W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Głupota na niedzielę czas na koniec świata   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2235
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:59, 20 Maj '19   Temat postu: Głupota na niedzielę czas na koniec świata Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Słyszeliście, że naukowcy są przerażeni? Olbrzymia asteroida pędzi w kierunku Ziemi grożąc unicestwieniem ludzkości. Tak katastroficzne wiadomości można przeczytać na portalu Najwyższy czas! Mniej więcej co trzy dni.
Zmorą współczesnej rzeczywistości, zwłaszcza tej wirtualnej, staje się problem odróżnienia intencjonalnych prowokacji i trollingu, od najszczerszych przejawów głupoty. Coraz częściej łapię się na tym, że nie wiem czy jakiś nagłówek, tekst czy mem powinienem traktować serio, czy zaśmiać się z subtelnie zarysowanego szyderstwa. Czy autor naprawdę wierzy w to co napisał, czy po prostu uderza mnie w czoło sarkazmem.

Dokładnie ten rodzaj zakłopotania towarzyszy mi podczas przeglądania strony głównej portalu Najwyższy czas!

Podobnie do swojej drukowanej wersji, tematyka serwisu kręci się wokół kwestii społecznych, politycznych i ekonomicznych, ale z jakiegoś powodu redaktorzy nie stronią również od newsów ze świata “nauki”. Wy sami, drodzy Kwantowicze, przysyłaliście mi linki do takich perełek jak: Einstein był geniuszem, bo jadł chleb?, Naukowcy dramatyzują: najwięksi mordercy w Polsce to koty! oraz Czy istnieje życie po śmierci? Ci naukowcy nie mają wątpliwości. Mnie jednak bardziej zaintrygowało coś innego. Otóż, ile razy nie odwiedziłbym nczas.com, zawsze trafiam na chociaż jeden nagłówek straszący końcem świata. I to nie byle jakim końcem, lecz konkretną apokalipsą wywołaną rąbnięciem w Ziemię sporej wielkości asteroidy. Oto mała próbka świeżych nagłówków.




całość: https://www.kwantowo.pl/2019/05/19/glupo.....ec-swiata/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Głupota na niedzielę czas na koniec świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile