W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Lądowanie na księżycu miało miejsce - dowody w temacie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 26964
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Znowu GW robi wodę z mózgu swoim wielbicielom. Ale taki już jej urok. Natomiast dla nas stanowi to kolejne potwierdzenie kłamstw NASA.
Oto cytat z tej wyroczni:
Cytat:
Szary pył był wszechobecny, przylegał do wszystkiego, unosił się wokół astronautów niczym kłęby dymu. Blokował zamki błyskawiczne, zapychał rzepy, które traciły przyczepność, rysował soczewki aparatów. Wchodził w uszczelnienia hełmów i rękawic.




żródło: http://www.apolloarchive.com/apg_thumbnail.php?ptr=3&imageID=AS17-134-20524

Dream on... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:40, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
"Sposob naswietlenia klisz podobny do tych z Lunochodu, dzieki czemu slabo widac szczegoly powierzchni Ksiezyca ale za to sa bardzo wyrazne gwiazdy.
Proste zasady fotografii". przedrukowałem ale inaczej nie da się tego napisać

jak sie czepiać to gwiazdy widać nawet w cieniu skałek i na tej perforacji? po lewej stronie ale to przeciez skany, aha jest tam literka "c"dla uważnych obserwatorów


Jest raczej na odwrót. Szczegóły powierzchni są bardzo dobrze widoczne, natomiast gwiazd raczej nie ma wcale, a to co widać to jakieś skazy materiału widoczne na wszystkich czarnych powierzchniach, a literki "c" nie ma, ktoś sobie żarty robi.

edit:
dam jeszcze raz: http://youtube.com/watch?v=e8fCxRQJS9M
znając życie to pewnie amerykańscy specjaliści chcieli zasymulować wiatr słoneczny Very Happy Very Happy odkąd ua93 zniknął w pensylwanii a WTC wyparowało od paliwa lotniczego, nic mnie nie dziwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pensylwani ten samolot nie wyparował on sie teleportował do wtc7 to tłumaczyło by zawalenie tego budynku Laughing

ok Voltar zakładając że oglądamy ten film pierwszy raz fakt flaga sobie beztrosko powiewa ale ten klijent łazi dookoła jej trzymając drążka i coś tam kombinuje (kreci drązkiem??)00-24s
dalej35-40 ten gwałtowny podmuch .zwróć uwage że przed samym podmuchem lewa reka jest na szczycie masztu 35 sekunda podmuch i lewa ręka jest na dole 36-37s do 30 s mógł kręcić tym patykiem?mogło to wywołac efekt powiewania? żeby to sprawdzić trzeba tam poleciec z flagą . 35-38 gwałtowny ruch lewej reki od wierzchołka 37 s trzyma po środku chyba mu jej nie wyrwało Very Happy

przykład z ufo tu nie pasuje ale ta zabaweczka jest napełniona helem na jej obwodzie jest drucik który wywaza zabawke żeby była ciut ciezsza od powietrza chodziło mi oto ze w zamknietym pomieszczeni trzymajac w dwóch palcach (te ufo ,srednica ok metra)i wykonujac minimalne ruchy zaiwania to po całym pokoju
jak bedzie festyn na polach mokotowskich to kupie cholerka te ufo i wkleje filmik Very Happy . nie jest to zaden dowód ale warte zastanowienia.

ile mogła ważyć flaga?? trzeba poszukać całego filmiku na końcu flaga "zamarza" w pół sekundy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyobraźmy sobie taki scenariusz : teroryści porwali saturna polecieli na moona wyladowali i wyparowali zadnego sladu a nasa przekonuje ze to przez promieniowanie .nikt w to nie uwierzy

drugi scenariusz: chłopaki polecieli nawiezli kamieni ,pyłu tylko ze mało bo im sie po 40 latach skończył,nacykali fotek i nakręcili krótki serial .nikt w to nie uwierzy?? oszukali nas ,oszukali ruskich i reszte świata?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oszukali?
sorry, ale mnie nie oszukali.
przez jakiś czas mnie tylko zwodzili, bo miałem za małą wiedzę i byłem zbyt młody.
jesli kogos oszukali to co najwyżej laików - zwykły plebs, wyznawców encyklopedii, pisma świętego i podręczników historii.

ruskich też nie oszukali - zapewniem cię. ruscy doskonale wiedzieli co się działo i widzą do dzisiaj. równie dobzre możesz powiedzieć, że amerykanie oszukali ruskich, że 11 wrz. wtc wysadzili islamiści - plastikowymi nożami.
myślisz, że ruski rząd jest taki tępy i nie wie co się tam stało??? myślisz, że rząd orsji nie potrafi odróznić stopienia się stali od detonacji budynku?
oczywiście, że potrafi. a jednak i w tej sprawie też siedzi cicho. dlaczego???
bo polityka międzynarodowa nie polega na wykrzykiwaniu prawdy kiedy tylko się ją zna - ona polega przede wszystkim na ukrywaniu prawdy i jednoczesnym operowaniu kłamstwem, czyli na tzw. dyplomacji Smile

możesz być pewien co do jednej rzeczy: ze rządy usa i rosji częściej dzielą się tajemnicami pomiędzy sobą, niż z własnymi obywatelami. co chyba jest oczywiste? na świecie zawsze był podział na rządzących i rządzonych, a rządzeni zawsze byli trzymani z dala od kluczowych informacji. chyba nie trzeba wyjasniac po co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedzi cicho bo o co i innego chodzi .przecież nie ścigaja sie teraz o to kto wiecej wysadzi u siebie wierzowców

siedzi cicho z wiadomych powodów ale tych z przed 40 lat nie pojmuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencie - wyrwałeś z kontekstu fragment mojej wypowiedzi, pomijając dalszą część, która nadawała sens temu cytowanemu fragmentowi. Oj, nieładnie, to już jest manipulacja.

Ponadto - co to za kombinezony robocze i kaski są na załączonym przez Ciebie zdjęciu? Wyglądają na górnicze (ten z czerwonym paskiem to chyba dozór) lub z kamieniołomów. Czy w takich kombinezonach i kaskach "chłopcy-księżycowcy" paradowali na zdjęciach i filmach? A gdzie ten kurz na tych "księżycowych" zdjęciach z NASA? Osłony części twarzowej skafandrów lśnią jak lustro, podstawa lądownika - brak najmniejszego pyłku, na soczewkach aparatów zapewne też, bo zdjęcia nie miałyby prawa wyjść tak wyrażne, jakie są.

Ten artukuł jest dalszym ciągiem sprawy przywozu piachu do rzekomego testowania kolejnych wypraw (patrz wątek poniżej) i jako taki służy jako wymówka, dlaczego dzisiaj nie dokonuje się wypraw na Księżyc. Powstaje więc błędne koło: żeby dokonać kolejnej wyprawy, trzeba sprowadzić piach do prób, ale żeby to zrobić, też trzeba dokonać wyprawy. Tak więc, nic nie da się zrobić. A wtedy było można?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
siedzi cicho bo o co i innego chodzi .przecież nie ścigaja sie teraz o to kto wiecej wysadzi u siebie wierzowców

siedzi cicho z wiadomych powodów ale tych z przed 40 lat nie pojmuje


sorry, ale to co jeszcze pojmujesz, a czego już nie, nie ma w tej sprawie najmnieszego znaczenia.
ruscy wiedzieli i dalej wiedzą, że lądowanie na ksiezycu było tylko filmem nakręconym przez usa na ziemi, na potrzeby propagandowe..
amerykanie robili swoją propagande, a ruscy swoją - jedni drugim do gara nie zaglądali, bo po cholerę. wszak propaganda nie była wymierzona w drugi rząd, tylko we własnych obywateli. i tak jest do dzisiaj. księzyc, czy 11 września - wszyskto jedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedni drugim do gara nie zaglądali no teraz to ty przesadziłes ,nie tylko do gara ale i do ogniska

powiedzieli ze usacy zwalili na nas stonke a o księzycu taktownie nabrali wode w usta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze inaczej:
podaj mi jeden przyklad z historii, gdy ruscy zdementowali jakiekolwiek amerykańskie kłamstwo propagandowe.

a może uważasz, że w historii usa nie było klamstw propagandowych, aż do 11 wrzesnia? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"....szok uznanie zachwyt świat z zaskoczeniem zaczyna mówić o radzieckiej nauce i technice....lata 60 i 70 to okres szybkiego rozwoju,automatyzacja biochemia ,loty kosmiczne...dopiero urazeni w swej dumie amerykanie zmobilizowały siły i urzeczywistnili lot człowieka na księżyc..."

jest to fragmen ksiazki która tak dokopuje usakom ze szok tylko o monie cisza ledwie wzmianka w kontekście że naród radziecki wysyła automaty i człowiek tam jest nie potrzebny. Ludzie uparci wydane w Polsce w 87 ,ostatni rozdział "czego nauczył nas czernobyl" wywołuje migotanie przedsionków bo wynika z niego że winni są chłopaki z pentagonu ,polecam lekture
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chce nic mowic ale to Putin we wrzesniu 1999 jako pierwszy wprowadził w życie detonowanie bloków w Moskwie i Riazaniu lub innych miastach po czym oskarzono od razu czeczencow - bushowi sie musialo spodobać - chociaz na miejscu lokalna milicja zlapala agentow FSB z materialami wybuchowymi na plecach... no i tez cicho sza... no a kennedyego to rzecz jasna zabila jedna kulka wystrzelona w kark lub plecy chociaz widac jak mu pol czola eksploduje na filmie zaprudera...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:07, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jednak wyscig ciekawe jaki będzie finał,o tym to akurat było głosno do momentu dopóki nie wybili ludzi niewygodnych nikt sie teraz nie odezwie bo czapa jak za wujka józka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio napisał:
"....szok uznanie zachwyt świat z zaskoczeniem zaczyna mówić o radzieckiej nauce i technice....lata 60 i 70 to okres szybkiego rozwoju,automatyzacja biochemia ,loty kosmiczne...dopiero urazeni w swej dumie amerykanie zmobilizowały siły i urzeczywistnili lot człowieka na księżyc..."

jest to fragmen ksiazki która tak dokopuje usakom ze szok tylko o monie cisza ledwie wzmianka w kontekście że naród radziecki wysyła automaty i człowiek tam jest nie potrzebny. Ludzie uparci wydane w Polsce w 87 ,ostatni rozdział "czego nauczył nas czernobyl" wywołuje migotanie przedsionków bo wynika z niego że winni są chłopaki z pentagonu ,polecam lekture


dzięki, ale czy ja naprawdę wygladam na takiego, co czytuje propagandowe książki? Smile

mam teraz zacząc polemizowac z tą książką? ok: gówno tam urzeczywistnili, nakręcili film s.f i ogłosili że lądowanie na ksiezycu się udało.
czymże był propagandowy sukces amerykanów przy rzeczywistym sukcesie zsrr. gdybym rzadził ruskimi w tamtych czasach też nie paplał bym, że to ściema bo po co - przecież i tak na księzycu nie byli, a takiego wroga jak usa (zsrr zresztą też) najłatwiej jest pokonać "od węwnąrz" - system w końcu sam się zawali gdy obywatele zrozumieją, że opiera się na okłamywaniu ich. a im dłużej będzie się tak opierał, tym łatwiej padnie.

prawdziwym powodem podrózy kosmicznych nie były cele propagnadowe lecz wojskowe - dla ruskich sfałszowanie lądowanie to żadna porażka, co najwyżej niezły ubaw. o wiele wazniejsze mogło być choćby danie amerykanom mylnego złudzenia że wygrywają w kosmicznym wyścigu zbrojeń. poza tym wydaje mi się, że ruscy najzwyczajniej przehandlowali milczenie w tej sprawie. chciałbym tylko wiedzieć za co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi a widziałeś w tamtych czasach niepropagandowe książki? nawet pan samochodzik chwalił te lśniące watburgi, moskwicze, trabanty Very Happy

jesli milczeli to dobre pytanie za ile lub za co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:21, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio, mysle że jakieś niepropagandowe ksiązki z tamtych czasów by się znalazły. Gorzej z obecnych... Smile

Za co milczeli to nie wiem - mogę co najwyżej spekulować.
Z tego co kojarzę w tamtych czasach Amerykanie próbowali podbić Kubę. W końcu, nie wiedzieć czemu, odpuścili po rozmowei Keneddyego z ówczesnym premierem ZSRR...
Ale równie dobrze mogło to być cokolwiek innego - w polityce międzynarodowej chyba wszystko można sprzedać Smile

Zresztą, patrząc z dzisiejszej perspektywy; NWO, światowego rządu, itp., po przeanalizowaniu całej historii ostatnich kilkudziesięciu lat, óczesny konflikt dwóch mocarstw wydaję się rozgrywką bardziej pod publikę niż prawdziwą wojną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Ponadto - co to za kombinezony robocze i kaski są na załączonym przez Ciebie zdjęciu?


Jest tam link, wystarczy sobie kliknąć i przeczytać.
Wogóle często lepiej jest przeczytać zanim zacznie się pisać ...

PS. Zmykam z tego wątku, bo nie wiem czy mam się śmiać (raczej) czy płakać (a niby po co ?)
Odróbcie lekcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zmykaj, zmykaj
ale wróć proszę jeśli znajdziesz jakikolwiek dowód na to, że człowiek był kiedyś na księzycu - cenimy sobie rzeczowe argumenty:P chęnie je odeprę Wink
poza tym nie ma co płacać nad rozlanym mlekiem - podobno śmiech to najlepsza recepta na długie życie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, Watykan już dawno jest opanowany przez Żydów i masonów. Np. nie wiem czy wiesz, że Glemp to Żyd - porównaj te odstające uszy, nie różnią się od Urbana. Spora cześć polskich biskupów jest również pochodzenia żydowskiego. Czy ci "wybrani" odpuściliby taki biznes, jakim jest KK?

Tak więc, modły o pomyślność dla KK to może być woda na młyn dla Antychrysta. Musisz założyć nowy kościół, nie opanowany przez Żydów i masonów. Uważam, że masz ku temu wszelkie dane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, szkoda, że akurat teraz usunąłeś tego posta XTC, bo moja odpowiedź do niego wygląda bez sensu. Czasem trochę humoru nie zaszkodzi. Kiedyś król zawsze miał błaznów. Czy Admin nie może też mieć takiego jednego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety, nie moge już tego przywrócić
nie mam nic przeciwko temu że ktoś sobie gada z xtc, ale zazwyczaj nikt z nim nie gada, wiec usuwam, bo jakbym tego nie robil to mielibysmy na tym forum tylko brednie xtc.
tym razem moze sie pospieszylem, ale staram sie byc na bierząco Smile
sorry w kazdym razie
niezorientowanym w temacie mowie, ze easy_rider odpisywal na post xtc - co w nim bylo mozecie sie latwo domyslec czytajac kilka innych postow xtc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
agentsmith




Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 533
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zmykaj, zmykaj
ale wróć proszę jeśli znajdziesz jakikolwiek dowód na to, że człowiek był kiedyś na księzycu - cenimy sobie rzeczowe argumenty:P chęnie je odeprę Wink


Nie sądzę. Jak dotąd jedyną Twoją metodą "odporu" są teksty typu:

Bimi napisał:
twoje argumenty są gówno warte, bo mnie nie przekonują

Sorry, ale jak wspomniałem z piaskownicy (oraz co za tym idzie utarczek w tym stylu) wyrosłem już bardzo dawno temu (i miewam się załkiem dobrze - zapewne , jak wspomniałeś, dzięki poczuciu humoru.

A w tematyce księżycowej zgadzam się z tobą absolutnie - co do jednego:
Ludzie nigdy nie wylądowali na ciemnej stronie księżyca Twisted Evil

Pa, pa....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego mówię: żyj sobie dalej w swoim błogim przekonaniu o osiągnięciach amerykańskiech misji kosmicznych. I krzyż Ci na drogę Smile

A mnie nie przekonałeś, bo jak dla mnie nie podałeś ŻADNEGO dowodu na to, że człowiek lądował na Księzycu. Wyłacznie linki do jakichs marnych stron, na których nic nie ma prócz insynuacji. A na moje pytania konkretne nawet nie raczysz odpowiadać, bo "wyrosłeś już z piaskownicy". Smile

Jeśli myślisz, że podałeś choćby jeden dowód, który powinien był mnie przekonać, to pragne Ci powiedzieć, że ja uważam, iż podałem o wiele więcej, o wiele bardziej rozsądnych dowodów by wykazać, że było inaczej. Ale je olewasz - a ja olewam Twoje insynuacje. I każdy jest szcześliwy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - jestes nikczemny, banując moje inteligętne psotulaty, NIGDY WIĘCEJ, BO HARE KRYSZNA CIEBIE OPĘTA. Easy_Rider - Watykan to sekta, Benedykt XVI jest za NWO, opus dei działa na zlecenie watykanu, polski kościół za kilka lat będzie zmasonowany i niczego już nie będzie,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 09 Mar '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy_rider nie mów na mnie tak brzydko, bo moge w kazdej chwili zadzwonic pod chamski numer i ciebie zwiną za złe posepowanie na forum ( potraktuj to jak humor, ale ja mam takie prawo misku).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19   » 
Strona 5 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Lądowanie na księżycu miało miejsce - dowody w temacie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile