W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO to lobbing?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1598
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 25 Mar '09   Temat postu: NWO to lobbing? Odpowiedz z cytatem

Hej! Po raz pierwszy zakładam temat choć miałem nie raz ochotę. Zawsze chciałem napisać coś bardzo mądrego (Smile) ale co ważniejsze WYCZERPUJĄCEGO moją myśl. Obawiam się jednak, że to nie przejdzie i będę musiał ugryźć jabłuszko zamiast połknąć w całości. Dodatkowo chcę dodać, że nie jestem super ekspertem i o NWO wiem zdecydowanie mniej niż nie jedna i nie dwie osoby na tym forum. Tyle tytułem wstępu a teraz meritum a jest nim zapytanie które widać w temacie.

Obserwuje sobie NWO od strony pragmatycznej i postrzegam je w kategoriach wielkiego lobbingu. Czy dobrze zrozumiałem mechanizm NWO skoro określam go w ten sposób, że grupa hmm czy to masoni czy iluminaci czy world bankierzy czy ktokolwiek inny, grupa zwana dalej elitą wywiera wpływ na osoby powszechnie uważane za będące u władzy, pierwszy z brzegu przykład: Barack Obama Smile Elita TEORETYCZNIE nie posiada władzy ze względu na nielimitowany zasięg finansowy, ze względu na - jak zwykło się tu uważać - kontrolowanie emisji pieniądza i w ogóle waloryzację czegoś co jest w istocie papierem. Poprzez pojęcie TEORETYCZNIE mam na myśli brak mandatu do sprawowania władzy. Z tego co wiem praktyczny wpływ na decyzje legislacyjne przy braku teoretycznej władzy to lobbing, a NWO to po prostu lobbing w gigantycznej skali.

Będę wdzięczny za wytknięcie błędów w powyższym rozumowaniu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:47, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh zrozum wreszcie owieczko ze nie ma zadnego NWO majacego na celu depopulacje i przerobienie wszystkich na THX 1138/4EB, jest to zwykly proces globalizacji, maksymalizacji zyskow i korporacji. to co dzieci internetu nazywaja NWO nie jest wcale planowane, nie ma zadnego mozgu operacji (za duzo bondow sie owieczki naogladaly), jest to naturalne podejscie do osiagniecia pozycji, pieniedzy i wladzy. swoisty pragmatyzm w sprzyjajacym srodowisku. stad sie bierze caly lobbing grup interesow, korupcja i cale to pseudo demokratyczne bagno.

no ale dla jednych jest pudelek, dla innych tance z gwi(a)zdami i dla niektorych "NWO" - bo w koncu trzeba na kogos zwalic wine

Rolling Eyes

Laughing Laughing Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:25, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lobbing od niedawana można prowadzić jako działalność gospodarczą. Taki namiestnik mógłby się zarejestrować viewtopic.php?t=6117 Laughing i robić sobie antyreklamę, legalnie lobbować w sejmie, mówić wersję prawdy dla siebie (znaczy dla firmy) niekorzystną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:06, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ocochodzi: ale z jakiej paki nazywasz mnie owieczką? i czemu manipulujesz moją wypowiedzią? ani nie powiedziałem nic o depopulacji, ani nie uważam że NWO nie jest tożsame z globalizacją, ba - właśnie uważam, że jest. a bonda nie lubię...

nie ma co piękny post, nie ma to jak pokazać wyższość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam obejrzeć takie filmy jak: Esoteric Agenda, Zeitgeist, Zeitgeist Addenum, Money as a debt , Obama deception- #polecane_filmy -oraz ewentualnie przeczytać te dwie książki, tu jest ich recenzja:
viewtopic.php?t=6597
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech...nie od dziś wiadomo że światem rządzi pieniądz i interesy, zwłaszcza tych osób, które dochapią się do władzy, proste. Stąd się bierze globalizacja vel. "NWO" oraz inne procesy polityczne.
Spiski spiskami, ale to wszystko niestety prawie że naturalny proces.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO to lobbing?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile