W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
The Zeitgeist Movement Orientation Presentation  
Podobne tematy
Zeitgeist movement22
Zeitgeist Addendum (napisy PL)295
Projekt Venus401
Pokaz wszystkie podobne tematy (15)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3871
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:08, 23 Mar '09   Temat postu: The Zeitgeist Movement Orientation Presentation Odpowiedz z cytatem

Jeśli było to sorka;)
A mam przeczucie, że chyba było...

Film a raczej prezentacja tego co było w filmie.
Bardzo dobrze zrobiona, wyjaśnia wiele aspektów "Projektu Venus".


http://video.google.com/videoplay?docid=3932487043163636261
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 05 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do pobrania z polskimi napisami:

-> http://www.sendspace.com/file/szi93r
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:14, 06 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=AFA2BE8253C5F52E
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:39, 06 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykop:
arrow http://www.wykop.pl/link/165923/the-zeitgeist-movement-orientation-1-9-napisy-pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:58, 06 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie obejrzalem, ale juz widze po paru sekundach, ze chlopaki z NWO sie postarali; przygotowali specjalnie cos dla aktywistow "poszukiwaczy prawdy"
pewnie to ich plan, nie twierdze, ze jest zly - moze troche --- przekazany w filmie (ich wizja - tych elit)

ten system to utopia, wlasnie jestem w 5 czesci i mowia, ze kazdy bedzie mial rowny dostep do zasobow: to co, bede se mogl wejsc do sklepu (czy ch* wie gdzie) wziasc se kilo koksu na uzytek wlasny, paczke sterydow + witamin, odzywek (+ na odblok) etc; kilkadziesiat lodow magnum Very Happy za free i se wyjsc?
ZA DARMO?

nie miesci mi sie to w glowie "a kto to wyprodukuje" "za co" etc.

ten system to utopia, ale kiedys zostanie on wprowadzony z powodu braku innych perspektyw; depopulizacja jest jak najbardziej potrzebna

edit. a co jesli bede chcial miec silke w swoim domu, bede musial jezdzic 10km do publicznej silki? gdzie kazdy sie spoci i w ogole
niee to nie przejdzie
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hombre




Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 33
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 06 Kwi '09   Temat postu: The Zeitgeist Movement Orientation Presentation Odpowiedz z cytatem

AndyPSV, to, że dla Twojego rozumu jest coś nie pojęte, nie oznacza to tym samym, iż jest to niemożliwe. Jesteś kolejnym fanatykiem, który wszędzie widzi NWO. Ludzie spokojnie, sceptycyzm, a paranoja są dwoma różnymi pojęciami. Oczywiście nie neguję prawdziwości tworzenia się NWO, lecz czy w każdej idei opierającej się na zniesieniu państw trzeba doszukiwać się nowego porządku światowego...Jeszcze najlepiej to oskarż anarchistów za tworzenie NWO, bo także chcą oni znieść państwa.
Naprawdę, Twój tok myślenia jest niebywale niezrozumiały, ponieważ ruch zeitgeist zdecydowanie neguje słuszność istnienia polityki, religii i ogółem sprawowanie władzy nad ludźmi, więc nie mam pojęcia jak można porównać go do NWO.
Piszesz, że ten system to utopia? Nie mam zamiaru Cię obrażać, lecz posługujesz się po prostu absurdalnym myśleniem, ponieważ gdy teorii opierającej się na tolerancji, wolności i dobrobycie, nie wprowadzisz w czyn, to bynajmniej nie powinieneś piać, iż jest to utopia.

Cytat:
a co jesli bede chcial miec silke w swoim domu, bede musial jezdzic 10km do publicznej silki? gdzie kazdy sie spoci i w ogole


...a kto Ci zabraniałby mieć siłownię w domu? Czy w jakimkolwiek filmie pochodzącym z głównej strony zeitgeist, było gdzieś powiedziane, że nie będziesz mógł posiadać własności prywatnej?

Cytat:
niee to nie przejdzie


Właśnie "władcy tego świata", bardzo chcą by większość ludzi czuła się bezradna i by kierowała się ignorancją w stosunku do niebezpiecznych dla nich idei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 06 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndyPSV: czy ty powiedziałeś że "depopulizacja jest jak najbardziej potrzebna"? czy ja czegos nie rozumiem Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amsen




Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 10 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zastanawiam co mają robić ludzie którzy nie są w grupie osób nadzorując technologie ? Czy tam będą jakieś rozrywki czy tylko ludzie skupią się na nauce? Jakoś nie przemawia do mnie wizja takiego świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


The Zeitgeist Movement Orientation Presentation
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile