W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Kolejny nieprzystosowany wita  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Odsłon: 3279
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 27 Mar '09   Temat postu: Kolejny nieprzystosowany wita Odpowiedz z cytatem

Witam Szanownych Państwa,

Aby formalności stało się zadość tak jak w mailach rejestracyjnych proszą, wklejam moją lakoniczną treść podania:

Od kilku tygodni ściśle wertuję tematykę związaną z przyszłością naszego pięknego świata. Był moment, w którym zadałem sobie pytanie, czy po wciągnięciu takiej sterty informacji (filmy, wywiady, artykuły, broszury) czy przypadkiem nie popadam w jakieś radykalne paranoje i szukając odpowiedzi przywiało mnie tutaj. Wiadomo przecież, że konfrontacja z taką ciężką tematyką łeb w łeb bez możliwości interakcji jest małym nieporozumieniem. Z wykształcenia jestem dziennikarzem politologiem, mam 28 lat. Polecam to forum również znajomym jako niezależny serwis informacyjny. Poziom jest dość wysoki, niezależność myśli, kultura, brak idiotycznych przepychanek to wszystko skłania mnie do wzięcia udziału w dyskusjach, przynajmniej tam gdzie mam wątpliwości, bądź coś istotnego do powiedzenia. Pozdrawiam serdecznie, King Crimson.

I kilka słów na dzień dobry.

Tematyka, z którą zdążyłem się zapoznać przyprawia momentami o palpitacje serca, mimo tego, że staram się przyjmować te informacje na chłodno. Oczywiście sporo tych spraw jak 9/11, żarcie gmo, czy założenia i brak etyki koncernów były dla mnie oczywiste. Natomiast zupełnie zielony byłem jeśli chodzi o istoty ekonomii. Wiedziałem, że dzwonią ale gdzie? Jeśli o moją osobę chodzi to jestem niezależnym muzykiem od wielu wielu lat i tylko ta rzeczywistość trzyma mnie jeszcze przy w miarę zdrowych zmysłach. Chociaż nawet znajomi gdzieś postrzegają mnie jako jednostkę, która w ich narracji jest kompletnym ignorantem - co wciąż nie zmienia faktu, że lubią mnie takim jakim jestem.

Umysłowa rewolucja rośnie w siłę - to niezaprzeczalny fakt.
Kilka słów dotyczących samych dokumentów wideo i paradokumentów.

Filmy dotyczące bezpośrednio i kierowane do obywateli USA są wręcz przepchane mistycyzmem, wyższością i pr`owską kosmetyką. Ciekawi mnie tylko czy to dlatego, żeby z siłą wodospadu dotarły do konsumenckiej społeczności czy może ktoś ma w tym jakiś cel i uprawia w ten sposób radosną dezinformację, przynajmniej szum informacyjny. Dokumenty np. z Planety są spokojniejsze, przemawia przez nie większy racjonalizm i do mnie znacznie bardziej dociera ich przekaz.

Ok, ok Wink Nie będę tutaj uprawiał referatów, wszak miałem się tylko przywitać.

Dzień dobry Państwu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, cześć!

No to teraz się zwierz, dlaczego "wywołałeś wilka z lasu", imiennie mnie pozdrawiając w podaniu? Nie ukrywam, że dzięki tej mojej ciekawości zyskałeś mój głos na TAK, więc jesteś teraz moim dłużnikiem Smile

Lech

EDIT:

UPS! Chyba coś mi się popierdzieliło - odniosłem wrażenie, że pisząc w podaniu "Pozdrawiam serdecznie, Lechu" pozdrawiasz mnie. A le właśnie do mnie dotarło, że tym sposobem się po prostu przedstawiłeś Smile Sorry za faux pas...

L.
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:37, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innymi słowy 21st Century Schizoid Man Mr. Green

Oczywiście serdecznie witamy Smile
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech napisał:
No, cześć!

No to teraz się zwierz, dlaczego "wywołałeś wilka z lasu", imiennie mnie pozdrawiając w podaniu? Nie ukrywam, że dzięki tej mojej ciekawości zyskałeś mój głos na TAK, więc jesteś teraz moim dłużnikiem Smile

Lech

EDIT:

UPS! Chyba coś mi się popierdzieliło - odniosłem wrażenie, że pisząc w podaniu "Pozdrawiam serdecznie, Lechu" pozdrawiasz mnie. A le właśnie do mnie dotarło, że tym sposobem się po prostu przedstawiłeś Smile Sorry za faux pas...

L.


Na wstępie mamy pierwszą ciekawą teorię.
Wiesz co za tym stoi? Mam na imię Leszek a wszyscy do mnie mówią Lechu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:45, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam niestety odwrotnie Smile
Mam na imię Lech, a wszyscy do mnie mówią Leszku Sad

L.

P.S. Trzeba się napić! Niniejszy post jest moim postem nr 100 na tym forum!
_________________
lechszukapracy@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no Leszki. to powod jest. chetnie sie przylacze.
a tak przy okazji, to wiecie jak jest po turecku Polska?
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wiecie jak jest po turecku Polska?

Czyżby Leszek albo Lechu może Lech?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 27 Mar '09   Temat postu: Kolejny nieprzystosowany wita Odpowiedz z cytatem

Kiedyś Lechistan,niestety jakiś czas temu dorobili nam...sami sobie dorobilismy "K" na początku.

A tak w ogóle to witaj and feel like home,chlebem i solą,gość w dom i takie tam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bravo Prrivan., po turecku Polska to Lehistan Wink

cos chyba jednak jest w tej starej legendzie o trzech braciach Lechu, Czechu i Rusie? Smile
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, leżę.

Właśnie był u mnie kumpel na kawie, no i jakoś tak nam się dyskusja potoczyła o wejściu do euro, o przedsionku euro, o wolności wyborów, istocie dolara, naszej gospodarce etc etc. Taka szybka konfrontacja myśli. I stało się. Po paru logicznych wywodach, na podstawie różnych ciekawych informacji, które zdobyłem, koledze zabrakło argumentów i padło stwierdzenie: "Te pierdoły wyprały ci mózg! Jeszcze miesiąc temu dało się z Tobą normalnie pogadać."
Zawsze byłem sceptykiem i szydercą, więc jak ktoś próbował mnie do czegoś przekonać bez argumentów, po prostu przyjmowałem to na klatę z cynicznym uśmiechem.


Kolega ma firmę jest młodym zapaleńcem, uważa że istotą jest zrobienie kasy i co mnie obchodzi cała reszta. Zaznaczam, że to nie jest kretyn Wink Ale człowiek, który operuje jednym politycznie poprawnym schematem myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj serdecznie,

Cytat:
Kolega ma firmę jest młodym zapaleńcem, uważa że istotą jest zrobienie kasy i co mnie obchodzi cała reszta. Zaznaczam, że to nie jest kretyn Wink Ale człowiek, który operuje jednym politycznie poprawnym schematem myślenia.


Jak 95% jego rówieśników.
Trzeba się jakoś ustawić, zarobić na przyzwoite życie, na raty kredytów....
Przecież wszyscy tak robią. A jak zdarza się ktoś, dla kogo ważne są inne wartości, ot "pierdoły wyprały mu mózg".
Najwygodniej mieć wszystko w dpuie, nie myśleć za dużo i pilnować swojego nosa.

Na szczęście, jak zauważyłeś,
Cytat:
Umysłowa rewolucja rośnie w siłę - to niezaprzeczalny fakt.

Martwi mnie jednak, że pewnie potrwa ona dłużej niż jedno pokolenie, a obawiam się, że aż tak wiele czasu nie mamy.

Jeszcze raz pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:17, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien czy ta rewolucja musi trwać aż tak długo. To wszystko zależy od tego do czego to forum będzie zmierzać. Jeśli rozwiniemy się w jakąś "rzeczywistą strukturę" możemy nieźle i szybko namieszać. Kwestia tego czy znajdzie się wśród nas lider. Myślę, że tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Przemo




Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl proszę jak wielu dziedzin życia dotyka nowa świadomość. Praktycznie wszystkiego. Od systemu ekonomicznego, przez edukację, do praktycznie nowego modelu państwowości, czy może raczej wspólnoty.

Ludzie muszą pozmieniać hierarchię wartości. Zbudować praktycznie nowe relacje z otoczeniem. Wdrożyć się do nowych przyzwyczajeń i co najważniejsze, przyjąć na siebie odpowiedzialność.

Muszą też zrozumieć, że w nowej epoce liderzy za nich nic nie zrobią.
To nie będzie epoka liderów ciągnących masy za sobą.

Większość ludzi nigdy nie zaakceptuje tych zmian i zwyczajnie będzie musiała odejść. Świadomości ludzkiej nie da się zmienić z zewnątrz. Ta zmiana musi nastąpić wewnątrz jednostki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację zarówno w sferze rozległości tematyki a także w kwestii rozgrywki w ludzkiej świadomości, lecz czynienie prawdy wyłącznie za pośrednictwem forum to trochę mało i zawsze będzie mało. Dlatego też należałoby tak jak to robią na przykładowych filmach w USA rozpocząć debatę np. na uczelniach wyższych, pokazać te filmy, wzbudzić dyskusję. Jeśli się pojawia kontrowersja to super i o to chodzi. Bo to właśnie kontrowersje wzbudzają dyskusje. Ale do tego musimy być już scaleni czymś więcej niż tylko tym forum.

Edytka mówi:
A miałem się tylko przywitać Wink Zapomniałem z góry poprosić o wyrozumiałość jakbym coś źle gdzieś napisał, źle oznaczył, muszę się dokładniej zapoznać z SYSTEMEM, PARAGRAFAMI I INNYMI obyczajami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj King Crimson,

Mam na razie tylko jedno pytanie: czy Twój nick pozostaje w bezpośrednim związku z zespołem rockowym o tej samej nazwie?

Dla tych, którzy nie słyszeli o tej grupie, dedykuję film:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 27 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kolega ma firmę jest młodym zapaleńcem, uważa że istotą jest zrobienie kasy i co mnie obchodzi cała reszta. Zaznaczam, że to nie jest kretyn Wink Ale człowiek, który operuje jednym politycznie poprawnym schematem myślenia.



od razu uświadom kolegę że jest dobra pożywką dla zus-u , pomijając już podatki jakie płaci jeśli płaci bo ma z czego, a korporacją pewnie nie jest więc wylewa z pustego w próżne

Cytat:
Zaznaczam, że to nie jest kretyn Wink Ale człowiek, który operuje jednym politycznie poprawnym schematem myślenia.

kretynizm myślowy jest już na stałe wszczepiony od urodzenia, dostaje sie go w postaci zakodowań wzorców myślowych zastosowanych przez społeczeństwo, więc to mało zauważalne i nieistotne jak to nazwiesz.
pewnie jakby zachowywał się jak "kretyn" to pewnie byłby całkiem normalny.
mało kto dopuszcza teorie spiskowe czy jakiekolwiek inne rewelacje jakie są na tym forum ponieważ ludzie boją się takich specjałów. to jest strach przed nieznaną "rzeczywistoscią" ale dziwne jest to że najbardziej się boją ci co maja najmniej do stracenia!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tylko dopowiem w tym temacie : cieszę się , że przybywa ludzi chętnych do wypowiadania się na łamach PRAWDY w rzeczowy sposób!
Pozdrawiam osoby , które zdecydowały się dorzucic swoje 5 groszy :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 28 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider

Oczywiście, że trafiłeś w samo sedno. King Crimson to w istocie przynajmniej dla mnie idealnie zakodowany przekaz, który po wielu latach udało mi się zdekodować Very Happy Wybrałeś akurat stosunkowo łatwy utwór, ale dajmy na to "Level Five", "Języki Jaszczurek w Galaretce" to już wyższa szkoła jazdy. Gram od nastu lat na gitarze el. a Robert Fripp to dla mnie autorytet w tej dziedzinie (a także Al Di Meola, Mike Stern, troszeczkę Petrucci, czy też np. Marek Raduli) Kiedyś wychodziłem z założenia, które w zasadzie było dość aroganckie, ale zazwyczaj sprawdzało się: "Powiedz mi czego słuchasz, a ja dowiem się z kim mam do czynienia"

Polecam płytę koncertową KC Eyes Wide Open, ostatnio nie mogę się od niej oderwać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> O nas Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejny nieprzystosowany wita
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile