W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Libertas  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 1666
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 23 Mar '09   Temat postu: Libertas Odpowiedz z cytatem

http://www.libertas.net.pl/

Libertas chce doprowadzić do przestrzegania w Unii Europejskiej takich wartosci jak demokracja i odpowiedzialnosc oraz zapewnienie przejrzystosci finansowej unijnych instytucji.

Od 9 do 11 stycznia br. prezes ogólnoeuropejskiej partii Libertas Declan Ganley - znany jako „ojciec chrzestny" irlandzkiego „NIE" ws. Traktatu Lizbonskiego - przebywal w Polsce z trzydniowa wizyta. Ganley chce powolac polski oddzial Libertas i - w jego ramach - wystawic kandydatów na poslów do Parlamentu Europejskiego.

Otwierając siedzibę w Warszawie Ganley podkreślił, że Polska w ten sposób wpisuje się w powstanie nowego paneuropejskiego ruchu Libertas, który w różnych krajach UE w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego wystawi kandydatów pod hasłem "Nie dla Traktatu z Lizbony".

Libertas to wspólny cel to walka o taki kształt Unii Europejskiej, w której będzie zachowana suwerenność państw członkowskich, a także o wolny rynek oraz poszanowanie tradycji i wartości, na których wyrosła Europa.
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oddział stworzył ale jak zobaczyłem kto stoi na jego czele to się załamałem. żal, porażka, masakra, apokalipsa...


@archetyp owoce już znam i nie smakują mi. przecież będąc w koalicji z syjonistycznym pis pokazali na co ich stać. myślisz że nagle zmądrzeli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno mnie zaskakuje na tym forum, macie się za wolnych ludzi, którzy nie myślą schematycznie, ale jak przychodzi to do czego to kolega wyżej od razu zaszufladkował ludzi, a wiec mówię Ci "po owocach ich poznacie".
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
oddział stworzył ale jak zobaczyłem kto stoi na jego czele to się załamałem. żal, porażka, masakra, apokalipsa...


a może chodzi o to żebyś tak myślał? PIS to faszyści, LPR faszyści, SLD złodzieje, PSL złodzieje, UPR wariaci, tylko PO jest kochana, cudowna i cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porfirij napisał:
@archetyp owoce już znam i nie smakują mi. przecież będąc w koalicji z syjonistycznym pis pokazali na co ich stać. myślisz że nagle zmądrzeli?


Coś łatwo skreślasz ludzi, co do reszty to Voltar słusznie zauważył.
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, Sławek Chruszcz właśnie zrezygnował z viceszefa Libertas... narodowcy kłócą się we własnym gronie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głosujcie na tego kogo nie lubią media
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie podobają mi się ludzie mający tworzyć Libertas. Banda narodowców i fanatyków religijnych. Będą ośmieszać słuszny ruch oraz zniechęcać.

Łączy mnie z nimi jedynie niechęć do Unii i nie chciałbym być wkrótce postrzegany, jak w/w pajace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kenboi




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 31 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Libertas jest już zarejestrowana? bo wg np tego sondarzu wg nie istnieje:
http://www.tvn24.pl/-1,1593472,0,1,platf.....omosc.html

Cytat:
W wyborach do Parlamentu Europejskiego na PO zamierza głosować 40 proc. Polaków, natomiast na PiS zaledwie 17 proc - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
W dalszej kolejności szansę na mandaty mieliby kandydaci SLD i UP (10 proc.) oraz PSL (5 proc.). Tylko po 1 proc. głosów dostaliby przedstawiciele: Porozumienia dla Przyszłości (SdPl+PD+Zieloni2004), Krajowej Partii Emerytów i Rencistów, Ligi Polskich Rodzin, Partii Kobiet, Samoobrony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 31 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest jako jedyna zarejestrowana. Niedawno dopiero złozyli dokumenty, co nie znaczy żeby ich nie ujmować.

Poza tym po wczorajszym "występie" Artura Zawiszy, który to zachowywal się jak menel spod budki z piwem chyba już nikt zdrowo myślący na Libertas nie zagłosuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Libertas
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile