W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 42588
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Fiodor Dostojewski:
Poprzez analizę rzeczywistości widzianej wokół niego oraz opisanej w Biblii genialnie przewidział potworną, apokaliptyczną przyszłość
60%
 60%  [ 28 ]
Jest tylko zwykłym pisarzem, jego książki nie posiadają głębszych treści i przypadkowo tak mu się napisało. Nie ma żadnych dowodów na prawdziwość jego antycypacji
21%
 21%  [ 10 ]
Nie lubię Biblii oraz chrześcijan więc pomijam 2 opcje powyżej i jestem na nie wobec ewidentnych faktów
17%
 17%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cala Biblia jest zapisem historii jednego narodu "wybranego" (co rusz w Biblii jest mowa o narodzie wybranym - nie jest to Polska ... chociaz niektorzy sa przekonani ze tak). Wszystkie objawienia przytrafialy sie tylko w obrebie jednej nacji i co dziwne w tej nacji nie wyznaje sie chrzescijanstwa (czy innego odlamu) tylko judaizm (ze o kabale nie wspomne).


DarkRaven - no teraz pojechałeś po bandzie. Zioło masz chyba niezłe, bo cię wyczesało na max-a! Rzuć to świństwo! Cool Nie rób sobie dredów z neuronów!

Rozumiem wiec ze sie myle i nie jest to historia tylko "jednego/wybranego" narodu ? Wskaz mi prosze watki z przeszlosci naszych ziem zawarte w Biblii. Gdzie znajde nazewnictwo z naszego regionu ?
Czytalem Biblie i nie znalazlem takich watkow. Pewnie to kwestia interpretacji.


Zaraz, zaraz, spokojnie! Stwierdziłeś, że "Cala Biblia jest zapisem historii jednego narodu "wybranego". No tak nie jest, bo cała to nie jest i być może jest w niej dużo o "narodzie wybranym", ale nie tylko. Jest również dużo o innych narodach.
Nowy Testament obfituje również w treści związane z Izraelitami, ale z pewnością zauważyłeś, że niektóre listy adresowane są np. do pogan (Rzymian, Koryntian itd.)
Cóż, nie wystarczyło życia apostołom, żeby dotrzeć do Polski albo napisać list do Polan.
Listy do Pogan, jako wszystkiego, co geograficznie najbliższe, stanowią pełnię przekazu do Polan Smile Coś tak jakby Izrael vs reszta świata. Tak myślę.

Ponadto, jeżeli uznajesz Jezusa Chrystusa jako swojego mistrza (ja przynajmniej tak mam), to włączasz się do Izraela (duchowego), który skupia wyznawców Mesjasza w pewnej mistycznej organizacji, która nie ma nic wspólnego z niczym, co znamy z otoczenia.
Historia Biblii jest więc moim zdaniem historią wybranego "narodu z narodów świata", gdzie nie występują podziały na Żydów i Polaków, regiony polityczne i wszystko, co zniewala i sprowadza ludzkość do poziomu niewolników systemu, który decyduje za ciebie o 99% spraw, a tę resztę nazywasz dumnie - wolnością!

Cały ten wątek, jak też kilka innych, zakładanych przez Prawdziwego, Adgolka, KiaOrę (i kilku innych), opisuje ten aktualny układ i wskazuje na o wiele głębszą treść wydarzeń, niż tylko kłótnia o Helenkę. Choćby "Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy" http://prawda2.info/viewtopic.php?t=7623

Przypowieść o narodzie wybranym, doskonale oddaje do kogo kierowana jest propozycja zmiany narodowości na żydowską, to ta z zaproszeniem na ucztę:

22:2 - Podobne jest Królestwo Niebios do pewnego króla, który sprawił wesele swemu synowi.
22:3 - I posłał swe sługi, aby wezwali zaproszonych na wesele, ale ci nie chcieli przyjść.
22:4 - Znowu posłał inne sługi, mówiąc: Powiedzcie zaproszonym: Oto ucztę moją przygotowałem, woły moje i bydło tuczne pobito, i wszystko jest gotowe, pójdźcie na wesele.
22:5 - Ale oni, nie dbając o to, odeszli, jeden do własnej roli, drugi do swego handlu.
22:6 - A pozostali, pochwyciwszy jego sługi, znieważyli i pozabijali ich.
22:7 - I rozgniewał się król, a wysławszy swe wojska, wytracił owych morderców i miasto ich spalił.
22:8 - Wtedy rzecze sługom swoim: Wesele wprawdzie jest gotowe, ale zaproszeni nie byli godni.
22:9 - Idźcie przeto na rozstajne drogi, a kogokolwiek spotkacie, zaproście na wesele.
22:10 - Słudzy ci wyszli na drogi, sprowadzili wszystkich, których napotkali: złych i dobrych, i sala weselna zapełniła się gośćmi.

Ta historia Izraela, to historia ponadnarodowa i każdy sam musi zadecydować, czy chce być Żydem Smile


Cytat:
Naprawde przykro mi ze nie jestem w stanie przyjac na slowo tego co niesie Biblia. Przykro mi rowniez ze nie uwazam sie za grzesznika (chociaz wedlug tej wspanialej religi urodzilem sie z grzechem - to jest dopiero zagadka, jakim to wielkim okrutnikiem bylem zanim sie urodzilem). I oczywiscie przykro mi, ze nie nadaje sie na "akwizytora Boga" i niewolnika ktory na sile probuje zainteresowac slowem bozym innych (z twoich slow/cytatow Pcl zrozumialem ze powinienem glosic te prawdy i zbierac "dusze").


Nic nie powinieneś i to z jakiegoś chorego poczucia obowiązku Smile To naprawdę źle mnie zrozumiałeś.
Nikt nic nie musi i naprawdę najlepiej by było, żeby nikt nic nie robił z powodu źle pojętego poczucia obowiązku. Tak działała inkwizycja i nadal uważa, że nic takiego się nie stało!

Raczej:
13:31 - Inne podobieństwo podał im, mówiąc: Podobne jest Królestwo Niebios do ziarnka gorczycznego, które wziąwszy człowiek, zasiał na roli swojej.
13:32 - Jest ono, co prawda, najmniejsze ze wszystkich nasion, ale kiedy urośnie, jest największe ze wszystkich jarzyn, i staje się drzewem, tak iż przylatują ptaki niebieskie i gnieżdżą się w gałęziach jego.

Z pewnością to rozumiesz i wiesz, że to ludzie stanowią różne gatunki gruntu (to z innej przypowieści), jednak wzrost i osobista przemiana sprawia, że dzielisz się tym, co w tobie żyje i wzrasta.
Jeżeli ćpasz i nie brakuje ci kasy, to dzielisz się narkotykami, bo przecież kochasz tych z którymi się dzielisz! Tu jest bardzo podobnie, ale zupełnie przeciwny kierunek i skutek.
No może przesadziłem, ale wiesz o co chodzi!

Cytat:
Nie zeby mnie zzerala ciekawosc, jednak interesuje mnie co bedzie po smierci. Poki co podoba mi sie na tym ziemskim padole i nie mam zamiaru sie "przenosic" - na to przyjdzie czas pozniej, a co ma byc to bedzie.


Skoro tak uważasz, to tak będzie z absolutną pewnością!
Sam rozumiesz, że ta furtka jest wąska.
Moja też taka była i się przez nią przeciskam, jak tylko potrafię!
powodzenia w takim razie na twojej drodze(?) Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dzieki , w koncu ktos sie odniosl choc troche do tych "drazliwych" kwestii. A zydem byc nie zamierzam wiec to nie moja droga Smile Tak samo jak nie zamierzam brac udzialu w jakims chorym "jihadzie" tak i nie zamierzam wstepowac do "Izraela" (jako panstwa czy idei). Nadal jednak jestem przekonany co do slusznosci moich przekonan ze Biblia jest zapisem historii jednego narodu i jest to wiara narzucona sila/podstepem prawie calemu swiatu.
Musze tez przyznac geniusz i sile razenia tego przedsiewziecia. Chociaz znajac ten narod i jego mozliwosci ekspansyjne nie dziwi ze udalo sie zainstalowac taki twor jak "religia" w wiekszosci spoleczenstw na swiecie. Przeraza tylko konsekwencja z jaka sie to robi, a powiazujac calosc z NWO (jak to w wykladzie zrobil Walter Veith) daje to dosc spore pole do rozwazan nad sensem tego wszystkiego.
Piszesz rowniez ze to jest przeslanie ponadnarodowe ... jednak z jednego narodu (ta kwestie bede usilnie drazyl, bo dla mnie ma kluczowe znaczenie). NWO w zalozeniach ma rowniez wymiar ponadnarodowy - to takie luzne skojarzenie.

Przypuszczam ze wiecej ludzi gubi sie w tym wszystkim i ciezko z tego chaosu wyluskac prawde - z kazdej strony ktos nawoluje ze jego prawda jest "naj..." .

Teoretyzujac w tym kierunku mozna przyjac ze biblijna apokalipsa jest niczym innym tylko obrazem III wojny swiatowej z uzyciem atomu lub jakiejs innej mocnej i widowiskowej broni. W koncu nie wiemy kto dokladnie jest autorem Biblii (a wielu "redaktorow" ma ta ksiega) i w jaki sposob na przestrzeni wiekow zmienila sie tresc.

Osobiscie wolalbym juz zeby sie sprawdzily te teorie o "przebudzeniu" ludzkosci czy tam wejsciu na inny poziom swiadomosci niz biblijne apokalipsy ktore w sumie nic dobrego dla ludzkosci nie wroza.

P.S.: Owszem , moze i sa w Biblii slowa do "pogan", jednak ciezko odszukac tam kogos znaczacego nie wywodzacego z narodu zydowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:42, 20 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
[...]A zydem byc nie zamierzam wiec to nie moja droga Smile Tak samo jak nie zamierzam brac udzialu w jakims chorym "jihadzie" tak i nie zamierzam wstepowac do "Izraela" (jako panstwa czy idei). Nadal jednak jestem przekonany co do slusznosci moich przekonan ze Biblia jest zapisem historii jednego narodu i jest to wiara narzucona sila/podstepem prawie calemu swiatu.[...]
Piszesz rowniez ze to jest przeslanie ponadnarodowe ... jednak z jednego narodu (ta kwestie bede usilnie drazyl, bo dla mnie ma kluczowe znaczenie). NWO w zalozeniach ma rowniez wymiar ponadnarodowy - to takie luzne skojarzenie.[...]


Ty decydujesz! Ewangelia ujmuje to w ten sposób, że drogi są dwie. Dodatkowa cecha tego "rozdroża" to czas, który upływa. Upływa twój własny czas i czas istnienia patologicznego świata jaki znamy z autopsji, a który ci się bardzo podoba. W żaden sposób nie straszę ani nie staram się wpłynąć na decyzję, ale tylko przekazuję jak sam to rozumiem. Cieszę się, że jesteś pełen władz umysłowych i nie ograniczasz swoich horyzontów.
Jednak nie zgodzę się z tobą, że coś jest narzucone siłą i podstępem. Siłą i podstępem masz narzucony współczesny system wiedzy, wartości, religii...
Chrześcijaństwa (ewangelii) nie powinieneś mylić ze współczesnymi religiami, kościołami itd, bo to pomyłka i nie ma z tym za wiele wspólnego.

Wracając jednak do tematu i b. upraszczając przesłanie ewangeliczne, to z pewnością zgodzisz się ze mną w takim rozumieniu, że dzisiejszy świat jest pod władzą kogoś o pseudonimie artystycznym "Jutrzenka". Zgodnie z tym przesłaniem gość ma kontrolę nad światem i konstruuje sobie NWO, gdzie oczywiście wszyscy będą cieszyć się wielką szczęśliwością, za wyjątkiem tych, co im to NWO nie pasuje. Oni też mogą liczyć na "rozwiązanie" swojego problemu w jakiś konstruktywny sposób. W to NWO z pewnością wpisuje się Syjonizm i cały system polityczny.
Jestem przekonany, że wszystko jest pod kontrolą kogoś o wiele silniejszego.
Nie możesz jednak twierdzić, że Chrystus buduje NWO i stawiać między tym wszystkim znak równości. Sam dobrze rozumiesz, że pierwsi chrześcijanie musieli zginąć, bo system nie był dla nich.

Voltar napisał:


kolego, Dostojewski niczego nie przewidział

z prostego powodu

NWO istnieje od zawsze


Poniekąd tak jest, ale nie było to NWO. Być może WO w sensie "grupy trzymającej władzę". NWO, to replika czegoś, co już istniało, ale zafunkcjonuje w wiele skuteczniejszym wymiarze. Tak z tego wynika!


Cytat:
Musze tez przyznac geniusz i sile razenia tego przedsiewziecia. Chociaz znajac ten narod i jego mozliwosci ekspansyjne nie dziwi ze udalo sie zainstalowac taki twor jak "religia" w wiekszosci spoleczenstw na swiecie. Przeraza tylko konsekwencja z jaka sie to robi, a powiazujac calosc z NWO (jak to w wykladzie zrobil Walter Veith) daje to dosc spore pole do rozwazan nad sensem tego wszystkiego.


Wszystko jest religią. Wydaje ci się na przykład, że się nie podporządkowujesz i jesteś wolny nie robiąc nic i tak sobie przyglądasz się i do nikogo nie przyłączasz, idziesz do pracy, wracasz, włączasz TV, szczepisz się na grypę...
OK!

Są ludzie uzależnieni np. od adrenaliny i czują się wolni wyskakując z samolotu z zamiarem otwarcia spadochronu w ostatnim momencie. OK Mogą twierdzić, że są wolni.

Zawsze podporządkowujemy się czemuś, żyjemy czymś, otaczamy i NIE MA PRÓŻNI!
Zawsze podejmujemy decyzję czy to jest akurat słuszne, niesłuszne, właściwe, niewłaściwe i dotyczy to również naszej bierności, która jest - zagospodarowana!

Być może życie, to skok z samolotu w nocy. Czujesz, że lecisz, lecisz... lecisz i nagle słyszysz w słuchawkach taką ewangelię:
- Ciągnij za linkę debilu! Smile
Masz wszystkie składowe: czas, kierunek i dobrą radę! Wybieraj sam.
Bierność też jest rozwiązaniem. Skoro tak długo lecisz, to może wiecznie będziesz tak sobie leciał!


Cytat:
Przypuszczam ze wiecej ludzi gubi sie w tym wszystkim i ciezko z tego chaosu wyluskac prawde - z kazdej strony ktos nawoluje ze jego prawda jest "naj..." .


Moja prawda nie jest naj. Ciągle twierdzę, że jest tylko JEDNA: DROGA, PRAWDA i ŻYWOT - Jezus Chrystus!

Cytat:
Teoretyzujac w tym kierunku mozna przyjac ze biblijna apokalipsa jest niczym innym tylko obrazem III wojny swiatowej z uzyciem atomu lub jakiejs innej mocnej i widowiskowej broni. W koncu nie wiemy kto dokladnie jest autorem Biblii (a wielu "redaktorow" ma ta ksiega) i w jaki sposob na przestrzeni wiekow zmienila sie tresc.

Osobiscie wolalbym juz zeby sie sprawdzily te teorie o "przebudzeniu" ludzkosci czy tam wejsciu na inny poziom swiadomosci niz biblijne apokalipsy ktore w sumie nic dobrego dla ludzkosci nie wroza.


Użyj linki stary!

Cytat:
P.S.: Owszem , moze i sa w Biblii slowa do "pogan", jednak ciezko odszukac tam kogos znaczacego nie wywodzacego z narodu zydowskiego.


Rzymski setnik! Smile, ale on się przyłączył!
Pojawia się wielu, ale jak rozumiesz Biblia jest historią i instrukcją ratunkową w której akurat mniej istotne jest - opisywanie losów uratowanych ludzi.
No nie wiem, dlaczego by miało być inaczej! Smile Zastanów się - to nie Hollywood!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Master of Puppets i jego Matrioszka, jako wielowarstwowe kłamstwo

Matrioszka to śmiertelna gra z wami wszystkimi: wyłapując poszukiwaczy prawdy na kolejnych poziomach zwiedzenia wciska im kit sprzedawany przez tych, którzy tworzą kolejne jej formy lub jej całość.
Większość ludzi - przez pryzmat oficjalnych przekaziorów - patrzy na wielką, oficjalną Matrioszkę. Ci nie poszukują prawdy, wierzą w "Bin–ladena", Wielkiego Policjanta Amerykę i uważają, że „Papież to dobry człowiek i chce pokoju na świecie”.
Ludzie ci jednak nie tworzą całości ludzkości, niektórzy z nich są bardziej dociekliwi nt. genezy zjawisk i procesów politycznych na świecie. Dla nich w ramach kontrolowanej opozycji przygotowano mniejszą:

Wewnątrz dużej matrioszki jest ta od "zbrodniczej Ameryki wywołującej wojny dla ropy", w niej znajduje się również "Predictive Programming" (PP) w serialach i reklamach, które "ma znieczulić i przygotować na pewne wydarzenia".
Tworzą ją ludzie patrzący na film „Lone gunman”, "wszystkowidzące oka", także na 9tki oraz 11stki w innych filmach i banknotach przez pryzmat tego, co ich idolom pozwolą dziś przepuścić przez sito kontrolowanej informacji.
To tylko trochę mniejsza od oficjalnej kukiełka dla tych, którzy wierzą w "terrorystów, ale jedynie w rządzie amerykańskim" oraz „żydów–syjonistów rządzących światem”. Kiedyś tworzący ją Michael Moore (od dokumentu "Fahrenheit 9/11") a teraz informacyjny gatekeeper Alex Jones i jego kontrolowane ujawnienia skutecznie uodparniają na Prawdę ich fanów, którzy nadal wierzą w „iluminatów”, bo pewne kontrowersyjne "karty do gry" tak im powiedziały, bo "Predictive Programming"........ I tak w kółko (abarot).

W rzeczywistości "iluminaci" - jeśli naprawdę istnieją - są jedynie pionkami naprawdę rządzącego, ale o tym poniżej.

Wewnątrz "terrorystyczno–chciwej Ameryki" jest New Age matrioszka z janusową twarzą Michaela Tsariona, Jordana Maxwella, Davida Icke'a, Zecharia Sithina, Davida Wilcocka, Alana Watta, Osho Raineesha i innych personalnie połączonych z kółkiem teozoficznym Krishnamurtiego i okultystami oraz kabalistami jak Alice A. Bailey, Manly P. Hall, Albert Pike, Alister Crowley, Mme Blawatski i Lucifer Trust

Tu już nie ma "terrorystów" – jest za to "kosmiczna świadomość nowej ery" a także pranie mózgów na innym, bardziej ezoterycznym poziomie. Jednak podstawiona rzeczywistość i reglamentacja prawdy pozostaje.
Niebiblijne kłamstwa na temat Chrześcijaństwa mają odciągnąć od poznania Prawdy i skierować uwagę na „Jedyne Źródło prawdy” jakimi mają być jakoby treści wyżej wymienionych.

"Znaki na niebie i ziemi" nie zwiastują tu już Armageddonu, lecz o dziwo "raj na ziemi Naprawdę Nowego Porządku po 2012 roku", mający charakteryzować się „zmniejszoną gęstością ciał i umysłów” i nieuniknioną śmiercią "gadzich przywódców świata" – okultystycznych i czczących co prawda satanistyczne święta, ale w naukach wykładowców New Age, członków okultystycznych organizacji, rewelacje te ukazywane są już bez Biblijnego kontekstu i Lucyfera (który w tajemniczy sposób już jakoby przestał istnieć) oraz jakiejkolwiek zasadności istnienia Biblii, która w ich teoriach nagle i magicznie wyparowała, albo jeżeli już Biblia pojawia się siłą rzeczy w ich fantazjach to jako bezwartościowa, bo co najwyżej „napisana przez gady” oraz „narzędzie zniewolenia umysłów”.
Przywódcy świata nie są tu już satanistami, ludźmi działającymi na polecenie Biblijnego Lucyfera, oni są tylko „reptilianami” (gadami) "tłumiącymi zakazaną gnostycką wiedzę przed nieświadomymi masami".
Taką ciemnotę w każdym razie wciskają wielbicielom tych teorii pionki prawdziwych Władców – „Prorocy” z "Rose cross", Towarzystwa Teozoficznego i Lucifer Trust, którzy tylko czekają by móc przekazać „nieoświeconym masom” tajemną wiedzę o tym, jak w sposób właściwy przygotować się do mającego niebawem nastąpić "przywitania Nowego Mesjasza – Maitrei w 2012 r."

Nawet jeśli nie mówią tego explicite, to ich nauczanie zmierza właśnie w tym kierunku.

Prawda o tym rodzaju kłamstw ukazana jest nader klarownie w poniższych, często nawet pełnometrażowych filmach autorstwa cenzurowanego w sieci Chrisa White'a (oplutego przez wyznawców Michaela Tsariona nawet na tym forum wybitnych "poszukiwaczy lewdy"):
http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/ra/movie/


Tezy wielbicieli "nowej ery" wspierają absurdalne brednie o Maitrei jako Chrystusie –

The NEW AGE Infiltration and PROPHECY http://www.youtube.com/view_play_list?p=F1C18A901BD5482D

tworząc w ten sposób jeszcze jedną fałszywą siatkę pojęć dla satanistycznego NWO – już jako „biała magia” – NEW AGE AGENDA internalizowanemu tym razem nie ateistycznym i jeszcze "intelektualnie nierozbudzonym" ludzikom, lecz „wierzącym, że jest coś po śmierci”, czyli jak mówił Chrystus: dla „letnich”, których zresztą też zamierza w Dniu Ostatnim ze Swych ust wypluć.

Grupy ludzi należących do tych trzech matrioszek zwalczają się ze sobą wyzywając nawzajem od ciemnogrodu powołując się na bzdury całkowicie nieistotne z punktu widzenia Prawdziwego Wyzwolenia od NWO (jak w świecie polityki), ale o tym poniżej.

Poza NWO NEW AGE AGENDA MATRIOSZKA i Jezuickie–pionki–jak–Jones matrioszka ( viewtopic.php?t=6477 ) oraz oficjalnej oczywiście Fox–CNN Matriocha–WAŃKA WSTAŃKA stoi sobie obok i czeka na chętnych zupełnie inna matrioszka, najmniejsza, ponieważ skupia jedynie garstkę ludzkości : to Oblubienica z Biblijnej Apokalipsy św. Jana, czekająca na Oblubieńca - Prawdziwego Chrystusa, który po wypełnieniu wszystkich proroctw z tej księgi mające poprzez ujawniony w niej i odniesiony do wydarzeń na świecie stopień ich rzetelności skłonić do przyjęcia Ducha Ewangelii implikującego odpowiedni stosunek do samego świata.

Oblubienica złożona jest właśnie z Chrześcijan – Izajasza 10:22–23 „ Bo choćby lud twój, o Izraelu, był jak piasek morski, Reszta z niego powróci. Postanowiona jest zagłada, która dopełni sprawiedliwości. 23 Zaiste, zagładę postanowioną wykona Pan, Pan Zastępów, w całym kraju”.
Chrześcijanie, którzy ją współtworzą zgodnie z super dokładnymi przepowiedniami zawartymi w Apokalipsie, Księdze Daniela czy też Izajasza jako jedyni mają realną możliwość uniknięcia rychłej, globalnej katastrofy.

Sprawdźcie to tylko w Piśmie Świętym i nie słuchajcie w tej materii ani katolików, ani przedstawicieli żadnej z Chrześcijańskich denominacji. To tylko kolejna kontrolowana opozycja niebawem ostatecznie zniszczonego Władcy tego marnego świata.

A wy w jakiej grupie obecnie jesteście i co obiecujecie sobie po niej?

Czy wasi jezuiccy informatorzy nadstawiający się ze swoją pół – prawdą, albo ćwierć prawdą powiedzieli Wam, że jesteście jedynie ofiarą dla Molocha? Tutaj 5 min 42 sek. http://youtube.com/watch?v=dRPLa2-IYd4

Czy powiedzieli Wam, że większość z nich to kryptosataniści idący na pasku Watykanu, których głównym zadaniem jest odciągnąć Was od Prawdy Biblijnej ?

Czy naprawdę wydaje się wam, że wy coś możecie zrobić przeciwko obecnemu porządkowi, którego na dodatek - świadomie lub nie - jesteście częścią?

Czy wiecie, jaki ostateczny cel czeka tych spośród was, którzy dokonali już w większości złego wyboru dotyczącego źródła Prawdy?

Ja wybrałem Prawdę pochodzącą od Boga, którą ukazał w Biblii i wraz z niewielką częścią ludzkości będę Zbawiony, wierzę w to i ta wiara wynika zarówno po części z wiedzy Objawionej przez Boga odnośnie czasów ostatecznych

( zbiór takich Prawd pomieszczony dla leniwych czytelników Biblii tutaj :
wystarczy wcisnąć ten link http://www.przeklej.pl/plik/objawienie-i-daniel-fakty-rar-0002e58fk40i a potem nacisnąć drugi "objawienie i daniel fakty .rar")


a po części z naukowych faktów i dowodów zgromadzonych przez truthseekerów abstrahujących w swych odkryciach od jawnych kłamstw większości "poszukiwaczy", tych złożonych głównie z agentów NWO (New Age Agenda) lub zwykłych pożytecznych idiotów (poputczików) stanowiących akolitów wspomnianych „mentorów”.

To forum w większości składa się z tych drugich a stopień zaślepienia - wprost proporcjonalny do stopnia uwielbienia wobec swych idoli oraz zatrucia nienaukowymi bredniami - jest tak wysoki, że oprócz nienawiści do przedstawicieli odmiennych poglądów jak do Chrześcijan (nic nowego pod słońcem „Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów z powodu mego imienia” Mateusza 24,9) manifestuje się dodatkowo w opluwaniu również naukowców jak prof. Walter Veith czy dr. Kent Hovind, którzy na podstawie olbrzymiego materiału dowodowego udowadniają naukowo gigantyczne kłamstwo w jakim żyje nie tylko większa część ludzkości, lecz także znaczna część niechrześcijańskiego ruchu poszukiwaczy Prawdy.

Linki do multimedialnych prac Veitha i Hovinda na końcu mojego wpisu. Wszystkie te treści i ich prawdziwość (jak rzadko co, z tego co wam wciskają wasi ulubieńcy) można dość łatwo zweryfikować.

Pamiętajcie także, że tak jak Chrześcijanie na podstawie słów Chrystusa (Jana 3:3) muszą „narodzić się ponownie” w Chrystusie, tak sataniści muszą przez odwrócenie Boskich procesów, wręcz ich parodię, w umrzeć dla świata i „narodzić się ponownie” w Lucyferze.
Dlatego wysoki rangą mason 33 stopnia i członek organizacji Skull & Bones – "Czaszki i piszczeli" Bush zapytany czy wierzy w reinkarnację odpowiedział, że już raz „narodził się na nowo”.
Cytat:
1. George W. was initiated into Skull & Bones secret society when he was at Yale. When an initiate enters the coffin during their initiation, he is considered to have "died to self and to this world". When the leader of this coven takes the initiate by the hand and pulls him out of the coffin, that initiate is said to have been "Born Again" to the newness of life . It is a slick and counterfeit Christian experience.


Czym zatem naprawdę jest truth movement?

Wiele wskazuje na to, że większość tego ruchu animowana jest odgórnie, dotyczy to zwłaszcza „poszukiwaczy” zrzeszonych w organizacjach jak infowars (Jones) czy Truthseeker (Maxwell, Tsarion, Icke i inni).
Poza tym wpływ kabalistów na nich samych jest ogromny: Prawdziwe nazwisko Jordana Maxwella to Russel Pine, które zmienił na obecne po lekturze książki „Isis odsłonięta” autorstwa guru światowego satanizmu - Heleny Pietrownej Bławatskiej (współzałożycielki Towarzystwa Teozoficznego, która stworzyła podstawy teozofii, okultystki, medium spirytystycznego, twórcy teorii ras mającej wpływ na nazizm niemiecki), w której autorka „odsłania” również swą własną interpretację trójcy świętej: trzecia jej osoba to masońska, satanistyczna parodia Zbawiciela – niejaki Jordanus Maximus.
Cytat:
"The third is Lord Jordan (Jordanus Maximus), the Water of Life. He is the one through whom alone we can be saved; and thus he answers to the Holy Ghost (the feminine principle) and to the Shekinah (veil), or spiritual garment of En-Soph. These three constitute the unrevealed Trinity. "


Pewne tematy są im przez nich podrzucane jako zastępcze („reptilianie”, „żydowska mafią kręcąca światem” itp.) by odciągnąć ich uwagę od Prawdy, znajdującej się tam, gdzie nikt z nich nie chce aby spojrzeli: na treść zakurzonej książki bez obrazków na ich półce, do czytania której skutecznie zniechęcił ludzi watykański antychryst. Reszty zniszczenia dokonały jezuickie pionki rozmieszczone na światowej szachownicy watykanu.

A tutaj ulubieniec New Age na zdjęciach z czołowymi masonami przemysłu filmowego (i nie tylko):
http://www.jordanmaxwell.com/gallery.html
Na pierwszym zdjęciu z tym od sagi o jezuitach dla niepoznaki umieszczonych w kosmosie w entourage'u z historii USA: wojen celnych z imperium z czarnym papieżem imperatorem jako czarnym charakterem w przeciwieństwie do białych wojowników itp. bzdur o tzw. „niepodległości”. W ogóle hollywoodzkie bzdury z niepodległością w tytule są jawnym zabiegiem manipulatorskim mającym przygotować niewierzących w Boga na wiele spraw….

Chcecie w dalszym ciągu być manipulowanymi? To nawet nie ważcie się do niej zaglądać. Ja kiedyś myślałem podobnie i teraz w większości przypadków - jak i pozostałych Chrześcijan - spotyka mnie ostracyzm.

Dodatkowo potworny jest również fakt, iż w opluwaniu wymienionych chrześcijańskich badaczy, ateistyczno-ezoterycznym mitomanom poszczutym przez jezuickie pionki tworzące matrioszki, wtóruje również grono bardzo znanych protestanckich pastorów USA, w całości składające się z przedstawicieli masonerii rytu Szkockiego najwyższych stopni.

Podejrzane treści w nauczaniu wpływowych pastorów największych kościołów są oczywiste, podobną kwestią jest ich „wierność Biblii”, ale o tym czytelnik może z łatwością przekonać się konfrontując ich "nauki" z treścią Pisma Świętego, lecz co od razu rzuca się w oczy to obecna tajna przynależność, której specjalnie nie ukrywają.
Billy Graham jako niegdysiejszy doradca wielu amerykańskich prezydentów, jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień (m.in. Order Imperium Brytyjskiego, siódme miejsce na liście najbardziej podziwianych osób XX wieku Instytutu Gallupa). Jest protestanckim kaznodzieją, który osobiście przemawiał do największej liczby słuchaczy w historii.



Równie niebezpiecznym, tylko trochę mniej popularnym od niego kaznodzieją medialnym jest Pat Robertson
startujący nawet z nominacji Republikanów w 1988 r. w wyborach na fotel prezydenta USA.



Jak widzimy na zdjęciach powyżej nawet specjalnie nie ukrywają swej przynależności do masonerii.
Również oficjalne zdjęcia ukazują szereg masońskich symboli - do wyboru do koloru, jak kto woli : albo tzw. „Lion’s pow” albo „rogi szatana”

W filmie America Destiny cz. 1 mamy wiele przykładów takiego masońskiego „ukrywania na widoku” tego typu hołdów ich prawdziwemu panu, któremu w tajemnicy przed zwiedzionymi owieczkami składają cześć.

Widzimy te charakterystyczne chwyty na przykładzie satanistów min. jak Anton La Vey (założyciel „Kościoła szatana”,należącego do oenzetowskiej, ekumenicznej WCC - Naczelnej Rady Kościołów, animowanej przez papieża ), okultystkę Annie Besant oraz wielu innych satanistów - zapewne zupełnie ale to zupełnie przypadkowo - ukazujący nam tę samą masońską symbolikę, co wymienieni powyżej.

By się o tym przekonać wystarczy nacisnąć play i przesunąć wskaźnik na 1 godzinę 00 minutę wykładu o posłuchać około 7miu minut
http://video.google.com/videoplay?docid=2436716892875755103

druga część, jakby kogoś interesowała
http://video.google.pl/videoplay?docid=–5231145128883206756

A ilu z Waszych kaznodziei kościelnych czy protestanckich należy do masonerii? Im bardziej zakłamane i niezgodne z Biblią treści Wam serwują, tym większe prawdopodobieństwo, że tak jest.

Inną kwestią jest francuska loża Grand orient o której poprzednio nadmieniłem, jej członków również charakteryzuje pewna specyficzna poza, czy sposób bycia fotografowanymi: Marks, Stalin, Lenin, Bonaparte i wielu innych komunistów zwykło pozować do zdjęć czy portretów z dłonią włożoną za zapięcie koszuli czy płaszcza.

Wy wszyscy dajecie się zwodzić tym, którzy ciągną Was w przepaść. Zdaję sobie sprawę, że świat jest łatwiejszy do zrozumienia dla tych, którzy ufają swoim guru, którzy na dodatek schlebiają próżności wyznawców ukazując ich jako pół-Bogów na swoim Olimpie, nadstawiając się jednocześnie ze swoimi "filmami Prawdy".

Bóg jednak prowadzi po ścieżkach nieznanych i niepojętych dla większości ludzi. Lata laicyzacji i wypełniania duchowej pustki przez new age robi swoje i zdolni jesteście rozumieć tylko to, co "na wiarę" wciskają wam wasi idole.

Dlaczego o tym piszę? Jeżeli nawet chrześcijanie są zwodzeni, skoro nawet wysocy rangą kaznodzieje nie tylko w USA są masonami to znaczy, że większość poszukiwaczy na świecie żyje w skonstruowanym przez kogoś o dużym potencjale finansowym, intelektualnym matrixie. Czy ubodzy, opierający swą wiarę jedynie na Biblii Chrześcijanie pasowaliby o opisu rządzących światem bogaczy?

A może raczej to „królowie” i fałszywi prorocy przez nich opłacani, z którymi „spółkuje nierządnica Babilonu”, WATYKAŃSKI ANTYCHRYST z 17 rozdziału Apokalipsy "upity krwią męczenników i świętych", mordujący tychże Chrześcijan ?


Kluczem do poznania Prawdy, jak twierdził zamordowany Chrześcijanin Bill Cooper, jest sprawdzenie: "Słuchaj wszystkiego, czytaj o wszystkim, ale nie wierz komukolwiek bez uprzedniego sprawdzenia tych informacji"

A co mamy na tym forum opanowanym przez "poszukiwaczy prawdy?: Ile wątków tego forum, tyle bzdur! Przedstawiają one nam co najwyżej z naukowego punktu widzenia psychiatrii nową „nieomylność bezdowodową”.
Kiedyś istniała [tak samo zakłamana] tzw. nieomylność papieża – teraz mamy za to nieomylność okłamanej większości zmierzającej wraz z całym światem wprost w czeluść przepaści
Zwracam się teraz do wszystkich „wojowników z NWO” : czego naprawdę chcecie? Nowego świata? Po TYM z którym „wygracie”?
Zrozumcie, że wasze polityczno–ekonomiczne dobro jest dla nas złem, wasz raj ziemski to byłoby dla ludzi piekło.

Możecie nadal słuchać tych jezuickich prowokatorów o tym że „NWO nie jest niezwyciężony”, kiedy będziecie umierać milionami od kul po wyciągnięciu was przez nich na ulicę będzie trochę późno na refleksję.

Nie macie żadnego pojęcia co to miłość wobec bliźniego katując siebie i bliźnich waszymi durnymi postami o niczym, bo są niestety jedynie emanacją waszego wnętrza które jest tak żadne, tak nijakie, że najwyższym dobrodziejstwem z ręki Boga będzie pozwolić wam po prostu odejść na zawsze dla dobra nieskalanego Życia jakie do tej pory zatruwacie bzdurami choćby o waszym "nowym świecie" po rewolucji i powstrzymaniu (sic!) światowego satanizmu.
Zakładając czysto teoretycznie, że w jakiś niewytłumaczalny sposób mogłoby się wam to udać, to co z tego? Co zbudujecie na ruinach industrialnego, zakłamanego aż do zniszczenia ludzkiego DNA i biochemicznej struktury obecnej roślinności całego świata, jako spuściźnie takich jak wy, tylko rządzących trochę wcześniej, z nadania Pana Świata materii?

Sami zapewne dostrzegacie, że mogłoby z tego jedynie wyjść coś stokroć gorszego, co obrzydziło by nawet najświętszych franciszkanów, dlatego „przyjdzie dzień palący jak piec” i nadejdzie Wielki Czyściciel obrzydliwości tego marnego świata, którego rozpaczliwie – bez względu na ustrój – nadal chcecie być częścią.

D***kracja ziemska w wersji tutejszych mitomanów nie może się równać z Królestwem Niebieskim. I Jego Przyjście będzie tylko dla was łagodzącym wyrokiem, żebyście się jak i wasi polityczni mordercy (was warci) dłużej nie męczyli.

Co pada, pchnąć to jeszcze należy! To wszystko dzisiejsze pada i rozpada się: któż by to chciał podtrzymywać ?!

I tak właśnie wygląda ten wasz wspaniały świat opozycji pomiędzy „królestwem, które nie jest z tego świata” a waszym Jeszcze Nowszym Porządkiem, jaki wam się marzy.
Tylko nie zaprzeczajcie – przecież tak właśnie jest: gdybyście moi biedni zwiedzeni bracia i siostry doszli kiedyś do władzy wasza "miłość bliźniego" również nakazałaby wymordować jakąś część ludzkości.

Może nawet poczynając ode mnie i innych chrześcijan?

Ale dlatego Bóg zainterweniuje największym cudem we wszechświecie – skróci Wam męki waszych niespełnień bo jeśli Bóg pozwoli by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. Oczywiście też rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać, choćby tu na tym forum. Będą śpiewać peany o tym, jak potężny patos jest w zagrożeniu robactwa jego wyniszczeniem.

Trzeba wybierać: sprawiedliwość dla anioła czy dla człowieka? Sprawiedliwość dla rany czy dla zdrowego ciała? A wy jesteście chorzy, których stanem – manifestowanym tu głównie przez nas chrześcijan poprzez ukazanie wam was samych – należy się jedynie brzydzić.

Dla waszego dobra - nawróćcie się!

Bo dlaczego niby to ja miałbym ciągle wysłuchiwać tego, kto mówi do mnie w imieniu trawiącej go zarazy?
Chcę go wyleczyć ze względu na Boga. Bo i on jest mieszkaniem Boga. Ale nie wedle jego pragnień, które wyrażają tylko jego chorobę, bo jesteście przecież ciężko chorzy. Kiedy go obmyję, oczyszczę i nauczę, wówczas jego pragnienie odmieni się, a on sam zaprze się tego, czym był przedtem. Mam przynajmniej nadzieję, że tak zareagujecie.
I dlaczego miałbym teraz właśnie być sojusznikiem tego, czego on sam z czasem się wyprze? Pomyślcie sami.
Dlaczego miałbym spełniać pragnienie trędowatego o niskim umyśle i wzbraniać mu, żeby się odrodził i wypiękniał? Dlaczego miałbym przyznawać rację temu, co jest, przeciw temu, co będzie? Temu, co wegetuje, przeciw temu, co rośnie w moc?
Sprawiedliwość jest poszanowaniem człowieka, który otrzymał skarb Prawdy wiecznej a nie tymczasowej, w imię tego skarbu właśnie. To miłosierne pomagać mu, aby zrodził sam siebie. Postarajcie się to zrozumieć.

Zaczynam coraz bardziej ufać w nieomylność Boskich wyroków: pozwolił by człowiek decydował sam – bez szlachetnych wskazówek Ojca i oto co mamy. Zacytowałem już tu w temacie głównym mądrego człowieka:


„Człowiek słaby jest i podły. Cóż z tego, że teraz wszędzie buntuje się przeciw naszej władzy i dumny jest z tego, że się buntuje? To duma dziecka, żaka. To małe dzieci, które zbuntowały się w szkole i wypędziły nauczyciela. Ale nastąpi kres zachwytom dzieci i drogo za to zapłacą. Zburzą świątynię i krwią zaleją ziemię. Ale domyślą się na koniec te głupie dzieci, że chociaż są buntownikami, są słabi, że nie podołają własnemu rokoszowi. Oblewając się swymi głupimi łzami, przyznają się w końcu, że Ten, który stworzył ich buntownikami, chciał niewątpliwie zakpić z nich. I powiedzą to w rozpaczy, i będzie to bluźnierstwo, które spotęguje ich cierpienia, albowiem natura ludzka nie znosi bluźnierstwa i koniec końców zawsze sama ponosi z nie karę.” (Fiodor Dostojewski, Bracia Karamazow, Tom 6, PIW, Warszawa 1958 r., s. 304 – 305. )

i nadal uważam, że Dostojewski miał i w tym rację – to siła płynąca z Prawdy wiecznej jaką zdobył na zesłaniu. Czasem czuję się tak, jak i on musiał się czuć. Zdradzony przez obietnice tego świata na rosyjskim zadupsku młody komuch, wreszcie – poprzez nawrócenie – oczekujący Powtórnego Przyjścia Tego, Który Zawsze Dotrzymuje Obietnic...

Życzę Wam wszystkim losu Dostojewskiego wraz z jego szczęśliwym finałem.


Przeczytajcie proszę poniższą książkę w jakim chcecie wydaniu, byle rzetelnie i ze zrozumieniem:

http://online.biblia.pl/index.php

http://www.biblia.net.pl/biblia.php

http://apologetyka.com/biblia/


************************************


A tu link do moich wszystkich tematów na tym forum
search.php?search_author=Prawdziwy&only_topics
a tu wszystkich postów
search.php?search_author=Prawdziwy

w kwestii obrony przed zwiedzeniem możecie uzyskać z nich wiele pożytecznych nauk

A Ci, którzy oprócz dziewięciu pozostałych przestrzegają również Czwartego Przykazania (co wcale nie takie częste) niech przyjmą ode mnie życzenia dobrze spędzonego, miłego Bogu Szabatu.


-------------------

P.S. Źródła z jakich korzystałem podczas pisania tego tematu:


Wykłady prof. Veitha
http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=


(więcej o kaznodziejach satanistach udających Chrześcijan w wykładzie Veitha od 1 godziny 20 minuty tu: http://video.google.com/videoplay?docid=2426786116625977039#


i tu http://video.google.com/videoplay?docid=1164776176933693244
od 14 - 35 min. o Mormonach a od 35 do 45 o Świadkach Jehowy i ich masońskich powiązaniach )

i Hovinda

Dr Kent Hovind - Wiek Ziemi (z lektorem)

http://www.youtube.com/watch?v=cqFGq9O7Uus&feature=related

Lista

http://www.youtube.com/profile?user=crew.....Wiek+Ziemi

100 POWODÓW dla których EWOLUCJA jest GŁUPIA

http://www.youtube.com/view_play_list?p=A3649DA613542F24

i 3 adresy do zassania całości z napisami bo z Youtube to niemożliwe (chyba że bez napisów)

http://rapidshare.com/files/226714052/10......part1.rar

http://rapidshare.com/files/226793229/10......part2.rar

http://rapidshare.com/files/226505069/10......part3.rar

Kent Hovind - Zagrożenia ewolucji - z lektorem (link od razu do zassania : prawym przyciskiem na link i "zapisz" albo w firefoxie wciśnij "ctrl i s" )

http://www.koscioldomowy.pl/images/stori.....93128797e1


A to dla tych którzy uważają, że Biblia była zmieniana i przepisywana na nowo.
O niezmiennej PRAWDZIE
http://youtube.com/watch?v=SekR-QHCXVU

KSIĄŻKI:
Fascynująca książka o roli jezuitów w budowaniu NWO
"Behold a Pale Horse" zamordowanego Williama Coopera
http://www.spirituallysmart.com/BeholdAPaleHorseCooper1991.pdf

Kilka cytatów z niej
viewpost.php?p=46202

W wersji czytanej przez autora:
http://www.youtube.com/watch?v=6jfnQDgNX2E&feature=channel_page

Druga edycja "Vatican Assassins" Phelps'a (proponuje użyć "zapisz element docelowy"):
http://www.focusnz.com/tractsforfree/VaticanAssassins.pdf

Edmond Paris „The Secret History Of The Jesuits" 1975
Historia zakonu, jego udział w I i II wojnie światowej i wiele więcej
http://www.spirituallysmart.com/Paris-The_Secret_History_of_Jesuits_1975.pdf

"Jesuit Conspiracy, The Secret Plan Of The Order" 1848 r.
Stary dokument o Jezuitach

W prawym górnym rogu jest link do downloadu
http://books.google.com/books?id=5SgEAAA.....conspiracy

"Genocide In Croatia 1941-1945"
Bardzo ważny dokument opisujący bestialstwo faszystowskich Ustachi pod kierownictwem Ante Pavelicia w stosunku do Serbów podczas drugiej wojny światowej (750.000 ofiar Serbskich prawosławnych i 60.000 ofiar żydowskich) + rola Jezuitów i Watykanu w całym "przedsięwzięciu". UWAGA: ZAWIERA BESTIALSKIE I BRUTALNE ZDJĘCIA
http://www.spirituallysmart.com/genocide_in_croatia.pdf

A tu czym naprawdę jest New Age
www.cs.cornell.edu/home/kreitz/Christian/Cults/9.newage.pdf

i Koronny dowód kim NAPRAWDĘ jest Maxwell i reszta z Lucifer Trust jest tutaj

Labyrinth of Truth pt 21 The Overshadowing
http://youtube.com/watch?v=Lgtw2Rd1mbc

A tu ich naiwne i łatwo weryfilkowalne kłamstwa odnośnie Chrześcijaństwa (znów kluczem jest Biblia i tylko Biblia a nie jej zakłamani "interpretatorzy")

http://youtube.com/watch?v=qPQNMLgKMXo
http://youtube.com/watch?v=rsuC8P-OuQk

Pozostałe źródła:

http://godlesswonder.blogspot.com/2006_07_01_archive.html
http://www.cuttingedge.org/news/n1398.cfm
http://www.msnbc.msn.com/id/6115719/

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja wybrałem Prawdę pochodzącą od Boga, którą ukazał w Biblii i wraz z niewielką częścią ludzkości będę Zbawiony, wierzę w to i ta wiara wynika zarówno po części z wiedzy Objawionej przez Boga odnośnie czasów ostatecznych

( zbiór takich Prawd pomieszczony dla leniwych czytelników Biblii tutaj :
wystarczy wcisnąć ten link http://www.przeklej.pl/plik/objawienie-i-daniel-fakty-rar-0002e58fk40i a potem nacisnąć drugi "objawienie i daniel fakty .rar")


rozumiem że to jeden z tych fragmentów które m.in lech bardzo lubi czytać na forum Smile

nie sądziłem że w naszym kraju istnieją jeszcze aż tak nawiedzeni ludzie.
znaczy wiem że istnieją, ale żeby od razu tak się uzewnętrzniać ze swoimi problemami w internecie - to już zakrawa na zboczenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:17, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, tak Prawdziwy Smile
Matrioszki ja też na to wpadłam już wcześniej Razz

viewtopic.php?t=4111&postdays=0&postorder=asc&start=25

Cytat:
Tańcząca z wilkam

Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 802


PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 2:59 pm Pojedynczy postTemat postu: Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post [Dodaj tu zakładkę]
Sadzę ,że do wątku wtargnęło małe nieporozumienie Laughing
Inecki oraz Millais są po prostu (w swoim niewolnictwie )na innym etapie niewolnictwa...
Natomiast Niosiący Światło i Grzegorz na innym etapie...jakby to zobrazowaćVery Happy
np. rosyjskie babuszki Jedna duża matka potem mniejsza..jeszcze mniejsza i jeszcze mniejsza i na końcu malusieńka:D
Albo matrix my żyjemy w matrixie mówiąc my mam na myśli użytkowników np. forum prawda potem są jacyś inny ludzie matrix 2 czytający lub oglądający rzeczywistość w TV i rozumiejący treści które są przekazywane potem są ludzie matrix 3 oglądający TV , którym się wydaje ,że rozumieją te treści przekazywane przez Tv,mass-media , potem są oglądający Tv, matrix 4, którzy tych treści nie rozumieją ,ale oglądają TV-wiadomości bo np. wypada je oglądać wg. powszechnej opinii..
Laughing
Teraz zagadka kto jest w jakiej części babuszki oraz jakiego rodzaju jest się niewolnikiem? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:56, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim życzę Błogosławionego Szabatu a jutro jom teruach - święto fanfar, czyli BOŻY NOWY ROK - ROSZ HASZANA. W Nowym Roku wszystkim również życzę wszystkiego co najlepsze, błogosławieństw Bożych i przede wszystkim poznania Pana oraz tego, aby jak największa rzesza spośród nas spotkała się w niebiańskim Nowym Jeruzalem! Aby nikogo spośród nas, tam nie zabrakło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i kolejny.. tym razem z innej mańki Smile
gówno mnie obchodzą wasze judeochrześcijańskie obrzędy. dlatego będę wdzięczny jeśli zdołacie mi ich nie wypisywać pstrokatym fontem na cały monitor.
dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytać czytać, nawracanie nawracaniem, ale NEW AGEowych skurwysynów serwujących podstępnie TEOZOFICZNĄ NWO RELIGIĘ w ramach "przebudzenia" dobrze wypunktował.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:58, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Czytać czytać, nawracanie nawracaniem, ale NEW AGEowych skurwysynów serwujących podstępnie TEOZOFICZNĄ NWO RELIGIĘ w ramach "przebudzenia" dobrze wypunktował.
z tym że (judeo)chrześcijaństwo, które przy okazji tak opiewa też kiedyś było podstępnie zaserwowaną teozoficzną NWO religią. i tak dobrze je skurwysyny zaserwowali, że przyjęło się na kolejnych dwadzieścia kilka wieków.. aby po drodze wymordować, zgnębić i upodlić niezliczoną ilość ludzkich istnień.

daj bóg żeby nowa bardziej ludzka religia przyjęła się w miejsce tej starej barbarzyńskiej. oby jak najszybciej.

a ja pozostanę ateistą tak czy owak. Bóg to kłamstwo tworzone w umysłach słabych jednostek w celu wywołania złudzenia nieśmiertelności własnego ego. prawdziwy, kiaora czy ty goldbug jesteście tu doskonałym przykładem takich słabych jednostek, które potrzebują się oszukiwać aby móc egzystować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

a ja pozostanę ateistą tak czy owak. Bóg to kłamstwo tworzone w umysłach słabych jednostek w celu wywołania złudzenia nieśmiertelności własnego ego. prawdziwy, kiaora czy ty goldbug jesteście tu doskonałym przykładem takich słabych jednostek, które potrzebują się oszukiwać aby móc egzystować.


polecam myśl Feuerbachowską, gość odważnie mówił, co myślał :

Feuerbach napisał:

Myśl z bytu, a nie byt z myśli. Podkreślał materialność człowieka (Człowiek jest tym, co je) i na tej podstawie zbudował naturalistyczą etykę i teorię religii. Zwalczał idee nieśmiertelności i nadprzyrodzoności. Religia – jego zdaniem – była tworem ludzkim: to człowiek stworzył Boga na swoje podobieństwo - nie odwrotnie. Religia jest jednak wieczna, gdyż zaspokaja odwieczne potrzeby człowieka. Jest ona także pewną formą jego wiedzy o samym sobie, o istocie człowieczeństwa.

_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:19, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak? hmm

A czy Ten Feuerbach piszę też co jest istotą człowieczeństwa?
zgodnie za cytatem:
Cytat:

Jest ona także pewną formą jego wiedzy o samym sobie, o istocie człowieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:27, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
tak? hmm

A czy Ten Feuerbach piszę też co jest istotą człowieczeństwa?
zgodnie za cytatem:
Cytat:

Jest ona także pewną formą jego wiedzy o samym sobie, o istocie człowieczeństwa.


Przeczytaj sobie "Zur Kritik Hegelschen Philosophie" ("O istocie religii") tegoż pana.
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
goldbug napisał:
Czytać czytać, nawracanie nawracaniem, ale NEW AGEowych skurwysynów serwujących podstępnie TEOZOFICZNĄ NWO RELIGIĘ w ramach "przebudzenia" dobrze wypunktował.
z tym że (judeo)chrześcijaństwo, które przy okazji tak opiewa też kiedyś było podstępnie zaserwowaną teozoficzną NWO religią. i tak dobrze je skurwysyny zaserwowali, że przyjęło się na kolejnych dwadzieścia kilka wieków.. aby po drodze wymordować, zgnębić i upodlić niezliczoną ilość ludzkich istnień.

daj bóg żeby nowa bardziej ludzka religia przyjęła się w miejsce tej starej barbarzyńskiej. oby jak najszybciej.

a ja pozostanę ateistą tak czy owak. Bóg to kłamstwo tworzone w umysłach słabych jednostek w celu wywołania złudzenia nieśmiertelności własnego ego. prawdziwy, kiaora czy ty goldbug jesteście tu doskonałym przykładem takich słabych jednostek, które potrzebują się oszukiwać aby móc egzystować.


Nie sadzilem ze sie bedziemy w czyms zgadzac kiedykolwiek.
Co prawda nie jestem ateista ani tez nie mam zadnej przynaleznasci ale nie cierpie fanatykow.

Teozofia wywodzi sie z wszystkich dostepnych koncepcji filozoficznych, taka religia NWO moglaby byc filozofia wieczysta o ktorej pisal Huxley autor Nowe wspanialego swiata. Wink

Nie rozumiem za co "lucyfer" jest tak gnebiony za to ze ukazal czlowiekowi dobro/zlo czyli nauczyl go uzywac wolnej woli innymi slowo dal mu wolnosc/prawde ?
A moze lepiej jest czcic "jahwe" za to ze przewodzil ludowi ktory wymordowal nie jedno plemie, zniszczyl Jerycho, Sodome i Gomore, potopil wiekszosc ludzi , mordowal egipcjan z zimna krwia ? wymieniac dalej ?

Ludzie wy sie kurwa dobrze zastanowcie jak macie nasrane do glowy.
I co programujecie swoim dzieciom.
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yussuf
Nie będę czyta bzdur typu , ze człowiek jest tylko tym co zje.
Jeśli Ty przeczytałeś tego gniota jak mniemam to z łatwością i szybkością światła wydawałby się mógłbyś odpowiedzieć na moje wcześniej postawione pytanie skoro to takie arcydzieło filozoficzne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@
HAJ Pierdoletto Very Happy

Cytat:

Nie rozumiem za co "lucyfer" jest tak gnebiony za to ze ukazal czlowiekowi dobro/zlo czyli nauczyl go uzywac wolnej woli innymi slowo dal mu wolnosc/prawde ?


Pomyśl logicznie na seke Very Happy
A skąd wiesz ,że to Lucyfer ukazał dobro i zło?
Czyżby z opluwanej i haniebnej Biblii?
Bo jeśli tak to wg. powyższego Twojego procesu myślowego też masz sprany nią beret Razz Very Happy

Pozdro Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:30, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi

W jednej kwestii się z tobą zgadzam. Religie z religiami chrześcijańskimi, na których czele stoi KRK, wyrządziły wiele zła na ziemi. KRK był głównym sprawcą wielu rzezi milionów ludzi w obu wojnach światowych, podczas Inkwizycji, wojen krzyżowych czy działalności takich zbrodniczych zakonów jak Zakon Templariuszy czy Zakon Krzyżacki.

Wojny islamskie także przyczyniają się do złej opinii i religiach a postawa Izraela nie dodaje temu wszystkiemu blasku.

Ale niestety cały świat jak na razie popiera zbrodnie Izraela i jakimś dziwnym trafem media światowe nigdy nie krytykują fanatyzmu żydowskiego w Izraelu oraz zbrodni popełnianych w imię idei Ziemi Obiecanej... przez kogo?

Narodu Wybranego... przez kogo?

Wszystkie religie są zgodnie potępiane za wyjątkiem judaizmu talmudycznego, czarów kabały, Talmudu czy innych rzeczy związanych z Izraelem.

Nikt w mediach nie potępia satanizmu!

Napisałeś:
daj bóg żeby nowa bardziej ludzka religia przyjęła się w miejsce tej starej barbarzyńskiej. oby jak najszybciej.

Czyli jesteś za religią także. Ale za jaka religią!? Za satanizmem? Szatana nazywasz bogiem?

Jezeli on istnieje, to z pewnością istnieje Bóg także.

A czy Bóg istnieje, wystarczy nieco sprawdzić pare faktów naukowych. Sprawdzić nonsens teorii Ewolucji oraz przyczyny propagowania tej idiotycznej teorii, którą sie wtłacza nam na siłę do głów, karząc nam w to wierzyć jak w jakąś religię.

A dowodów nie było, nie ma i juz na pewno nie bedzie!

Ateizm jest niczym innym jak... religią!

Różnica polega na tym, w co innego wierzą ateiści, i w co innego wierzą chrześcijanie.

Wiara ateistów polega na wierze w baśnie typu Wielki Wybuch, Teoria Ewolucji czy wiele innych teorii. Problem z tymi teoriami polega na tym, że nie posiadają one absolutnie żadnych dowodów naukowych. Każdy, kto akceptuje owe teorie, musi po prostu w nie uwierzyć. Potrzeba na to wiary.

Wiara jest podstawą... religii a nie nauki.
Religią nowoczesnej nauki jest - ATEIZM!

Wierzy się w to, na co nie ma ani jednego dowodu. Mało tego, że się wierzy, nie dopuszcza się nawet myśli, że istnieje zupełnie logiczne oraz potwierdzone dowodami wyjaśnienie.

Wygląda więc na to, że ateista jest osobą bardziej wierzą niż przeciętny chrześcijanin. Dlaczego? Ponieważ wierząc w cokolwiek bez żadnego dowodu ateista jest zdecydowanie najzagorzalszym fundamentalistą.

Nie ma on dosłownie nic na wsparcie swej wiary i w porównaniu a najbardziej zaciętym fundamentalistą jakiejkolwiek religii, ów fundamentalista posiada jakąś tam wiedzę, opartą na Koranie, Biblii czy Torze.

Ateista nie posiada dosłownie nic i jedyną jego obroną jest atak tego, kto posiada wierzenia religijne. Ateista nigdy nie udowadnia swojej postawy ponieważ dowodów takich nie posiada. Jedyną jego obroną jest atak na osobę wierzącą.

Stajemy przed prostymi pytaniami, które stawia się od niemal tysiącleci. (Ateista nie posiada na żadne z nich odpowiedzi.)

Skąd się tutaj wzięliśmy? Dokąd zmierzamy?

Mamy dwie możliwości. Istniejemy

* 1. W wyniku a Wybuchu oraz Ewolucji
* 2. Stworzył wszystko Bóg.

Dowody:

* ad 1) nie ma ani jednego dowodu na Pra Wybuch czy Ewolucję. Absolutne zero, nicość i pustka.
* ad 2) Są miliony dowodów naukowych że Biblia przedstawia nam fakty, dowody te są przed nami ukrywane.

Widać wyraźnie, że trzeba być znacznie bardziej religijną osobą aby być ateistą niż chrześcijaninem, ponieważ bycie chrześcijaninem jest oparte na rzetelnej wiedzy, która pochodzi z wiarygodnego źródła.

Bycie ateistą jest oparte tylko i wyłącznie na wierze.

Jednakże ateizm jest przeznaczony dla stosunkowo mało inteligentnej części społeczeństwa. Ludzie na wysokim poziomie umysłowym natychmiast dostrzegają niezwykłą mądrość Boga, jaka na każdym kroku objawia się w przyrodzie czy w kosmosie. Większość z nich jedynie na pokaz ukazuje oblicze ateisty, prywatnie wielu wierzy w Boga, a niektórzy buntują się przeciwko systemowi pozostawiając lukratywne posady i jako chrześcijanie ostrzegają innych przed kłamstwami naukowymi, które są tak energicznie wpajane tak dzieciom w szkołach jak i dorosłym.

Proszę sobie obejrzeć serię filmów z napisami polskimi, filmów zrobionych przez takich właśnie naukowców, oraz zobaczyć z jaką łatwością naukowcy z doktoratami rozbijają w puch Wielki Wybuch oraz teorię Ewolucję.

Tytuł serii - 100 POWODÓW dla których EWOLUCJA jest GŁUPIA - Dr Kent Hovind wybrał taki tytuł dla swojego wykładu, ponieważ znany z niewybrednego szyderstwa przeciwko chrześcijaństwu i Biblii, Richard Hawkins napisał oficjalnie coś takiego:

"Jest absolutną prawdą stwierdzenie, że jeżeli ktoś nie wierzy w ewolucję, ten ktoś jest ignorantem, jest głupi, szalony (lub istotą podłą)"

Osobiście widziałem kilka 'genialnych' wypowiedzi Dawkinsa i moim zdaniem posiada on wszystkie powyższe atrybuty, które przypisuje tym, którzy nie wierzą w Ewolucję.

Jego plucie na chrześcijaństwo (nie pluje nigdy na satanizm!) jest niczym innym jak klasycznym sekciarskim opluwaniem religii o odmiennych wierzeniach.

Różnica polega na tym, że chrześcijanie posiadają dowody, Dawkins nie posiada nic! W takim świetle nawet najmniej wyszkolony czy obeznany z Biblią chrześcijanin nadal góruje nad Dawkinsem i całą resztą świata ateistów.

Z tej właśnie przyczyny, z powodu tego cytatu Dawkinsa Dr Hovind wybrał taki tytuł.
100 POWODÓW dla których EWOLUCJA jest GŁUPIA

Pierwsza część dla zachęty: Smile



Reszta w linkach, także z napisami polskimi.


* http://www.youtube.com/watch?v=mAqIxQSzlHA
* http://www.youtube.com/watch?v=Ky6Qys54aTE
* http://www.youtube.com/watch?v=q3DiY4y8Eb0
* http://www.youtube.com/watch?v=SW-RACUYGsA
* http://www.youtube.com/watch?v=QwN1qzN-sHQ
* http://www.youtube.com/watch?v=Dfx92sAsKEY
* http://www.youtube.com/watch?v=V7X6XmWSNRo
* http://www.youtube.com/watch?v=-vplqjjv3y0
* http://www.youtube.com/watch?v=oAEx-8xix50
* http://www.youtube.com/watch?v=GCQcOArLoc0

Zachęcam każdego, kto chce poznać wiele faktów znanych w jedynie niewielkich gronach naukowców, wiele oszustw, które nadal są umieszczane w podręcznikach szkolnych. Zasięg kłamstw i oszustw wspierających teorię, która nie miała nigdy oraz nadal nie posiada żadnego dowodu jest wprost oszałamiający.

Powyższe filmy mają polskie napisy!!!

Więcej w linku... http://www.zbawienie.com/ateizm.htm

Odnośnie ewangelisty, Dr Kenta Hovinda, który w wielu filmach dosłownie rozbija ewolucję w puch, nie wiedziałem, w jaki sposób 'zapłacono' mu za ujawnianie takich dowodów.

W roku 2007 otrzymał on 10 lat więzienia za rzekome unikanie płacenia podatków.

Piszę, rzekome, ponieważ religia w USA nie płaci podatków, ale chcąc uziemnić niewygodnego naukowca, wsadzono go na 10 lat do więzienia za prawne nie płacenie podatków.

Zarzuca mu się nie zapłaceni podatku od sumy $400.000. Za fłaszywy zarzut (religia nie płaci podatków!) otzrymał 10 lat.

Ironią jest fakt, że dwóch facetów, Greenspan i Bernanke gdzieś przepuścili ponad 38 biblionów dolarów, i nikt nawet nie prowadzi dochodzenia! Owe 38 bilionów to przyczyna obecnego kryzysu światowego i źródło problemów całego świata.

I dwóch facetów chodzi wolno a nawet Obama zatwierdził dla Bernanke nastepną kadencję jako szefa Banku Federalnego!

To tak, jak zatrudnić lisa do pilnowania kurnika!

Spisek!? Trzeba zupełnie nie korzystać z mózgu, aby tego nie widzieć czy nie rozumieć.

W zamian wsadzono do więzienia człowieka, który nikomu nigdy niczego złego nie uczynił.

Ten film jest po angielsku. Ma zaledwie 10 minut i ukazuje nam takie bzdety, że słuchając ewolucjonistów mozna się popłakać ze śmiechu. W tym filmie takze występuje obecnie uwięziony Dr Kent Hovind, który bw publicznych dyskusjach rozbija w puch ewolucjonistów.



Kent jest taki elokwentny, że jedynie znając angielski można doskonale zrozumieć jego niezwykłe i zarazem proste dowody przeciwko ewolucji. Po polsku sporo tego się gubi, ale i tak wiele nam pozostaje.

W tych linkach, także po polsku jest wiele informacji na temat naszego układu słonecznego.

jako przykład podam, że Księżyc ucieka od Ziemi 4 cm na rok. Niby mało, ale jezeli posłuchamy naukowców z NASA, że Ziemia ma ponad 6 miliardów lat, pomnozymy to przez 4 cm, to okaze się, że księżyc juz dawno odleciałby w siną dal, ponieważ przy znacznie zwiększonej odległosci od Ziemi pozostałby poza zasięgiem grawitacji i odleciałby w kosmos.

Oto linki z polskimi napisami. Materiał jest fascynujący!



Reszta w 10 minutowych odcinkach poniżej.

* http://www.youtube.com/watch?v=4gWfdzoNMHo
* http://www.youtube.com/watch?v=PnC0qrGhkzc
* http://www.youtube.com/watch?v=DajIBhSmJ-Y
* http://www.youtube.com/watch?v=MFDptNoJf_M
* http://www.youtube.com/watch?v=_XjeanBg93Y
* http://www.youtube.com/watch?v=mn3i3iKa6l0
* http://www.youtube.com/watch?v=hMuqzuflK3g
* http://www.youtube.com/watch?v=EHMZND3TsvE
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego dobry Bóg zniechęca ludzi do czytania biblii? Przecież większość jej ksiąg jest tak cholernie nudna, nieciekawa, nieodkrywcza. Może była taka dawno temu, ale dziś jest nie do przebrnięcia dla każdego z iQ powyżej 95 punktów. Czekamy na nowego mesjasza z ciekawszymi rewelacjami niż "...i powiedział Pan do Abrahama: potomstwo twoje będzie liczniejsze niż... itd". No i Co Z Tego??
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego Prawdziwy Bóg wogóle zdecydował się napisać książkę w języku hebrajskim, aramejskim i greckim, a nie np w sanskrycie, chińskim, arabskim czy kaszubskim? To gorsze języki, gorsi ludzie? Gdyby ludzie władający innymi językami przeczytali tą Księgę zanim została przetłumaczona, może byli by już dawno w Niebie. A tak to tyle duszyczek się zmarnowało. Wg mnie Bóg powinien napisać od razu Biblię we wszystkich dostępnych językach, a nie zostawiać ludziom jej tłumaczenie. Bo wiadomo jak działa "głuchy telefon". Doubt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
a ja pozostanę ateistą tak czy owak. Bóg to kłamstwo tworzone w umysłach słabych jednostek w celu wywołania złudzenia nieśmiertelności własnego ego. prawdziwy, kiaora czy ty goldbug jesteście tu doskonałym przykładem takich słabych jednostek, które potrzebują się oszukiwać aby móc egzystować.

Za to ty jesteś przykładem dowartościowującego się PO pryszcza, któremu wystarczyło powiedzieć, że jak zagłosuje na PO to wstąpi do grona "intelektualnej" elity. Twój maluczkowski autorytaryzm na tym forum tylko to potwierdza. I właśnie większość tych ateistów to taka sama kategoria. Wcześniej gonili za polityczną poprawnością i wystarczyło nieco posmyrać ich próżność, szczególnie podając to marketingowo przez jakże postępowy TVN, RMF FM, Radio Zet. Dzisiaj do podobnej kategorii można wrzucić ateizm. Też staje się być polityczną poprawnością, w krajach zachodnich już jest, a opowiadanie się po niewłaściwej stronie brzmi jak fopa. Tylko, że ta cała kampania pro europejska i tzw. "postępowość" jak się obecnie okazało była skuteczną PROPAGANDOWĄ MACHINĄ NWO.

Ja osobiście totalnie nie praktykuję religii. Jednak po tym co się obecnie dzieje, dopuszczam opcję istnienia Boga szczególnie, że widzę w około promowany ateolansik, który dla mnie ubieraniem ludzi na górce przez NWO tym razem już nie w ujęciu politycznym jak miało miejsce z byciem "Europejczykiem" ale w ujęciu duchowym, tym bardziej, że ci sami Illuminated którzy wdrażają Rząd Światowy sami powołują się na Biblię, a stosowne cytaty o Gogu i Magogu funkcjonowały nawet w oficjalnych dokumentach operacyjnych CIA związanych z raportem odnośnie ataku na Irak.

Biblical Prophesy and the Iraq War: Bush, God, Iraq and Gog
Cytat:
The revelation this month in GQ magazine that Donald Rumsfeld as Defense Secretary embellished top-secret wartime memos with quotations from the Bible prompts a question. Why did he believe he could influence President Bush by that means?

The answer may lie in an alarming story about George Bush’s Christian millenarian beliefs that has yet to come to light.

In 2003 while lobbying leaders to put together the Coalition of the Willing, President Bush spoke to France’s President Jacques Chirac. Bush wove a story about how the Biblical creatures Gog and Magog were at work in the Middle East and how they must be defeated.

In Genesis and Ezekiel Gog and Magog are forces of the Apocalypse who are prophesied to come out of the north and destroy Israel unless stopped. The Book of Revelation took up the Old Testament prophesy:


“And when the thousand years are expired, Satan shall be loosed out of his prison, And shall go out to deceive the nations which are in the four quarters of the earth, Gog and Magog, to gather them together to battle … and fire came down from God out of heaven, and devoured them.”

Bush believed the time had now come for that battle, telling Chirac:

“This confrontation is willed by God, who wants to use this conflict to erase his people’s enemies before a New Age begins”.

http://pakalert.wordpress.com/2009/05/27.....q-and-gog/

George Bush: 'God told me to end the tyranny in Iraq'
http://www.guardian.co.uk/world/2005/oct/07/iraq.usa
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Za to ty jesteś przykładem dowartościowującego się PO pryszcza, któremu wystarczyło powiedzieć, że jak zagłosuje na PO to wstąpi do grona "intelektualnej" elity. Twój maluczkowski autorytaryzm na tym forum tylko to potwierdza.

pudło Smile
w swoim życiu głosowałem tylko raz. na jacka kuronia w pierwszej turze wyborów prezydenckich.
w drugiej do wyboru było tylko jakiś dwóch skurwieli, jeden czarny - drugi czerwony, wiec stwierdziłem, że pierdolę.
i od tamtego czasu pierdolę już za każdym razem... z góry na dół Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
@
HAJ Pierdoletto Very Happy

Cytat:

Nie rozumiem za co "lucyfer" jest tak gnebiony za to ze ukazal czlowiekowi dobro/zlo czyli nauczyl go uzywac wolnej woli innymi slowo dal mu wolnosc/prawde ?


Pomyśl logicznie na seke Very Happy
A skąd wiesz ,że to Lucyfer ukazał dobro i zło?
Czyżby z opluwanej i haniebnej Biblii?
Bo jeśli tak to wg. powyższego Twojego procesu myślowego też masz sprany nią beret Razz Very Happy

Pozdro Very Happy


heh moze uzylem zbyt duzego skrotu myslowego, ale tak to wyglada wg biblii wlasnie
ludzie podazaja za morderca a nie wiedza co zlego uczynil szatan, bo nic w tej ksiazce na ten temat nie ma . Takie to kurwa pojebane.

Wiadomo tylko to ze "szatan" nie lubial chorych rozkazow wladcy.
i zato probowano go ukarac wiele razy, niestety miesem armatnim jakim jest czlowiek.

Tak wynika z biblii wlasnie Very Happy a czy to jest prawda to juz inna bajka.
W skrocie moze ktos mnie oswieci i napisze co takiego zlego z punktu widzenia humanizmu zrobil ten szatan ?
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Goldbuga, Prawdziwego i KiaOry : skąd wiecie, skąd macie tę pewność że lucyfer nie zatruł - i to u samych początków, np. nie opętał proroka Daniela? - i nie wszczepił do biblii, jakichś swoich opowieści? Skąd wiecie że te wasze proroctwa dotyczące 1260 dni, etc. to nie jest jedna z zakłamanych lucyferi8ańskich wersji historii, w którą uwierzyliście?
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 20 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
@Yussuf
Nie będę czyta bzdur typu , ze człowiek jest tylko tym co zje.
Jeśli Ty przeczytałeś tego gniota jak mniemam to z łatwością i szybkością światła wydawałby się mógłbyś odpowiedzieć na moje wcześniej postawione pytanie skoro to takie arcydzieło filozoficzne.


Bzdur? do pięt Feuerbachowi nie dosięgasz i zapewne nigdy nie sięgniesz. Hahah, mówiąc i tym dziele "gniot" obnażasz swoja ignorancję i brak wiedzy (to tak bardzo dyplomatycznie powiedziane), to tak słowem wstępu. Po drugie nie czyta się tego "łatwo i szybko", to nie harlequin. No i w końcu Feuerbach ma Cię zmusić do myślenia, a nie do łykania wszystkiego. W filozofii najpiękniejsza jest właśnie ta mnogość postaw i przekonań. Możesz się nie zgadzać, nikt ci nie broni.
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:18, 20 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skrocie moze ktos mnie oswieci i napisze co takiego zlego z punktu widzenia humanizmu zrobil ten szatan ?

Skoro tak ładnie prosisz...

Rzezie i tortury dziesiątek milionów niewinnych ofiar w wielu wojnach to nie są zbrodnie naśladowców Ja-szua, prawdziwych chrześcijan.

Są to zbrodnie naśladowców szatana!

To szatan dał Albertowi Pike plan trzech wojen światowych, z których po trzeciej, ostatniej w końcu wyłoni się NWO!

Znamy rezultaty dwóch wojen oraz ponad 150 milionów ofiar, głównie chrześcijan wymordowanych przez kontrolowane przez siebie rządy, kontrolowane przez Watykan.
Bez ewidentnego udziału Watykanu nie mielibyśmy obu wojen światowych.

Kolejnym oszustwem Lucyfera jest nowa religia - tzw. New Age - (Nowy Wiek)

Program New Age posiada niezwykłe poparcie całego świata a Ekumenizm jest zaaprobowany przez większość religii pseudo chrześcijańskich. Wszystko to za radą tajemniczych niewidzialnych stworzeń duchowych.

Znacznie więcej w linku - http://www.zbawienie.com/wielka_wojna_duchowa.htm

-------------------------------------------------------------------

Wiadomość z ostatniej chwili,

Iran zmienił walutę z US dolara na Euro, zgodnie z tym źródłem.

Iran replaces Dollar with Euro in FX

Sun, 20 Sep 2009 09:58:03 GMT

http://presstv.com/detail.aspx?id=106669&sectionid=351020102

Za coś takiego USA uderzyły na Irak. Można spodziewać się drastycznego spadku dolara i... Bóg tylko wie, czego jeszcze...

O ile informacja ta jest zgodna z prawdą. To posunięcie Iranu moze oznaczać potężny krok do całkowitego krachu, paniki i być może III Wojny Światowej.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile