W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Organizujemy się  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 14661
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 20 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, widzę już "uciekanie z pnia dyskusji na gałęzie". Zatem proponuję mały test zainteresowania tematem i jego potencjału w postaci krótkiego info od wszystkich, którym się idea podoba. Dajmy sobie czas 30 dni na realizacje pierwszej części planu, czyli podawanie tematów do projektów obywatelskich zmian. Będzie wiadomo, czy elokwencję da się w naszym przypadku przekuć na działanie.

Ja wyrażam zainteresowanie i gotowość do działania. Mój projekt na dziś to
"zniesienie obowiązku odśnieżania chodników przez właścicieli nieruchomości do których przylegają"
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr Pix




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:31, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy dobrze rozumiem?

chcesz poświęcić swoje życie, swój czas, swoją energię na walkę z przymusem odśnieżania???

może pomysł na jutro będzie lepszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje zniesienie dofinansowywania partii parlamentarnych z budzetu panstwa.

Pan Kurski mowil, ze nie da rady, ze jest to wbrew demokracji. 'Gdyby zniesiono subwencje to rzadzili by zlodzieje lub kolesie zlodziei.'

Ja sie pytam do kurwy nedzy kim on jest i ta jego banda Smile uczciwymi ludzmi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 21 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można spróbować. Na razie jednak poczekajmy, ludzie burzą się przeciw ustawie hazardowej, jak wygramy, pójdziemy za ciosem i zaproponujemy taką ustawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr Pix




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 23 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa"

Mayer Amschel Rothschild


chcecie kopać się z koniem???

powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 27 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyną możliwą formą przeciwstawienia się politykom jest według mnie wykreowanie własnych polityków-a z tego co zauważyłem na forum większość forumowiczów jest przeciwnych politykom jako takim.Inaczej szanse na przepchnięcie czegokolwiek są nikłe.Zdobycie 100tys.podpisów na jakimkolwiek projekcie obywatelskim też może -obawiam - się zająć dłużej niż do wyborów.I znowu będzie 'too late".
Wydaje mi się, że lepszą metodą był by wykreowanie czegoś na kształt"antykampani" prezydenckiej-jakoś nikt nie wspomina o Olechowskim - bądź co bądź jego dane są na liście Bildenbergów-jest to tylko moje własne spostrzeżenie-ale coś mi się wydaje ,że niedługo w mediach się pojawi jako"wybawca".I obym się mylił
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 28 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja stawiam na proste rozwiązania. Otwarcie pierdolimy system i robimy swoje. I przekonujemy innych ludzi do tego. Na co politykom/wojskowym/innym elitom wysokie rangą pozycje, kiedy cały lud wyraźnie i dosadnie oleje ich. Wtedy co? Pójdą i zajmą sobie swoje supermarkety z gównianym żarciem żeby przetrwać, bo zwykli ludzie sami zaczęli wytwarzać żywność i dzielą się nią bez żadnych "pieniędzy".

Wiem, nierealne.

To już całkowicie inny temat: co z NAMI będzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:34, 30 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@realista:

Odnośnie wszelkich prezydentów i kandydatów na nich, to sądzę, że jako pierwszy krok w stronę jakichkolwiek zmian proponuję wspierać niszowych kandydatów z list wyborczych. Po prostu oddawajmy swoje głosy na ludzi, którym robione na zlecenie sondaże nie dają żadnych szans na chociażby drugą turę. Nieistotne, na kogo te głosy pójdą - istotne jest symboliczne chociaż wypięcie dupy na kandydatów z "mainstreamu".
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro - w sumie to dość ciekawy pomysł - ostatnio ekipą spoza salonów była samoobrona i zobacz jak namieszali - ile ciekawych informacji wyciekło i jak bezczelnie musieli ich wywalić przy użyciu prowokacji służb.

Oznacza to, że byli niebezpieczni dla tej bandy skur... rządzących obecnie, a to już mnie przekonuje do głosowania na takich (wrogów mojego wroga) Twisted Evil
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:23, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasowałoby komuś spotkanie w połowie lutego we Wrocku?Wreszcie mogę się ogarnąć po dość zawiłym okresie dla mnie. Chętni pisać! Mam kilka pomysłów co by tutaj zrobić żeby pobudzić ludzi do samodzielnego myślenia Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 31 Maj '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb , napisałeś że ... ,, Mam kilka pomysłów co by tutaj zrobić żeby pobudzić ludzi do samodzielnego myślenia ,, ....

Coś długo karzesz czekać .

Odświerzam temat ,bo wartościowy , szczególnie teraz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe w końcu tutaj trafiłem Very Happy W zasadzie przypadkowo, ale tak patrząc na to z boku, to chyba jednak nie Very Happy
Chciałem w zasadzie założyć identyczny temat, ale niestety nie moge, a wyszło na to że stety Wink

Wiele ciekawych pomysłów tutaj padło, tez od dawna myslałem o tym, by szerzyć informacje na temat Demokracji Bezpośredniej. Jeste tez organizacja netysci.pl , która ma trochę podobny cel, ale jednak bardziej realna na dzien dzisiejszy jest DB.

Napiszę parę moich propozycji, choć wiele z tych opcji o których myślałem tutaj padło, ale może uda mi się wnieść coś nowego.

Przede wszystkim na początek trzeba by się było gdzieś zgadać on-line. Na jakimś czacie, a najlepiej na skype, lub teamspeaku, ponieważ rozmowa jednak jest najlepszą formą komunikacji, oczywiście kto nie chciał by rozmawiać może pisać.
Wymiana poglądów w zasadzie była by najlepszym początkiem, ponieważ widzę, że wiele osób tutaj widzi rozwiązania, i problemy bardzo podobne jak ja.

Ja w planach, miałem połączenie sił różnych ludzi, i organizacji w celu doinformowania społeczeństwa głównie o systemie monetarnym, korporacjach, mediach, przemyśle farmaceutycznym itp. Po prostu spróbować połączyć ludzi, w tym jednym celu, który byłby jasny, i dokładnie omówiony co do spraw na których mielibysmy się koncentrować.
Oczywiście najlepszym sposobem, było by stworzenie nowej organizacji, która była by podzielona na sekcje, z których każdy sam mógłby wybrać, w jakiej najlepiej się czuje. Jedną z ważniejszych sekcji, moim zdaniem była by sekcja zajmująca się akcjami internetowymi. W krótkim czasie, mozna by było sprawić, by na wszystkich większych forach internetowych, były by omawiane sprawy, które chcemy by były omawiane. Moim zdaniem nie ma porównania co do siły internety vs plakaty, ulotki, próba tłumaczenia tego wszystkiego znajomym itd. Ważne tez by były to tematy konkretne, najlepiej pozbawione spraw które nie sa do końca jasne, czyli tzw. "teorii spiskowych"
Kolejna sprawa, stworzyć nowe "płyty prawdy" wybrac współnie najlepsze, i najbardziej konkretne filmy, w których zawarte będzie jak najwięcej faktów, odciął bym się praktycznie całkowicie od teorii spiskowych. Oczywiście niektóre sprawy są uważane za teorie spiskowe, a w rzeczywistości nimi nie sa, ale to jest wszystko do obgadania. Kiedyś myślałem nad tym, czy nie stworzyć powiedzmy 5 dvd podzielonych tematycznie. Np. Jedna o systemie bankowym. Zrobić ładną okładkę, z tyłu opisy filmów które się na niej znajdują. Nadruk na płytę itp. Filmów oczywiście nie za dużo. Po prostu tak jakby komercyjnie wyglądająca płyta, w tym wypadku była by przeznaczona dla znajomych, ponieważ wiadomo, filmy nie były by legalnie rozprowadzane. Jedna płyta nawet z teoriami spiskowymi tez mogła by być Wink
Po prostu dajemy komuś 5 ładnie wyglądających płyt, z opisami z tyłu, które moim zdaniem tez bardzo wiele zrobią, jeśli po dwóch tygodniach taka osoba nie zabierze się za oglądanie, bierzemy je, i przekazujemy dalej, tak że drogo by to nie wyszło, a wydaje mi się ze troche więcej mogło by to zdziałać jak masówka na jednej płycie.
Oczywiście masówka na jednej płycie, to juz inny temat.

Kolejna sprawa, to stworzenia filmu, który traktował by tez o naszym polskim podwórku. Tutaj na forum jest wielu zdolnych ludzi, nawet kawałek scenariusza już jest, tak że osoby które dobrze czuły by się w klimatach pisania scenariusza, sklejania obrazu z dzwiękiem....w sekcji zajmujacej się tworzeniam takich rzeczy znalazły by swoje miejsce.
Oczywiście organizowanie się w województwach, miastach. Spotkania on line, na żywo.....

Myślę że wiele osób które się wypowiedziały w tym temacie, mają dużo ciekawych pomysłów. Proponuję spotkać się gdzieś on-line, i przedyskutować to wszystko.
Myślę że najlepszą opcją byłby teamspeak, tylko nie wiem jak to wygląda z kanałami, ale myślę ze problemu nie będzie by znaleźć jakis kanał na którym mozna by było pogadać.
Napiszcie może w tym temacie co myślicie o tym spotkaniu, lub napiszcie do mnie na priva.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie drumer ,że w końcu tu trafiłeś .
Jestem absolutnym zwolennikiem Demokracji Bezpośredniej ,ale wiedząc ,komu jest ona nie na rękę , dostrzegam taką o to możliwość skutecznego działania ...

Po pierwsze z dwóch stowarzyszeń ,którym ufam

http://www.demokracjabezposrednia.pl/ i

http://wiernipolsce.wordpress.com/

należałoby stworzyć nawe partie polityczne .
Jest to jedyna pokojowa droga do uczynienia tzw.polskiego sejmu ,Sejmem Patriotów Polskich .

To jest zadanie władz tych stowarzyszeń ,potem

- informacja o stanie państwa dzisiejszym i drogi wyjścia z zapaści .
Ważna jest współpraca ,jak drumer zauważasz i wykazujesz chęci współdziałania .


Na początek ,ulotki są najprostszym rozwiązaniem .

Jak większość społeczeństwa się dowie CO I JAK , wtedy można myśleć o dojściu
do realnego zarządzania Państwem Polskim W Interesie Współobywateli .

Wierzę ,że są jeszcze w POLSCE ludzie gotowi by działać dla wspólnego dobra Narodu Polskiego .


Wykluczeni czekają na sensowne działania .

Jeszcze raz powtórzę , Jordi bez uczynienia stowarzyszenia demokracja bezpośrednia partią , wszystkie idee będą stały w miejscu ,a taki Schetyna ,a wcześniej Komorowski będzie blokował każdą niewygodną inicjatywę obywatelską .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw się zorganizujcie w swoim otoczeniu, bo nikt Was nie poprze jak będzie pierdolić o NWO i HAARPie na radzie miasta Laughing

Kurwa, partie polityczna zakładać, ale wcześniej pokazywać, jak to partie polityczne wpierdalają podatki i niszczą oddolne inicjatywy? Wiarygodność ZERO.

Czekan, a jak polscy patrioci wyglądają? Jeżdżą Syrenką , piją maślankę , chodzą w ubraniach z Wółczanki ?
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 08 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko chłopaki działajcie, może za 30 lat jak już do czegoś dojdziecie tą syzyfową pracą ,jakiś UBek zaproponuje wam ofertę nie do odrzucenia. Wy dostaniecie władze, a oni całą resztę.

Żeby coś zdziałac, trzeba miec kasę. Kasę na kampanię i na wojnę która będziecie toczyc. Chcecie się bawic w politykę, babrac w gównie, i wszystko pokojowo, jak Gandhi, drumer ? Żeby coś ugrac trzeba by agresywnym bezwzględnym skurwysynem - reszta to pikniki którym prędzej czy później pęknie dupa.
Ludzi trzeba zmusic do myślenie.
Są tylko dwa wyjścia albo ich, albo moje. I każde z nich, to droga przez mękę dla Kowalskiego. Nie ma litosci dla skurwysynów, i nie ma litości dla bydła, a ludzie którzy gdzieś tam są i tak będą cierpiec.
Zrozumcie, że już tak naprawdę nie ma czasu na nalepki, plakaty, płyty prawdy. Jest czas życia, nadchodzi czas śmierci. Dlaczego? Wielu tu się zastanawia dlaczego by mieli nas - prawie wszystkich - zabic. W końcu żyją z nas, doją nas , wiec czemu. Spójrzcie w przeszłośc a zobaczycie ludzi reprezentujących elity na samych szczytach, zepsutych, bawiących się życiem, mordujących dla rozrywki. Bierzemy udział w grze w której nie dostajemy dobrych kart. Kolejne złe rozdanie, kolejny konflikt, kolejna klęska głodu, kolejna rzeź na jakimś zadupiu. I tak w kółko, jestesmy już bankrutami, ale gramy dalej, łudząc się że los się odmieni. Gramy i pożyczmy pieniądze od NICH. A oni ciągle wygrywają. I kiedy już przyjdzie dobra karta, kiedy wchodzisz vabank oni mają lepszą kartę. Wtedy tracisz złudzenia, a ONI jeszcze na tyle są mili, że pomoga wam założyc pętle na szyję.

Nie ma żadnej pokojowej drogi, skończyły się czasy lizania się po pindolach. ONI nie oddadzą władzy gościom co chcą nawracac ludzi jak Jehowi. Co najwyżej jak zauważą że jesteście "silni" to może dopuszczą was do tortu. Ale żeby ich pokonac, potrzeba czegoś więcej. Trzeba stac się NIMI, gdyż można ich pokonac tylko ich bronią. Trzeba wyrwac im z ręki talię i samemu zacząc rozdawac karty.
Więc kto jest gotów?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:31, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem gotów, ale jeszcze kasy muszę uzbierać kilka milionów Razz
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:49, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze piszesz Ordel:)

Jaki jest sens zakładania partii politycznych. Jeżeli macie takie ambicje, proponuję wystartować w lokalnych wyborach samorządowych najniższego szczebla. I tam dopiero zobaczycie, gdzie ta sitwa wzajemnych układów i zależności się zaczyna. Zobaczycie w skali mikro, ze polityka w Polsce jest zepsuta i skorumpowana do szpiku kości. Powodzenia!

Jeżeli chcecie otworzyć ludziom oczy na pewne sprawy to polecam pozytywistyczne hasła: 'praca organiczna' i 'praca u podstaw'. Gdy fundamenty są zgniłe jak chcecie zbudować kolejne piętra? Trzeba wyjść do ludzi przede wszystkim ze swojego najblizszego otoczenia: rodzina, przyjaciele, sąsiedzi. Zaś każde organizowanie się w struktury tworzy kolejną maszynę w systemie. Czy chcecie tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 09 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli najlepiej przyłączyć się do już istniejących organizacji anarchistycznych Smile




Cytat:
M8

Jestem gotów, ale jeszcze kasy muszę uzbierać kilka milionów


Jak już uzbierasz te miliony to przejdzie ci "ochota" na awanturowanie się Smile , kupisz kawałek ziemi na jakimś fajnym zadupiu, może nad oceanem, odgrodzisz się płotem pod napięciem, postawisz sobie bunkier, z magazynem na żywność - to tak na wszelki wypadek. Pare groszy zainwestujesz w broń i zapomnisz o całym bożym świecie Smile . Na swoją arkę, jak już przyjdzie czas, zaprosisz kilku znajomych , no i dla siebie będziesz musiał zorganizowac towarzystwo - ze trzy dziewczyny najmniej Smile


Kiedyś człowiek myślał o agencji reklamowej zajmującej się reklamami społecznymi, tudzież anty reklamą. Ale oprócz ideowców - ze znalezieniem których problem byłby najmniejszy - potrzebana jest góra pieniędzy, i to dosłownie. Jak wszyscy wiemy najlepiej do ludzi przemawiają reklamy które widzimy w TV, necie, czy na bilbordach.
Taktyka taka sama jak przy normalnej reklamie - czyli istna pacyfikacja ludzkich umysłów Smile
Przy okazji, reklame same by nam, robiły media. Ale tak czy siak na dłuższą metę potrzebny jest sponsor, jeśli chcemy pozostać niezależni. Albo od czasu do czasu przyjąć komercyjne zlecenie.
A co do pomysłów, to ich mi nie brakuje. Dajcie mi 1 rok i kilka baniek, a po tym czasie połowa Polaków będzie kojarzyła słowo faszyzm z Izraelem Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 10 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe jestem lekko napierdolony Very Happy
hehe jak tak na Was patrzę, to rzeczywiście hehe jesteście zwierzątkami Very Happy
hehe Yamakusa hehe jesteś zwierzątkiem Very Happy
Ogólnie jesteście zwierządkami. Kurwa.... co Wam tutaj napisać, byście przestali nimi być.
hehe chyba nie ma opcji Very Happy
Najbardziej mnie rozpierdala, że ludzie którzy mają wiedzę się marnują, ale na to wychodzi, że ludzi którzy coś wiedzą tez mogą być tęmpakami Very Happy
W zasadzie na tym forum hehe hmmmmmm kurwa tyle łosiów Very HappyVery Happy i co najgorsze, chciałem się przebiec po tym lesie, hehe i kurwa "Król Lew" mi zabronbił hehe
Nastepny w zasadzie łoś Very HappyVery Happy z jakąś dziwna manią hehe Ego-lasu Very Happy
]Dlaczego jest tyle łosiów, i jesteśmy w lesie Very Happy
@Ordel
Za przeproszeniem, hehe hmmmm by tak brutalnie nie mówić, a raczej pisać. .................... Jesteś........................
hehe rozkminiacie, hehe rozkminiajcie Very Happy Będziecie mądrymi ludzmi Very HappyVery Happy

hehe no dobra mogę teraz napisać, choć nie lubię tego robić Very Happy Jesteś kurwa tępy jak...... hhehe właśnie jak? hmmmmm
Może w następnym życiu to zajarzysz, mnie tylko zastanawia, co ja tutaj w tym kurwa lesie robie.
Kurwa muszę mieć chyba jakiś cel, po co bym się rodził na tej tępej planecie Very Happy
hehehe kup sobie BMW jakiś dobry rocznik, może Ci przejdzie Very Happy

Kurwa dlaczego Wy jesteście tacy tępi. Myślałem że jak ktoś już ma wiedzę, to coś wie. Ale się kurwa zawiodłem Very Happy
Absolut Smile Mówi Wam to coś ?
Chyba kurwa nie ..................... Ja pierdole, po co ja na tej planecie się rodziłem Very Happy
hehe tak bywa........
hehehehehehehehehehehehee Wink
Las Very Happy kurwa las Very HappyVery HappyVery Happy

PS. Dlaczego Wy jesteście tacy tępi? .........................................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:17, 11 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer
Oczywiście że jestem zwierzątkiem ,wreszcie to zajarzyłeś ? Ale po co odnosisz się do mojej osoby w innym temacie? Aż tak zaszczepiłem się w twojej świadomości?
Do rzeczy ziom. To że tępota przeważa to normalne. Jesteśmy najniżej w łańcuchu pokarmowym i nie potrzeba nam inteligencji by żywic wyższe sfery. Kogo to obchodzi ,że jestes napierdolony? Czy to próba usprawiedliwienia twojego chaotycznego postu?


Narodziny - Sztuczny sens - Śmierc. Nic prostszego , pełna minimalizacja a wy stwarzacie pozory walki ,śmieszne zoo. Wasz wpływ na ludzi jest mierzony w cyfrach podniesionych do ujemnej potęgi. Przekabacic na swój światopogląd to jest wasz cel bo wynik jest już wiadomy. Nie ma to jak się czuc kimś uświadomionym co nie? Wypełniacie swoją straconą pozycje jakimś budyniem który i tak się rozleje a ktoś go wpierdoli. Aaa tam napełniajcie , no bo jak to nie napełniac? Kto was tego nauczył? Czy nie Ci z którymi teraz walczycie?
Nooo eureka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8568
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:16, 11 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drumer napisał:

@Ordel
Za przeproszeniem, hehe hmmmm by tak brutalnie nie mówić, a raczej pisać. .................... Jesteś........................
hehe rozkminiacie, hehe rozkminiajcie Very Happy Będziecie mądrymi ludzmi Very HappyVery Happy

hehe no dobra mogę teraz napisać, choć nie lubię tego robić Very Happy Jesteś kurwa tępy jak...... hhehe właśnie jak? hmmmmm



Ależ drumer nie krępuj się, nie przepraszaj. Tylko określ się bardziej.

1. czy jestem kurwa tępy jak nóż którym nie możesz pokroic pomidora?
2. czy jestem kurwa tępy jak krowa której nie możesz wydoic, tylko dlatego że myślisz o tym jak tu jej wsadzic?
3. czy tępota tak jak masturbacja grozi utratą wzroku Smile ?
I na koniec ostatnie pytanie
4. co autor miał na myśli ? To pytanie jest skierowane do czytelników.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 12 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe w zasadzie znów jestem napierdolony Very Happy a juro do pracy, ale mam szczęście, bo mój szef jest moim dobrym ziomalem Very Happy
Hehe w zasadzie to chuja kocham Very Happy
Ordel no co ja mam Ci tutaj napisać ?
Zachowałeś się w zasadzie nieźle....
Nie pojechałeś po emocjach hehe jak ja czasami....... To było dobre Very Happy
Yamakusa..... hmmmmmmmmm Mnie najbardziej zastanawia, dlaczego tak szczekasz... miałem kiedyś piska, suczkę.... kochałem Ją, tylko że tak jak jarzę, to Ona miała takie poduszeczki na łapkach....... a Ty potrafisz pisać......
Jak to się kurwa dzieje????????
Dojebane w zasadzie to jest Very Happy
Hehe i wypierdoliłem swojego jednego, jedynego posta na takie tępe pisanie Very Happy
Masakra..................................................................................
Poczytaj, i może hmmmmmm zastanów się nad tym co piszesz....................
Po co Ty to piszesz?
Jarzysz, kim, lub czym jest Absolut?
Czytałeś książki, próbowałeś się czegoś dowiedzieć........ jesteś deistą...... hmmmmmmmm
hehehehe
to na zakończenie Very Happy
Uwielbiam śmiech Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
szkoda że dziś nie dało rady załatwić jarania Very HappyVery Happy
ale jutro, a raczej dziś na bank się załatwi.........Very Happy
Na koniec Ci tylko mogę napisać, że jestem tępym ciulem Very HappyVery Happy
Hehe wychodzi na to, że czasami lubie nim być Wink

PS. Uwielbiam w zasadzie kocham Very HappyVery HappyVery Happy śmiech hehe
i co najgorsze, nie jarzycie za bardzo tego wszystkiego, i przy okazji.... Mój śmiech dla Was jest czymś dziwnym............
Uwielbiam, kocham hehe i w zasadzie lubię sie śmiać Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Hehe kurwa..... dlaczego Wy się nie śmiejecie.............. masakra......................
W zasadzi to nie smiejecie się chyba dlatego, że nie odkryliście sensu życia Very HappyVery Happy
Co tu dużo, i bezsensownie pisać................ Kurwa hehe uśmiechnijcie się Very HappyVery Happy
Ty się chyba nie uśmiechniesz.... no i to w zasadzie jest najgorsze.....

hehe dlaczego się nie uśmiechniesz.......... i nie poczujesz tego czegoś.........
Jesteś ograniczony umysłowo?......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:46, 12 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Drumer
A szczekam sobie , tak sobie pisze ,ponieważ chcem i mogę. Skad wiesz kto tu jak moze się zachowywac wsrod swojego grona? Zbyt poważnie traktujesz to forum. Zajaraj sobie z wiadra i ujrzyj absolut. Tracisz skill drumer?Ej no...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 13 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhhh skilla raczej nie tracę.. Po prostu nudzi mnie już pisanie tutaj, i tych głupot, i tych rzeczy z może troszke większym przekazem. Nawet nie jest mi szkoda, że zacząłem głupoty pisać w tym temacie, bo na tym forum ten temat jest bezwartościowy.. Dobrze w zasadzie mi zasugerował na priva jeden z uzytkowników, że osoby które chcą coś działać, już dawno temu opuścili to forum, często tez z powodu ograniczenia od "Króla Lwa". W zasadzie to chyba nawet dobrze że dostałem tego jednego posta.
Wygląda tez na to, że nie wystarczy mieć wiedzy o tym systemie, i ogólnie o świecie. Trzeba mieć coś jeszcze... jakiegos ducha wojownika.. Osoby które go maja, nie patrza na to od strony, kurczę mogę przegrać, tylko ja pierdole możemy wygrać. W sporcie często osoby które patrzą w ten pierwszy sposób są okreslani jako.................................. hehe och dużo by się tego znalazło Very Happy
Tutaj przeważają paranoicy, intelektualne p.......i, i ego-maniacy. Więc w zasadzie nie ma się co dziwić że tak to wygląda...
Rozkminiajcie sobie tą swoją prawdę o świecie, ulepszajcie swoje pi......e intelekty, i pompujcie swoje nieprzeciętne ego, w zasadzie jak niektórzy trafią do psychiatryka, to tez wielkiej straty nie będzie.....


Sorki jeśli komuś tutaj naubliżałem, ale tak naprawdę to nikomu nie życzę źle, a raczej wszystkim życze jak najlepiej. Drażni mnie tylko niektórych beznadzieja, bezsilność, i bierność, która została im wpojona za pomoca tych wszystkich "teorii spiskowych" w podświadomość, i nie potrafią się z tego uwolnić. Prawdopodobnie są jeszcze większymi więźniami swoich własnych umysłów, niż ci którzy żyją w nieświadomości, i co najgorsze nawet o tym nie wiedzą, i patrza na społeczeństwo z wyższego stopnia...... "Prawda czasami jest dziwniejsza od fikcji........................................"
To świadczy też o sile strategii tych tam u góry, ale na szczęście wielu ludzi zaczyna widzieć jak działa ta strategia............ że ważniejsze od rozkminiania prawdy jest działanie, i siła uwolnienia się od strachu, który za pomocą tych wszystkich filmów jest nam wpajana w podświadomość. To własnie strach powoduję tą beznadzieję, bezsilność, i brak ochoty do działania. Wiele razy juz na tym forum to pisałem, ale widać że za wiele osób juz tutaj nie pozostało którzy to rozkminili.
W zasadzie piszę to do tych którzy jeszcze nie rozkminili, ale widać że jest ciężko, że sam intelekt do tego nie wystarcza. Przeciwieństwem strachu jest miłość, więc dlatego tez tyle o tym pisałem, i w zasadzie pewnie dostrzeżenie miłości powoduje rozkminienie tego wszystkiego.
Tak że życzę Wam wszystkim odnalezienia miłości Wink i wyzbycia się strachu który jest Wam wpajany w podświadomość. Poczytajcie może też trochę więcej ciekawych książek, zamiast tych filmików które osiadają się w podświadomości, i niestety wygląda na to, że intelekt wtedy jest mało pomocny.
Po prostu "oni" na intelekt znaleźli sposób.......i cięzko mi się na to patrzy. Pewnie dlatego tyle tutaj się napisałem tych różnych głupot......
Na serce nie ma, i nie będzie sposobu.., i tego najbardziej się obawiają.... dlatego tak bardzo próbują zmanipulować umysły. To jest mało ważne czy to TV, czy YouTube z rozkminami spiskowymi. Ważne że strategia działa....
Dlatego życzę Wam, byście w końcu zobaczyli, jak to naprawdę działa............

PS. Wygląda tez na to, że "Król Lew" wyłapał sens tego o czym próbuję tutaj pisać, i zastanawia mnie co w tym momencie zagrało. Ego, intelekt, czy może jeszcze coś innego... ale w zasadzie to już mało ważne, bo raczej długo już na tym forum nie pobędę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 25 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam takie wątki to nachodzi mnie taka refleksja; jak niby takie działania jak te proponowane w tym temacie mają realnie zagrozić systemowi, skoro tenże system jest sterowany przez sprawną władzę, która jest w ukryciu. A wasze posty z pomysłami, zamiarami i w ogóle myślami są dla "ciemnej strony księżyca" jawne, bo chętnie je zdradzacie w necie. Pewnie ci, którzy dzierżą władzę, śmieją się z waszych pomysłów (oczywiście czyta je tylko niższy szczebel funkcjonariuszy). Nawet jak ktoś błyśnie geniuszem, to po ujawnieniu tej genialnej myśli przeciwna strona w mig opracuje na nią antidotum. W realnym życiu liczy się tylko działanie. W necie poczytać można tylko o planach, ale wcale mnie nie dziwi, że nic z tych planów nie wynika...

Informowanie społeczeństwa o GMO, Codexie, ZUS, walucie, bankach itd. nijak nie uderza w system, bo w pierwszej kolejności informować trzeba o tym w jaki sposób władza steruje społeczeństwem, a nie o samych skutkach tego sterowania. Edukacja tworzy całe pokolenia ludzi, którzy nie rozumieją tego co czytają, także dotarcie do nich ze słowem pisanym to chybiony pomysł. Pozostaje pismo obrazkowe albo filmy. Mam nawet pomysł na 1 odc. tytuł: "Jak media, religia, edukacja, środowisko człowieka doprowadzają do jego odmóżdżenia oraz metody walki z tym problemem". Nakręci ktoś taki filmik i rozpropaguje?


PS. Widać temat "wrażliwy" skoro już zaciekawił nierozłączną parę drumer-Yamakusa Smile
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Organizujemy się
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile