W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Londyn drży przed zamieszkami, G20  
Podobne tematy
Wieści z Wysp632
zamieszki w londynie3bez ocen
English Freeman4
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
20 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7204
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie wkurwia, że zabrali tam małe dzieci. Nieczułe, planktoniczne barany.
Beee, wyleeeeziemy na uliceee, meeee, beeeee
A wystarczyło choćby poczytać o psychopatach i socjopatach, by wiedzieć, że największą z nimi wygraną jest OLANIE ich, ich obejście - bo innego sposobu nie ma. No chyba, że w świadomości społecznej psychopata to zawsze ktoś jak Fritzl lub fikcyjny Lecter.
A przecież psychopaci sa wokół nas - w pracy, czasem w domu, a szczególnie w kręgach rządowych. Człowiek ogarnięty żądzą władzy, nie jest człowiekiem zdrowym. Trudno wyłowić kogoś takiego z tłumu jak i trudno zaadoptować mysl, że Hitler, Mao TAKIMI się nie urodzili. Że po prostu w ten sposób zareagowali na trudne dzieciństwo. Inni zapadną się w sobie, inni będą żyć objuczeni ciężkim jak tal poczuciem winy, niektórzy walną samobója itd. Istnieje jednak poważna grupa ludzi, których nieuświadomione krzywdy i wytłumione emocje znajdą odzwierciedlenie w postaci psychopatycznej lub socjopatycznej.
Istnieją poparte materiałem doświadczalnym reguły, jak postępuje się z takimi ludźmi. Bo wyleczyć ich rany to raczej rzecz skazana na niepowodzenie. Za gruby mur kryjący wyparte treści w umyśle. Za duża reakcja na doznaną kaźń (vide Fritzl, katowany w dzieciństwie).

ps: Przeżyłbym wspaniałe zaskoczenie, gdyby nikt nie wyszedł demonstrować. Ale by mediom i administracji oraz wywiadowi sflaczało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:09, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jednej strony może i masz rację, pisząc żeby nie demonstrować ku wielkiemu zdziwieniu mediów i rządzących, z drugiej takie OLANIE byłoby jeszcze większym przyzwoleniem na to, co się dzieję, na to, co robią z nami Oni. jak to mówią: "milczenie oznacza zgodę i przyzwolenie." demonstrację są po to, aby wyrazić sprzeciw i temu zawsze służyły. teraz pomyśl jak będą chcieli wprowadzać chipy RFID - też ludzie powinni to olać i nie protestować, tylko siedzieć w zaciszu i opowiadać swoim dzieciom, że chipy to "be"? protest i sabotaż to w tych czasach jedyny dialog z władcami tego świata!

Cytat:
Przeżyłbym wspaniałe zaskoczenie, gdyby nikt nie wyszedł demonstrować.

przeżyjesz, ale z chipem w ręku. Wink
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przeżyłbym wspaniałe zaskoczenie, gdyby nikt nie wyszedł demonstrować.


Cytat:
przeżyjesz, ale z chipem w ręku. Wink


i z diodą w karku i zadku, i może wtedy sie obudzisz bez zbędnego filozofowania!!!
emocje są częścią natury ludzkiej i pokazują człowieczeństwo. to właśnie psychopaci nie mają uczuć ani emocji, są niewrażliwi...człowiek po to odczuwa żeby wyrazić to zdrowymi emocjami , a ten co je wycisza to później choruje i to nie tylko fizycznie ale i na umyśle. można pozwolić sobie na lekceważenie kogoś kto nie zagraża tobie ani twojej rodzinie ale gdy zaczyna sie robić gorąco to jest wręcz potrzebne i poprawne duchowo, społecznie, ekonomicznie,(...i politycznie jak ktoś ma potrzebę)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:42, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kto wam wszczepi te chipy w ręce skoro będziecie siedzieć jak wszyscy w domach i nie zgodzicie się mówiąc dzieciom, że chipy są be? Policja przyjdzie i na siłę to zrobi? Nie, tylko, że większość zapewne się zgodzi bo mało o nich wie, a wie tylko tyle ile w telewizji powiedzą czyli bezpieczeństwo, wygoda i już mamy pozamiatane bo jeśli większość się zgodzi to pozostałą mniejszość się zmusi... Pytaniem jest co zrobią osoby które nie przyjdą na protest, jeśli są niedoinformowane to dzięki propagandzie się zgodzą, a może się mylę? Gdy dzięki kryzysowi tracimy pracę itp. to nie możemy nic zrobić i ciężko siedzieć cicho, ale z chipami już można walczyć bo musimy się na nie zgodzić. Również kamery można niszczyć do skutku. Jest nas za dużo aby sobie poradzili - pytanie jest jedno, po której stronie stanie większość ludzi? Zgodzą się czy nie na taki system? Szkoda tylko, że jest multum możliwości aby to ludzie zaczęli prosić o chipy, a najprostszym chyba porwania i pokazywanie bohaterskiej policji która w ciągu kilku sekund od zgłoszenia zlokalizuje i uratuje poszukiwaną osobę. Tak samo z kradzieżami, jeśli wszyscy będą posiadać chip to nikt was nie napadnie bo jak to zgłosicie to będzie wiadomo kto koło was przechodził... Same pozytywy, jeszcze tylko ładna reklama i lipa. Chyba, że pojadą z grubej rury bluebeam to już całkiem przejebane Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orionska rebelia




Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 45
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:53, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...pisanie o upadku naszej cywilizacji nie jest dla mnie fatalizmem,wszystko co ma poczatek ma tez koniec,nie trzeba geniusza zeby stwierdzic ze to wszystko nie zmierza w dobra strone wiemy to i dlatego tu jestesmy...zmiany sa nieodlacznym elementem zycia...nie chcemy NWO jaki probuje stworzyc wladza...ale co robimy? gadamy sobie inni protestuja i nie ma sie co im dziwic...pieniadze rzadza swiatem ludzie bez nich nie potrafia funkcionowac...NWO zostanie wprowadzony to nieuniknione...bo ludzkosc nie jest gotowa na zmiane swiadomosci..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:05, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




0:14 - gdybyscie byli na takim lub podobnym protescie, to majac okazje wypowiedziec sie dla TV dlaczego protestujecie, nie skorzystalibyscie z okazji ? Pewnie dziennikarz przerwal by wam juz po chiwli ale probowac trzeba.
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:29, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem przed chwilą skrót wiadomości w rosyjskiej tv i mówili coś o ofiarach śmiertelnych tych demonstracji. w naszych mediach cisza rzecz jasna na ten temat...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
8:25 W związku ze śmiercią demonstranta otoczonego w policyjnym kordonie dzis planowana jest demonstracja solidarnościowa przeciw policyjnym represjom, która rozpocznie się o 13.00 przy Bank. Aktywiści wzywają władze do przeprowadzenia niezależnego śledztwa w tej sprawie

http://poland.indymedia.org/pl/
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....i_G20.html

@down:zesrają się, aniżeli się ugną. doprowadzono nas do takiego stopnia, że tylko przemocą możemy się bronić! w takim przypadku metoda pokojowa to nic innego jak bierność, poddanie się. a jak chcecie pokojowych protestów czy strajków to zacznijcie od swoich miejsc pracy. jestem ciekaw czy skończą się tak jak się zaczęły... odwet to odwet - nie obejdzie się bez zniszczeń.


_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował strajk .Tak ja w w "misji".Bez przemocy i sie ugną! Smile
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mashine




Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z góry przepraszam, bo nie mam czasu na przejrzenie tematu więc mogę coś powielić.

Oglądałem relacje z protestów w Londynie na CNN. W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM TAK KŁAMLIWEGO REPORTAŻU!!! W punktach:
* W kółko pokazują jak jakiś idiota wybija szyby
* Na pytanie "jakiego rodzaju ludzie (sic!) protestują" pada: "Widziałam tutaj transwestytów a więc z pewnością są to wymieszani różni ludzie" (standardowa manipulacja)
* Reporterka co chwile pokazuje inny protest "ostrzegający przed zmianami klimatycznymi w skutek globalnego ocieplenia" i przedstawia go jako przykład pokojowego protestu i mówi, że dobrze się z nimi rozmawia, są bardzo kulturalni itd.
* Na pytanie jak się zachowują protestujący bardzo często padają słowa ANGER i VIOLENCE (gniew i przemoc).
* Na koniec następuje głos eksperta, który przyrównuje protestujących do skrajnych grup politycznych

Jak kiedyś miałem małe wątpliwości co do manipulacji w TV, teraz zostały one rozwiane do końca.

Myślę, że ludzie, którzy protestują przeciwko NWO powinny zdecydowanie się odcinać od anarchistów, socjalistów i faszystów. MY NIE WALCZYMY O TO SAMO. Nie jest problemem zrobić rewolucję. Problemem jest mieć plan co dalej!!!
_________________
TRUTH IS OUT THERE:
arrowwww.911truth.org
arrowwww.whatreallyhappened.com
arrowhttp://www.youtube.com/user/stopcenzurze
arrowwww.korwin-mikke.pl
arrowwww.partiawip.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mashine napisał:
Myślę, że ludzie, którzy protestują przeciwko NWO powinny zdecydowanie się odcinać od anarchistów, socjalistów i faszystów. MY NIE WALCZYMY O TO SAMO. Nie jest problemem zrobić rewolucję. Problemem jest mieć plan co dalej!!!

cóż za piękne słowa... no to teraz ja muszę przeprosić. na początku to chciałem ci podziękować za to, że do jednego worka wrzucasz anarchistów i faszystów. po drugie to gratuluję ci wiedzy na temat rewolucjonistów. ty myślisz, że rewolucjoniści, tudzież anarchiści tak se tylko tłuką szyby w bankach i walczą z policją bez żadnych konkretnych powodów i celów?! my wiemy co dalej, ale jak ty nie wiesz to już nie moja wina! a jeśli wiesz to proszę powiedz tu wszystkim na forum JAK powinno to wszystko wyglądać i CO DALEJ??? ah, zapomniałem... jakiś "antiNWO" wspominał wcześniej, że dla naszego dobra nie powinniśmy wychodzić na ulicę...
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:21, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przywodcy zachowuja sie jakby byli wlascicielami folwarku, a nie jakby byli zatrudnieni przez narody i wyborcow. zdecydowana wiekszosc to akceptuje. tu jest pies pogrzebany i od tego nalezaloby zaczac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:26, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mashine napisał:

Myślę, że ludzie, którzy protestują przeciwko NWO powinny zdecydowanie się odcinać od anarchistów, socjalistów i faszystów.


tylko jak zaczniemy odcinac sie od innych, jak chcesz wygrac z NWO ?
Chodzi o to zebysmy sie zjednoczyli, niewazne kto bedzie protestowal, wazne zeby wszyscy protestowali przeciwko temu samemu czyli NWO.
Media specjanie proboja pokazac ze protestuja ludzie w roznych sprawach, to stwarza podzialy.
Po co byly 4 czy wiecej roznych protestow w Londynie zamiast jednego duzego ?

Dzis na BBC gdy reporter pokazywal protestujacych przed centrum gdzie zebralo sie G20, caly czas na okraglo mowil to samo, ze jest okolo 500 osob, ze protestuja przeciwko... sytuacji w Keni, wojnie, byla tez tam jakas grupa/partia afrykanczykow itd. poprostu grupa ludzi ktora protestuje przeciwko, sam niewiem czemu, nie mialo to nic wspolnego z tematem spotkania G20.
Pokazywal on ze ci ludzie sa daleko od centrum konferencyjnego, tak wiec nikt ich nie uslyszy, wiec ich protest jest bez sensu, przynajmniej tak to odebralem z jego relacji, czyli reszta ludzi podobnie, tylko ze reszta pewnie niema wiekszej wiedzy i niewie ze takie dzialania sa celowe.

Szkoda ze ludzie nie potrafia sie zjednoczyc, niewiedza jaka sila by wtedy dysponowali !
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:27, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy będą na tej demonstracji faszyści, antyglobaliści, anarchiści, czy antynwo czy cholera wie co jeszcze, to nie ma żadnej różnicy. Tak czy siak zrobią z nich ekstremistów i terrorystów. Zobaczcie filmik ten powyżej jak zgrabnie przechodzą z newsa na arabów pucujących bazooki (bazooka? nie znam pisowni) Manipulacja pełną gębą. Pamiętajcie jednak, że są ludzie którzy dowiadują się o tym, sprawdzają, obserwują i wyciągają konstruktywne wnioski. Także takie pikiety też są potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tam kumpla, mówił ze łazą i robia zdjecia ludziom, a setki policjantów maja KAMERY na hełmach! Jutro bede miał zdjecia od Niego i filmik który sam nakrecił!
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram protest ale mam wątpliwości czy takie działania mogą odnieść jakikolwiek skutek poza dalszym ograniczaniem praw obywatelskich i resztek wolności jaka nam została. Gdyby właśnie teraz przypadkiem doszło do zamachu terrorystycznego można by obarczyć winą demonstrantów zrównując ich z terrorystami. Już nigdy więcej nie doszłoby do jakichkolwiek protestów.....ever. Mieliby cholernie dobry powód by nie dopuścić więcej do takich eventów. Siła ludzi tkwi w ich liczbie (jeszcze) ale niestety większość karnie przyjmie zgotowany im los i zostanie w domach poddając się całkowicie systemowi, zostając przy swoich przyziemnych problemach, czerpiąc "prawdę" o świecie z TVN24. Doubt

Pieprzone media! O ile te zagraniczne są jako tako wyrobione w sposobach manipulacji i jej maskowaniu, o tyle polskie są tak wyraźnie zakłamane, często sprzeczne i fałszywe, że jest to widoczne gołym okiem.
Czasem myślę, że już niedaleko nam do czegoś takiego Laughing

http://www.joemonster.org/art/8842/Wolnosc_slowa_made_in_China

A tak na marginesie: chłopaki nie wyglądają na zbytnio przejętych losami świata i ludzkości. Nie mówiąc już o "wrażeniu" jakie wywołały na nich zamieszki i to co ci ludzie próbują mówić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Przywódcy chwalą zakończony w Londynie szczyt G20. Brytyjski premier mówi o "nowym początku". To "bardzo dobry, niemal historyczny kompromis" - ocenia kanclerz Niemiec Angela Merkel. Prezydent Francji Nicolas Sarkozy oświadczył, że "szczyt G20 przeszedł jego oczekiwania".


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....ukces.html

WYBORCZA ZDJĘŁA ARTYKUŁ 15 MIN po UKAZANIU SIE! ROIŁO SIE OD KOMENTÓW ala NWO !
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzygać się chce nic więcej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wstępie te dwa mi poprawiły humor:

Cytat:
# "brytyjski premier Gordon Brown, ogłosił nowy dracek7 02.04.09, 19:35
porządek światowy i erę wspólnego zarządzania procesem globalizacji"Brytyjski premier oficjalnie ogłosił wejście w erę NWO. Czy więc jest to nadal jedynie teoria spiskowa?»
...
# A myślałem, że jak będą wprowadzać...to się nie będą chwalić tym całemu światu?»


dzisiaj na wp.pl cały dzień cisza o Londynie, wczoraj trochę info było.
Za to od dwóch dni Wałęsa jest znowu rozgrywany.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scare11




Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R napisał:
A tak na marginesie: chłopaki nie wyglądają na zbytnio przejętych losami świata i ludzkości. Nie mówiąc już o "wrażeniu" jakie wywołały na nich zamieszki i to co ci ludzie próbują mówić.


bo oni śmieją nam się w twarz...
_________________
"Za każdym razem, kiedy nie podejmujesz skrajnych działań zmierzających do położenia kresu niesprawiedliwości, przyczyniasz się do nich poprzez swoją bierność, poprzez posłuszeństwo!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
WYBORCZA ZDJĘŁA ARTYKUŁ 15 MIN po UKAZANIU SIE! ROIŁO SIE OD KOMENTÓW ala NWO !


Ciekawi mnie jedno - ile osób jest doinformowanych o planach, nwo itp. Czy to jest rzeczywiście dużo osób, bo codziennie na różnych portalach są prawdziwe informacje w komentarzach czy zaledwie garstka która zalewa codziennie wszystkie newsy w większości serwisów...

A tak apropo to znowu jest nowy portal który sobie zrobiło gadu gadu i pewnie dość dużo osób będzie tam wchodzić więc dobrze również tam uświadamiać ludzi, aczkolwiek już widziałem prawdomówne posty Smile http://www.gadu-gadu.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej nagranie przedstawiające atak policji na pokojowy protest w ramach Obozu Klimatycznego podczas antyszczytu G20 w Londynie 1 kwietnia 2009.

Na filmie wyraźnie widać, że protestujący są pokojowi, wznoszą ręce, żeby pokazać, że nie chcą walki. Policja mimo to pcha i bije ludzi. Ludzie krzyczą "To nie są zamieszki!". Ktoś krzyczy "Moje dziecko" (na obozie były też rodziny z dziećmi. W nocy policja przypuściła ostateczny szturm, niszcząc namioty i raniąc ludzi. W obozie brało udział tysiące osób.





http://www.wykop.pl/link/164523/film-z-a.....w-londynie
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skrzydlaty




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 71
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to kolejny przykład na barbarzyństwo wobec tych i w iminiu tych, których próbuje się uszczęśliwiać w brew ich woli - czyli Nas. Dawanie Wolności, przez jej zabieranie! Kolejny absurd tego świata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:38, 03 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

protestować - źle, bo zmanipulują cel naszych protestów i wykorzystają je przeciwko nam
nie protestować - też źle, bo bierność będzie akceptacją niewolnictwa
co więc robić? Sad

czy nie potrafimy już zjednoczyć się, pomimo różnic, które pozornie nas dzielą?

ps. przepraszam, jestem dziś lekko załamana... skończę chyba z "uświadamianiem" innych, bo dziś porażką zakończyło się dotarcie (z garstką suchych informacji - bez oceny) do ostatniej osoby, na której intuicję, otwarty umysł i wrażliwość liczyłam.
popracowałam trochę, by zabić bezsenność... ale nie pomogło.

życzę Wam spokojnych snów, z nadzieją, że jutrzejszy dzień przyniesie lepszy nastrój i więcej mocy...
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Londyn drży przed zamieszkami, G20
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile