W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Uświadamianie ludzi - projekcje filmowe   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 1759
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dryp




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 23 Mar '09   Temat postu: Uświadamianie ludzi - projekcje filmowe Odpowiedz z cytatem

Obserwując przybierający na sile ruch przebudzeniowy oraz powstające nowe filmy, które mniej lub bardziej efektywnie demaskują zakłamanie rzeczywistości wpadłem na koncepcję aby zacząć ogranizować skierowane do społeczeństwa projekcje filmowe. Z doświadczenia wiem że dyskusje bezpośrednio nie zdają egzaminu w wypadku ludzi, którzy w ogóle nie orientują się w temacie, nie mówiąc już o tych którzy uważają się za "rozsądnych i poważnych" Seanse takie można by poprzedzać odpowiednią kampanią reklamową w postaci rozwieszonych w mieście plakatów. Następnie potrzebna byłaby jakaś sala + projektor i komputer. Lokalizacja najlepiej w centrum miasta. Mogłyby to być domy kultury lub jakieś knajpy z salami kinowymi. Kwestia organizacji. Dobrze rozpropagowana idea w ten sposób mogłaby odnieść skutek i mieć dużo większą siłe przekonywania. Ja np. jestem z Krakowa i gdyby byli jacyś chętni do wspólnego działania to można by niezwłocznie ruszać z projektem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Uświadamianie ludzi - projekcje filmowe
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile