W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Organizujemy się  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
23 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 14650
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 25 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Zielone jabłko....

jak to pasuje to opinii....wygłaszanych tu na Forum

Nie przejmuj się jak również inni.....chcecie sie organizować idźcie do piaskownicy.....
usypcie babkę z piasku a później ja zadeptujcie.....

Wszystko ma swój początek i kres..... niezalanie czy świat pójdzie w kierunku NWo czy innej idei
dla przeciętnego Kowalskiego to nic nie zmienia...

Nie o to chodzi...strona taka jak ta powinna odwrócić myślenie jednostki nie ja organizować w grupy.....

Grupy sie łatwiej kontroluje. Jednostka świadoma zmienia rzeczywistość wokół siebie i to wystarcza....

Świat zmieni się na lepsze poprzez miane świadomości jednostek nie poprzez organizacje.....w grupy.

Nawet ja zatriumfuje NWO myslisz że sie zmartwie....? Co to zmienia?

Prawdziwy świat jest w Tobie nie na zewnatrz.....

Bądź jak wierzba ugnij się ale trwaj......będx jak trawa...wstan po tym gdy Cie podeptają


Jakiekolwiek zorganizowane grupy w historii swiata szybko były odwracane....... sterowanie nimi przejmowane

Ja to ujme jeszcze inaczej...ludzie sa jak łaka pełna kwiatów.......nawet jak bydło zadepcze kwiaty...płakac będziemy jedeynie po tych najpiekniejszych.....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 04 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odnosząc się nawet do tematu, i poprzednich postów. Po prostu chcę coś napisać Wink

Przeglądam tak te forum, no i oczywiście jeśli jest jakieś ważne info ze świata, to od razu tutaj wchodzę, i sam jestem ciekaw co niektóre osoby na ten temat myślą.

Dziwne jest to, że wiele osób tutaj z taką wiedzą postanowiło się po prostu przyglądać.
Sam czasami tracę wiarę w jakiekolwiek zmiany, ale całość naszej wiary zawarte jest w naszej świadomości, i podejściu. Ludzie są tępi to fakt. Wydaje mi się, że są jednak w stanie zrozumieć pewnie podstawowe rzeczy. Historia chyba idealnie to przedstawia. Systemy totalitarne nie upadały z powodu dysproporcji głupoty-"mądrości"
Przeważnie było tak, że jednostka pociągała całe masy. Rozumiecie jednostka Very HappyVery Happy

Wydaje mi się ludzie tutaj zebrani, że w ogóle nie rozumiecie swojej mocy. Jesteście jak takie owieczki w stadzie. Sorki....
Sam dobrze wiem jak to jest być pośród ludzi którzy całkowicie nic nie rozumieją, i nie chcą rozumieć.
Więc nie jesteście owieczkami, tylko zrezygnowanymi ludźmi............

Sam jestem często zrezygnowany, ale waśnie wydaje mi się że przez Was Wink
Jak można mieć taką wiedzę, i siedzieć sobie przed kompem, i klepać posty o tym jak w rzeczywistości jest.
Nie jarzycie kurwa jak w rzeczywistości jest ?????
Jest bardzo chujowo!!!!!!! Nie potrzeba dochodzić do tego kto stoi na czele NWO, czy cokolwiek innego(ostatnio mieliśmy dawkę "przecieku", po chuj był ten przeciek??????[Może trzeba to rozkminić?])
Nie rozumiecie kurwa dalej tego ???????
Będziecie przez całe życie dochodzić ??.................
Kurczę...............................po co się ograniczać.......................Very Happy KUUURRRRRRWAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ehhh uniosłem się sorki Wink

.......................................................................................................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 04 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drumer bo tu chodzi o opaski ...Nawet nie te na oczach ....

Dawno temu, pewien mądry rzymski senator powiedział , każmy wszystkim naszym niewolnikom aby nosili na swoim lewym ramieniu białą opaskę, abyśmy mogli ich odróżnić i abyśmy wiedzieli którzy to niewolnicy …wtedy wstał inny jeszcze mądrzejszy senator i rzekł NIE ! nie róbmy tego jeśli każemy im nosić opaski na ramieniu wtedy zobaczą jak wielu ich jest i zaczną bunt przeciwko nam a wtedy natychmiast nas obalą i staną się wolni

Pozdrawiam i nie unoś się tak , chyba ze to ci pomaga Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drumer




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 169
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:26, 05 Gru '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i pomaga mi te unoszenie się......Jedno jest pewne, jest to wkurwiające.......
Mamy niesamowitą moc, ale korzystamy z czego ?
Będziemy całe życie rozkminiać ? O to im kurwa tam u góry chodzi....
Stado baranów, i stadko rozkminiaczy.......
Boli mnie to, bo ogólnie boli mnie marnowanie intelektu....
Większość ludzi jest zapierdolonych, poniewaz patrza w te jebane pudło.... Okazuje się że mniejszość jest też zajebana tylko tym razem w stałe łącze.....

Nie możemy cały czas dochodzić.... "Oni" zawsze się będą starać byśmy dochodzili........
Jebana dezinformacja jest wszechobecna. Dziwię się, ze tak mało osób jest w stanie to zobaczyć.......
Sam przeczytałem dziesiątki książek, i setki filmów.......może dlatego jestem dopiero teraz w stanie to zobaczyć.
Wiedza jest bardzo ważna, ale w ostateczności się okazuje, że potrafi zrezygnować......
Chuj z tym że nikt nie chce słuchać, ważne że mamy wiedzę.....
Dziwne czasy, ze za niemedialną wiedzę jesteśmy dyskredytowani....
Dlaczego sie nie łączymy ?
Jesteśmy za głupi ?

Wkurwia mnie to, to fakt.......Very Happy
Wszystkich to wkurwia, wiec dlaczego sie nie łączymy, bo co?
Bo jesteśmy za słabi?
Bo kurwa co ?

Bo każdy indywidualnie myśli że jest za słaby.......

Dlaczego się nie spotykamy na żywo...
Dlaczego na tym jebanym forum nie ma żadnych akcji?
Dlaczego się nie spotykamy w swoich miastach?
Dlaczego kurwa?
Co jesteśmy pojebani?

Pojebało ?
Chcecie całe życie rozkminiać ?



PS. 18.12.10 organizuje spotkanie w Katowicach, zapraszam........
Chyba trzeba coś kurwa robić co ?
Nie dajmy się stłumić.....





PS2. Dzięki za tą ładną przypowieść Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 05 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA HA HA HA - ja pierdolę drumer - i co ? i nikt się nie odezwał - ale jaja - poprostu wiedzialem że tak będzie-nic nic nic.Dupa i tyle - ja jestem chetny do organizowania sie - ale kto jeszcze?...no wlasnie - forumowicze to tylko banda oszołomów klepiacych w klawiature.Bez jaj i tyle.
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1458
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 05 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realista napisał:
HA HA HA HA - ja pierdolę drumer - i co ? i nikt się nie odezwał - ale jaja - poprostu wiedzialem że tak będzie-nic nic nic.Dupa i tyle - ja jestem chetny do organizowania sie - ale kto jeszcze?...no wlasnie - forumowicze to tylko banda oszołomów klepiacych w klawiature.Bez jaj i tyle.


Realista jedni chcą się organizować i robić coś w grupie inni nie ...Ważne aby dzielić się wiedzą z innymi zobacz taki np Waldek czy NWOPL wstawili w sieci masę filmów które otworzyły wielu ludziom oczy, Acidek303 lub Jerzy Ulicki przekazują nam całą masę informacji o Syjonizmie oni nie są zorganizowani w bojówki ale robią masę pożytecznych rzeczy ale każdy musi robić to w swoim sercu indywidualnie ...To że się zorganizujecie niczego nie zmieni nie da się uświadomić ludzi hurtem czy siłą to jest powolny proces każdy musi sam do niego dojść nie da się tego wymusić ...Nie mam nic przeciwko organizowaniu się jeśli ktoś ma na to ochotę i czuje taka potrzebę ale Nie mów że wszyscy tu są bez jaj bo tak nie jest nawet nasza Gosia ma jaja bo pomimo tego że ją często krytykuję i delikatnie mówiąc jadę po niej jak po łysej kobyle to muszę przyznać że to dzięki niej miałem szansę przeczytać książkę o HAARP ..Niech każdy robi to w czym jest najlepszy jedni niech się organizują inni niech tłumaczą filmy jeszcze inny niech się podpali ale nic na siłę Wink myślę że ruch na rzecz prawdy zorganizuje się wkrótce (kilka lat) i stworzy dość silne struktury bo inaczej nie da się nim manipulować Wink
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Ochrana chciała wyłapać spiskowców to zakładała tajną organizacje, myślę że metody się nie zmieniły. Niech każdy zrobi coś sensownego w swoim otoczeniu i to wystarczy. A jeżeli ktoś lubi zorganizowane akcje to poniżej film instruktażowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GAZDA




Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:59, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, organizacje mają to do siebie że łatwo je rozpierdolić...
jeśli przeciwnik zna wroga może z nim walczyć, jeśli jednak coś go atakuje a nie wie co, to dużo mniej moze przeciwdziałać...

ktoś ma pomysł co zrobić, niech obserwuje ludzi, na forach, w otoczeniu, wybada ich poglądy, i jeśli jest przekonany, przedstawi pomysł, w ten sposób minimalizuje sie ryzyko a maksymalizuje możliwość sukcesu...
gdy sie tworzy organizacje od razu bedzie tam pełno różnych cwelów i agentów...
_________________
ŚLEBODA ABO ŚMIERĆ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:46, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze zamiast oraganizowac sie i towrzyc od nowa jakies akcje, lepiej dolnczyc sie do obecnych protestow np takie jakie maja miejsce w europie, Londyn 29 I skoro mowimy o solidarnosci i laczeniu sie nie ma sensu tworzenia czegos od nowa tylko wlasnie dolanczenia sie do czegos co juz istnieje, oczywiscie mozna dalej przekazywac za pomoca plakatow znakow na protestach rozne chasla zwiazane z tematyka tego forum zeby obudzic jeszcze wiecej ludzi, przeciez ci wszyscy co protestuja w londynie przeciwko podwyzka czesnego nie wiedza tak do konca dlaczego tak sie dzieje itp.

Oczywiscie w polsce ciezko obecnie o jakies protesty spoleczne, wszyscy maja tak dobrze ze nikomu sie nieche wychodzic na ulice, nie liczac emerytow w obronie krzyza Smile
Podwyzka vatu, paliwo po 5zl nikogo to nie rusza, ale wkoncu cos sie wydarzy... pytanie co ?
Patrzac ostatnio co serwuja nam media, sadze ze moze dojsc do protestow w PL nie poprzez podwyzki itp ale np poprzez ujawnienia prawdy o smolensku, ostanie info w mainstremie coraz bardzij sugeruje ze mogl to byc zamach, co jest o tyle dziwne ze te same media od poczatku wrecz wysmiewaly takie informacje.

Rok 2011 bedzie rokiem protestow w europie i na tym nalezy sie skupic.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GAZDA




Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 06 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL napisał:

Oczywiscie w polsce ciezko obecnie o jakies protesty spoleczne, wszyscy maja tak dobrze ze nikomu sie nieche wychodzic na ulice, nie liczac emerytow w obronie krzyza Smile
Podwyzka vatu, paliwo po 5zl nikogo to nie rusza, ale wkoncu cos sie wydarzy... pytanie co ?


30 i 31 grudnia brałem udział w tym proteście:
powód:
http://www.dziennik.pl/wideo/315468,wyda.....ziennik%29

http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/in.....p;id=11268
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/www/in.....p;id=11269

http://www.tvn24.pl/-1,1687918,0,1,zlitowali-sie-nad-turystami,wiadomosc.html

było więcej policji niż ludzi hehe, więc blokady nie było...
gdy nie dojdzie do podpisania kontraktu, ponownie wyjeżdżamy...
_________________
ŚLEBODA ABO ŚMIERĆ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 07 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pavulon




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 42
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 09 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy z nas forumowiczów prawdy2 jest w stanie zorganizować się bez odpowiedniego zaangażowania czasu , bądź pieniędzy lub innych uwarunkowań.
Dyskutowalismy wiele o uświadamianiu ludzi .
Pomyślałem o tym, żeby umieszczać swoje komentarze w portalach takich jak tvn24, czy też np. onet . Wiem , że poziom dyskusji odbiega tam bardzo od tego co reprezentujecie tutaj swoimi wypowiedziami . Jednakże rozprowadzając informacje na wyżej wspomnianych portalach ( w postaci własnych komentarzy ), mamy bezposredni wpływ na opinie czytane przez wielu Polaków .
Tutaj dyskutujemy często o sprawach dla nas oczywistych . Myślę , że powinńiśmy wykorzystać naszą wiedzę udzielając się również na innych forach .
Oczywiście nie namawiam nikogo do jakiegokolwiek sabotażu . Sugeruję jednak aby podzielić się swoimi obseracjami, na temat otaczającej nas rzeczywistości , w szerszym gronie.
Sam udzielam się komentując bierzące wydarzenia na wyżej wspomnianych stronach i widzę pozytywne efekty tego . Poza tym zaobserwowałem , że wiele osób zaczyna dostrzegać zakłamanie mainstreamowych mediów i ogólne "przebudzenie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurek




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 31 Sty '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem, aby się organizować, jest przystąpienie do jakiejś organizacji, bądź założenie własnej.

Każdy z nas ma tak naprawdę mnóstwo wolnego czasu, który przeznacza zazwyczaj na pierdoły. A moglibyśmy się wykazać i w edukacji i w realnych działaniach.
Nasza aktywność i pobudzanie tej aktywności u innych to jedyny znany mi, trwały sposób na zmiany na lepsze. Najgorsza jest bierność, a niewiele lepsza jest olbrzymia aktywność na forach, a zerowa w realu.

Na stronie www.ngo.pl znajdziecie bazy ngosów w Polsce. Na pewno w waszej okolicy takie działają. Na stronce możecie znaleźć też prosty poradnik, jak założyć własne stowarzyszenie, pozyskiwać środki na działalność itp.

Ja działam na Podlasiu, jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą, zapraszam na priv lub gg.

Pozdrawiam
_________________
Pisanie na forum często uświadamia, lecz do niczego konkretnego nie prowadzi.
Czas już się organizować.
Podlaskie, wyświetlanie filmów, spotkania, dyskusje- priv, gg 19041758
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 21 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś myślałem podobnie jak większość tutaj się wypowiadających. Ba, sam mam na to zwyczajną ochotę, kurde, ruszyć z szablą na nwowców Laughing
Naprawdę, mam ochotę, jeszcze siłę, by walczyć w jakiś sposób.

Jednakże ostatnio sobie myślę, że wszystkie bezpośrednie metody walki (jak i psedokracji) muszą skończyć się fiaskiem. System ma zbyt dobrze naoliwione przez lata trybiki w postaci ludzi których zbyt dobrze porozmieszczał, zhierarchizował i "przystosował". Praktyczna metoda buntu, zarazem realna, po prostu nie istnieje.

Tylu tu ponoć zwolenników Orwella, tak często się nań powołujecie. A czy na pewno czytaliście 1984? Braterstwo miało inną metodę do walki z Partią. Polegała ona na wspólnocie, jednakże wykonawcy nigdy nikogo nie znali. Mimo walki cały czas pracowali dla Systemu. U nas nie jest tak źle - nie trzeba kontaktów ograniczać. Wspólnota to siła - w tym macie rację (jak powiedział exupery: "gdy robactwo się rozpleni, w końcu powstaną prawa robactwa, znajdą się też piewcy robactwa", jakoś tak, jakkolwiek)... Chodzi o podstawową różnicę - najpierw się organizujemy, później buntujemy, nigdy nie na odwrót. Gdzieś ktoś kiedyś obliczył, że "chorych umysłowo ludzi" jak my jest nawet jakieś 100 tys. Choć liczba ta jest wystarczająca do walki na froncie ustawodawczym, papierkowym, nic ona nie znaczy przy takim systemie, 38mln i Unią.
Wiecie co jest najlepsze? To, że gadanie gadaniem, ale nie od nas zależy to jak będzie i jeśli będzie możliwość przewrotu - nie nastąpi on nigdy z woli takich jak my. No chyba, żeście typowi rewolucjoniści którym jakkolwiek jest nie pasuje. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 23 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam straszną nadzieję !Bardzo,bardzo bym chciał.
Nie macie tak czasami że wysyłacie linki z filmikami z prawdy do znajomych z nadzieją na odzew a tu dupa?Wtedy ja osobiście lapię załamkę ze mam "myślą
cych inaczej"kumpli i to mnie rozwala-wtedy się odechciewa cokolwiek.
privilege napisał:
realista napisał:
HA HA HA HA - ja pierdolę drumer - i co ? i nikt się nie odezwał - ale jaja - poprostu wiedzialem że tak będzie-nic nic nic.Dupa i tyle - ja jestem chetny do organizowania sie - ale kto jeszcze?...no wlasnie - forumowicze to tylko banda oszołomów klepiacych w klawiature.Bez jaj i tyle.


Realista jedni chcą się organizować i robić coś w grupie inni nie ...Ważne aby dzielić się wiedzą z innymi zobacz taki np Waldek czy NWOPL wstawili w sieci masę filmów które otworzyły wielu ludziom oczy, Acidek303 lub Jerzy Ulicki przekazują nam całą masę informacji o Syjonizmie oni nie są zorganizowani w bojówki ale robią masę pożytecznych rzeczy ale każdy musi robić to w swoim sercu indywidualnie ...To że się zorganizujecie niczego nie zmieni nie da się uświadomić ludzi hurtem czy siłą to jest powolny proces każdy musi sam do niego dojść nie da się tego wymusić ...Nie mam nic przeciwko organizowaniu się jeśli ktoś ma na to ochotę i czuje taka potrzebę ale Nie mów że wszyscy tu są bez jaj bo tak nie jest nawet nasza Gosia ma jaja bo pomimo tego że ją często krytykuję i delikatnie mówiąc jadę po niej jak po łysej kobyle to muszę przyznać że to dzięki niej miałem szansę przeczytać książkę o HAARP ..Niech każdy robi to w czym jest najlepszy jedni niech się organizują inni niech tłumaczą filmy jeszcze inny niech się podpali ale nic na siłę Wink myślę że ruch na rzecz prawdy zorganizuje się wkrótce (kilka lat) i stworzy dość silne struktury bo inaczej nie da się nim manipulować Wink

_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr.NoBody




Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 10
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:41, 26 Lut '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby założenie ugrupowania lub parti politycznej składajanych się z młodych ludzi. Tak naprawdę Polacy nie mają alternatywy jest tylko PO i PIS reszta to przydupasy w których od lat sa ci sami wyjadacze. Ludzie czekaja rekacje nas mlodych co wy na to. Z tego co wiem nie jest problemem zalozyc partie i zdobyc podpisy. A plan wyobraczy mozna tworzyc i ulepszac w miare czasu ja mam bardzo duzo pomyslow na rozoj naszego kraju. Czekam na wasze opinie i ewentulana inicjatywe Smile.
W jednosci siła w jednosci moc !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 25 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za założeniem partii. Kto jest jeszcze za?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:22, 25 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
Jestem za założeniem partii. Kto jest jeszcze za?


Ja tez będę za jak zobaczę statut partii, a w nim:
Przysięgam, że nigdy nie skusze się na żadne korzyści majątkowe od wszelakich lobbystów i krętaczy i zgadzam się na poniesienie za to kary przez ucięcie mi dłoni jak zostanie mi to udowodnione.

Znam to ze swojego otoczenia jak szybko człowiek potrafi zmieniać swoje zdanie po zobaczeniu nagle przychodów na koncie.

Nie oszukujmy się, polityka to centrum korupcji i to już od najniższego szczebla. Pierwsze to tego trzeba się pozbyć. Tylko kto się zapisze do takiej partii, w której nie ma możliwości dorobić się majątku w czasie jednej kadencji.

Nie jest moim zamiarem zniechęcać, ale uświadomić gdzie jest największy problem dzisiejszego funkcjonowania państwa.


.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 25 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nawet nie musisz.
Jeśli będzie nas wystarczająco wielu i będziemy wiedzieli czego chcemy, to spokojnie można wykorzystać struktury tej partii: https://www.plpi.pl/
Stanowisko partii jest na zasadach wewnętrznych głosowań, bez wodzów, więc nie wiem zamiast zakładać coś nowego przyłączyć się do istniejącego projektu i nadać mu odpowiedni tor.
pozdro, j.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 25 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jordii napisał:
Myślę, że nawet nie musisz.
Jeśli będzie nas wystarczająco wielu i będziemy wiedzieli czego chcemy, to spokojnie można wykorzystać struktury tej partii: https://www.plpi.pl/
Stanowisko partii jest na zasadach wewnętrznych głosowań, bez wodzów, więc nie wiem zamiast zakładać coś nowego przyłączyć się do istniejącego projektu i nadać mu odpowiedni tor.
pozdro, j.


Dzięki za link jordii nie słyszałem o tym a bardzo dobra inicjatywa, mi od dłuższego czasu coś podobnego po głowie chodzi, bo przecież przy obecnej technologii, zamiast utrzymywać świnie przy korycie na wiejskiej można by kupić każdemu obywatelowi najprostszego laptopa plus np czytnik naczyń krwionośnych do potwierdzania ważnych rzeczy i po co jakikolwiek rząd? jeśli każdy mógłby wyrażać opinie i mieć swój głos nie tylko co 4 lata...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 27 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna ważna sprawa to uczciwi i sprawiedliwi członkowie partii bo żaden, ale to żaden papierek podpisany nie da niczego dobrego.

Każdy kandydat przechodzi testy psychologiczne, które są nagrywane i rejestrowane. Np. 50 testów + wykrywacz kłamstw co jakiś czas między testami.

Wszystko rejestrowane, potem wyłanianie najbardziej uczciwych ludzi i najbardziej sprawiedliwych - założenie nieść pomoc dla innych.

Jeśli test wykazałby, że jesteś zdolny do sprzedaży np. uszkodzonego samochodu celem zysku to odpadasz i tyle.

Kto się pisze na test?

Podpisałbym papier na ucięcie ręki, ale kiedy w sprawiedliwym postępowaniu udowodni mi się karę, bo wiadomo, że każdego można wkopać i co wtedy?

Kara powinna być finansowa - zakaz emerytury, konfiskata majątku itp, ale tego nie ma w naszym kraju.

Widzicie jaki jest problem? Że mamy mało ludzi sprawiedliwych wokół nas, nieskażonych takim wójostwem i cwaniactwem od podstaw w normalnych codziennych sytuacjach. I nie chodzi nawet o kasę jakąś dużą tylko o normalne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 16 Kwi '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto się dołączy? Konfiskata majątku - projekt ustawy obywatelskiej.
viewtopic.php?t=19796


Poza tym w temacie. Kur... mać chyba naprawdę nikt z Was nie chce się organizować
i potraficie tylko pisać te swoje żale.
Ludzie ruszmy dupy, a pierwsza sprawa to koło wzajemnych adoracji.

Pisałem już o tym, ale jak zwykle każdy zainteresowany.

Zakładamy na forum posta - piszemy kto jaki ma zawód i co może zaoferować itp.
Tylko nie pierdzielić, że już taka strona w necie jest bo mnie inne koła nie interesują.
Zrobimy listę zawodów, usług, towarów i umiejętności i będziemy działać tylko w tym kręgu.

W dupie z rządem i tymi partaczami. Sami sobie i dla siebie coś jak wolnomularze.



Kto z Was jest za tym byśmy mieli swój znak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Organizujemy się
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile