W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
EWO Akcja Polska  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Odsłon: 1741
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 23 Mar '09   Temat postu: Europa Ojczyzn i EWO Akcja Polska Odpowiedz z cytatem

http://www.ewo-akcjapolska.pl

Europa Wolnych Ojczyzn - Partia Polska

List do polskich środowisk patriotycznych

W obliczu szybkiej utraty rzeczywistej suwerenności, postępującej kolonizacji i wyniszczających życie publiczne walk znacznej części klasy politycznej, Europa Wolnych Ojczyzn – Partia Polska wzywa wszystkich Rodaków, którym miła jest Wiara i Wolność Narodu Polskiego do natychmiastowego zaprzestania publicznych sporów i skoncentrowania się na sprawach w chwili obecnej dla naszego bytu pierwszorzędnych.

Od losów Traktatu Lizbońskiego, wyników nadchodzących kolejno wyborów, oraz sposobu rozwiązywania aktualnych kwestii gospodarczych, edukacyjnych i kulturalnych zależy poziom, z którego przyjdzie nam się wybijać na normalnie rozumianą narodową niepodległość.

Jako Polacy, jako Naród opowiedzieliśmy się w większości w referendum akcesyjnym za konfederacją suwerennych i współpracujących ze sobą państw.
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale bzdura. Jeszcze jedna partia świętojebliwych. Czy w tym kraju naprawdę nie ma innej alternatywy tylko bicie pokłonów przed sutanną? W ten sposób rządy Watykanu w Polsce nigdy się nie skończą i jeszcze bardziej zasypią nas pomnikami JPII. Kiedy wreszcie Polacy staną się normalnymi ludźmi? Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:33, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd pomysł że ta partia będzie opierać się tylko i wyłącznie na religii ?

Hmm?
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1min czytania Założeń Programowych EWO Partia Polska, a już takie kwiatki:

Cytat:
Próby jakiegokolwiek lżenia, czy to Polaków wyznania rzymsko -
katolickiego, czy to obywateli należących do w/w mniejszości, powinny
być zduszane w zarodku, z całą surowością prawa.


Jedną z pierwsych rzeczy jakie zrobiłaby ta partia po objęciu władzy byłoby wprowadzenie cenzury i zamknięcie tego forum.

Cytat:
Partia Polska nie wyklucza debaty nad możliwością przywrócenia kary
śmierci w Polsce, stosowanej w przypadkach wyjątkowo ciężkich i
okrutnych przestępstw.


Nie twierdzę, że partia nie ma dobrych pomysłów. Wręcz przeciwnie, na pewno coś mądrego się im też przydażyło. Niestety w Polsce oddając głos na partię automatycznie oddajesz głos na wszystko co ta partia sobą reprezentuje.
Jeżeli na prawdę jesteś za suwerennością Polski, to powinieneś walczyć o wolne suwerenne wiążące referenda. Spójrz jak to się odbywa w Szwajcarii.

_________________
"Opinia publiczna jest dla nich przeszkodą"
www.demokracjabezposrednia.org
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
archetyp




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jordii napisał:
Po 1min czytania Założeń Programowych EWO Partia Polska, a już takie kwiatki:

Cytat:
Próby jakiegokolwiek lżenia, czy to Polaków wyznania rzymsko -
katolickiego, czy to obywateli należących do w/w mniejszości, powinny
być zduszane w zarodku, z całą surowością prawa.


Jedną z pierwsych rzeczy jakie zrobiłaby ta partia po objęciu władzy byłoby wprowadzenie cenzury i zamknięcie tego forum.


Hmm a skąd ta pewność? Na moje to chcą takiej samej prawnej ochrony jak inne mniejszości, tj. homoseksualiści. itp. czy to coś złego?
_________________
Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jordii




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 701
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:17, 24 Mar '09   Temat postu: czysty populizm. przykro mi. Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i stworzenie nowych miejsc pracy w kraju


jak chcą je stworzyc?

Cytat:
Wobec obecnej dyskryminacji chrześcijan w krajach Unii Europejskiej postanawiamy uczynić wszystko, by chrześcijaństwo odzyskała należne mu miejsce na Starym Kontynencie.


co to znaczy należne miejsce?

Cytat:
Partia Polska znając prawdziwe przyczyny ubóstwa Polaków oraz powody tzw. emigracji zarobkowej, wie jak spowodować szybki wzrost gospodarczy. (...)

skąd oni znają te prawdziwe, gdy reszta zna te fałszywe?

Cytat:
najważniejszą sprawą dla Polski jest stałe utrzymywanie wzrostu gospodarczego. Powinien on kilkakrotnie przewyższać wzrost notowany dziś w krajach od nas bogatszych. Wzrost gospodarczy wynika z większej konkurencyjności danej gospodarki.

oj większy wzrost niż azjatyckie tygrysy w czasach kryzysu. jestem pod wrażeniem.

Cytat:
To w Polsce musi się opłacać inwestować, pracować i żyć. Nasze towary muszą być tańsze i bardzo dobrej jakości.
Żeby to osiągnąć, należy znacznie obniżyć, uprościć oraz ustabilizować podatki i obniżyć koszty pracy, m.in. eliminując stopniowo dolegliwość przymusowych świadczeń na ZUS. Konieczne jest zlikwidowanie znacznej części drogiej i uciążliwej biurokracji, a urzędnikom należy zapewnić inne, pożyteczne społecznie miejsca pracy.


i tak dalej i tak dalej...czysty populizm. przykro mi nie przekonują mnie.

PS
oczywiście jest wiele punktów, z którymi się zgadzam, ba nawet trzymam mocno kciuki: utrzymanie złotego, zmniejeszenie podatków, zmniejszenie biurokracji... etc, zauważ jednak, że to są puste chwytliwe hasła bez pokrycia. Jak chcą zachować złotówkę? Jak chcą zmniejszyć biurokrację i urzędnikom zapewnić inne, pożyteczne społecznie miejsca pracy.

cały program jest pełen krzykliwych haseł i bliżej niezdefiniowanych frazesów. nie mogę czegoś takiego traktować poważnie. nawet gdyby ci ludzie mieli uczciwe zamiary, po prostu brak konkretnych argumentów w moich oczach ich dyskwalifikuje

PPS
dla mnie temat zamkniety.
_________________
www.demokracjabezposrednia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Strony internetowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


EWO Akcja Polska
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile