W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Hitler chwalił Polaków  
Podobne tematy
Hitler o Polakach1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3740
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 23 Mar '09   Temat postu: Hitler chwalił Polaków Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Krąży po sieci taka wiadomość, konkretnie wycinek Głosu Wielkoposki z '47 roku. Oto co wg agencji United Press powiedział wujek Adolf do Heinricha Himmlera 4 marca 1944 roku, o Polakach:

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki

Jakby to powiedzieli Anglicy - urocze;)

W sumie to może dziadzio Hitler nie był taki zły... Każdemu zdarzają się błędy - jednym coś się stłucze, a innym wymorduje miliony. Boże jesteśmy tylko ludzmi.

A my Polacy jesteśmy też narodem lekko zakompleksionym. Rozbiory to obciach, komuna też, w zachodniej telewizji pokazują Nas wciąż jako zespół pieśni i tańca Mazowsze. Do tego niszcząca ten śliczny kraj gangrena alkoholizmu. Polak to pijak, a Polka to sprzątaczka. Tania siła robocza, szczekające rządy, prezydent ziemniak no i na koniec słynna polska szkoła futbolu:/ Kiepsko to wygląda.

Oczywiście że nie jest tak źle i my to wiemy, ale... zawsze jest głupio i wkurzająco jak się z Nas śmieją nawet jeśli to nie jest prawda.

A tu taka bomba! Hitler, wódz rasy panów, szef szefów ojca Eriki Steinbach kaja się w pas przed Polakami. BA! On wręcz chce aby Nasz krew płyneła w jego żyłach!!!

Mieszane uczucia, co?!

A widzisz kvtasku! A mogliśmy się dogadać w 39?! Jakbyś Nas miał po swojej stronie to byś nie przegrał Adolfiku, a tak to w piachu leżysz!

Chwilunia... ale czy wtedy nie bylibyśmy tam gdzie wtedy było gestapo?!?!

Kurza twarz!!!

http://sacrable.pardon.pl/dyskusja/1768659/hitler_to_jednak_byl_klawy_gosc

apokalipsa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ponoć Polska nawet się dogadywała z Hitlerem. W "Faktach i Mitach "idzie cykl artykułów pt. "Cienie II Rzeczpospolitej". I w tym numerze jest artykuł "Z Hitlerem przeciw Czechom". Podobno wbrew temu co nam usiłują wmawiać, okres międzywojenny nie był wcale taki chlubny, dostatni ani demokratyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaś artykuły tego typu powstają w celu utrwalenia tezy iż Polacy wspólnie z Hitlerem spiskowali przeciwko bidnemu narodowi żydowskiemu. Utworzyli oni grupę antysyjonistyczną o chwytliwej nazwie naziści. Właśnie z powodu takich pierdół publikowanych na łamach poczytnych gazet i portali internetowych coraz częściej słyszymy ostatnio o współudziale Polaków w imprezie pt. holocaust. A gdzie podziali się w tej waszej nowej historii Narodowi Socjaliści? Czyżby to mit? Oj,... ludzie, ludzie... Obejrzyjcie sobie film "Triumph Des Willens" nakręcony w 1934 roku. Ten film zadaje kłam całej nowomowie jaką ostatnio generują media przeciwko Polakom.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarzucam skana



Mam pelno informacji na te tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:20, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich jak ten dowodów mogę ci napisać ile chcesz. Tutaj nawet nie zadbano o "postarzenie języka tekstu". Ten wycinek pojawił się wraz z artykułem o którym wyżej. Podobnie jak z planami obozu zagłady który "cudownie ocalał" w prywatnych niemieckich kolekcjach. Wykonanie takiego "dokumentu nawet w podłym programie graficznym jest dziecinnie proste. Do wykonania wersji papierowej, wystarczy zazwyczaj amoniak. Nie daj się robić w konia. To czysta i prosta zagrywka.



Jeśli chcesz, to postaram się o wersję HD Laughing
Mogę to zrobić na papierze czerpanym ze znakiem wodnym.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:55, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko DarkTech. Ta plama rzuciła pierwsze podejrzenie.
Od razu, jak zobaczyłem twój obrazek to skojarzyłem, że coś jest nie tak.
Ruchnięto mnie w ten sposób, na prawie 600 zł, więc jestem przewrażliwiony nieco.

A na tym pierwszym, podejrzenie rzuca ten trójkątny kawałek papieru, który teoretycznie powinien być oderwany.

Nie wiem czy to jakaś forma dowartościowania się Polaków ? Nie mam pojęcia.
O ile dokument byłby prawdziwy to równie dobrze mogła być to forma propagandy niemieckiej, aby Polacy uznali autorytet najeźdźcy.
Osobiście nie wydaje mi się aby Hitler napadał na naród, który darzy szacunkiem i poważaniem. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkTech, jako grafik powiem Ci że twoja prowokacja jest bardzo marna i słaba technicznie. W oczy najbardziej rzuca się kolorowe ziarno, efekt uboczny nieudolnego manipulowania składowymi kolorów, podczas którego reszta się wysypuje, więc się nie podniecaj że zrobiłeś coś podobnego. Ponadto widać że na pierwszym zdjęciu czcionka wyraźnie się zmienia w wyniku zacierania się druku, bądź niedokładności maszyny drukarskiej. Nawet pół ślepy daltonista zauważy sztucznośc twojej pracy więc niczego w ten sposób nie udowodniłes Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@DarkTech chciałeś się popisać , ale nie wyszło Ci. Nie zawsze będziesz najlepszy ,uświadom to sobie. Następnym razem przynajmniej się nie ośmieszaj.

co do tematu , to Polacy są rozgarnietym narodem , ale łatwo dają się "wkręcać" w sprawy mało istotne. Przykładem może byc to , co DarkTech zrobił w tym poście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:50, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze. mozna to sprawdzic.
czy ktos ma dostep do archiwuw united press?
ja sprawdzalem zasoby mojego uniwersytetu. niestety nie mozemy za darmo przeszukiwac ich zasobow. moze jest tu ktos ze stanow, albo z jakiegos osrodka badawczego, ktory moze u nich troche w archiwach pogrzebac?
sprawdzi sie to i zamknie sie dyskusje.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 24 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hitler powiedzial to juz pod koniec wojny na podstawie wojennych obserwacji, takze wiec zupelnie inne zdanie mogl miec przed atakiem

w ogole to tlumaczenie tej informacji jako propaganda, ze niby my cos z niemcami, jest dla mnie smieszna, faktow sie nie zmieni i zadne owczesne manipulacje ani drobne pomylki, ze niby "polskie" obozy, tego nie zmienia bo kazdy kto zna historie choc na podstawwoym poziome lub obejrzal pare filmow wie kto w IIws zabijal zydow


swoja droga bardzo ciekawe byloby dotarcie do oryginalu, w ktorym podono kryja sie takze wypowiedzi o innych nacjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:22, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dryp napisał:
jako grafik powiem Ci że twoja prowokacja jest bardzo marna i słaba technicznie.


Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem, nie musiałbyś komentować mojego żartu odnoszącego się do tego falsyfikatu.

ropppson napisał:
@DarkTech chciałeś się popisać , ale nie wyszło Ci. Nie zawsze będziesz najlepszy ,uświadom to sobie. Następnym razem przynajmniej się nie ośmieszaj.


Nie mam piętnastu lat, by chcieć się popisywać przed kimkolwiek. Chcę Wam tylko uświadomić że ekscytujecie się zupełnie niepotrzebnie nad byle śmieciem wyprodukowanym na cele propagandy dyskredytującej Polaków. To co niektórzy z Was odbierają jako pieśń pochwalną Hitlera w kierunku Polaków, ja widzę jako przedstawienie o głębszym zamyśle. Wystarczy bowiem by większość z Was zaczęła paplać schematyczne frazesy o wielkim uznaniu Hitlera do Polaków, by zrównać nasz naród do jego poziomu i utożsamić nas z jego polityką.
Przykładem takiego nowomyślenia jest w tym wątku ~Guru7 który w wyniku analizy treści sam wyciągnął pierwszy wniosek z celowości w ujawnianiu takich pseudo - sensacji, pisząc:
Guru7 napisał:
ze niby my cos z niemcami

Czyli podtrzymując niejako słowa ~Lary
Lara napisał:
I ponoć Polska nawet się dogadywała z Hitlerem. W "Faktach i Mitach "idzie cykl artykułów pt. "Cienie II Rzeczpospolitej".

Stwierdzenie padające w artykule -
porfirij napisał:
Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki
- ma czytelnikowi dać do zrozumienia iż II wojna światowa zakończyłaby się sukcesem, gdyby Hitler od początku z nami współpracował...
Gdyby Niemcom tak bardzo zależało na wyrażaniu uznania wobec Polaków, nie pisaliby tego w kontekście wojennym. Oni ciągle wywabiają ze swojej historii wszystkie plamy. Szkoda że naszym kosztem. Cytuję za Bibuła.com: "Niemcy, w wyniku umacniania swej pozycji politycznej i gospodarczej, a nawet realnej odbudowy lokalnego mocarstwa, w najbliższych latach coraz częściej będą zaskakiwali różnego rodzaju “odkryciami” historycznymi, będącymi w rzeczywistości sprowadzeniem interpretacji wydarzeń historycznych na właściwe dla nich tory".
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ci dopiero autorytet ta Bibula. Smile Strona na poziomie debilizmu. Oto co propaguje: "Śpiewaj codziennie godzinki", "wysłuchaj rekolekcji", "módl się do Michała Archanioła" Bad Grin No i jeszcze sensacja nr 1 - papież powiedział że prezerwatywy są be, i doprowadziły do rozwoju Aids w Afryce. A papieża należy słuchać. Applause Pray Tak słuchaj Bibuły, a będziesz mąąądry jak...osioł. shakng2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Osobiście nie wydaje mi się aby Hitler napadał na naród, który darzy szacunkiem i poważaniem.


Dla człowieka bezkompromisowego (a takim za pewne był Hitler) nie jest ważna jego własna ideologia jeśli inne działanie ma większe strategiczne znaczenie. Polska podpisała układ z UK i Francją, więc w razie ataku Hitlera na Francję Polska (naród słowny) zaatakowałaby Niemcy od drugiego frontu i wojna skończyłaby się bardzo szybko. Hitler pewnie wiedział, że Francja i Anglia nic nie zrobią Wink. A o Polakach Hitler miał dobre zdanie jeszcze przed wojną stąd moja analiza, wydaje mi się, że jest logiczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 25 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@AQuatro

Cytat:
Osobiście nie wydaje mi się aby Hitler napadał na naród, który darzy szacunkiem i poważaniem.


Polecam lekcje czytania ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz drugi akapit.



Postaram sie odnalezc zrodlo tego materialu.


http://interia360.pl/artykul/hitler-o-polakach,19679


myślał Hitler o Polakach "

Artykuł pochodzi z Głosu Wielkopolskiego

Nr 330 z... 1947 roku


http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=649619
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapitan_Nemo




Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:34, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przeciez zazwyczaj podwarzamy zdanie mass mediow, czemu teraz nie? Bo process decyzyjny w naszym umysle wyglada tak: (film neuromarketing polecam jakbym byl trudny do zrozumienia) Najpierw powstaje emocja (moze to byc cokolwiek - szok, zaskoczenie, absurd - z tym tylko ze zazwyczaj jest nacechowany pozytywnie lub negatywnie. Bylo to sprawdzone na podstawie eksperymentu w ktorym osobnikom podowano raz do picia kole a raz pepsi i to co osobnikowi bardziej smakowalo nie zalezalo od tego co pil tylko od tego co mu sie wydawalo ze pil), dopiero po powstaniu emocji nastepuje jej racjonalizacja. Jezeli wiec wypowiedz Hitlera jest dla nas pozytywnym zaskoczeniem oczywistym jest ze w takim przypadku jestesmy gotowi uwierzyc bardziej ze jest to prawda anizeli mialoby byc na odwrot. Ale te MY jestesmy madrzejsi od wlasnych emocji proponuje ta sprawde sobie dobrze przemyslec zanim zaczniemy wyciagac jakies wnioski. ELO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Hitler chwalił Polaków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile