde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama może być, jeżeli jest sensowna, tzn. zgodna z profilem forum. Proponuję nawiązać kontakt czy może nawet współpracę z Agencją Nolpress - wydawcą m. in. dwumiesięcznika NEXUS

http://www.nexus.media.pl/kontakt.php.

Profil NEXUS-a w dużym stopniu pokrywa się z tematyką forum Prawdy2. Jednak aby można było mówić o pełnej zgodności, Bimi musiałby zacząć wierzyć w UFO, a szanse na zaistnienie takiego zjawiska są równe możliwości zobaczenia yeti.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym tam przeciw reklamie nic nie miałSmile
Znaczy, byle by była jedna góra dwie.
Najlepiej Bimi by była to reklama witamin lub np. napoju z aspartamem:)
I pod reklamą odpowiednia dyskusja:)))
Co wy na to?
Dwa w jednym - kasa i temat:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ..siedzisz może w Amsterdamie???
może miejscowe coffe shop chciałyby reklamę, chociaż one pewnie tego nie potrzebują :] pod to też znalazłoby sie wiele topów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:46, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech sobie będzie reklama - komu to przeszkadza, z zainstalowanym AdBlockiem w Firefoksie i tak tego nie widać, więc co za problem.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, a może zwyczajnie władować reklamy google, nie są zbyt ofensywne i byśmy sobie tam klikali i pieniążki by spływały do Ciebie. Trzeba by to policzyć, dowiem się od znajomego jak to wygląda i dam cynk ile takich klików jest potrzebnych i ile da się z tego wyciągnąć.


Jeśli dobrze pamiętam, to takie podlinkowanie w dodatku chyba nieźle pozycjonuje na wybrane frazy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:38, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile by kosztowała skrzynka pocztowa w stylu xxxxx@prawda2.info??
bo reklamować to się nie potrzebuje
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@goral_, szczerze mówiąc od aspartamu wolałbym dopalacze:) może nawet sam bym skorzystał Very Happy

panowie jedyną rzeczą na jakiej mi zależy jest to aby żadna złotówka nie musiała przejść przez moje konto (czy to polskie, czy holenderskie czy choćby paypal'owe). inaczej przeciwnicy tej strony szybko mogliby wykorzystać to przeciwko mnie. nie bardzo uśmiecha mi się łażenie po urzędach skarbowych czy nie daj boże sądach bo ktoś postanowi utrudnić mi życie. a osób które chciałyby to zrobić jest niewątpliwie przynajmniej kilka.

dlatego reklama przez jakieś agencje, goodle ads, zbieranie składek czy sprzedaż skrzynek pocztowych w domenie nie wchodzą w grę; bo wszystkie te rzeczy wymagają aby forsa przechodziła przez moje konto. ewentualnie cudze, ale aż takiego zaufania do nikogo jeszcze nie mam Smile a i uczciwi ludzie (firmy zresztą tym bardziej) pewnie niechętnie udostępniliby swoje konto do zbierania forsy, z powodów które wymieniłem.

dlatego na razie próbuję znaleźć sponsora który płaciłby za serwer bez mojego pośrednictwa. mam nadzieję że się to uda. a jeśli nie to wtedy zaczniemy się zastanawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 07 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się uda wydębić ten holenderski serwer. Smile
Ustalenie jest takie że dostaniemy za darmo na rok, a potem na tyle kolejnych miesięcy ilu będą mieć klientów z Polski. Dobry deal chyba. Zresztą tu nikt i tak nie chciał, a serwer zdałoby się zmienić bo powoli zaczyna przy was wysiadać.

Mimo wszystko jakby ktoś był zainteresowany tematem niech da znać.

Aha, tak szybko to nie nastąpi - raczej w przeciągu miesięcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 07 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Chyba się uda wydębić ten holenderski serwer. Smile
Ustalenie jest takie że dostaniemy za darmo na rok, a potem na tyle kolejnych miesięcy ilu będą mieć klientów z Polski. Dobry deal chyba. Zresztą tu nikt i tak nie chciał, a serwer zdałoby się zmienić bo powoli zaczyna przy was wysiadać.

Mimo wszystko jakby ktoś był zainteresowany tematem niech da znać.

Aha, tak szybko to nie nastąpi - raczej w przeciągu miesięcy.


Dzisiaj właśnie zaliczyłem brak dostępu do bazy danych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tabasco




Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 82
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bimi niemozesz zrobic ze wsms kazdy wysle za 4 zlote i wiesz w ten sposob 500 osob razy 4 = 2000zl / 12=100zl miesiecznie a specjalne sms za 10 zl tez moga byc jedne dla bogatych 2gie dla biednych ja bym mogl wyslac z 3 takie smsy wiec mozesz rozwazyc ta ewentualnosc
_________________
And the jewelry is louder than an an engine sound
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa...
a z każdych 4 zł: 22% pójdzie na podatek, połowa z reszty dla jakiegoś telekoma, kolejnych kilkadziesiąt procent dla księgowej i jeszcze kilka dla banku... reszta może starczy na serwer, jak ludzie się sprężą kolejny miesiąc z rzędu..
dziękuję - już wolę sam wyżulić te 50euro na miesiąc i się nie srać w takie systemy. ale na razie będzie za darmo wiec zajebioza - zawsze to pare euro w kieszeni więcej, wydam se na wakacjach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, napisz jakas gierke na fony o tematyce nwo, wtc, czy ladowania na kswiezycu, wstaw na serwer i do pobrania tylko dla zarejestrowanych, platnoswc karta i wsio Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, to sms-premium wygląda całkiem realnie. Zrób ankietę i oceń nastroje uczestników forum. Na elektrodzie masz np. system punktacji. Potrzebujesz pobrać sobie jakąś dokumentację a nie posiadasz punktów - smarujesz sms'a za trzy zeta i dostajesz kilka punktów. To samo tutaj. dostęp do działu ogólnego i wiadomości - luz. Do innych działów tematycznych - raz w miesiącu sms. W końcu to my tworzymy to forum, więc zależy nam na jego sprawnym funkcjonowaniu.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:51, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może umówimy się na partyjkę pokera i a nóż Bimi będzie miał szczęście? - Piskorskiemu się udało! Wygrał pół miliona w kasynie, bez podatku, tylko ludzie się głupio czepiają.

http://wiadomosci.onet.pl/2038965,448,item.html
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
randomuser




Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 80
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:58, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełny cennik http://www.dotpay.pl/files/oferta/Dotpay_Oferta_Uslugi_SMS_MMS.pdf

A najważniejsza strona:



Więcej chyba nie trzeba pisać o smsach...
_________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu." S. J. Lec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sponsoring serwera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile