W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Baader Meinhof KINO   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1649
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 22 Mar '09   Temat postu: Baader Meinhof KINO Odpowiedz z cytatem

Uwaga! Polecam polecam polecam

BAADER MEINHOF - film o założeniu, działalności i upadku słynnej grupy do walki z postfaszystowskim ustrojem niemiec. O założeniu grupy przez dziennikarkę Ulrike Meinhof, o zniszczeniu grupy przez władzę oraz o wykończeniu ich członków w więzieniach.
Byłem na tym filmie i serce rośnie... http://www.filmweb.pl/f382973/Baader+-+Meinhof,2008
We Wrocławiu można obejrzeć ten film w kinie Warszawa. Zabierzcie znajomych! W heliosach i ster century nie obejrzycie, syjonistyczne kino nie wpuści tego filmu na ekrany... Oskara też nie dostanie, ale nie znaczy, że nie jest lepszy od slumdoga:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że warto obejrzeć. Sama jeszcze nie widziałam tego filmu, ale interesuję się postacią Ulrike Meinhof, jako, że przeciwnicy pedagogiki waldorfskiej (która mnie bardzo odpowiada) zawsze wysuwają argument, iż właśnie ze szkoły waldorfskiej wywodzi się ta "słynna terrorystka".

A propos samego filmu, ostatnio w Tok FM wypowiadała się na ten temat bodajże p. Bożena Janicka - recenzentka, dziennikarka filmowa. Mówiła, że teraz będzie powstawać więcej tego typu filmów, że jest to oznaką zbliżającej się "rewolucji" i rozpadającego się systemu... Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:05, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rebelianka napisał:
Słyszałam, że warto obejrzeć. Sama jeszcze nie widziałam tego filmu, ale interesuję się postacią Ulrike Meinhof, jako, że przeciwnicy pedagogiki waldorfskiej (która mnie bardzo odpowiada) zawsze wysuwają argument, iż właśnie ze szkoły waldorfskiej wywodzi się ta "słynna terrorystka".

A propos samego filmu, ostatnio w Tok FM wypowiadała się na ten temat bodajże p. Bożena Janicka - recenzentka, dziennikarka filmowa. Mówiła, że teraz będzie powstawać więcej tego typu filmów, że jest to oznaką zbliżającej się "rewolucji" i rozpadającego się systemu... Applause



Jeśli to ma być kolejna socjalistyczna rewolucja komuchów to ja dziękuję. Jeszcze przed II wojną światową ta rewolucja w samej tylko Ukrainie kosztowała życie ponad 7 milionów zagłodzonych istnień ludzkich.

W związku radzieckim poszły kolejne miliony. Przy czym nazistowski holokaust to pikuś. Z resztą naziści to też byli socjaliści tyle tylko że narodowi.

Śmieszą mnie ci wszyscy forumowi rzekomi przeciwnicy NWO, popierający zarazem socjalizm. Bo to tak jak by być przeciw Hitlerowi i popierać Stalina lub być przeciwko Stalinowi ale popierać Hitlera.

Jak się nie odwrócisz to i tak dupa będzie z tyłu.

Widzę że ten obecny sztucznie wywołany kryzys ludziom we łbach poprzewracał. Zapominają że w socjalizmie życie było samo w sobie nieustannym kryzysem. Widać myślenie niektórych albo boli albo nie dorośli jeszcze do myślenia.


A przecież wystarczy przywrócić standard złota i wolny rynek. Milton Freedman czy von Mises już dawno pokazali co należy robić. I ich recepty sprawdziły się w Azji czy w doskonale rozwijającym się Dubaju.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 22 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:

Śmieszą mnie ci wszyscy forumowi rzekomi przeciwnicy NWO, popierający zarazem socjalizm.

Ale o co Ci chodzi...? Shocked Czy ktoś mówi o socjaliźmie?

Żaden ustrój totalitarny nie jest dobry. Myślę, że p. Janicka miała na myśli zapotrzebowanie na takie filmy, jako oznakę rewolucji świadomości - buntu przeciwko systemowi. To nas czeka (obawiam się, że przywrócenie tzw. wolnego rynku już nie wystarczy).

Ale nie róbmy offtopa w temacie filmowym...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Baader Meinhof KINO
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile