W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Londyn drży przed zamieszkami, G20  
Podobne tematy
Wieści z Wysp632
zamieszki w londynie3bez ocen
English Freeman4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7208
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:
Chcesz powiedzieć, że wyburzenie symbolu finansjery, jakimi były WTC, też jest walką między nami a nimi ?

czy ty nie mieszasz czasem faktów? każdy wie, że 911 to wewnętrzna robota, a ty porównujesz to do ulicznych zamieszek osób, które chcą coś zmienić.

Cytat:
Wolność, ta prawdziwa, zaczyna się wewnątrz, nie na ulicy.

gadasz tak, jakby najlepiej byłoby się zaszyć w zaciszu domowym, tam "dojrzewać" i czekać na jakieś efekty nie wiadomo skąd. wewnętrzna wolność w końcu wybucha, no bo jak długo może się kumulować w człowieku/ludziach? rewolucja jest nieunikniona i będzie się rozrastać - "widmo krąży..."

i oni nie chcą znieść pieniędzy, na rzecz chipów jak ktoś sugerował, ale w ogóle zrezygnować z wszelki pośredniczej formy płatności. tylko czekam na polski impuls...
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze kilka uwag:

- pisałem o człowieku z "zakrwawioną" głową - uczestniku zamieszek. Zobaczcie, bo właśnie na infowars. Jones zauważył coś niesamowicie oczywistego. Otóż, ta krew cały czas jest jaskrawa, a przeciez proces oksydacji powinien - jak w każdym innym przypadku - zmienić jej barwę na rdzawą, ciemniejszą, mniej czerwoną. Kurwa, jestem na siebie zły, ze tego nie zauważyłem od razu. Co za brak uwagi !!!
Wychodzi na to, że facet użył farby !!!!!!!!!!!

- co więcej, jest jeszcze coś. Na zdjęciach są ponoć ludzie - demonstranci - z transparentami nawołującymi, że ci, co je trzymają chcą światowego rządu i pozbycia się pieniędzy. FUCK !!! Wynika z tego, że ten durnowaty "zeitgeist" jest wypuszczony przez agenturę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało tego, Jones kwęczał wczoraj, że bez jego zgody wykorzystano w tym filmie fragmenty jego dokumentów.

- i jeszcze. Ten bank, który rozpirzyły "demonstrujące" owieczki, był "wystawiony". Policja wcale go nie chroniła, nie był odeskowany i zabezpieczony.

ps: Scare, utrudniona jest z Tobą polemika, bo podejrzewam, że dla Ciebie "świadomość" i "nieświadomość" to terminy z new-age. Jeśli polemizujesz z wolnością wewnętrzną, to dalszy dyksurs może być jedynie zjadającym niepotrzebnie czas ścieraniem się bez finalnego, konstruktywnego efektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nanook




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomkiewicz napisał:

Ci ludzie, którzy okupują szczyt piramidy, nie są wolni. Są ofiarami totalitarnych rodzin. Tak jak ten motłoch, który próbuje ich "obalić". Jeśli , tak jak oni, człowiek ma dobrobyt materialny i nie potrafi z tego korzystać. Jeśli ponad wszystko pragnie kontroli i władzy, to jest on psychopatycznym produktem autorytarnych, manipulujących, sterujacych , plastikowych rodziców, którzy w TEN sam sposób byli kształceni w biegu pokoleń od setek lat.


Dowodzi to jak maly krok postawila ewolucja w rozwoju naszego gatunku. Moze czas na ruch ludzi, ktorzy motłochem nie sa? Im bardziej absurdalne myslenie, wiekszy halas, tym wiekszy posluch. Paradoks czy typowe zjawisko na tym etapie ewolucji? Dlaczego wiec ci, ktorzy czuja sie "wolni" nie znajda drogi by te wolnosc oglosic nieco glosniej od wrzasku i manipulacji pozostalych? Problem z wolnoscia polega na tym, ze "zamkniety w lupinie orzecha bede panem nieskonczonych przestworzy"(jakos tak to szlo;)) ale mimo wszystko swą dolę dzielić będę z pozostalymi zasuwajac od switu do nocy za punkty. Jaki scenariusz mozna zaproponowac by przelamac schemat zniewolenia w fizycznym swiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, krew była farbą, przewrócone radiowozy też były podstawione, demonstrujący to statyści a cała akcja jest kontrolowana przez "ludzi z cieni".
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki scenariusz nanook? Kurcze, przerwanie koła powieleń chorych wzorców. Te powielenia wynikają z zycia w oderwaniu od własnych emocji i uczuc, czyli w dystansie do siebie. Tylko tak mogą się ujawnić. To dość proste, ale trudne i bolesne w realizacji. Ale jak już uświadomisz, sobie, że skrzywdzono Cię, jak zrozumiesz źródło własnych emocji...nie ma już odwrotu. Nie z tego etapu.
Przepracowałem, wiem co piszę.

ps: Co to jest ten ciągle i chorobliwie przywoływany dystans? To jest właśnie ignorancja wobec siebie, a zatem - wobec innych też. Kufa, to chyba nie ten wątek.
Moja czujność stawia uszy od razu, gdy słyszę "trzeba mieć dystans do siebie". Wtedy wiem, że nadawcy tego komunikatu, nie wolno było w dzieciństwie wyrażać swoich uczuć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scare11 napisał:
tak, krew była farbą, przewrócone radiowozy też były podstawione, demonstrujący to statyści a cała akcja jest kontrolowana przez "ludzi z cieni".


Widzisz, to już sobie dopowiedziałeś. Nigdy nie słyszałeś o obecnych wśród strajkujacych agentach albo o tych, co prowokowali zamieszki? Nie słyszałeś o tym, wskutek czego zarżnęli się Tutsi i Hutu ? Prowokacja. To własnie działa na sterowne umysły, na tłum. PRO-WO-KAC-JA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że są tam agenci, a bynajmniej mogą być, co nie znaczy, że cała demonstracja jest ściemą. akcja była już zapowiadana od dłuższego czasu i uczestniczą w niej normalni robotnicy, którzy dość już mają kapitalistycznego wyzysku i płacenia ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy za K.R.Y.Z.Y.S., który nie jest ich, kumasz?! zejdź na ziemie a nie doszukuj się haczyków.
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scare11 napisał:
oczywiście, że są tam agenci, a bynajmniej mogą być, co nie znaczy, że cała demonstracja jest ściemą. akcja była już zapowiadana od dłuższego czasu i uczestniczą w niej normalni robotnicy, którzy dość już mają kapitalistycznego wyzysku i płacenia ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy za K.R.Y.Z.Y.S., który nie jest ich, kumasz?! zejdź na ziemie a nie doszukuj się haczyków.


Cały protest nie jest ściemą, ale dla mediów trzeba zrobić ściemę żeby owieczki przed tv zobaczyły teatrzyk.

btw. niszczyć banki i naskakiwać na bankierów niskiego szczebla czyli pionków to może tylko hołota, takim tokiem postępowania to pomagamy nwo... Dopóki nikt nie zacznie uderzać w serce systemu to takie demonstracje można sobie robić codziennie, tylko po co?

Uczciwi ludzie posiadający sklepy, firmy usługowe muszą zabijać okna dechami. To jest proces przeciwko nim? Tak sam odejście od pieniądza jakby to było możliwe z dnia na dzień, a z resztą myślę, że w obecnych czasach nie jest to możliwe w ogóle. Potrzebna jest kontrola nad pieniędzmi i zmiana obecnego systemu banków, a takie pierdolenie jak na tych demonstracjach to jak postawienie do rządu ludzi bez żadnego wykształcenia (nie chodzi mi o papier który łatwo zdobyć - przykład ludzi w naszym rządie jak i zdobywanie tytułów za pieniądze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostynick napisał:


btw. niszczyć banki i naskakiwać na bankierów niskiego szczebla czyli pionków to może tylko hołota, takim tokiem postępowania to pomagamy nwo... Dopóki nikt nie zacznie uderzać w serce systemu to takie demonstracje można sobie robić codziennie, tylko po co?


Czekam na wasz atak w serce systemu Rolling Eyes

W sumie to już nie wiadomo co robić Laughing lepiej siedzieć w domu i klepać posty na forum bo gdy wyjdziesz na ulicę z oczywistych powodów (brak pieniędzy, brak pracy i rządy mają to wszystko w dupie dotując banki i ich prezesów) to zostaniesz automatycznie oskarżony o agenturę Laughing przez kolesi siedzących przed PCtami i mających odpowiedź na wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

gadasz tak, jakby najlepiej byłoby się zaszyć w zaciszu domowym, tam "dojrzewać" i czekać na jakieś efekty nie wiadomo skąd. wewnętrzna wolność w końcu wybucha, no bo jak długo może się kumulować w człowieku/ludziach? rewolucja jest nieunikniona i będzie się rozrastać - "widmo krąży..."

Taka małą dygresja. To już nie jest wolność. Wolność z założenia nie wybucha... Wybuchnąć to może frustracja. W tym przypadku to nawet nie jest frustracja wynikająca ze stanu majątku czy niedoboru wolności, a zwykłe przekierowanie nerwów.

Cytat:
oczywiście, że są tam agenci, a bynajmniej mogą być, co nie znaczy, że cała demonstracja jest ściemą. akcja była już zapowiadana od dłuższego czasu i uczestniczą w niej normalni robotnicy, którzy dość już mają kapitalistycznego wyzysku i płacenia ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy za K.R.Y.Z.Y.S., który nie jest ich, kumasz?! zejdź na ziemie a nie doszukuj się haczyków.


To, że była zapowiadana od dłuższego czasu, świadczy przeciwko Twojej opinii.
Sam mówisz, że są tam agenci, jednak w jakiś magiczny sposób nie widzisz w tym haczyka.
Właśnie przeczytałem ,,Niemcy" i jest to najlepsza analogia do demonstrantów, jaka mi przychodzi do głowy. W książce jest kilku faszystów, którzy właściwie nic nie wiedzą o faszyzmie. Są faszystami tylko dlatego, że albo patrzą na innych, albo z zemsty na innych narodach. Nie interesuje mnie, czy mają racje, a to, że wynika to ze złych przesłanek. Dom, który ma źle wylane fundamenty w końcu się zawali, tam samo jest z system, który wyrósł z frustracji.
Właściwie, to o czym tu rozmawiać? Demonstranci już pokazali swoją prawdziwą twarz i swój prawdziwy cel... Chcą coś zniszczyć, bo muszą przekierować swoje emocje...

Cytat:

Czekam na wasz atak w serce systemu Rolling Eyes

W sumie to już nie wiadomo co robić Laughing lepiej siedzieć w domu i klepać posty na forum bo gdy wyjdziesz na ulicę z oczywistych powodów (brak pieniędzy, brak pracy i rządy mają to wszystko w dupie dotując banki i ich prezesów) to zostaniesz automatycznie oskarżony o agenturę Laughing przez kolesi siedzących przed PCtami i mających odpowiedź na wszystko.

W sam pierw osiągnąć ,,wewnętrzny spokój". Potem stanąć na ulicy i nie krzyczeć, a hooliganów wyrzucać wyrzucać. Najlepiej w małych grupkach. Właściwie cel osiągniesz już przy pierwszym punkcie, a reszta będzie o wiele prostsza. Tu nie wyszli na ulicę źle traktowani, świadomi swojego celu robotnicy. Tu wyszła frustraci. Ich problem leży gdzie indziej i to właśnie z niego wynikają te strajki.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian.87 napisał:
prostynick napisał:


btw. niszczyć banki i naskakiwać na bankierów niskiego szczebla czyli pionków to może tylko hołota, takim tokiem postępowania to pomagamy nwo... Dopóki nikt nie zacznie uderzać w serce systemu to takie demonstracje można sobie robić codziennie, tylko po co?


Czekam na wasz atak w serce systemu Rolling Eyes

W sumie to już nie wiadomo co robić Laughing lepiej siedzieć w domu i klepać posty na forum bo gdy wyjdziesz na ulicę z oczywistych powodów (brak pieniędzy, brak pracy i rządy mają to wszystko w dupie dotując banki i ich prezesów) to zostaniesz automatycznie oskarżony o agenturę Laughing przez kolesi siedzących przed PCtami i mających odpowiedź na wszystko.


Ja w system nie uderzę, ludzie są zbyt durni żeby się chociaż zjednoczyć. Demonstracje gdzie na ulice wyjdą normalni ludzie z jakimś planem są dobre, ale zauważyłem, że większość to nie normalni ludzie tylko hołota która lubi popić, prać się i porozpierdalać co ma przed sobą... Wyjdź na następną demonstracje z mikrofonem, kamerą i zapytaj losowo wybranych demonstrantów po co tu są i czego chcą - ale cudów się nie spodziewaj. Gdyby jeszcze policja stanęła po stronie ludzi, ale gdzie tam... Ludzie w dalszym ciągu chcą siedzieć, nic nie robić ale pieniądze mieć. Narzeka się na bogatych tak jakby wszyscy byli źli i nieuczciwi bo potrafili prowadzić interesy. To ja już wolę zająć się własnym życiem niż wyjść z grupą która da się sprowokować i albo mnie zamkną albo z gumowych kul dostanę od idiotów w mundurach. Najlepszym rozwiązaniem jest czerwony przycisk który rozpierdoli całą tę planetę. Jeśli jeszcze ktoś myśli, że projekty typu venus mają jakieś szanse to lepiej dajcie sobie spokój bo nie warto użerać się z tym zniszczonym ludem.

Już sam nie wiem co robić, ale napewno na pierwszym planie to ludzie sami powinni się sobą zająć, a dopiero później całym jebanym systemem który dzięki ludziom ma się dobrze.

Miałem okazję nawet w Krakowie widzieć na żywo te akcje w stylu marsz równości czy jakoś tak i mogę powiedzieć, że zamknąć to powinni 50% demonstrujących czyli cwaniaków, prowokatorów, gejów (kolejnych prowokatorów) i część policji (również prowokatorów). A najlepiej spuścić im porządny wpierdol. I jak tak ma wyglądać kolejna demonstracja tylko celem będą banki czy ten system to raczej lepiej siedzieć w domu bo oprócz wspomnienia o demonstracji w tv i w gazetach to nic się nie zmieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Astan napisał:
Tu nie wyszli na ulicę źle traktowani, świadomi swojego celu robotnicy. Tu wyszła frustraci. Ich problem leży gdzie indziej i to właśnie z niego wynikają te strajki.

gdzie?!

Cytat:
To, że była zapowiadana od dłuższego czasu, świadczy przeciwko Twojej opinii.
Sam mówisz, że są tam agenci, jednak w jakiś magiczny sposób nie widzisz w tym haczyka.

nic nie świadczy przeciwko mojej opinii. chodziło mi o to, że podstawionych tam agentów nie można wykluczać tak samo jak np. przyjścia na świat drugiego Hitlera. z kolei co z tego, że są tam czy nie są tam jacyś agenci? przecież nie o to chodzi!

Cytat:
W tym przypadku to nawet nie jest frustracja wynikająca ze stanu majątku czy niedoboru wolności, a zwykłe przekierowanie nerwów.

zapewne... zwyczajni bezmózgowcy, którym o nic nie chodzi. plankton, jak to ambitnie określił któryś z kolegów...



ps. ja też jestem agentem. nie dajcie się zwieść!
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

scare11 napisał:
Astan napisał:
Tu nie wyszli na ulicę źle traktowani, świadomi swojego celu robotnicy. Tu wyszła frustraci. Ich problem leży gdzie indziej i to właśnie z niego wynikają te strajki.

gdzie?!


w ich marnym, nudnym, bezcelowym oprócz konsumpcjonizmu życiu Smile


scare11 napisał:
ps. ja też jestem agentem. nie dajcie się zwieść!


jak jesteś agentem to xtc kiedyś napisał żeby go pierwszego zabić, mnie możesz wpisać na dwójkę Smile

tak na marginesie niektóre zdjęcia obrazują bezsensowne protesty nawet z obydwóch stron http://demonicious.com/20090323/protests-around-the-world/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghostface




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 273
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie ogladam sobie wiadomosci na BBC,a tam relacja z tego co sie tam dzieje.Chwile potem wchodzi reporter na zywo,prosto z Londynu.Zdazyl powiedziec moze dwa zdania poczym wpadl jakis koles zaczal cos krzyczec do kamery i wybuchla bujka pomiedzy nim a prowadzacym!!! A to wszystko na antenie glownego wydania wiadomosci BBC!! Sie dzieje w Londynie,a to dopiero poczatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:39, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostynick napisał:
scare11 napisał:
Astan napisał:
Tu nie wyszli na ulicę źle traktowani, świadomi swojego celu robotnicy. Tu wyszła frustraci. Ich problem leży gdzie indziej i to właśnie z niego wynikają te strajki.

gdzie?!


w ich marnym, nudnym, bezcelowym oprócz konsumpcjonizmu życiu Smile

ty chyba stroisz sobie prima-aprilisowe żarty, albo nie wiesz co mówisz...
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug tej korespondentki protestujacy w Londynie chca NEW WORLD ORDER !!! (2:39)

Chyba ta glupia malpa zapomniala dodac slowa NIE, ciekawe czy zaponiala czy raczej specjalnie tak manipuluja faktami ? watpie zeby ktos z tego tlumu powiedzial costakiego.


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te wszystkie filmiki spiskowe sa po to zeby pokazac co sie dzieje,nie ma tu mowy o tym ze informacjie w nich zawarte,moga zaszkodzic "panom"...ludzkosc jest jak pula w niej zmieszane sa najrozmaitsze drogi zachowan ludzich...korzystajacy z wiedzy okultystycznej,astrologi manipulatorzy doskonale wiedza co i kiedy moga zrobic aby aby wywolac okreslony efekt...ludzkosc sie nie przebudzi,NWO stanie sie faktem,milony umra..ale nie ma sie czym przejmowac to tylko przejazdzka Smile..tej planecie pisane jest upasc...wazne jest to czego Cie to nauczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orionska rebelia napisał:
.tej planecie pisane jest upasc...wazne jest to czego Cie to nauczy...


To bardzo niepokojące przekonanie. Życie i świat, na którym oddychamy - są wyjątkowo piękne. A jeszcze piękniejsze bez metafizyki, fanatyzmu i mechanizmów obronnych. A to, że źle się dzieje, nie powinno być powodem do modnych jakże fatalistycznych wynurzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wsi24 mówi: "Pieprzyć kapitalizm"

Cytat:
Protestujący mają w sobie dużo złości. - Zostaliśmy obrabowani - mówi rozgoryczony 22-letni Vinzcente Oliver. - Jestem tu, aby wesprzeć starszych ludzi, którzy ciężko pracowali przez te wszystkie lata. Gdybyśmy to my coś ukradli, trafilibyśmy do więzienia - mówi.

Na jednym z transparentów napisano: "Powinniśmy wyrzucić bankierów i ich politycznych sojuszników z miasta i odsunąć od władzy". Protesty odbywają się w kilku miejscach Londynu.

_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ghostface, odnosnie bicia reporterow LIVE i tego co serwuje nam TV


_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem relację na żywo z Londynu w BBC24 i trochę na SKY News.
Szyby poleciały nie tylko w RBS ale tez i w Abbey. Zresztą reszta sklepów, kawiarni i banków była szczelnie zabita dechami:) tak jak pomniki. Usunięto wszelkie pojazdy, policja trzymała demonstrantów na jednym skrzyżowaniu.
Do starcia z policja doszło po ewidentnej prowokacji policji, co wyraźnie potwierdził reporter BBC24 minute po zakończeniu starć. Reporter BBC24 był wśród demonstrantów.
Zresztą było wyraźnie słychać okrzyki w stronę policji "wstydźcie się!".
Ktoś napisał o śmigłowcu jako czymś mającym odwrócić uwagę. Nie, śmigłowiec się rozbił zginęło nie mniej niż 10 osób - głównie pracownicy platformy wiertniczej. To efekt oszczędności, cieć. Być może helikopter nie miał odpowiedniego serwisu, bo ktoś zaoszczędził na czymś...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 01 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed paroma minutami w informacjach, które przewijają się na dole ekranu w TV pojawiała sie informacja o śmieci jednego z anyglobalistów, jeżeli informacja się potwierdzi to jutro będzie grubo.

Generalnie wszystko wygląda na policyjna prowokacje, zresztą tego to można było się spodziewać, najłatwiej było im zaatakować spokojny obóz namiotowy.
Cytat:

relacja:
16.50 Obóz Klimatyczny w centrum Londynu rozrósł się do 150 namiotów i 2000 osób. W ramach obozowej infrastruktury są toalety kompostowe, namiot medyczny, kilka kuchni. Masę osób piknikuje na rozwiniętej na chodnikach trawie. Odbywają się także uliczne przedstawienia teatralne i warsztaty.

20:35 Policja zaatakowała od południowej strony Obóz Klimatyczny bezlitośnie bijąc osoby, które podnosiły ręce do góry, chcąc pokazać, że mają pokojowe intencje.

20:50 Policjanci zaprzestali ataku. Blokują Obóz z obu stron i nie pozwalają nikomu wychodzić ani wchodzić.

20:55 nadchodzą nowe szczegóły opisujące atak na Obóz Klimatyczny. Policjanci zaatakowali bardzo brutalnie - bili osoby, które mimo to zachowywały zasadę protestu bez przemocy, podkreślając, że w obozie znajdują się rodziny z dziećmi. Nie powstrzymało to policji przed biciem i niszczeniem namiotów oraz innego sprzętu, wyciąganiem przemocą dorosłych i dzieci z namiotów, etc.

23:10 Policja nadal blokuje Obóz Klimatyczny w którym znajduje się ciągle ok. 1000 osób. Pojawił się helikopter oświetlający to miejsce. Wiele osób tańczy do muzyki. Policja mówi, że skontroluje każdego, kto się tam znajduje zanim go wypuści. Policjanci próbują zmusić ludzi do wykasowania z aparatów zdjęcia i nagrania ich działań pod groźbą konfiskaty.

relacja na bieżąco: http://cia.bzzz.net/krach_g20_w_londynie_relacja
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
3words




Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Cytat:
niezliczeni ludzie znienawidza *nowy porzadek swiata* i zgina protestujac przeciwko niemu - H. G. Wells (The New World Order 1939)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prowokacja wisi w powietrzu! Oni tego najwidoczniej chcą..bo jak inaczej można zrealizowac bezgotowkowy system monetarny jak nie zmusic ludzi do tego aby sie wyrzekli poprzedniego systemu dzięki temu ,że wielcy go sprowokowali..inteligentne zagranie
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://cia.bzzz.net/krach_g20_w_londynie_relacja#comment-61702


00:10 Policja bije pałkami kogo popadnie z kotła na Bishopsgate. Ludzie w Obozie Klimatycznym są już zmęczeni i zmarznięci.

00:05 Osoby biorące udział w protestach zaczynają się zastanawiać, dlaczego policji nagle tak bardzo zaczęło wieczorem zależeć na usunięciu zdjęć z aparatów i nagrań wideo, co mają do ukrycia? Pytanie istotne w kontekście śmierci jednego z protestujących.

00:00 Policja twierdzi, że protestujący "zmarł w wyniku upadku" o g. 17.30.

23:50 Jak podają agencje informacyjne, jeden z dzisiejszych demonstrantów nie żyje. Więcej informacji wkrótce.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Londyn drży przed zamieszkami, G20
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile