W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Woda utleniona - zatajony eliksir zdrowia   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
18 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 245897
Strona:  «   1, 2, 3, 4 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 17 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim się wypowiem na temat zabawy w kąpanie myszek w roztworze wody utlenionej, nazywanej „badaniem”. Oraz wywiedzionymi z tej zabawy wnioskami.

Cytuję wypowiedź Cyganki Wiki (pedii)

Woda utleniona (roztwór 3%)

Jest stosowana do odkażania powierzchownych ran, a po rozcieńczeniu wodą ok. 1:50 do płukania jamy ustnej w stanach zapalnych[11][12]. Takie roztwory do bezpośredniego użycia dostępne są w aptekach. Woda utleniona rozkłada się przy kontakcie z krwią i peroksydazami, gwałtownie wydzielając tlen i spieniając okolice zranienia. Powszechnie uważa się, że pozwala to na wyczyszczenie i oddzielenie zabrudzeń oraz bakterii z zakamarków tkanek otaczających zranienie[1], jednak pogląd ten nie ma większego oparcia w faktach[13], a samo stosowanie wody utlenionej do odkażania ran ma wady[13]. [b]Woda utleniona ma naturalne właściwości hemolityczne (Hemoliza, rozpad krwinek czerwonych z wypływaniem z nich hemoglobiny do osocza krwi. Przyczyny hemolizy: 1) działanie hemolizym: toksyn...), a ponadto może prowadzić do oddzielania się świeżego nabłonka od ziarniny w miejscu zranienia[[/b]13]. Właściwości bakteriobójcze wody utlenionej przy opatrywaniu zranień są słabe i krótkotrwałe[13], a stosowanie jej nie zmniejsza ryzyka zakażenia[14][15], a w pewnych przypadkach może opóźnić gojenie się zranień[16][17]. Według innego podsumowania woda utleniona nie ma znaczącego negatywnego wpływu na gojenie się ran – ale także nie obniża ryzyka zakażenia (głównie z powodu obniżonej aktywności w rozcieńczonych roztworach, osłabianej dodatkowo przez katalazy bakteryjne i z otaczających zranienie tkanek)[14]. Z tego powodu woda utleniona może co najwyżej wspomagać opatrywanie zranień obficie pokrytych zaschniętą lub zakrzepłą krwią, w czym pomagać mają jej właściwości hemolityczne[13].”
Nadtlenek wodoru nawet w stężeniu 3 % powoduje reakcję utleniania UTLENIANIE - Jest to reakcja chemiczna połączenia z tlenem. Podczas utleniania powstają nowe substancje. Reakcja utleniania jest wykorzystywana przez organizmy żywe do np. rozłożenia substancji odżywczych. Ma to miejsce podczas oddychania tlenowego, gdy tlen łączy się z glukozą i TOWARZYSZY TEMU UWALNIANIE ENERGII. Czyli ciepło.

Odnoszę się do tekstu z gejzeru wiedzy kopalnianej „Naukowcy nie zaprzestali jednak pracy i postanowili zbadać ewentualne terapeutyczne zastosowania wybielacza. Wypróbowali go na skórze myszy z zapaleniem powodowanym przez radioterapię oraz zbadali jak działa wybielacz na zdrową skórę starzejącej się myszy.

Każdej z badanych grup myszy pozwolono przebywać w rozcieńczonym wybielaczu przez 30 minut dziennie. Zauważono, że u myszy, które miały kontakt z wybielaczem przed każdą z 10 codziennych dawek radioterapii zapalenie skóry było łagodniejsze i leczyło się szybciej niż u zwierząt, które kąpały się w samej wodzie. To bardzo istotne spostrzeżenie, gdyż osoby cierpiące na nowotwory muszą często przerywać radioterapię by dać skórze czas na uleczenie się.

Z kolei starzejące się myszy kąpały się w wybielaczu codziennie przez dwa tygodnie. Badania skóry wykazały, że zwiększyła się produkcja komórek, dzięki czemu skóra była grubsza i wyglądała młodziej niż u myszy kąpiących się w samej wodzie. Ponadto u myszy mających kontakt z wybielaczem obniżyła się ekspresja dwóch genów związanych z procesem starzenia się. Kąpiele w wybielaczu nie dawały jednak długotrwałego efektu. Po kolejnych dwóch tygodniach skóra powróciła do poprzedniego wyglądu”.


Co do zabawy w naukowe kąpiele myszy, to ich skóra poddawana NISZCZĄCEMU, UTLENIAJĄCEMU czynnikowi, wykazuje reakcje obronne – narastanie i pogrubienie. U każdego żywego stworzenia. Skórę można pobudzać w różny sposób do tworzenia nowych warstw : w kosmetyce- peeling mechaniczny albo chemiczny. Skóra przy narażeniu na mechaniczne urazy też grubieje ( praca fizyczna).
Być może za chwilę z gejzeru wiedzy w postaci kopalni będzie można wykopać kolejne perły czy diamenty. Będą podawane wyniki badań odmładzających kąpieli myszy w innych przykładowych środkach utleniających. Kąpać myszy i pogrubiać im skórę a potem poddawać radioaktywnemu poparzeniu można jeszcze, na przykład, w kwasie azotowym:

Przykładowe środki utleniające:
• nadtlenki
• kwasy utleniające (np. kwas azotowy)
• nadmanganiany i chlorany
• ozon
• fluor, chlor, brom i jod

Idiotyczne pseudonaukowe zabawy naukowców z użyciem nieszczęsnych myszy i szczurów są tak głupie i przewidywalne w efekcie jak sprawdzanie czy 2+2=4

Co do zapalenia uś - http://pediatria.mp.pl/choroby/laryngologia/show.html?id=74798
Mam osobiste doświadczenie -jako dziecko miałam bolesne zapalenia ucha środkowego jako konsekwencje AWANTUR w domu, mój syn miał epizod zapalenia ucha po jakimś incydencie w przedszkolu. Moja matka stosowała rozgrzewające kompresy (denaturat z wodą pod ceratką), które natychmiast pomagały uśmierzyć ból. Ja też tak zrobiłam, NIGDY nie dałam dziecku antybiotyku, mimo ich przepisywania przez lekarzy przy różnych „infekcjach”. Wysoką temperaturę obniżałam kąpielą.
Jak wynika ze spisu oddziaływań różnych czynników na biologiczne fazy - ciepło ma działanie przyspieszające wagotonię

(Działania wagotoniczne będą nasilały i skracały fazę zdrowienia. W fazie aktywności konfliktu będą zmniejszały intensywność objawów, ale jednocześnie ograniczą możliwości działania na rzecz rozwiązania konfliktu. Takie działanie mają np.: GORĄCA KĄPIEL, SAUNA, alkohol, waleriana, marihuana, leki uspokajające, karbachol, pilokarpina, arekolina, fizostygmina, inhibitory ACE(występują one również w formie naturalnej jako produkty rozpadu kazeiny i serwatki, a więc mleko ma działanie wagotoniczne, beta-blokery.
Działania sympatykotoniczne będą wydłużały i łagodziły intensywność fazy zdrowienia, mogą też ją przerwać powodując nawet nawrót fazy aktywnej. Działanie sympatykotoniczne mają np.: zimne kompresy lub okłady z lodu, witamina C, kwas acetylosalicylowy (aspiryna), jod, kofeina (kawa lub cola), antybiotyki, kortyzon, adrenalina, noradrenalina, dopamina, Ritalin, amfetamina, wszelkiego rodzaju trucizny np. cytostatyki.)


Podsumowując, działanie wody utlenionej w przypadku stosowania wewnętrznego do ucha jest:

1/ pozytywne- ciepło przyspiesza reakcję wagotoniczną czyli zdrowienia
2/ negatywne, działa hemolityczne i niszczy naturalne biologiczne środowisko ucha.
Oczywiście, obydwa działania dają efekt przeciwbólowy. Taki jaki dałby antybiotyk czy aspiryna.

W przypadku regularnego stosowania wewnętrznego WU będzie działać hemolitycznie, niszczyć środowisko biologiczne do którego dociera. Bedzie powodować obronne reakcje – pogrubienie warstwy komórek, które mają za zadanie odizolować od szkodliwego czynnika jakim jest woda utleniona.

Co do wypowiedzi w Wiki na temat leczenia nowotworów, to z pewnością WU jest daleko mniej szkodliwa niż „procedury” chemii czy radioterapii.
cd. cytatu z Wiki „Roztwory wody utlenionej są zalecane w pseudonaukowej metodzie leczącej jakoby niektóre rodzaje nowotworów, a także inne schorzenia, poprzez wywoływanie tak zwanej hiperoksygenacji. W oparciu o badania naukowe, American Cancer Society całkowicie neguje skuteczność takich terapii i odradza je jako alternatywę dla ustalonych medycznych procedur leczenia nowotworów”

Ale w przypadku „czerniaka skóry” – paprzącej się rany można delikatnymi okładami spowalniać intensywność „paprania”. Takie jest moje zdanie. To samo dotyczy atopowych zapaleń skóry. Jednak zawsze praprzyczyną wszelkich reakcji „chorobowych” jest konflikt biologiczny, który trzeba zidentyfikować, żeby nie dochodziło do nawrotu. Czyli szyny/recydywy.

Co do zapalenia ucha środkowego wg. NGM

http://5prawnatury.pl/szyna-recydywa/
Jest to SBS ucha środkowego, które reaguje na konflikt:
prawa strona: nie móc otrzymać kęsa (informacji)
lewa strona: nie móc pozbyć się kęsa (informacji)
W fazie aktywnej ucha środkowego dochodzi do namnożenia komórek, a w zdrowieniu do ich redukcji, w tej fazie z powodu obrzęku może dojść do przejściowego niedosłuchu, może też pojawić się ropny wyciek z ucha (pęknięty bębenek). Diagnoza lekarska to: zapalenie ucha środkowego. Sensowność tej biologicznej reakcji polega na tym, aby dodatkową ilością komórek powstałych w fazie aktywnej “rozślinić” tego niechcianego kęsa informacji i móc go wydalić.

Cytat z wypowiedzi dotyczącej zapalenia ucha środkowego:
„Mówię jej (żonie) żeby załatwiła sobie zwolnienie lekarskie L-4, bo to już nie żarty…Wręcz dałem jej ultimatum że jeżeli będzie chciała się wybrać teraz do pracy to ja wychodzę z domu i nie będzie opieki wtedy nad dzieckiem.
Jednakże musiałem w międzyczasie udać się na zakupy do pobliskiego marketu…W markecie dostaję telefon od żony, z pytaniem czy w samochodzie jest dość benzyny żeby dojechać do pracy – w tle słyszę pracę silnika i domyślam się że żona jednak mnie nie posłuchała i zrobiła “po swojemu”
W tym momencie nie wiedziałem jeszcze co się stało. Na drugi dzień dostałem lekkie zapalenie ucha lewego, które nie było uciążliwe, ale przeczuwałem że ma to związek z wczorajszym wydarzeniem. Nie mogłem niestety na 100% wytłumaczyć tego. Po tygodniu lekkiego zapalenia, zalałem sobie ucho podczas kąpieli mycia głowy, w tym momencie już czułem że zrobiłem źle… Na drugi dzień przewód słuchowy był cały obrzmiały, nastąpił niedosłuch… Udałem się do lekarza. Tygodniowe leczenie antybiotykami daje skutek taki, że wracam do punktu wyjścia, czyli lekkiego zapalenia… Przyszedł czas na udanie się na zakupy do tego samego, marketu… Przy kasie doznaję czegoś niebywałego! Lewe ucho zaczęło mnie szarpać zdawałoby się w takt pikania, wykrzywiając mi twarz z bólu. Działo się to przy samej kasie gdzie było słychać pikanie kasowanych towarów kupujących…Wsiadając do auta, przypomniałem sobie że mój mądry telefon nagrywa wszystkie rozmowy automatycznie, więc odszukałem tą rozmowę z moją żoną. Jakie niebywałe było moje zdziwienie kiedy usłyszałem w tle rozmowy pikania kasowanych towarów – wtedy byłem też zaraz przy kasie !
Pewny jestem że przy kasie nastąpił mój DHS.
Dodam że gdy uświadomiłem sobie o tej szynie to drugi raz się nie pojawiła przy wycieczce do sklepu.”


Jesteśmy w dużej części biologicznymi automatami reagującymi na emocje …
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viki




Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 753
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 07 Sie '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RAPID VIRUS RECOVERY: NO NEED TO LIVE IN FEAR

Download Dr. Levy's latest book for free!

(A printed copy is now available here!)

- ¡La versión en ESPAÑOL también está disponible! (solo pdf) -

https://rvr.medfoxpub.com/



Thomas E. Levy, MD, JD is a board-certified cardiologist and the author of Curing the Incurable: Vitamin C, Infectious Diseases, and Toxins and STOP America's #1 Killer!; plus several other groundbreaking medical books. He is one of the world's leading vitamin C experts and frequently lectures to medical professionals all over the globe about the proper role of vitamin C and antioxidants in the treatment of a host of medical conditions and diseases.

"We can live without fear!

It's normal and appropriate to fear an infection that can take your life, especially when you believe that you cannot avoid getting it or that you cannot cure it once you have it. The COVID pandemic now has most of the world population literally petrified. As it turns out, the healthy immune system can kill ANY pathogens that it encounters. The number of potential infections that get repelled on a daily basis is enormous. But sometimes even a strong immune system needs a little help to keep the body well. It turns out that there are many remedies that directly use and stimulate the body's natural ability to kill pathogens. Particularly for COVID and other acutely contracted respiratory viruses, the treatments can be incredibly quick as well as effective. In fact, when applied properly, the infection always loses. Furthermore, the primary treatment discussed in this book is easy to take and literally costs only pennies. There are no toxic side effects, and it is readily available to anyone. Loads of legitimate science proves that the amazing information presented herein is not too good to be true. Let's all put COVID in the rearview mirror forever."

Table of Contents

Foreword by Richard Cheng, MD, PhD 11
Foreword by Ron Hunninghake, MD 17

Introduction

There is NO need to be afraid 27
Important Note About the Book’s Claims 37

Chapter 1

How to Completely Cancel COVID 39
What About Vaccinations? 40
HP is the Ideal Agent for Treating Clinical Infections 41
Amazing Health-Related Properties of HP 43
Not Only Safe, but Important for Optimal Health 45

Chapter 2

Isn’t hydrogen peroxide a pro-oxidant? How could that be good for the body? 53
Hydrogen Peroxide (HP): Facts and Misconceptions 53
The Fenton Reaction 56

Chapter 3

Nebulization: Old Treatment, New Applications 61
Inhalation Medicine 62
A New Medical Discipline? 64
Documented Use 65
How does HP resolve respiratory infections? 69
Viruses, Basic Facts 71
Respiratory Virus Prevention and Treatment 75
Effective Viral Therapies 76
Cold, Flu, and Coronavirus Infection Prevention 80

Chapter 4

What are chronic pathogen colonizations (CPCs) and why are they a threat to my health? 83
Clinical Pathogen Presentations 83
Chronic Pathogen Colonization Presentations and Biofilms 84
The Cause of All Chronic Disease? 87

Chapter 5

What are biofilms and why do they make CPCs so hard to resolve? 93
Overview 93
Biofilm Characteristics 95

Chapter 6

How do oral and nasal CPCs create and exacerbate chronic disease? 105

Chapter 7

How can I interrupt, minimize, and even eliminate CPCs? 117
Chronic Pathogen Colonization (CPC) 118

Chapter 8

What is “Leaky Gut” Syndrome? 125
Introduction 125
Is gluten toxic? 127
Restoring Normal Gut Function 128
Recap 130

Chapter 9

How is “leaky gut” related to respiratory infections and CPC? 131

Chapter 10

Are there other effective ways to treat COVID? 141
Overview 141
Pathogen Killing — The Common Denominator 146
Hydrogen Peroxide 148
Vitamin C 148
Ozone 159
Ultraviolet Blood Irradiation 162
Hyperbaric oxygen therapy 164
Natural Adjunctive Agents 165
Vitamin D 166
Magnesium chloride 167
Zinc 169
Prescription Agents and Interventions 170
Chloroquine (CQ) and Hydroxychloroquine (HCQ) 170
Ivermectin 174
Antibody-Based Immunotherapy 176
Convalescent plasma 176
Monoclonal Antibodies 177
Immunoglobulins 177
General Recommendations 178
Recap 179

Chapter 11

HP Nebulization: Getting Started 181
Nebulizer Types 181
Types of Hydrogen Peroxide 183
Early Onset and Treatment of Virus 184
Prevention/Maintenance 185
HP Nebulization Protocol Chart 186

Chapter 12

Tonsils: Focal Infection and CPC Heavyweights 187
Overview 187
Recap 199

Chapter 13

Understanding the Cause of All Chronic Disease 201
Redox Biology and Oxidative Stress 201
Sources of Oxidative Stress 204
Antioxidants are Antitoxins 208
Vitamin C, Premier Antioxidant 211
Intracellular Oxidative Stress (IOS) 214
Calcium 215
Magnesium 216
Vitamin C 216
Glutathione 217
Estrogen 218
Testosterone 218
Insulin 219
Hydrocortisone 219
Thyroid Hormone 220
Primary Factors in Normalizing IOS 221

Chapter 14

Effective Treatment and Resolution of Chronic Diseases — Practical Bio-Oxidative Therapies 225
General Approach for the Improvement of Chronic Disease 228
Stopping the production of new toxins 229
General Approach for Discovering and Treating Focal Infections 230
Gums 231
Chronically Abscessed Teeth 233
Tongue 235
Tonsils 236
General Approach for Treating Chronic Pathogen Colonization 240
Hydrogen Peroxide Nebulization Protocol 245
CPC in Diseased Tissues 250
Recap 260
Further Reading and Other Resources 263
References 267
_________________
#StopPlandemii
#ZdejmijKnebel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Woda utleniona - zatajony eliksir zdrowia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile