W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Dieta, różne rodzaje zachowania  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 2241
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DontGoToRavenholm




Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:01, 02 Kwi '09   Temat postu: Dieta, różne rodzaje zachowania Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem w 25% produkcji swojego filmu na temat wplywu diety na zachowanie czlowieka.

Wyjasniam w filmie rozne rodzaje paliw dla czlowieka.
Wyjasniam ktore paliwa i jakie rodzaje pozywienia jak draznia uklad nerwowy.
Opisze ten uklad nerwowy.
Wyjasnie dlaczego rozne diety daja rozny efekt inteligencji oraz sily.
Opisz jakim cudem rozne stany ukladu nerwowego moga powodowac rozne schorzenia bakteryjne i wirusowe, a takze ROZNE ZACHOWANIA PATOLOGICZNE.
Opisze na czym polega nowoczesna niewola medyczne, reklamy i szpitale karmia nas reklamami pewnych produktow, bezmyslnie je spozywamy i chorujemy. Mam na to dowody w postaci srednich (jesli chodzi o komplikacje experymentow) oraz filmy szpitali i tego co sie w nich dzieje.

Ostania czescia jest to jak rozne poziomy inteligencji i sily i zdrowia i sil witalnych u roznych ludzi sa JEDYNA przyczyna niewolnictwa. JEst to jedyna i tak naprawde bezposrednia przyczyna biedy, wojen itp itd.

Potrzebuje bardzo sporej pomocy.
Skonczyly mi sie pieniadze na moje prywatne laboratorium chemiczne.
Nie chce pieniedzy. Nie o to pytam.

Potrzebuje:
- wywiad z kilkoma mezczyznami w roznym wieku by opisali pozywienie w poborowym wojsku polskim, oraz jak sie zmienil ich poglad na wojsko na diecie domowej i kilka miesiecy na siedzenie na diecie wojskowej
- potrzebuje wywiad z chorymi na raka odnosnie ich choroby i pozywienia
- potrzebuje wywiad z ludzmi pracujacymi w Wloszech itp itd na plantacjach roznych i bedacych faktycznie niewolnikami
- potrzebuje fotografie oczy zolnierzy, konkretnie teczowki i zrenicy gdyz to mowi o systemie nerwowym
- potrzebuje testow na IQ i sprawnosciowych kilku chlopakow na 3-4 roznych dietach
- potrzebuje filmu okolo 1-2 minuty patrzacych sie chlopakow w swoje oczy i zobrazowac jak w nich rosnie agresja tylko od patrzenia w swoje oczy (oczywiscie na 3-4 roznych dietach)
- potrzebuje pomocy zawodowego biochemika, gdyz sa czesci wiedzy ktorej nei rozumiem
- potrebuje drobna pomoc neurologa
- potrzebuje wywiad z pracownikiem domu dla psychicznie chorych lub domem opieki
- potrzebuje czlowieka od animacji komputerowych flash
- potrzebuje kilka ludzi ktorzy przeczytaja moj scenariusz i prawie zmontowany film i mi podpowiedza jak jeszcze mozna udowodnic ze przycyzna agresji, wojen, niewolnictwa jest problem z systemem nerwowym a ten jest spowodowany smieciami ktore jemy (i tu wcale nie chodzi o konserwanty czy promieniowanie, ale o przestrzeganie kilku prostych zasad).
- przydalby sie rowniez spec od montazu nieliniowego Adobe Premiere Pro 2.0 lub profesjonalny AVID
- przydalaby sie korekta jezykowa (robie 1-2 bledy raz na kilka zdan)
- lektor ktory ma lepsza dykcje po angielsku niz ja
- w wersji finalnej potrzebuje pomocy jeszcze w innym kierunku, z pewnych powodow film musi uderzyc z grubej rury, totez po montazu, kompresji XVIDem potrzebuje ludzi z szybkim zlaczem by film uderzyl w jednej chwili (przez noc):
youtube, google, torrenty, megaupload, rapidshare itp itd
propagandzistow ktorzy powiadoma fora i community na youtube

Mamy czas do grudnia 2009 do ukazania sie Codex Alimentarius, przydaloby sie to puscic do czerwca/lipca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:08, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddałem na Ciebie głos na tak, ponieważ twoje podanie zwyczajnie mnie pozamiatało. Jeśli mogę Ci pomóc mogę obrobić ścieżkę dźwiękową. Tzn. Przysyłasz mi soundtrack z jednakowym timeline`m, oczywiście wszystko zgrane do indywidualnych śladów ze wspólnym początkiem a ja Ci to oczyszczę, zmiksuję i skompresuję na gotowo do montażu. Samego montażu obrazków się nie podejmę, ponieważ jeszcze zbyt słabo operuję final cut`em.
Oczywiście mogę pomóc nagrać lektorkę na wielką membranę i doradzić ewentualnie co od strony technicznej można jeszcze dorobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł na film, nasza dieta jest bardzo ważna dla funkcjonowania całego organizmu, w tym psychiki. Ostatnio znalazłem ciekawy tekst na ten temat: http://www.westonaprice.org/brochures/wapfbrochure_pol.html
Mogę pomóc w korekcie, podpowiedziach dt. scenariusza i przyszłym propagowaniu filmu. Wywiady mają być w formie filmu, dźwięku, czy tekstu?
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pazuzu




Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 130
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 07 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten facet jest szalony ale moze pomoc, ma wiedze z roznych dziedzin;

http://www.charlatan.com.pl/
_________________
JESTEM AGENTEM USB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest stan "produkcji" obecnie?
Bardzo mnie ciekawi to zagadnienie, masz moje uznanie
za pomysł.

Od pewnego czasu interesuje się wpływem diety na psychikę
i zachowanie ludzi.
Mam nadzieję, że uda Ci się projekt zrealizować do końca.
POWODZENIA!
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BlackiceWR




Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w sumie neostrade 6Mb/s ale chetnie pomoge wiec wal śmiało , moge rozpropagowac ten film
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlackiceWR




Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 10 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocknąłem się upload tylko 512kb/s ale w pracy mam łącze synchroniczne wiec na youtuba wejdzie szybko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 11 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chinczycy duzo na ten temat wiedza.
Nie jest tajemnica iz mimo tego, ze ich kuchnia jest bardzo roznorodna, to jednak wiekszosc potraw jest dobrana z poszanowaniem pryncypalnych zasad metabolizmu.
Czy doszli do tego mistyka, czy doswiadczeniem? O tyle to nie istotne, ze gdy jestes w Chinach i chcesz dobrze sie odzywiac, po prostu wiesz jak to robic!
A oto kilka ich powiedzonek:
'Wszystkie nieszczescia wchodza przez usta'.
'Bog wymyslil jedzenie, a diabel kucharzy'.
'Szukasz kobiety na zone? Wez pierwsza jaka spotkasz i dobrze ja karm'. (mysle, ze w druga strone tez to dziala)


Chcesz, to przygotuje Ci krotkie, pod film teksty jak ten temat jest postrzegany w roznych kulturach.
Pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 13 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DontGoToRavenholm najwidoczniej utracił zapał do realizacji swojego filmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 162
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 19 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskoczenie a nawet szok* po wejściu na kanał pana Fabiana* po dwóch latach nieobecności

play


*ale tylko dla tych, którzy mają takie pojęcie o keto jak dzika kuna o gwiazdach Surprised



Cool
_________________
A ty obywatelu?- czy zrezygnowałeś już z rosyjskiego gazu i ropy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dieta, różne rodzaje zachowania
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile