W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
35 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 42608
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Fiodor Dostojewski:
Poprzez analizę rzeczywistości widzianej wokół niego oraz opisanej w Biblii genialnie przewidział potworną, apokaliptyczną przyszłość
60%
 60%  [ 28 ]
Jest tylko zwykłym pisarzem, jego książki nie posiadają głębszych treści i przypadkowo tak mu się napisało. Nie ma żadnych dowodów na prawdziwość jego antycypacji
21%
 21%  [ 10 ]
Nie lubię Biblii oraz chrześcijan więc pomijam 2 opcje powyżej i jestem na nie wobec ewidentnych faktów
17%
 17%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:46, 14 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
Skąd wniosek ,że się nakręciłem?
Odczytałeś to z ekranu ? Gratuluję.
Jakie ja mam pretensje? Że Biblią można manipulować przez jej interpretacje?
Nie zrozum mnie źle...ale mnie nie zrozumiałeś.

OK! Sam zacząłeś o nakręcaniu, a ja widzę ze strony Prawdziwego zimną kalkulację Smile dlatego tak napisałem.
Jak sam widzisz zakręciłeś się w kółko i znów powiedziałeś coś, co prawdą nie jest, że Biblią można manipulować przez jej interpretację. Trzymaj się zasady, że Biblia interpretuje się sama i nie będziesz potrzebował interpretacji, a przynajmniej z łatwością rozpoznasz, która jest bujdą. To tylko rada i nic więcej.

Cytat:
O czym Ty piszesz? Wiesz? W jakiej roli mnie ustawiasz? Umiesz dyskutować, to napisz mi dlaczego mam się opierać WYŁĄCZNIE na Biblii?

Największy problem tkwi w tym, że jeżeli nie sprawdzisz, to nie będziesz wiedział dlaczego!
Proponuję zacząć czytać od ewangelii Jana i od początku Nowego Testamentu. Na wysokości listu do Rzymian powinieneś zrozumieć dlaczego i być może staniesz się gorliwym Chrześcijaninem Smile

Cytat:
Nie no chłopie. Ludzie by sobie tego nie zrobili ? Ludzie się nie zabijali, nie knuli intryg i nie spiskowali przed powstaniem Biblii, przed Jezusem,Joszue, Chrystusem... Dopiero chrześcijanie to wymyślili?Może i tak ....


Oczywiście masz tu pewną rację, bo wyraziłem się niejasno. Zwykli ludzie! Chodzi o to, że zwykli ludzie mogą żyć latami i nie ścierać się ze sobą. Problemy zawsze wypływają z góry, a prości ludzie są wykorzystywani jako narzędzie, albo mięso armatnie.

Cytat:
Zapytałem o coś Prawdziwego . I na jego odpowiedź czekam, chociaż pcl mnie rozbawiłeś.

No chociaż tyle!
Czołem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:37, 15 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Kto nie zna historii , ten jest zawsze dzieckiem" Cyceron http://pl.wikipedia.org/wiki/Cyceron
Powiedz jaką historię znasz... a powiem ci kim jesteś Wink

Biblia interpretuje się sama, a ludzie (zwykli, prości) to głąby, dopóki nie przeczytają Biblii,żeby ją potem interpretować.(ironia)

I nie wmawiaj mi że :
Cytat:
Jak sam widzisz zakręciłeś się w kółko i znów powiedziałeś coś, co prawdą nie jest, że Biblią można manipulować przez jej interpretację.

Czołem , czołem...
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:56, 15 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że Prawdziwy zaskoczył mnie swoim postem. Bardzo dobrze udokumentowany i podany jasno i klarownie. TRudno się nie zgodzić z treścią! Najbardziej podoba mi się wniknięcie w dwie wieże i Pentagon.

Tych szczegółów nie znałem aczkolwiek znałem termin Solomon Brothers. Niestety termin ten odnosi się do grupy włascicieli budynku 7 czyli WTC 7. To trzeba skorygować. WTC 7 był znany jako Solomon Brothers budynek.

Wystarczy pogóglować po angielsku aby natychmiast to znaleźć.

Po tej korekcie wyglada to jeszcze bardziej ciekawie.

Dwie wieże Boaz i Jachin oraz WTC7 - Salomon Brothers oraz Pentagon, 911 - demoniczna numerologia i mamy rzeczywiście dokładny szatański wyczyn Elity posłusznej Lucyferowi.

Dodajmy do tego hmm 'portret' organizatora.



Jeszcze mało dowodów?

Podam więcej.

Prezydent Bush, junior jest synem Barbary Bush, zony jego ojca. Barbara Bush jest (najprawdopodobniej) nieślubnym dzieckiem swej szalonej mamy Pauliny Pierce oraz... Alistaira Crowley'a - najpodlejszego człowieka, ojca wspólczesnego satanizmu oraz największogo instrumentu w rozprowadzaniu doktryny lucyferiańskiej czyli nauk demonów.

To Crowley jest odpowiedzialny za zupełne igłupianie nas za pomocą mediów, które rozpowszechniają jego czyli lucyferińską doktrynę - "Czyń swoją Wolę będzie całym Prawem" Oznacza to dosłownie - Odrzuć Boga i sam decyduj co dobre a co złe.

Więcej na temat tej doktryny w linku http://www.zbawienie.com/doktryna.htm

Kto doknał 911? Wnuk Crowley'a! G.W. Bush, członek Skull 'n' Bone Society (Czaszki i Piszczele - doskonale udowodniny fakt!)

Wiecej na temat Barbary Bush w tym linku - http://zbawienienews.blogspot.com/



To wszystko przypadki!?

Cytat:
2 Tymoteusza 3:13 Tymczasem ludzie źli i zwodziciele będą się dalej posuwać ku temu, co gorsze, błądząc i [innych] w błąd wprowadzając.



Zainteresowany

Cytat:
Umiesz dyskutować, to napisz mi dlaczego mam się opierać WYŁĄCZNIE na Biblii?


Już ci tłumaczę. Jeżeli Biblia jest Słowem Bożym (a ja uważam że jest!) to jest to namądrzejsze dzieło w całym wszechświecie. W tym dziele znajdziemy odpowiedzi na nasze wszystkie problemy światowe i ona jest w stanie wprowadzić pokój i sprawiedliwość na ziemi.

Dlatego Biblia jest tak zaciekle zwalczana przez Lucypera, który nie ma zielonego pojecia o rządzeniu światem i jego wyczyny powodują jedynie zgliszcza i śmierć.

Aby mieć mocarstwo światowe do swojej dyspozycji Lucyfer za pomocą Masonerii (tzw, ojcowie USA) utworzył na milionach swych ofiar - amerykańskich Indian (co najmniej 100 milionów ofiar inwazji na Amerykę Pólnocną!) i podwalinami dla zapewnienia świetności USA Konstytucja zawierała najważniejsze części Biblii jako prawo dla USA.

Jeszcze do niedawna USA było uznawane jako państwo chrześcijańskie oparte na Biblii. Tym samym mamy kolejny dowód na mądrość Słowa Bożego.

Świetność USA była rezultatem stosowania zasad biblijnych.


Świetność ta jest juz przeszłością ponieważ USA porzuciły zasady biblijne wprowadzając doktrynę Lucyfera nie tylko na teren USA ale na cały świat za pomocą kontrolowanych przez Elitę lucyferianistów kłamliwych mediów masowego ogłupiania.

Oto powód światowego kryzysu - odrzucanie zasad podanych przez Boga.

Gwoli ciekawości podam, że lichwa jest prze Boga zabroniona!

Cytat:
Biblia interpretuje się sama, a ludzie (zwykli, prości) to głąby, dopóki nie przeczytają Biblii,żeby ją potem interpretować.(ironia)


Niezupełnie... Biblię można właściwie interpretować przy pomocy samego Boga. Bóg nie każdemu daje owo zrozumienie, ponieważ... "Ewangelia jest zasłonięta dla tych, którzy giną"

Po raz kolejny zdumiewa proroctwo Jezusa podane w mojej sygnaturce.


_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vkali




Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 300
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 15 Cze '09   Temat postu: Re: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy napisał:
NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego

Zaczynam od nieograniczonej wolności, lecz kończę na nieograniczonym despotyzmie”. Najkrótsza droga do spełnienia wiedzie przez totalną dyktaturę: „Ludzkość musi być podzielona na dwie nierówne części. Dziesiąta część otrzymuje wolność osobistą i nieograniczoną władzę nad pozostałymi dziewięcioma dziesiątymi. Tamci zaś zatracają osobowość, stają się stadem i bezgraniczne posłuszeństwo doprowadza ich w drodze przekształceń do niewinności pierwotnej, do jakiegoś raju przedhistorycznego, w którym jednak będą musieli pracować. Środki, które proponuje autor w celu odebrania woli większości i przerobienia jej w stado za pomocą odpowiedniego kształcenia szeregu pokoleń, są bardzo interesujące i logiczne.” )
.... „Każdy członek społeczeństwa pilnuje drugiego i ma obowiązek denuncjować go. Każdy należy do wszystkich, wszyscy do każdego. Wszyscy są niewolnikami równymi w niewolnictwie. Zaczyna się od zniżenia poziomu wykształcenia, wiedzy, talentów. Wysoki poziom wiedzy i talentu dobry jest tylko dla uzdolnionych. Nie trzeba ludzi uzdolnionych! (…). Wypędza się ich i skazuje na śmierć. Cyceronowi odcina się język, Kopernikowi wykłuwa się oczy, Szekspira się kamienuje! Oto jest szygalewszczyzna! Niewolnicy muszą być równi! Nie było nigdy ani wolności, ani równości bez despotyzmu, lecz w stadzie musi być równość. (…) Byle rodzina, byle miłość – a już rodzi się pragnienie własności. Zabijemy to pragnienie. [b]Puścimy w ruch pijaństwo, oszczerstwo, denuncjację! Rozplenimy niesłychaną rozpustę! Każdego geniusza zgasimy w kołysce.
Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli” (Ewangelia św. Jana 8, 32)


..dla chcącego na powrót wiedzieć i poznać prawdę, ...nie tylko biblia, nie tylko dostojewski, inny pisarz, czy prorok..ale ptaki, drzewa i kamienie będą mówić prawdę i dawać darmo wiedzę o bogu, świecie i o nas,..wystrcza tylko mieć uszy do słyszenia, a nie do słuchania,...oczy do widzenia, a nie do zapatrywania się,.. serce do czucia, a nie do zatwardzania i kamienienia go obiektywnością oraz otwarte, a nie zamknięte sumienie.
_________________
www.eterofizyka.pl
www.v-tao.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 15 Cze '09   Temat postu: Re: NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego Odpowiedz z cytatem

vkali napisał:
...dla chcącego na powrót wiedzieć i poznać prawdę, ...nie tylko biblia, nie tylko dostojewski, inny pisarz, czy prorok..ale ptaki, drzewa i kamienie będą mówić prawdę i dawać darmo wiedzę o bogu, świecie i o nas,..wystrcza tylko mieć uszy do słyszenia, a nie do słuchania,...oczy do widzenia, a nie do zapatrywania się,.. serce do czucia, a nie do zatwardzania i kamienienia go obiektywnością oraz otwarte, a nie zamknięte sumienie.


No tak, ale sama wiedza o Bogu nie wystarcza. Tak, jak nie wystarcza wiedza, gdzie mieści się sklep spożywczy i ona sama nie jest wystarczająca do napełnienia lodówy!
Trzeba włożyć buty i do sklepu się udać!

Jedna jest tylko prawda i droga i nie ma innej:

Cytat:
Ewangelia św. Jana
14:5 - Rzekł do niego Tomasz: Panie, nie wiemy, dokąd idziesz, jakże możemy znać drogę?
14:6 - Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.
14:7 - Gdybyście byli mnie poznali i Ojca mego byście znali; odtąd go znacie i widzieliście go.


Stąd też nie należy zapominać, że "otwarcie się", chłonięcie "wibracji świata" itd. itp. może dać nam poznanie dzieła Bożego, które dla nas w swojej wspaniałomyślności uczynił!
Co nam jednak da, że umrzemy poznając skutki Bożego działania. Umrzemy mądrzejsi? Duża to pociecha i bez sensu! O wiele bardziej fascynujące będzie życie w otoczeniu Boga i poznanie Ojca.
Kiedyś, kiedy nie byłem chrześcijaninem, którym usilnie staram się być, myślałem, że warto dla samego "życia wiecznego" i pewnie można wysnuć wiele za i przeciw. Gdy jednak zapoznałem się z ewangelią, to nie chodzi mi już wcale o wieczne życie - to tylko dodatek, chociaż nie twierdzę, że nie jest to istotne. Poznawanie Boga, jego dzieł i mądrości, to jest prawdziwa wartość dla której warto wiecznie żyć!
Zachęcam każdego do poznania Jezusa Chrystusa nieco lepiej, niż z TV.
Każdy może Go poznać, znaleźć i otrzymać dowody jego istnienia!

Cytat:
Jeremiasza 29:13 - A gdy mnie będziecie szukać, znajdziecie mnie. Gdy mnie będziecie szukać całym swoim sercem,


Ja Boga poznałem i wiem, że jest. Otrzymałem dowody jego istnienia i jestem przekonany, że każdy może je otrzymać. Dodam tylko, że szukając Boga, nie szukajcie w tym "siebie", bo nic nie znajdziecie poza pustką, która tak naprawdę nas wszystkich wypełnia. Bóg jest genialny i wspaniały i jest Bogiem - WSZECHMOGĄCYM!
Nie napiszę więcej, bo brakuje mi słów i takich nie ma!
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IHS, które antychryst w złotym słońcu niesie w procesji przed pal Baala (Lucyfera), w centrum placu Piotra w Watykanie (Vatis canus - czciciel węża)



to skrót od ISHTAR, HORUS i SABA: Egipska i Babilońska Trójca. Bogini wschodu słońca, południa i zachodu. W wersji Egipskiej zamiast saby jest seth, bez widocznej różnicy.

Ishtar (Babilońska i Egipska bogini wschodu) czczona w dzień równonocy, Słońce zyskuje od tamtej pory władzę nad światem - Lucyfer – Lucis – światło, ferrus - nieść)
Obrzęd od wschodu 19. 04 do północy w Noc Walpurgii z 30 kwietnia na 1 maja

W tradycji babilońskiej Ishtar, jako wąż, wyszła z jaja. Języki zachodnioeuropejskie (powstałe po rozpadzie Imperium Rzymskiego ) wywodzą się od łaciny, stąd Ishtar to Easter (Wielkanoc, pogańskie święto) gdzie klecha chrzci nie człowieka, lecz jajo, jako symbol odrodzenia siły słońca na wiosnę.
Słońce (Lucyfer) jest podstawą wszystkich fałszywych religii, tzw. kultów solarnych, w przeciwieństwie do chrześcijaństwa które jest bezobrzędowe, gdyż jak twierdzi najlepsze źródło informacji w tej kwestii, Syn Jedynego Boga Ja-szua Chrystus ( http://www.zbawienie.com/JaHweH.htm )
w Ewangelii Jana 4: 21-26 "21 Odpowiedział jej Jezus: «Wierz Mi, kobieto, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie czcili Ojca. 22 Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów. 23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec. 24 Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie». 25 Rzekła do Niego kobieta: «Wiem, że przyjdzie Mesjasz, zwany Chrystusem. A kiedy On przyjdzie, objawi nam wszystko». 26 Powiedział do niej Jezus: «Jestem nim Ja, który z tobą mówię»".

Najsłynniejsze ofiary całopalne Ishtar:
• W 2003 r. od 8 rano 19. 04 do północy w noc Walpurgii trwała - zapewne zupełnie przypadkowo - tzw. Operacja Iracka, na rozkaz antychrysta ofiara całopalna z muzułmanów dla krwawej bogini wschodu Ishtar.

• 1943 r. - Planowane "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej", przekształciło się w wybuch powstania w getcie warszawskim.

• 1993 - W Waco zakończyło się oblężenie i pożar na ranczu sekty Davida Koresha. Zginęło 81 osób. Tylko dlatego, że ośmielili się mówić to, co ja, Rivera, Kiaora, Adgolek, Pcl, Amros czy Orion i paru innych cenzurowanych zazwyczaj na tym forum.
To samo dotyczy również Williama Coopera, Fritza Springmeiera czy Chrisa White’a.
W prawym górnym rogu jest wyszukiwarka, sprawdźcie sami.
Prawda nt. Koresha pod koniec książki „Nadchodzi Ostatni Dyktator Swiata” Kinman L. Dwight
http://chomikuj.pl/Ezofree?fid=25260895
Pomimo różnych absurdalnych interpretacji wersetów w Biblii w niej zawartych, jest tam całkiem sporo ciekawych, acz mało znanych informacji.

1995 - W Oklahoma City miał miejsce zamach bombowy. Zginęło 168 osób.
Nie wiedzieli jak przeciągnąć „Patriot Act” i „Homeland Security” by znieść swobody obywatelskie i wprowadzić wszędobylskie kamery w „raju na ziemi” antychrysta, który chce jak Bóg być wszędzie, widzieć wszystko i karać nieposłusznych, co nie jest możliwe w nietotalitarnym ustroju. Ostatecznie bombowy atak na budynek rządowej administracji w Oklahomie nie udał się, bo pomimo ofiar motłoch nie łyknął terrorystycznej ściemy nawet z takim podkładem.

Zmieniły to dopiero wykonane w satanistyczne święto Wielkich Zmian zamachy 11 września 2001 r.
911 Secret symbols- New Age Dreamspell 2012

http://www.youtube.com/watch?v=67YeAddG3wE

2005 - Niemiecki kardynał Joseph Alois Ratzinger został obrany 265. (lub 266.) papieżem i przyjął imię Benedykta XVI. Wybranie na papieża obecnego, przedostatniego antychrysta ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Przepowiednia_Malachiasza i 1 godz. 1 min. 39 sek. http://video.google.com/videoplay?docid=-4032076800390535825 )

Zgodnie z przepowiednią Malachiasza ostatni papież być może zostanie koronowany na „boga tego świata” czy zaprzysiężony w święto Horusa jako trzeci i ostatni antychryst po wybranych dwóch przedostatnich, które miały miejsce w święto ishtar czy saby, jako ostatnie, kulminacyjne, nietzscheańskie „wielkie południe” ery Lucyfera ostatecznie powstałego BABILONU.
Być może będzie to nawet ulubiony przez wielbicieli New Age rok 2012 ...

O genezie i końcu Babilonu w pierwszej części filmu Labirynth of truth
http://www.youtube.com/watch?v=O462es6kgEM
http://www.youtube.com/profile?user=Diab.....h+of+Truth
viewtopic.php?t=7369

a także tu
http://www.zbawienie.com/babilon.htm

Znany antychryst Fryderyk Nietzsche (zgermanizowany Niecki, Polski szlachcic z Lipska) jest autorem satanistycznej, bluźnierczej parodii Ewangelii, składającej się nawet jak one z 4ech części, książki "Tako rzecze Zaratustra", pełnej nawiązań do lucyferycznych świąt.
Porównaj chociaż komu składa dziękczynienia w pierwszej scenie i za co, oraz prześledź w całej książce zmierzch, wschód, zachód, północ i południe: w jakim domyślnym kontekście padają.
http://www.nietzsche.pl/Z/

Poza tym:
1775 - Miała miejsce bitwa pod Lexington, którą uważa się za początek wojny o niepodległość USA.
1961 - Klęską zakończyła się trwająca od 17 kwietnia inwazja uzbrojonych i wspieranych przez CIA sił uchodźców kubańskich w Zatoce Świń.
1773 - Rozpoczęły się obrady Sejmu Rozbiorowego 1773-1775.
1024 - Romanus di Tuscolo został wybrany 145. papieżem i przyjął imię Jana XIX.


---------------------------------------------------------

Horus (Babiloński i Egipski bóg południa) czczony jako Sowa „w południe” roku, obrzędy od 15 lipca do 31 lipca.

Horus występuje również jako Minerwa, „Bardzo Błyszcząca”, Idennica Sulevia. Była boginią doczesnej mądrości. W ofierze składano jej najczęściej placki, oliwę i wino. Utożsamiana z grecką Ateną.

Lucyfer prezentuje się głównie jako kobieta, często karmiąca dziecko, przeciwieństwo Boga-Ojca http://agdei.com/Roxolana.html : Mitra-niosąca Światło, Columbia Statua Wolności, Persefona na czubku Kongresu na Kapitolu (nie w Rzymie lecz w Stanach), Matka Kościół, tzw. „Maria królowa aniołów”
(demonów i nie mylić z Matką Ja-szua tzw. „Jezusa”, które to imię fonetycznie w tłumaczeniu ma oznaczać isis - inna nazwa Ishtar - taka jak „Pan Jezus” ma odnosić się raczej do typka z nóżkami jak sarenka, demona grającego na fletni „Pana” czy Fauna) jedno z tysięcy wcieleń Lucyfera udającego Boga, którym zawsze pragnął być:
Cytat:
Pod nazwą "królowej niebios", "Matki bogów", Babilońska królowa stała się przedmiotem prawie uniwersalnego kultu. Narody upijały się winem jej wszeteczeństwa. Również Żydzi, za czasów proroka Jeremiasza, pili z tego kielicha, zaczarowani będąc jej bałwochwalczym kultem. Jeremiasz został posłany przez Boga, aby ogłosić gniew przeciwko nim, jeśli kontynuowali kult "królowej niebios". Ale jego ostrzeżenia były daremne. "I odpowiedzieli Jeremiaszowi wszyscy mężowie, którzy wiedzieli, że ich żony paliły kadzidła cudzym bogom, i wszystkie kobiety, które tam stały w wielkiej gromadzie, i cały lud zamieszkały w ziemi egipskiej w Patros, tymi słowy: W sprawie, o której mówiłeś do nas w imieniu Pana, nie będziemy ciebie słuchali. Raczej chętnie uczynimy wszystko, co ślubowaliśmy, i będziemy spalać kadzidło królowej niebios i wylewać dla niej ofiary z płynów, jak to czyniliśmy i my, i nasi ojcowie, nasi królowie i nasi książęta w miastach Judy i na ulicach Jeruzalemu, a mieliśmy chleba do syta, byliśmy szczęśliwi i nie zaznawaliśmy złego." (Jeremiasza 44:15-17) W ten sposób Żydzi, szczególny, własny lud Boga, rywalizowali z Egipcjanami w ich czci oddawanej "królowej niebios". Kult bogini-matki z dzieckiem w jej ramionach był obchodzony w Egipcie aż do nadejścia Chrześcijaństwa. Gdyby Ewangelia dotarła do mas ludzkich z mocą, to kult bogini-królowej byłby obalony. Na ogół dotarła jednak tylko w nazwie. Zamiast odrzucenia Babilońskiej bogini, nastąpiła tylko zmiana jej imienia. Została nazwana Dziewicą Marią, i wraz z jej dzieckiem była wielbiona z tymi samymi bałwochwalczymi uczuciami przez Chrześcijan, jak kiedyś przez Pogan.

http://alberto.pl/2babilonyahislopzapowiedz.htm

katolicyzm (cała prawda) film
http://www.youtube.com/watch?v=HBH0D-vywaE


Orion ukazał na swym zdjęciu powyżej Barbarę Bush ze słynnym gestem Horusa (palec na ustach). Wiecie, co oznacza ?
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/codex_magica/codex_magica14.htm
W ogóle cała książka jest ciekawa... To tylko jej 14sty rozdział

Cytat:
Horus is sometimes represented with a boy's head, wearing a side lock, and placing his finger to his lips; sometimes with a hawk's head, and wearing the double crown of Upper and Lower Egypt.


A tutaj gest w wersji multimedialnej od 1 godz. 12min. 40 sek. (nieoceniony prof. Walter Veith)

http://video.google.com/videoplay?docid=4551783413399670296

Horus czczony też jako sowa


albo Moloch czczony również przez obecnych "władców ziemi" tutaj :

Od 3:34 min.:




( http://youtube.com/watch?v=1Q7gi4yiEh4 dokończenie powyższego filmiku)

Egipska, ludzka wersja przedstawienia Horusa


U twórcy „dialektycznej teorii dziejów", mistrza Marksa - G. W. F. Hegla "Sowa Minerwy wylatuje dopiero z zapadającym zmierzchem”. "Zasady filozofii prawa". Przedmowa., 1821, tłum. Adam Landman

Zmierzchem pewnej epoki...

---------------------------------------------------------

Saba, Seth (Babiloński i Egipski bóg zachodu) zachodu słońca, obrzędy od 29 października (zupełnie przypadkowo „czarny wtorek” na Wall Street i podpisanie konstytucji UE wypadało jako zachód pewnej ery w ten właśnie dzień ) do 11 listopada (koniec I wojny światowej)

Cytat:
Wtorek, 29 października 1929 r., był jednym z najczarniejszych dni w historii nowojorskiej giełdy. Panikę, jaka panowała wówczas na parkiecie, można porównać jedynie z wydarzeniami 19 i 20 października 1987 r. Tego dnia wolumen wyniósł 16,4 miliona akcji (16-milionowy wolumen w 1929 r. odpowiadałby dwumiliardowemu wolumenowi w roku 1999, co wynika z większej obecnie liczby notowanych spółek).

http://www.waluty.com.pl/a16906-inwestow.....cz__6.html

Powody październikowych kryzysów ekonomicznych (np. 1929, 2008 r.) to zupełnie osobne zagadnienie.
Cytat:

Traktat ustanawiający Konstytucję dla Europy (Wspólnoty Europejskiej) (TKE, Konstytucja dla Europy) – umowa międzynarodowa podpisana przez państwa członkowskie Unii Europejskiej 29 października 2004 w Rzymie. W związku z brakiem ratyfikacji przez wszystkie strony umowa nie weszła w życie.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Traktat_ust.....dla_Europy

1863 - Zakon Szpitalników (takich Templariuszy czy Różokrzyżowców trzymających szpitale) założył Międzynarodowy Czerwony Krzyż. Dla złaknionych wiedzy i zdziwionych istnieniem czegoś takiego dodam, że zanim Szpitalnicy zaczęli leczyć ludzi, masowo wyrzynali ich pod Jerozolimą w wyniku opisanej już przeze mnie krucjaty papieża chcącego koronować się na boga w odbudowanej przez Templariuszy Świątyni Salomona
( viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048 )



W ogóle zwyrodniałe katolickie organizacje często są też filantropijne: kto zarzuci cokolwiek wielkim filantropom tego świata, fundacjom zajmującym się dobroczynnością?:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Suwerenny_R....._i_z_Malty
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ortodoksyjn.....na_z_Cypru
http://www.staff.amu.edu.pl/~twlange/profide1.html )

O Szpitalnikach od 26 min. 4 sek tego filmu http://video.google.com/videoplay?docid=-4032076800390535825

• 1591 – Innocenty IX został wybrany papieżem. ( Na początku listopada został koronowany, zmarł jednak już 30 grudnia, po dwóch miesiącach pontyfikatu. Zapewne przy goleniu zaciął się biedak siekierą w plecy, choć „kielich Borgii” też nie jest wykluczony. A Borgia, późniejszy papież Aleksander VI i jego trucicielska działalność to zupełnie inna bajka http://bractwokaliskie.w.interia.pl/text1.htm )

Poza tym, lista krwawych ofiar z maluczkich, nieświadomych okultystycznych inklinacji wydarzeń na świecie ich politycznych panów :
1956 - Słynny kryzys sueski: Izrael zajął półwysep Synaj.
2005 - 61 osób zginęło w zamachach bombowych w New Delhi.
2006 - rozbił się nigeryjski samolot ze 114 pasażerami.


A propos męczenników za prawdę: niejaki Miguel Servet miał ten wątpliwy zaszczyt stać się ostatnią śmiertelną (innych chyba nie było) ofiarą Inkwizycji. Jego dzieło "O błędach Trójcy ksiąg siedmioro" czy "Chistianismi Restitutio" (Przywrócenie chrześcijaństwa) zostały spalone na stosie razem z autorem.
W twórczości tego sławnego biblijnego egzegety Inkwizycji nie spodobała się zwłaszcza jego negacja Trójcy z której jakoby ma składać się Bóg („Jest jeden Bóg”, Ja i ojciec jedno jesteśmy Jana 10, 30. itd. itp.) mimo tych znanych i prawdziwych cytatów z Biblii, Inkwizycja jednak – nawet już na początku reformacji – okazała się całkowicie niereformowalna, a Prawda bolała ją w czasach końca „ciemnych wieków” coraz boleśniej, czego doświadczyć musieli oczywiście Chrześcijanie.

http://www.sabbathcovenant.com/IHS.htm

http://pl.wikipedia.org/wiki/Miguel_Servet

Dodam jedynie odnośnie ofiar inkwizycji oraz kwestii heglowskiej dialektyki problem => reakcja => rozwiązanie (teza, antyteza, synteza) i bzdur tzw. „kopernikańskiej rewolucji”, oraz ewolucjonizmu, które wyciągnęły człowieka z „Bożego czasu i przestrzeni” wmawiając mu, że świat ma 15 mld. lat (w czasie) a człowiek jest nic nie znaczącym „planetarnym prątkiem” lub jedynie kawałkiem mięsa z kością i trochę wody, bez wyższych autotelicznych wartości, zero metafizyki, skrajny relatywizm, nihilizm, pozytywizm, ewolucjonizm i materializm odczuwany do dziś.
Tymczasem sprawa ma się zupełnie, ale to zupełnie inaczej:

Tłumaczony na polski FILM Z LEKTOREM Pytanie o początek

http://video.google.com/videoplay?docid=3804094117940027017

Kopernikańska teoria (w przestrzeni) natomiast, wyrzuciła człowieka ze środka wszechświata z pierwotnie najjaśniejszym opiekunem Ziemi krążącym razem ze swymi „kolegami” wokół niej (w różnych cywilizacjach, kulturach i religiach demony, które odłączyły się od zastępu Niebios w wyniku buntu opisanego w księdze streszczającej dzieje chrześcijaństwa – Apokalipsie: „I wybuchła walka na niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego. Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca na niebie... zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie. [Apokalipsa 12,7-9] ”: Michał czy Mi-cha-el to Chrystus, „Bóg-z-nami” nie osobny anioł jak twierdzi kościół katolicki), są bożkami seksu i wojny (nie miłości, bo tylko Bóg jest miłością) mając różne nazwy jak Wisznu i Sziwa (Indie), Eros i Thanatos (Grecja, postacie centralne okultystycznej mitologii i mitomanii interpretacyjnej Freuda oraz jego ucznia Junga) oraz Mars i Wenus (Rzym)
Człowiek zatem zdaniem wynajętego klechy i masona Kopernika jest (w przestrzeni) nic nieznaczącym pyłkiem a jedyną dostępną metafizyką dla niego jest (przecież nie zakazana wówczas po łacinie Biblia lecz) coś na kształt new age’owskiego połączenia się z Matką Kosmosem czy Ziemią. (tzw. Kosmiczny Chrystus NEW AGE)

http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm

http://biblia.wiara.pl/wydruk.php?grupa=.....&katg=

Pomyślcie: czy gdyby było inaczej i Kopernik stanowiłby jakiekolwiek zagrożenie dla papiestwa, to cackałoby się z nim, czy zamordowało w majestacie lewa paląc na stosie (jak Serveta) za odkrycie Prawdy? O trzechsetletnim trzymaniu "O obrotach sfer niebieskich" na indeksie, jako najczystszej wody kokieterii nawet nie wspomnę...
Papież średniowieczny, nie to co dzisiejszy, który jako szef Ekumeny (Światowej Rady Kościołów) może już sobie pozwolić jak w „Time” na tekst typu „VATICAN THINKING EVOLVES” http://www.time.com/time/magazine/article/0,9171,985444,00.html w kierunku ewolucjonizmu oczywiście, co nie byłoby tak proste w czasach theocentryzmu, gdzie Bóg i jego - nawet sfałszowane - Słowo znajdowało się w centrum duchowego życia ówcześnie żyjących. Ale nawet i wówczas nie wszyscy byli tak ślepi (zwłaszcza pod koniec średniowiecza) by dać się nabrać na bzdury Watykanu i tysiące chrześcijan mordowano na stosach za danie świadectwa Prawdzie: „4 Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. 5 Pokażę wam, kogo się macie obawiać: bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie! 6 Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. 7 U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli. 8 A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; 9 a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. 10 Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. 11 Kiedy was ciągać będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, 12 bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co należy powiedzieć».” Łukasza 12 : 4 - 12
„Potem mówił do wszystkich: Jeśli kto chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech Mnie naśladuje! Bo kto chce zachować swoją duszę, straci ją, a kto straci swą duszę z mego powodu, ten ją zachowa. Bo cóż za korzyść ma człowiek, jeśli cały świat zyska, a siebie straci lub szkodę poniesie?” (Łk 9,23-25).

Oto wiara jakiej Bóg wymaga również od każdego z Was!

Potrzeba było wieluset lat prania mózgów i sekularyzacji, by teraz bezkarnie opluwać Prawdę razem z Prawdomównymi !

Ale do czasu...



W kwestii ofiar dla Molocha: fakt, że to jedyne 2 chrześcijańskie miasta w Japonii tym razem 6 i 9 sierpnia 1945: Hiroshima i Nagasaki, które zwłaszcza dzięki działalności Franciszka Ksawerego stało się centrum japońskiego chrześcijaństwa, zostały zbombardowane najbardziej niszczycielską bombą wszechczasów, jest przecież całkowicie przypadkowy...)

Proszę, przestudiujcie powyższy post dokładnie,
viewtopic.php?p=100441&highlight=#100441
tak jak dwa poprzednie:
viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048

viewtopic.php?p=99754&highlight=#99754

Wklejcie linki do nich w maile do Waszych przyjaciół, znajomych, rodziny. Nawet jeśli nie bardzo jeszcze w tej chwili dowierzacie przerażającej Prawdzie przed Waszymi oczami.
Potem może już być za późno. Cenzorskie praktyki władców internetu zmierzają coraz bardziej do ostatecznej likwidacji niewygodnych stron zawierających potwierdzone fakty.
To ostatnia chwila na nawrócenie Wasze, jak i waszych rodzin.
Poniżej linki do wszystkich moich tematów na tym forum, zapoznajcie się z nimi i osądźcie w swym sercu gdzie leży Prawda – po stronie zakłamanego i niebawem zniszczonego świata, czy garstki Chrześcijan wbrew wszystkim i wszystkiemu walczących o was i wasze wieczne szczęście:


WKLEJCIE PROSZĘ PONIŻSZE LINKI W MAILACH DO ZNAJOMYCH ! NIECH POZNAJĄ CAŁĄ PRAWDĘ!

Część I

viewtopic.php?t=7369&highlight=

Część II

viewtopic.php?t=7437&highlight=

Część III


viewtopic.php?t=7623&highlight=

Część IV

viewtopic.php?t=6477&highlight=

Część V

viewtopic.php?t=6512&highlight=

Część VI

viewtopic.php?t=6658&highlight=

Pozdrawiam serdecznie wszystkich chrześcijan, którzy z niezrozumiałych dla mnie powodów zabłądzili na to forum.
_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 16 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawdziwy, ci zblakani chrzescijanie to chyba nie lubia monopolii, takze dla nich szacun, jakby co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Specialista




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:57, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja se wylosowałem to :

http://www.youtube.com/watch?v=BVkusRzq4Xo

666 = 13 = pranie odmóżdżanie = ( ... . .. (?)
_________________
BIMI TY ZAKŁAMANA KURWO ! PIERDOL SIE RAZEM ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 17 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdziwy na ile mam ci ocenić te foty... ocenić...na 10??? Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Prawdziwy
Mocny ten post zatytułowany ...''NWO NEW AGE AGENDA jako źródło „prawdy” ''

Zapodałeś tam tyle materiałów ,że chyba bym musiała spędzić tygodnie swojego życia na przetrawienie tego Very Happy Wink , ale ja nie o tym ...

Otóż chciałam przekazać Ci ,a także innym użytkownikom , których zaintrygował czy zainteresował Twój post ,że być może znajdą informacje w kontekście:''NWO NEW AGE AGENDA na kanale YouTube AnonymousTruther http://www.youtube.com/user/AnonymousTruther o którym wcześniej już wspominałam na forum...
w temacie NEW AGE - patrz arrow lista odtwarzania pt. Fabian Society & World Communitarianism

dostępna tutaj: http://www.youtube.com/profile_video_blog?user=AnonymousTruther

Pozdrawiam @ll Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Specialista




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 20 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale będzie rozpierducha, że Shhh
_________________
BIMI TY ZAKŁAMANA KURWO ! PIERDOL SIE RAZEM ZE SWOIMI PRZYDUPASAMI !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Papież Benedykt XVI wezwał do utworzenia nowego porządku finansowego.

Słowa papieża znalazły się w liście do biskupów katolickich opublikowanym we wtorek na całym świecie.

"Zysk jest rzeczą dobrą, jeżeli stanowi środek do celu. Jeżeli jest celem sam w sobie, jeżeli służy złym celom i jest przeciw wspólnemu dobru, ryzykuje zniszczenie bogactwa i powstanie biedy na świecie" - czytamy w liście.

Papież spotka się w środę z prezydentem USA, Barackiem Obamą.


http://beta.biznes.onet.pl/papiez-benedy.....news-detal

Pozostawiam to bez komentarza! Na tym forum jest zbyt wielu świadomych ludzi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z kierunku rozwoju tej sytuacji!


Czy posty Prawdziwego nabierają coraz bardziej realnego wymiaru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 07 Lip '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego, Dostojewski niczego nie przewidział

z prostego powodu

NWO istnieje od zawsze

czy XVIII wieczna tyrania bankierów jest czymś innym od XX-wiecznej? pieniądz rządzi światem do czasów Babilonu i Fenicjan a piramida społeczna z podziałem na niewolników i panów trwa od dawien dawna... zmieniają się jedynie sposoby zarządzania owieczkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kozak




Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 204
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 12 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

„Słoneczne wrota” jako biała magia




Grand Orient (Wielki Wschód) to masońska loża Francji skupiająca 500 mniejszych

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=.....and+orient
http://wolnomularstwo.pl/index.php?optio.....;Itemid=30
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Wsch%C3%B3d_Francji
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_Wsch%C3%B3d_Polski
http://wolnomularstwo.pl/index.php?optio.....;Itemid=38
http://wolnomularstwo.pl/index.php?optio.....;Itemid=46

"Łuk Triumfalny" zaprojektowany przez jej członka, masona J.F. Chalgrina ma upamiętniać zwycięstwa paleokomucha, jakobina i rewolucjonisty prominentnego członka Grand Orient (jak zresztą większość komunistów świata ), Napoleona Bonapartego.
Jak widzimy na zdjęciu powyżej, łuk jest umieszczony w centrum słońca z ulicami - promieniami. Zbudowano to w taki sposób, by wszystkie symboliczne masońskie piramidy bez czubków (powstałe z budynków) symbolizujące poddane loże, wskazywały na wierzchołek piramidy - okrąg, oko Lucyfera

Porównaj z masońskim symbolem na jednodolarówce



Podobny co w Paryżu tyle, że starszy przykład sposobu "ukrywania na widoku" lucyferycznego kultu słońca znajdujemy na zdjęciach Watykanu (a konkretnie placu św. Piotra) poniżej w artykule.

"Wielki Wschód” to ta sama loża, która sponsorowała powstanie złożonej z 666 trójkącików szklanej piramidy w Paryżu obrazującej schemat władzy na świecie (państwa, uniwersytety, org. międzynarodowe razem)



Natomiast w okultystycznej kabale tęcza ma symbolizować seksualny obrządek – jej łuk był męskim boskim prąciem schodzącym do łona królowej, bogini.
http://wolnomularstwo.pl/index.php?optio.....;Itemid=46

Również w postaci dwupłciowej kobiety z członkiem - palem Baala w jej waginie (centrum słońca) w Watykanie (Biblijna Apokalipsa św. Jana rozdział 17sty http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=1105 ) jako upadłym dwu- lub bezpłciowym aniołem.

Logo masońskiej organizacji International Order of the Rainbow for Girls (Międzynarodowego Zakonu Tęczy dla Dziewczyn)




Ruch gejów i lesbijek wyraźnie nawiązuje do tego symbolu, którego znaczenie oczywiste jest jedynie dla członków wyższych stopni masonerii (tak jak prawdziwe znaczenie tzw. "gwiazdy Dawida" o którym pisałem na poprzedniej stronie tego tematu) kontrolującej wszystkie sformalizowane ruchy i organizacje na świecie.

Tęcza znajduje się także na wielu płytach wydawanych przez przemysł rozrywkowy, tu najbardziej znany przykład "Dark side of the moon" Pink Floyd


ILUMINACJA PO PRZEJŚCIU PRZEZ PIRAMIDĘ STAJE SIĘ TĘCZĄ. Dla ludzkiego "bydła" za jakie masoni uważają niewtajemniczoną w okultystyczną symbolikę większość to jedynie naukowa rycina pryzmatu, lecz posiada tutaj dodatkowe, podwójne znaczenie.
(Czy dowiemy się kiedyś co o "ciemnej stronie księżyca" i lądowaniu na nim chcieli nam powiedzieć członkowie jednego z najbogatszych i najpopularniejszych zespołów kilku pokoleń fanów na całym świecie? I co na jednej z najpopularniejszych ich płyt robi piramida z tęczą? Odpowiedź tutaj z innej strony: FILM Z POLSKIMI NAPISAMI http://youtube.com/watch?v=MJh77ZW6uH8 )

Łuk Mcdonalda oraz na scenie ogólnoświatowej trasy U2



(lider U2, jak wszyscy odznaczeni szlacheckim tytułem przez "supreme mother of freemasonry", jest wysokiej rangi masonem, sprawdź ekumeniczno-satanistyczne teksty Bono jak "One" i wiele wiele innych o oczywistym, podwójnym znaczeniu)


Łuk wjazdowy (Gateway Arch) St. Louis, USA


Mnóstwo informacji o łukach, masonerii i Watykanie w :
http://z13.invisionfree.com/THE_UNHIVED_MIND/index.php?showtopic=29956


By właściwie zrozumieć symbolikę jaką posługują się światowi sataniści, należy dowiedzieć się najpierw czym jest biała i czarna msza.
W "czarnych" obrzędach satanizmu czyta się Biblię od tyłu zaprzeczając świętości, potwierdzając przynależność do "przeciwnika" (szatan - hebr. przeciwnik) "odwrotności Boga".



Backmasking ( http://www.czytelnia.jezus.pl/polemiki/rock_and_roll.html oraz http://niewyjas.nmj.pl/viewtopic.php?t=322 ) czyli ukrywanie satanistycznych treści w utworach muzycznych i przemówieniach prominentnych polityków (możliwe do ujawnienia jedynie przez "puszczanie ich od tyłu") jest ukrytą formą czczenia lucyferycznego bóstwa. I nie jest przy tym istotne czy czci się go poprzez wewnętrzny krąg kabalizmu i gnozy jak satanistyczni masoni, czy poprzez "białą mszę" katolicyzmu, gdzie w entourage'u łamania przykazań 2go i 4go (20 rozdz. Księgi Wyjścia - Dekalog http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=70 ) czci się rzekomo "Chrystusa", lecz poprzez zakazane w Biblii modlitwy do posągów na dodatek w rzekomy "Dzień Święty" niedzielę - a nie jak nakazuje Bóg, w Sobotę.

W ramach zwiedzenia, na wielu polach działania szerzy się obecnie masę kłamstw o roku 2012, które sukcesywnie obalałem już we wcześniejszych postach w moim temacie, który obecnie czytasz.


Kłamstwa te mają na celu ukrycie lucyferycznej inicjacji związku z Maitreią przyszłym antychrystem, poprzez min. satanistyczne obrzędy katolicyzmu obejmujące zakazane przez Biblię hołdy oddawane Papieżowi zamiast jedynie Bogu, oraz wcieleniom Lucyfera - jak np. opisanej w Biblii rybie Dagonowi poprzez przejście przez Bramę - Rybę nieświadomych uczestników lednickich spotkań, organizowanych przez dominikanów i ukazanie tego procederu, jako "wejście na wyższy poziom świadomości Chrystusowej". Szczegóły w linkach do innych moich postów i tematów poniżej.

Zwiedzenie niekatolików ma jednak nieco bardziej ezoteryczny wymiar.
Na wskroś okultystyczny New Age Movement na innym poziomie również operuje pojęciem "Kosmicznego Chrystusa", którego nazywa Maitreia. Masoński periodyk "Scottish Rite" nosił zresztą niegdyś nazwę "New Age".

Pojawiające się kręgi w zbożu jakoby powstałe w wyniku "działania kosmitów", którzy chcą nam "coś powiedzieć" o "nadchodzącej przemianie" mającej rzekomo w niedalekim czasie stworzyć "raj na ziemi" po "przejściu ludzkości na wyższy poziom gęstości", przybierają ostatnio coraz bardziej znajome kształty.



Straszy się przy tym naiwnych, że kto nie zastosuje się do wskazówek "kosmitów" i nie przejdzie okultystycznej inicjacji Maitrei - co obejmuje całą masę obrzędów włączając w to pranie mózgów przez przedstawicieli new age o których już tu wcześniej w którymś temacie pisałem - po 2012 roku "pozostanie na niższym poziomie", podczas gdy kabalistyczno-okultystyczna większość ludzkości, już jako "ludzie bogowie", czcić będą "wyzwoliciela od wszelkich trosk" NWO NEW AGE.

Satanistyczną bzdurę wspierać ma "kalendarz majów" odkryty jakoby przez europejskich konkwistadorów Hernána Cortésa ukazujący "Wielką Przemianę pod koniec wielkiego cyklu" w którym rzekomo obecnie żyjemy.

Kalendarz Lucyfera napisany został przez wyższe, wtajemniczone kręgi Majów jakoby pod natchnieniem Quetzalcoatla (jednego z tysięcznych jego wcieleń, w Ameryce południowej czczony również jako "bóg słońca" Kukulkan) w postaci "węża ze skrzydłami".


(Strona wspaniałego i bezkompromisowego truthseekera Chrisa White'a http://conspiracyclothes.com/ i http://conspiracyclothes.com/nowheretorun/index1.html)

Majowie wierzyli w "Powrót Węża-boga" mający przypadać 21 grudnia 2012 roku i jego totalną władzę na ziemi podczas "Nowej Ery ludzkości" od roku 2013.

Bzdury o "komecie, która ma zniszczyć ziemię" i remedium na to w postaci superbohaterskiego USA wystrzeliwującego w jej kierunku bomby atomowe rozpowszechniane przez hollywoodzkie filmy jak "Armageddon" z 1998 r. z jednoczesnym chowaniem się ludzkości w kryjówkach w jaskiniach, są częścią planowanego od wielu dekad zwiedzenia ludzkości i odwrócenia jej uwagi od prawdziwego charakteru Powtórnego Przyjścia Chrystusa, który ostatecznie zniszczy wszelkie zło tzw. "raju lucyfera" prawdopodobnie po roku 2013stym, gdy w globalnej wieży Babel ludzkość będzie oddawać hołd Lucyferowi - Maitrei mordującemu chrześcijan (za niechęć do oddawania mu hołdów - vide światowe "sunday law" - prawo niedzieli ).

Na Maitreię nota bene wyczekują reprezentanci każdej większej religii oprócz chrześcijaństwa http://www.youtube.com/watch?v=PoTST0aB_M8&hl=pl , zrzeszone w WCC - Światowej Radzie Kościołów w ONZ przez absolutnego władcę ziemi, obecnego Antychrysta - Kościół Katolicki, prostytuującego dla celów zwiedzenia chrześcijaństwo z którym się go powszechnie mylnie utożsamia.

Fakt ten potwierdzony jest treścią Biblii.


Dość przerażająca perspektywa, lecz jedynie dla nas, chrześcijan. Rozwinięcie wątku tutaj: viewtopic.php?p=102687&highlight=#102687

Posłuchajcie tylko tego, wspaniały słuchany esej jako cała kopalnia cytatów z Biblii o oznakach czasów końca.
http://czasdecyzji.pl/downloads/wyklady/Smolka/Czas_Apokalipsy.mp3

„Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” Łukasz 18,8

Zwłaszcza, że zgodnie z 24 rozdz Mateusza "o dniu powtórnego przyjścia nie wie nikt", tylko Bóg-Stwórca a nie stworzenie, które pragnie być Bogiem: upadły anioł czy człowiek.
Mateusza 24:36 "Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. "
http://online.biblia.pl/rozdzial.php?id=269

New Age Religions & their Maitreya

http://www.youtube.com/view_play_list?p=2222C263A4238D94

Maitreya the AntiChrist part 1
http://video.google.pl/videoplay?docid=4.....&hl=pl

Kopalnia wiedzy o trwającej na świecie "inicjacji słońca"

http://www.sundoor.com/

http://www.redmoonrising.com/

http://www.redmoonrising.com/maitreya.htm


Przemysł rozrywkowy również jest w nią zaangażowany
http://headphonesporno.blogspot.com/2009/01/white-magic-troght-sun-door_18.html

"Przebudzenie zagubionej tożsamości wyższej gęstości ciała i ducha" wspierać ma "Ourobos", mistyczny wąż połykający własny ogon, od rycin z którym roją się strony mitomanów posiadających "3cią gęstość" mózgu.

http://www.sda.nazwa.pl/pliki/ob/ouro2.gif

http://www.sda.nazwa.pl/

Dodatkowym dowodem na zbrodniczą dla chrześcijaństwa działalność New Age są głupstwa opisane przez „paranormalnych” ludzi – a zazwyczaj zwykłych agentów dezinformacji – na tej stronie:
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=4082&st=0&start=0

Popiera się na niej i innych do niej podobnych fałszywą doktrynę całej masy zwodzicieli, agentów dezinformacji i zwykłych kłamców, reprezentantów ZEITGEIST MOVEMENT NWO NEW AGE AGENDA jak Michael Tsarion, Jordan Maxwell, David Icke, Zecharia Sithin, David Wilcock, Alan Watt i inni, personalnie połączonych z kółkiem teozoficznym Krishnamurtiego i okultystów oraz kabalistów jak Alice A. Bailey, Manly P. Hall, Albert Pike, Alister Crowley, Mme Blawatski i ich śmierdzące z daleka recepty na „wybawienie od wszelkich trosk” w zbliżającym się 2012 roku ( więcej informacji na ten temat w viewtopic.php?t=7623 oraz viewtopic.php?t=7437 ) poprzez zbiorowe pranie mózgów nazywane "wejściem na wyższy stopień świadomości" oznaczający po prostu gigantyczne kłamstwo NWO, przykryte para-mistycznym woalem skrywającym potworną Prawdę o planach ich Panów wobec zwiedzionych.

Oni wszyscy to pionki satanistycznego zakonu jezuitów na polecenie Watykanu trzymającego absolutnie wszystko. Ich pionkami jest również masoneria do której należą wszyscy wasi ulubieńcy, których oglądacie w polskich i zagranicznych programach (dez)informacyjnych Biblijni "królowie ziemi z którymi spółkuje nierządnica Babilonu".

Symbol zakonu jezuitów, którego członkowie oficjalnie czczą słońce (lucyfera lucis - światło, ferrus - nieść) w postaci trójcy ( a nie trójjedynego Boga Chrześcijan) na którą składają się Ishtar (bogini wschodu), Horus (południa) i Seth (zachodu)


http://wikicompany.org/wiki/911:Occult_symbolism_II

Pamiętajcie: jesteście tylko marionetkami w ich rękach tak długo jak się na to godzicie wierząc we wszystkie bzdury, które Wam podtykają.
The Master Of Puppets

http://www.youtube.com/view_play_list?p=CDA020E084C4CDA2


Tymczasem największe zwiedzenie to działalność Watykanu. Jego wygląd to połączenie Kobiety o której wspomina Jan w Apokalipsie (17 rozdział), pochodni niosącej światło i RZYMSKIEGO KLUCZA.





http://www.raidersnewsnetwork.com/full.php?news=13734

Symboliki klucza w najwyższych poziomach masonerii nie będę tu opisywał. Kto chce, ten zapozna się z tematem otwarcia "słonecznych wrót" (również jako odmóżdżające hollywoodzkie "Stargate do innego wymiaru") w poprzednich moich postach w tym temacie.

Wszystko to ma na celu ponowne stworzenie tym razem globalnej wieży Babel w światowym Babilonie ze zjednoczoną i okłamaną ludzkością, walczącą w Armageddonie z odrzuconym uprzednio swym Stwórcą podczas jego rychłego Powtórnego Przyjścia.

Na podstawie Biblii mogę Was zapewnić moi drodzy bracia i siostry, że tym razem na pomieszaniu języków się nie skończy...

A tutaj coś dla wielbicieli masońskich organizacji, wklejcie w mailach do znajomych, którzy mają z nimi problem, bądź członkowie ich rodzin stali się częścią odłamu masonerii otwarcie zwalczającego Chrześcijaństwo


Kłamstwa Świadków Jehowy

viewtopic.php?p=105281&highlight=#105281
viewtopic.php?p=105465&highlight=#105465
viewtopic.php?p=104911&highlight=#104911


Poniżej 7 wykładów Total Onslaught prof. Veitha znajdujących się na stronie http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/
oraz koncie naszego kolegi Tomeq'a

http://www.youtube.com/user/tomeq4#grid/uploads
http://www.youtube.com/user/tomeq4

W przyszłości wykładów będzie zapewne znacznie więcej, szczęśliwie udało mi się je tu rozreklamować i jak widać, są efekty.

Total Onslaught – pomijane źródło Prawdy

Walka o Biblię
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/11/

Zmieniając Słowo
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/12/

Zbrodnia wszechczasów
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/5/

Dwie bestie stają się przyjaciółmi
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/4/

Wino Babilonu
http://www.viddler.com/explore/ciekawewyklady/videos/6/

Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń w 10 częściach


Tajne Agendy 1/11


Poniżej linki do oryginalnych 37miu 1,5 godzinnych wykładów po angielsku, w których zawiera się wszystko, co zgromadził profesor Veith i pomieścił w multimedialnych prezentacjach zawierających cytaty zdjęcia i filmy obrazujące potworny spisek wobec całej ludzkości. Naukowe fakty i dowody przedstawiane są rzetelnie, ciekawie i żywiołowo przez badacza z wieloletnim doświadczeniem.
Użytkownicy tego forum w celu dotarcia do prawdy powinni być poinformowani o rychłej, czekającej ludzkość zagładzie. Jeśli nie powstrzymają siebie samych od upadku, zginą razem z resztą.
Wszystko co twierdzi Veith, poparte jest naukowymi dowodami – idealne kompendium wiedzy dla znajomych niedowiarków, jako linki w mailach: nie wierzą na słowo w prawdę obiektywną – niech ją zobaczą.

Mamy tu przedstawioną zakrojoną na olbrzymią skalę logistyczną operację rozpisaną na pokolenia. Zbrodnie katolicyzmu, jezuitów, illuminatów, tajemnicze okultystyczne obrzędy elit władzy, prawdziwe zasady rządzące światem, znaczenie satanistycznych symboli na jednodolarówce, wysiłki globalistów mające na celu wywołanie (religijnej) III Wojny Światowej w wyniku zderzenia islamu z judeokatolicyzmem i opis niedalekiej przyszłości ludzkości.

Bardzo ciekawa seria, której żaden poszukiwacz Prawdy nie powinien przeoczyć:


http://www.google.pl/search?q=Total+Onslaught&ie=

Albo tu

http://www.getsolid.org/totalonslaughtseries


( albo tu na oryginalnej stronie: http://amazingdiscoveries.org/media-Video-TotalOnslaught.html )

Ciekawe zwłaszcza te:

http://video.google.com/videoplay?docid=-4106574677079572938
http://video.google.com/videoplay?docid=1919988998963596497
http://video.google.com/videoplay?docid=1164776176933693244
http://video.google.com/videoplay?docid=7282213372966227768
http://video.google.pl/videoplay?docid=4551783413399670296



Odnośnie potwierdzonej naukowo głupoty teorii ewolucjonizmu poruszanej już przeze mnie w poprzednim poście, w filmie "Pytanie o początek": prof. Waltera Veitha wyrzucono z uniwersytetu za naukowe potwierdzenie KREACJONIZMU http://video.google.com/videoplay?docid=7219499034449459003 .

Kilka wykładów w serii o kreacjonizmie tutaj:

101 - The Earth in Time and Space http://video.google.com/videoplay?docid=667437352756453133
102 - A Universal Flood http://video.google.com/videoplay?docid=-8511921287982573255&hl=pl
103 - Bones in Stones http://video.google.com/videoplay?docid=-1506805064436082051
104 - Where Mammals Reigned http://video.google.com/videoplay?docid=8261199198444315931
105 - The Genes of Genesis http://video.google.com/videoplay?docid=2679979886246414114
106 - Creation to Restoration http://video.google.com/videoplay?docid=7394109270134514354
107 - A Day to be Remembered http://video.google.com/videoplay?docid=6596631224824581310

reszta w linkach z prawej strony w googlevideo

A tu seria o zdrowym odżywianiu
301 - Life At Its Best http://video.google.com/videoplay?docid=-4832278577753231328
302 - Your Health Your Choice http://video.google.com/videoplay?docid=-8090174775164673892
303 - Sitting on a Time Bomb http://video.google.com/videoplay?docid=-4028761573221940670
304 - Udderly Amazing http://video.google.com/videoplay?docid=9014552245997479572
305 - Health and Happiness http://video.google.com/videoplay?docid=-8338717945410415042
305b - Closing Thoughts by Walter http://video.google.com/videoplay?docid=1951980965681088980



A tu zapowiedź jego nowej serii „Rekindling The Reformation”
http://www.youtube.com/watch?v=mouXnLfiqNU&hl=pl
http://reformationrekindled.com/RtR-Trailer.html

Teraz nie możecie już powiedzieć, że nie zostaliście ostrzeżeni. Bóg w swej łaskawości dał Wam mnóstwo okazji do zapoznania się z Prawdą. Jeśli nie skorzystacie z Boskiego zaproszenia skierowanego w Czasach Ostatecznych do każdego – będę ubolewał, lecz pamiętajcie, że nic więcej, niż posłać do Was pokornych apostołów Bóg dla Was zrobić nie może.

Zwracam się teraz do chrześcijan jeszcze istniejących na tym forum. Nie lękajcie się – obecnemu Władcy tego świata tylko o to chodzi. Chrześcijanie nauczali także w Rzymie - do końca. I jak doskonale wiecie, zostaną Zbawieni. Ile osób moglibyście przekonać, gdyby nie asekuranckie wycofywanie.

Nawet już nie chodzi o Was „poszukiwacze prawdy” - większość mitomanów z tego forum. Jeżeli nie kasują tu postów (tylko uniemożliwiają zakładanie nowych tematów a o obniżeniu chrześcijanom limitu postów do jednego nie wspomnę) to znaczy, że - nawet przy dyzmózgowiu części forumowiczów - mogą je przeczytać tysiące internautów.
Zwłaszcza, że gros „poszukiwaczy Prawdy” z tego forum nie ma o niej zielonego pojęcia. Wręcz z niej szydzą.

I nie zniechęcajcie się. Obecne życie w przeciwieństwie do wiecznego nie jest tak ważne a i tak wszystkich niebawem czeka to samo. Wiedzą o tym nawet ateiści za sprawą informacji o Codex Alimentarius.
http://www.youtube.com/view_play_list?p=8CF24C32FB5DA207

To ostatnia chwila na nawrócenie. Każdy mieszkaniec naszej planety ma swe miejsce w Planie Boga. Pytanie tylko, z czym staniesz przed Stwórcą. Z jednym talentem, czy zrobisz 5? (Przypowieść o talentach, Mateusza 25, 14-30)


Wiele też dają Wasze maile z linkami do znajomych i rodziny, jeżeli nie lubią słuchać Prawdy - niech ją zobaczą lub przeczytają choćby "Naśladowanie Chrystusa" Kempisa (bez 4tej, zakłamanej i ewidentnie dodanej przez jezuitów części dotyczącej satanistycznego zwyczaju jedzenia ciała i picia krwi w ramach obrzędu „białej magii”, więc nie warto jej czytać, to marna prowokacja. Poniższa wersja jest jej szczęśliwie pozbawiona). DO ŚCIĄGNIĘCIA tu :

http://www.laudate.pl/index2.php?option=.....;Itemid=43

albo tu (plik pdf)

NACIŚNIJ BY POBRAĆ Tomasz a Kempis - O naśladowaniu Chrystusa


Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i powtarzam: nie zrażajcie się. Umacniajcie się w wierze i umacniajcie bliźnich, również – wiem, wiem, że to bardzo trudne – nawet i tu na forum.

Pamiętajcie, że żyjemy już w czasach Apokalipsy.

Szczerze życzę wszystkim forumowiczom oraz internautom odwiedzającym forum, byśmy wszyscy spotkali się kiedyś w pięknym ogrodzie, jakim niebawem ma stać się świat po ostatecznym światowym wydarzeniu: „wytraceniu tych, którzy niszczą ziemię” (Apokalipsa 11, 18 ).

Dla laików tematu jakich mnóstwo na tym forum, nie tylko w tym temacie:


Jak poznać fałszywy kościół?

1. Stosunek do Dekalogu. Pomijają jedno – pomijają WSZYSTKIE (List Jakuba 2:10)
2. Stosunek do Prawdy i miłości bliźniego - w obu wypadkach implikuje poświęcenie, chodzi nie tylko o konieczność czczenia Soboty. Bluzgi i brednie pod adresem chrześcijan, że to "nienawistnicy" nader klarownie ukazują nam linię demarkacyjną pomiędzy chrześcijanami a lucyferycznymi odstępcami.
3. Stosunek do nie anulowanego kalendarza solarno – lunarnego
http://nietylkokontrowersje.com/blog/2009/06/11/kalendarz-biblijny-na-rok-2009/

do pobrania stąd: http://nietylkokontrowersje.com/files/kalendarz2009.pdf


OTO DLACZEGO:
Skoro antychryst zmienił Czasy i Prawo (kalendarz i dekalog) (Daniela 7,25 ) to oczywistym jest, że nie tylko Dekalogu należy przestrzegać (20 rozdział Księgi Wyjścia w Starym Testamencie) lecz również kalendarz dany przez Boga zastąpiony przez Gregoriański papieża Grzegorza. Znajdują się w nim daty wszystkich świąt obowiązujących chrześcijanina spodziewającego się Drugiego Przyjścia Zbawiciela.

A propos : kiedy Kościół Katolicki wypowiedział się na temat Apokalipsy? Czy w ogóle bierze pod uwagę taką ewentualność czy nadal wierzy, że jeszcze trochę wysiłku ekonomicznego i politycznego a znajdziemy się w Raju na Ziemi?

O Antychryście i rychłym końcu świata oprócz Apokalipsy i Księgi Daniela traktują min. te rozdziały : II LIST do Tymoteusza 2 rozdział oraz 24 rozdział Ewangelii Mateusza.

Dlaczego zatem Adwentyści Dnia Siódmego mieli by być najbliżej Prawdy?
2 Piotra 3:8 „Ale ta jedna rzecz niech wam nie będzie tajna, najmilsi! iż jeden dzień u Pana jest jako tysiąc lat, a tysiąc lat, jako jeden dzień.” Biblia Gdańska

Wierzący Żydzi uznający Nowy Testament twierdzą, że kończy się 6te tysiąclecie i wejdą razem z chrześcijanami do Niebiańskiego Sabatu 1000letniego odpocznienia, by razem z Nową Jerozolimą zstąpić na ziemię po jego upływie i królować z Chrystusem po wieki wieków. [WSZYSTKO MA POKRYCIE W BIBLII - SPRAWDŹCIE SAMI CHOCIAŻBY APOKALIPSĘ CZY LISTY PAWŁA]

Większość Adwentystów lekceważy jednak Przykazania odnoszące się do Świąt, bez których Zbawienie jest niemożliwe.


Pierwsze z brzegu radosne Święto Namiotów upamiętniające mieszkanie w szałasach i namiotach podczas wyjścia z Egiptu i wędrówki do Kanaanu, w planie symbolicznym ukazuje nam naszą wędrówkę w drodze do Zbawienia.
Objawienie 7 : 15 „Dlatego są przed stolicą Bożą i służą mu we dnie i w nocy w kościele jego, a ten, który siedzi na stolicy, jako namiotem zasłoni ich. (16) Nie będą więcej łaknąć i nie będą więcej pragnąć, i nie uderzy na nich słońce, ani żadne gorąco (17) Albowiem Baranek, który jest w pośrodku stolicy, będzie ich pasł i poprowadzi ich do żywych źródeł wód, i otrze Bóg wszelką łzę z oczów ich.” Biblia Gdańska

Świąt i odniesień do Drugiego Adwentu jest całe mnóstwo, kto czuje się na siłach niech je wszystkie opisze ku napomnieniu ignorantów.

Bardzo ciekawe strony rozwijające te arcyważne kwestie:

http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

http://templum.own.pl/



Pozdrawiam poszukujących Prawdy nawet tam, gdzie nie podejrzewaliby dotąd, że się znajduje – bez uprzedzeń poszukujących jej wszędzie dla higieny umysłowej oraz z miłości dla Niej samej.

„Kto mając słowa Moje, lekceważy je, sam wyda wyrok na siebie w Dzień Ostateczny.”
III, 3, „O naśladowaniu Chrystusa" Tomasz à Kempis


Pozdrawiam wszystkich ludzi Dobrej Woli.

Prawdziwy

Proszę, przestudiujcie powyższy post dokładnie,

viewtopic.php?p=108846#108846

tak jak trzy poprzednie:

viewtopic.php?p=100441&highlight=#100441

viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048

viewtopic.php?p=99754&highlight=#99754


Oto linki do wszystkich moich tematów i większości postów, jakie zdążyłem napisać na tym forum zanim administracja odjęła mi możliwość zakładania nowych tematów, jak zresztą większej części tutejszych chrześcijan.
Znajduje się w nich cała masa faktów i dowodów na rychły koniec czasów potwierdzony faktami ze świata zaobserwowanymi na podstawie wnikliwej analizy treści Pisma Świętego.

Jeśli Ci się spodobają wrzuć je proszę do maili do rodziny, przyjaciół czy znajomych. Niech poznają Prawdę inną od mainsteam'owej, od stron z którą roi się internet.

NIECH POZNAJĄ WRESZCIE CAŁĄ PRAWDĘ O WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE!


NWO NEW AGE AGENDA jako globalny satanizm


viewtopic.php?p=99754&highlight=#99754

„11 września 2001 r.” jako największe okultystyczne wydarzenie na świecie

viewtopic.php?p=100048&highlight=#100048

Trójca IHS - satanistyczny symbol ujawniony w sercu katolicyzmu

viewtopic.php?p=100441&highlight=#100441

NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego

viewtopic.php?t=6512

NWO już rządzi - nieznane źródło Prawdy ( The Roman Empire Rules Today )


viewtopic.php?t=6658

Deception 2012 (Wielkie Kłamstwo 2012) - Filmy


viewtopic.php?t=7623

Labirynt Prawdy. Szokujący powód cenzury internetu


viewtopic.php?t=7369

Endgame 2012


viewtopic.php?t=7437

Alex Jones a Prawda (nie tylko o Obamie)


viewtopic.php?t=6477


P.S. Dla chcących dokształcić się w temacie zwiedzenia. Lektura nieobowiązkowa.


Pod tym linkiem znajduje się film, lecz ważniejszy jest zestaw linków ujawniających agentów NEW AGE AGENDA w opisie po prawej stronie wystarczy nacisnąć "(więcej informacji)"
http://www.youtube.com/watch?v=1RJyQJp06r0


Dzięki Tańcząca z Wilkami i pcl za bardzo przydatne linki!

O wężu i 2012 roku
http://heavenawaits.wordpress.com/when-is-the-appointed-time/
http://heavenawaits.wordpress.com/quetza.....-for-2012/

Georgia Guidestones
http://farm3.static.flickr.com/2330/2383915407_e19d9a1cc9.jpg?v=0
http://www.wired.com/science/discoveries.....ntPage=all

Kabała
http://www.youtube.com/watch?v=SGEfiRqIZ.....p;index=19
http://www.youtube.com/view_play_list?p=BA9704E8D8D0DFE8

http://agdei.com/Davincicode2.html

kabała i 911 rytuał
http://www.youtube.com/watch?v=5_otjrlf12k&feature=related

http://www.bariumblues.com/jpl.htm
http://home.snafu.de/tilman/j/occult.html
http://www.lermanet.com/scientology-and-occult/

Fabian Society & World Communitarianism
http://www.youtube.com/view_play_list?p=ED3CC14576AF6455

Symbole
http://agdei.com/Universalsymbolism.html
http://www.stellarhousepublishing.com/jesussunexcerpt.html
http://www.stellarhousepublishing.com/jesusasthesun.html
http://www.agdei.com/
http://agdei.com/davincicode.html
http://agdei.com/Universalsymbolism.html
http://agdei.com/Universal%20Symbols2.html

http://ebionite.com/BibleCorruption.htm
http://www.sabbathcovenant.com/IHS.htm

Maitreia i New Age

http://amazingdiscoveries.org/the-new-age-movement-and-maitreya.html

http://www.experiencefestival.com/second_coming_-_new_age__maitreya

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=maitreya+new+age&btnG=Szukaj&lr=

http://www.youtube.com/view_play_list?p=7F101E9D874EEE66

http://www.youtube.com/view_play_list?p=3B74693223AB8F80

Bible Messages (Spiritual)
http://www.youtube.com/view_play_list?p=DA92EB83C7D0B1AA

_________________
Zajrzyj:
http://ruch-adwentu.dekalog.pl/

Jak zdrowo się odżywiać nie krzywdząc zwierząt ani siebie:
http://klinikaemmanuela.dekalog.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orion




Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 603
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:14, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy...

Widać wyraźnie, że mała gromadka Adwentystów przeniosła się z jednego tematu, uciekając gdzie pieprz rośnie w drugi!

Sposób ich działań jest niczym innym jak pracą typowo propagandową, której celem jest rekrutacja to Kościoła Adwentystów oraz założenie na wasze karki jarzma sabatu.

Ukazując mnóstwo materiałów panowi ci chcą każdego przekonać, że mają wiedzę.

Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Wiedzy pokazuje się nam bardzo wiele. Co niepokoi, to prawda wymieszana z kłamstwem w celu rekrutacji do kościoła ADS.

Proszę sobie sprawdzić kilka linków.

Temat, z którego przeniesiono się w ten temat -

viewtopic.php?t=7623&postdays=0&postorder=asc&start=325

Proszę sobie sprawdzić ton wypowiedzi, presję oraz przeegzaminować, czy wciska się na siłę propagandę w celach rekrutacji, czy też szuka się Prawdy.

Kilka moich postów, które wyselekcjonowałem w celu łatwiejszej nawigacji.

Skopiowałem je na jednej stronie. http://www.zbawienie.com/sabat3.htm

Poniżej dwa linki do obszernych materiałów opartych wyłacznie na Bibliii odnośnie sabatu.

http://www.zbawienie.com/sabbat.htm
http://www.zbawienie.com/sabbat2.htm

Te linki wyjaśnią dogłębnie i wyłącznie na podstawie Biblii, czy MUSIMY obchodzić sabat, czy jest to jedynie sprawa naszych sumień.

Piszę o sabacie, ponieważ sabat jest celem intensywnej indoktrynacji Adwentystów. Dlatego panowie ci uciekają z jednego tematu w drugi, ponieważ w poprzednim już nikt ich nie chciał czytać i nikt nie chciał z nimi dyskutować.

Podałem linki aby każdy, kogo interesuje ten temat mógł zajrzeć na przeciwną stronę tej kwestii oraz zadecydować sam ( a nie pod presją Adwentystów ), czy powinien celebrować sabat czy też nie.

Gdyby panowie KiaOra i Prawdziwy obok swoich tasiemcowych postów podali linki do tych materiałów i powiedzieli uczciwie tak:

Niestety nie wszyscy z nami się zgadzają, więc prosimy o przeanalizowanie odmiennego punktu widzenia oraz przedyskutowanie z nami różnicy poglądów.

Dopiero w takim przypadku można mówić o ich uczciwości oraz chęci odnalezienia Prawdy.
_________________
Łukasza 12:3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach.

http://www.zbawienie.com/
http://zbawienienews.blogspot.com/
http://www.youtube.com/thewordwatcher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko zastanawia jedna kwestia. Cala Biblia jest zapisem historii jednego narodu "wybranego" (co rusz w Biblii jest mowa o narodzie wybranym - nie jest to Polska ... chociaz niektorzy sa przekonani ze tak). Wszystkie objawienia przytrafialy sie tylko w obrebie jednej nacji i co dziwne w tej nacji nie wyznaje sie chrzescijanstwa (czy innego odlamu) tylko judaizm (ze o kabale nie wspomne).

Dlaczego mamy identyfikowac sie z kultura pasterzy z jakiejs odleglej krainy, przyjmowac ich wiare i swiatopoglad ?
Niestety nasze (nie tylko) dziedzictwo kulturowe (rodzimowierstwo) zostalo pogrzebane setki lat temu i mam nieodparte wrazenie ze od tamtego czasu jestesmy karmieni obca wiara.
Trudno tez nie zauwazyc ze "promocja" "tej jedynej slusznej wiary" na przestrzeni wiekow to efekt nacisku polityczno - zbrojnego (Polska przyjela chrzest pod naciskiem zachodu).

Inna sprawa jest to ze jestesmy podzieleni wlasnie przez religie. To co powinno nas laczyc .... dzieli. Widac to wyraznie wszedzie, nawet tu na forum. W kazdym temacie jest zagorzaly spor ludzi zapatrzonych w jedna ksiege - kazdy inaczej sobie ja interpretuje i zaciekle broni swojej racji. Mozna nawet posunac sie do stwierdzenia ze celowo nam narzucono taka a nie inna religie w celu podzialu spoleczenstwa i wprowadzeniu chaosu.
Jezeli "wszczepione" wierzenia maja na nas taki wplyw to niezly ubaw musza miec tworcy tego oszustwa widzac nasze spory Smile

Zdaje sobie sprawe ze religia to grzaski temat i niezwykle delikatny (w koncu odnosi sie do kazdego osobiscie, wiec latwo kogos urazic w tym temacie).
Jednak tajemnicze jest dla mnie, a wrecz "magiczne" oddzialywanie Biblii na ludzi.

Niby zapisano zeby nie modlic sie do podobizn itp., jednak w kazdym odlamie jest wizualny obiekt kultu - od krzyza po swiete obrazy. Nie wspomne juz o licznych relikwiach czy wyswiecaniu ludzi przez rozne "koscioly" do rangi swietych.

Ciekawym jest tez ze zyjac wg. przykazan Biblijnych powinnismy sie podporzadkowac agresorowi (slynne nadstaw drugi policzek itp.). Jestem przekonany ze wiekszosc (jak nie wszystkie) religie pozwalaly bronic sie i walczyc o swoje bez obaw o gniew "niebios".

Nie wiem , moze jestem inny ale trudno mi pojac takie niuanse. Wyglada mi to na niewolnicza indoktrynacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:57, 13 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orion!
Ty naprawdę jesteś ignorantem plującym Bogu w twarz. To, że twierdzisz, że go znasz wcale tak nie znaczy.
Zaprzeczasz faktom jak jezuicki agent i zaczynam podejrzewać, że od tej machiny pobierasz za to kasę, bo aż takim ślepcem nie można być z natury, ale tylko z własnego wyboru.

Nie widzisz albo celowo to pomijasz, że Prawdziwy nie rekrutuje, a przybliża wiele spraw związanych z adwentystami i dodatkowo stwierdza, że czegoś im brakuje.
Dziwna to rekrutacja Smile ale ty jak zawsze jesteś na bakier z logiką, bo pracujesz dla innej organizacji!

Ty i żałosne ofiary poglądów, że Zakon nie obowiązuje jesteście śmieszni, bo nigdy w Biblii takie stwierdzenie nie pada! Jesteśmy POD ŁASKĄ - osądem łaski, a nie zakonu, ale to nie znaczy to samo.
Jesteście z wyboru ignorantami w tym temacie i jestem o tym całkowicie przekonany!
Dlatego w pełni zgadzam się ze zrozumieniem adwentystów w tym temacie.

Prawdziwy!
Świetna publikacja! Tak właśnie jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ckmmln




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:07, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedowiarkom proponuje zapoznac sie choc troche z historia Polski, skad jasno wynika ze Chrzescijanstwo/Katolicyzm jest nam sila narzucony (pod grozba zbrojnego najazdu z zachodu). Nastepnie na przestrzeni wiekow zniszczono wszelkie slady naszej rodzimej wiary i tradycji - nie zostalo nic konkretnego. Obecnie ciezko jest na 100% powiedziec jak wygladala nasza religia sprzed tego okresu. Sa proby rekonstrukcji, ale brak jakichkolwiek obszernych zrodel - o to zadbali najezdzcy.[/quote]

nie wem dlaczego chrześcijaństwo stawiasz w jednym rzędzie z katlicyzmem skoro jedno do drugiego tak naprawde ma sie jak pierinik do wiatraka Smile Proponuje obejrzec dokladnie ze zrozumieniem wszytskie wykłady profesora gdzie wyrażnie jest mowa o tym kto i jak stworzył katalicyzm i jakie 2 agendy w nim wystepują, jedna jawna i jedna ukryta.To wlasnie przez te 2 [ w szcególności dzięki Jezuitom] ludzie utożsamiając zło wyrządzone przez katolicyzmz z chrześcijaństwem. Smile
_________________
prawda2.info - kiedyś tu pisali prawde....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Na poprzedniej stronie jest przypowiesc o talentach, ktora rozsmieszyla mnie do lez. Okazuje sie ze uczciwy sluga ktory nie zarobil dla swego "pana" ale tez nie ukradl jest najgorszy Owszem , dla tego co zostawil im kase to dobrze jesli zarobia nastepna (chociaz nie wyczytalem zeby im przykazal pomnazac talenty) lecz skoro ten ostatni sluga oddal tyle ile dostal to nie jest taki zly - w koncu mozna mu zaufac.


Przypowieść o talentach, to kolejna przypowieść Jezusa odnosząca się do naszej wiary i tego co z nią robimy. Nie można tej przypowieści traktować dosłownie. Zarobek czy jak wolisz pomnażanie do zdobywanie dusz dla Pana. Bóg daje nam różne talenty jak też w różnym stopniu rozumiemy Słowo Boże, naszą rolą jest głosić, nawracać. Ktoś kto słowa Boga zatrzymuje tylko dla siebie jest tym ostatnim sługą.
Przykład jak działa przypowieść o talentach masz na tym forum , na tej stronie.
Wszyscy którzy głoszą prawdą o Panu są jego sługami, pomnażają jego „talenty”.

DarkRaven napisał:
Od siebie dodam tylko ze ten tok rozumowania jest mi obcy i jesli juz mialbym wskazac siebie w tej przypowiesci to tylko jako ten ostatni sluga.


Postaram Ci trochę wyjaśnić jak zrozumieć tą przypowieść by nabrała sensu.

Ew. Mateusza

25:13 - Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny, o której Syn Człowieczy przyjdzie.
25:14 - Będzie bowiem tak jak z człowiekiem, który odjeżdżając, przywołał swoje sługi i przekazał im swój majątek. ( Chrystus odszedł prawie 2000 lat temu, pozostawiając słowa Ewangelii)
25:15 - I dał jednemu pięć talentów, a drugiemu dwa, a trzeciemu jeden, każdemu według jego zdolności, i odjechał. (nie każdy jest mówcą jak W.Veith, różni ludzie mają różne zdolności głoszenia Słowa Bożego)
25:16 - A ten, który wziął pięć talentów, zaraz poszedł, obracał nimi i zyskał dalsze pięć.
25:17 - Podobnie i ten, który wziął dwa, zyskał dalsze dwa. (ci dwaj zgodnie ze swoimi zdolnościami pozyskali dusze dla Pana czyli nawracali)
25:18 - A ten, który wziął jeden, odszedł, wykopał dół w ziemi i ukrył pieniądze pana swego. (sługa który znał słowo Boże nie zrobił z tym nic, zachował je tylko dla siebie)
25:19 - A po długim czasie powraca pan owych sług i rozlicza się z nimi. (powtórne przyjście Chrystusa)
25:20 - I przystąpiwszy ten, który wziął pięć talentów, przyniósł dalsze pięć talentów i rzekł: Panie! Pięć talentów mi powierzyłeś. Oto dalsze pięć talentów zyskałem.
25:21 - Rzekł mu pan jego: Dobrze, sługo dobry i wierny! Nad tym, co małe, byłeś wierny, wiele ci powierzę; wejdź do radości pana swego.
25:22 - Potem przystąpił ten, który wziął dwa talenty, i rzekł: Panie! Dwa talenty mi powierzyłeś, oto dalsze dwa talenty zyskałem.
25:23 - Rzekł mu pan jego: Dobrze, sługo dobry i wierny! Nad tym, co małe, byłeś wierny, wiele ci powierzę; wejdź do radości pana swego.
25:24 - Wreszcie przystąpił i ten, który wziął jeden talent, i rzekł: Panie! Wiedziałem o tobie, żeś człowiek twardy, że żniesz, gdzieś nie siał, i zbierasz, gdzieś nie rozsypywał.
25:25 - Bojąc się tedy, odszedłem i ukryłem talent twój w ziemi; oto masz, co twoje.
25:26 - A odpowiadając, rzekł mu pan jego: Sługo zły i leniwy! Wiedziałeś, że żnę, gdzie nie siałem, i zbieram, gdzie nie rozsypywałem.
25:27 - Powinieneś był więc dać pieniądze moje bankierom, a ja po powrocie odebrałbym, co moje, z zyskiem.

Myślę że dalsza interpretacja nie sprawia trudności.

pozdrawiam tomeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Tomeq
Teraz to ta przypowiesc inaczej wyglada i dla dobrych Chrzescijan/Katolikow ma znaczenie. Niemniej jednak czy ten ostani sluga postapil az tak zle ? Nie sadze.

Z tego by wynikalo ze kazdy wierzacy ma za zadanie nawracac jak najwieksza grupe i spodziewac sie rozliczenia ze swoich dzialan w tym kierunku. Mysle ze jezeli beda nagrody za starania to Swiadkowie Jehowy beda w czolowce - w koncu laza i probuja nawracac.

@Ckmmln
Mam swiadomosc jawnych i ukrytych tlumaczen/znaczen. Caly ten kult pasterzy ma wiele odlamow: Chrzescijanie , Katolicy, Adwentysci, Swiadkowie, Zielonoswiatkowcy, Protestanci i wiele innych mniej lub bardziej znanych sekt.
Dla mnie to jeden pies jak sie zwa, jesli wyznaja praktycznie jedno. Wszystkie te odlamy opieraja sie na Biblii i jednym i tym samym Bogu. Inaczej sobie tylko interpretuja tresc i uznaja lub nie rozne osoby swiete.
Osoba ktora wstawila na forum ten film wspomniala ze autor wykladu jest Adwentysta, co moze miec wplyw na jego ocene Katolicyzmu.

To wszystko nie zmienia faktu ze nie jest to nasza rodzima wiara, tylko produkt naplywowy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq




Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Niemniej jednak czy ten ostani sluga postapil az tak zle ? Nie sadze.)


o tym jest w dalszej części tej przypowieści

Ew. Mateusza
25:28 - Weźcie przeto od niego ten talent i dajcie temu, który ma dziesięć talentów.
25:29 - Każdemu bowiem, kto ma, będzie dane i obfitować będzie, a temu, kto nie ma, zostanie zabrane i to, co ma.
25:30 - A nieużytecznego sługę wrzućcie w ciemności zewnętrzne; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@DarkRaven
Muszę przyznać, że zadałeś jedno z najbardziej klasycznych pytań, które było kiedyś również moim. Pytanie o wolność, którą rozumiałem bardzo podobnie.

DarkRaven napisał:
Dlaczego mam byc niewolnikiem zycia lub smierci ? Czlowiek zyje i umiera jak wszystko w naturze.


Czy nie zauważyłeś pewnej sprzeczności w swojej własnej wypowiedzi?
Ja też kiedyś nie zauważałem takich sprzeczności we własnych, bo myślałem tak samo albo przynajmniej tak samo puentowałem.
Zadajesz pytanie, dlaczego masz być niewolnikiem i sam stwierdzasz, że śmierć jest ci przeznaczona, bo taka jest natura świata.
Nie ulega wątpliwości. Dokładnie tak jest, bo śmierć jest ci przeznaczona.

Jakie jest przeznaczenie wg " Cieśli z Nazaretu"?

Mateusz 3:12 W ręku jego jest wiejadło, by oczyścić klepisko swoje, i zbierze pszenicę swoją do spichlerza, lecz plewy spali w ogniu nieugaszonym.
Mateusz 13:40 Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata.
1 Koryntian 3:13 To wyjdzie na jaw w jego dziele; dzień sądny bowiem to pokaże, gdyż w ogniu się objawi, a jakie jest dzieło każdego, wypróbuje ogień.
2 Tesaloniczan 1:8 W ogniu płomienistym, wymierzając karę tym, którzy nie znają Boga, oraz tym, którzy nie są posłuszni ewangelii Pana naszego Jezusa.


Wychodzi na to, że przeznaczeniem ludzkości jest "ZAGŁADA" i nie trzeba nawet studiować Biblii, by pojąć, że w tym kierunku zmierzamy. Nawet, jeżeli nie dożyjemy zagłady, to i tak umrzemy Sad Taka jest w końcu natura! Pogodzeni z własnym losem zmierzamy nad przepaść!

Poruszyłeś jeden z największych wątków ewangelicznych (tak mi się wydaje) i tak naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jak trudno jest przekazać "nadzieję" komuś, kto jest przeświadczony o tzw. naturze śmierci, własnym przeznaczeniu do śmierci i ze stanowczością sądu nad samym sobą zmierza do celu - śmierci!
Dlaczego niby nie! Śmierć, to w końcu nasze przeznaczenie.

Mateusz 7:14 A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

Czy nie jest czasem tak, że sami kreujemy własne przeznaczenie?
Napisałeś coś takiego:
Cytat:
[...]Owszem mamy furtke "wolnej woli" co ma nam dawac namiastke wolnosci. [...]


Ta furtka jest bardzo ciasna i droga bardzo wąska i tylko nieliczni potrafią pokonać własne przeznaczenie!

Zastanawiałeś się kiedyś, czy można być na tyle leniwym i nieużytecznym, żeby doprowadzić się do śmierci z lenistwa? Wbrew pozorom przypowieść, która cię tak rozbawiła o tym właśnie mówi Smile, ale o tym może kiedy indziej.

Giniemy z powodu własnej, zamkniętej furtki!
Objawienie 3:20 Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną.

Giniemy z powodu furtki wolnej woli, którą zwykle barykadujemy wszystkimi przekonaniami, jakie posiadamy, żeby tylko się nie poddać i umrzeć!

To jest nasza ewangelia, której przecież musimy się trzymać, bo
Cytat:
Czlowiek zyje i umiera jak wszystko w naturze.


Nasza słodka ewangelia śmierci z lenistwa Smile poznania Boga!

Czy nie rozumiesz, że właśnie się poddałeś!, żeby czasem się nie poddać! Smile

Moim zdaniem brzmi to jak komedia, ale większość z nas w swoim życiu tę komedię odgrywa, aż staje się "naturalną" tragedią.


Wróćmy jednak do niewolnictwa i tej niewolniczej ewangelii, która nas namawia przez samego Chrystusa: "jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną."
W tym miejscu tak naprawdę rozpoczyna się najbardziej niespodziewana i zagadkowa ewangelia, którą na początek określę takim równaniem: niewola wolności = poddanie Chrystusowi!

Czy ktoś, kto chce nas zniewolić puka do drzwi, czy wywala kopa i wpada do środka z hukiem, terroryzując domowników?
Czy ktoś, kto chce nas zniewolić przychodzi i zapowiada się z własnym cateringiem?
Zapewniam, że Ten Gość przychodzi z własnym pokarmem, który brzmi: "Nie musisz poddawać się temu przekonaniu o własnym przeznaczeniu!" Ty wybierasz!

Kim jest w końcu ten ktoś, kto chce nas zniewolić?

Jan 3:16 - Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

Nie wiem, czy ktoś zna takiego kogoś, kto by za nas "tyle" wyłożył!

1 Piotra 1:20 Wprawdzie był On na to przeznaczony już przed założeniem świata, ale objawiony został dopiero w czasach ostatnich ze względu na was,
Jan 15:13 Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za przyjaciół swoich.

Dziwny Bóg, który zakłada takie poświęcenie siebie i mówi całą ewangelią - poddaj mi się, aby śmierć nie stała się twoim udziałem - żebyś żył i był wolny!


Jest jeden mały problem! Przeznaczenie! Zniewolenie, którego staramy się usilnie trzymać aż do śmierci!

Od pewnego momentu zacząłem zadawać sobie pytanie, dlaczego mam być niewolnikiem śmierci.

Cytat:
@pcl
Dlatego to nazwalem niewolnicza indoktrynacja. Calosc od poczatku nakazuje przyjac pozycje niewolnika. Owszem mamy furtke "wolnej woli"[...]


Absolutnie się zgadzam i wykorzystując wolną wolę, poddaję się i przyjmuję tę niewolęSmile

Jan 5:24 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam, kto słucha słowa mego i wierzy temu, który mnie posłał, ma żywot wieczny i nie stanie przed sądem, lecz przeszedł ze śmierci do żywota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 18 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomeq napisał:
25:29 - Każdemu bowiem, kto ma, będzie dane i obfitować będzie, a temu, kto nie ma, zostanie zabrane i to, co ma.

Rozmiem ze to slowa/sposob myslenia tego wspanialego Boga ktorego mamy wielbic ?
Niestety ta ksiega (Biblia) obfituje w tego rodzaju "kwiatki" mowiace jasno kto jest dobry a kto zly. Bardziej mi te slowa podpadaja pod zachlannego i egoistycznego czlowieka a nie wspanialomyslnego i milosciwego Boga.
Dlatego wlasnie klade szczegolny nacisk na pochodzenie tej religii Smile
Cytat:
Cala Biblia jest zapisem historii jednego narodu "wybranego" (co rusz w Biblii jest mowa o narodzie wybranym - nie jest to Polska ... chociaz niektorzy sa przekonani ze tak). Wszystkie objawienia przytrafialy sie tylko w obrebie jednej nacji i co dziwne w tej nacji nie wyznaje sie chrzescijanstwa (czy innego odlamu) tylko judaizm (ze o kabale nie wspomne).


@pcl
Mozliwe ze to co napisalem jest sprzeczne, jednak naprawde nie uwazam sie za niewolnika zycia lub smierci. Urodzilem sie , zyje i mam swiadomosc ze mam ograniczony czas tutaj (w tej formie/ciele). Poki co nie mam pojecia co dalej, rozne religie opisuja po swojemu co sie dzieje z czlowiekiem po smierci. Pozostaje mi slepo wierzyc w czyjes slowa lub czekac i samemu sie przekonac co bedzie.
Zwierzeta, rosliny rowniez umieraja. Chcesz mi wmowic ze ich przeznaczeniem jest "zaglada", taka jak ludzkosci ?

Tak wspaniale to napisane w Biblii ze Chrystus przychodzi ... niestety nie mialem okazji brac udzialu w takim spotkaniu. Natomiast co rusz jakas religia kaze mi wierzyc "na slowo" ze to wszystko jest prawda. Objawienia itp. zdarzaly sie tylko w "narodzie wybranym". Obecnie, nawet jesli ktos uwaza ze dostapil "objawienia" jest delikatnie mowiac uwazany za wariata (przez ten sam Kosciol ktory glosi te nauki).

Dla mnie jest wiele sprzecznosci w Biblii i tej religii, a juz podporzadkowanie swoje zycie slowom z ksiazki przemilcze (chociaz wielu uwaza to za glowny wyznacznik w swoim zyciu).

Szczerze mowiac wiecej sensu maja, w moim przekonaniu, nauki buddyjskie (nie jestem buddysta) czy starsze tradycje szamanskie (chociazby Bon).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pcl




Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 148
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
tomeq napisał:
25:29 - Każdemu bowiem, kto ma, będzie dane i obfitować będzie, a temu, kto nie ma, zostanie zabrane i to, co ma.

Rozmiem ze to slowa/sposob myslenia tego wspanialego Boga ktorego mamy wielbic ?
Niestety ta ksiega (Biblia) obfituje w tego rodzaju "kwiatki" mowiace jasno kto jest dobry a kto zly. Bardziej mi te slowa podpadaja pod zachlannego i egoistycznego czlowieka a nie wspanialomyslnego i milosciwego Boga.
Dlatego wlasnie klade szczegolny nacisk na pochodzenie tej religii Smile


Tak będzie! I mam wielką nadzieję, że ten, jak Go nazywasz, "podpadający pod zachlannego i egoistycznego" zrobi wielkie porządki i to wkrótce.
Ten "zachłanny i egoistyczny" Bóg wyjaśnia też jakiego rodzaju "skarbów" od nas oczekuje

25:37 - Wtedy odpowiedzą mu sprawiedliwi tymi słowy: Panie! Kiedy widzieliśmy cię łaknącym, a nakarmiliśmy cię, albo pragnącym, a daliśmy ci pić?
25:38 - A kiedy widzieliśmy cię przychodniem i przyjęliśmy cię albo nagim i przyodzialiśmy cię?
25:39 - I kiedy widzieliśmy cię chorym albo w więzieniu, i przychodziliśmy do ciebie?
25:40 - A król, odpowiadając, powie im: Zaprawdę powiadam wam, cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście.

DarkRaven, czy ty naprawdę przypuszczasz, że Bóg oczekuje od Ciebie "bogactw", które mieszczą się w patologicznych kryteriach naszej rzeczywistości?
Sądzisz, że Bóg, który ma władzę nad materią oczekuje od ciebie pieniążków, żeby zaspokoić swoją chciwość? Laughing

Żeby tak troszkę przybliżyć Boże oczekiwania wobec nas:
2 Tymoteusz 2:15 - Staraj się usilnie o to, abyś mógł stanąć przed Bogiem jako wypróbowany i nienaganny pracownik, który wykłada należycie słowo prawdy.

pewnie wyposażony też w bogactwa:

Galacjan 5:22 - Owocem zaś Ducha są: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność,
5:23 - Łagodność, wstrzemięźliwość. Przeciwko takim nie ma zakonu.

Efezjan5:9 - Bo owocem światłości jest wszelka dobroć i sprawiedliwość, i prawda.
5:10 - Dochodźcie tego, co jest miłe Panu
5:11 - I nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi uczynkami ciemności, ale je raczej karćcie,

Dlatego może nie ubieraj Boga we własne szaty, bo zdaje się, że wszyscy potrzebujemy szat, które On sam chce nam dać w prezencie!

Cytat:
Cala Biblia jest zapisem historii jednego narodu "wybranego" (co rusz w Biblii jest mowa o narodzie wybranym - nie jest to Polska ... chociaz niektorzy sa przekonani ze tak). Wszystkie objawienia przytrafialy sie tylko w obrebie jednej nacji i co dziwne w tej nacji nie wyznaje sie chrzescijanstwa (czy innego odlamu) tylko judaizm (ze o kabale nie wspomne).


DarkRaven - no teraz pojechałeś po bandzie. Zioło masz chyba niezłe, bo cię wyczesało na max-a! Rzuć to świństwo! Cool Nie rób sobie dredów z neuronów!

Cytat:
Mozliwe ze to co napisalem jest sprzeczne, jednak naprawde nie uwazam sie za niewolnika zycia lub smierci. Urodzilem sie , zyje i mam swiadomosc ze mam ograniczony czas tutaj (w tej formie/ciele). Poki co nie mam pojecia co dalej, rozne religie opisuja po swojemu co sie dzieje z czlowiekiem po smierci. Pozostaje mi slepo wierzyc w czyjes slowa lub czekac i samemu sie przekonac co bedzie.


Stary! Nie zżera cię ciekawość? Po co czekać? Zacznij uprawiać jakiś mega-ekstremalny sport! Idea
Obudź się! Nie ma próżni! Nie ma czegoś takiego, że "mam ograniczony czas tutaj (w tej formie/ciele)", bo to już jest twój konkretny wybór!

Cytat:
Zwierzeta, rosliny rowniez umieraja. Chcesz mi wmowic ze ich przeznaczeniem jest "zaglada", taka jak ludzkosci ?


Masz w domu jakieś ulubione zwierzęta, rośliny? Z tego, co zrozumiałem, to świat spłonie w ogniu! Jak myślisz - twoja np. roślina przetrwa? Nie sądzę!

Cytat:
Tak wspaniale to napisane w Biblii ze Chrystus przychodzi ... niestety nie mialem okazji brac udzialu w takim spotkaniu. Natomiast co rusz jakas religia kaze mi wierzyc "na slowo" ze to wszystko jest prawda. Objawienia itp. zdarzaly sie tylko w "narodzie wybranym". Obecnie, nawet jesli ktos uwaza ze dostapil "objawienia" jest delikatnie mowiac uwazany za wariata (przez ten sam Kosciol ktory glosi te nauki).


No i ustawiłeś się w pozycji "zlewczej" o czym już wcześniej wspomniałeś!

Cytat:
Dla mnie jest wiele sprzecznosci w Biblii i tej religii, a juz podporzadkowanie swoje zycie slowom z ksiazki przemilcze (chociaz wielu uwaza to za glowny wyznacznik w swoim zyciu).


Nie ma próżni! Zawsze czemuś się poddajesz. Wyznając swoją aktualną postawę poddajesz się bez walki!

Cytat:
Szczerze mowiac wiecej sensu maja, w moim przekonaniu, nauki buddyjskie (nie jestem buddysta) czy starsze tradycje szamanskie (chociazby Bon).


Jest tylko Jeden, który zwyciężył - Jezus Chrystus!
Jeżeli nigdy się nie modlisz, to zrób to jeden raz i proś Boga, żeby ci pokazał swoją moc i drogę Smile Później patrz na swoje życie! Smile
Co byś oddał, żeby poznać prawdę? Zastanawiałeś się kiedyś nad tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 19 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cala Biblia jest zapisem historii jednego narodu "wybranego" (co rusz w Biblii jest mowa o narodzie wybranym - nie jest to Polska ... chociaz niektorzy sa przekonani ze tak). Wszystkie objawienia przytrafialy sie tylko w obrebie jednej nacji i co dziwne w tej nacji nie wyznaje sie chrzescijanstwa (czy innego odlamu) tylko judaizm (ze o kabale nie wspomne).



DarkRaven - no teraz pojechałeś po bandzie. Zioło masz chyba niezłe, bo cię wyczesało na max-a! Rzuć to świństwo! Cool Nie rób sobie dredów z neuronów!

Rozumiem wiec ze sie myle i nie jest to historia tylko "jednego/wybranego" narodu ? Wskaz mi prosze watki z przeszlosci naszych ziem zawarte w Biblii. Gdzie znajde nazewnictwo z naszego regionu ?
Czytalem Biblie i nie znalazlem takich watkow. Pewnie to kwestia interpretacji.

Naprawde przykro mi ze nie jestem w stanie przyjac na slowo tego co niesie Biblia. Przykro mi rowniez ze nie uwazam sie za grzesznika (chociaz wedlug tej wspanialej religi urodzilem sie z grzechem - to jest dopiero zagadka, jakim to wielkim okrutnikiem bylem zanim sie urodzilem). I oczywiscie przykro mi, ze nie nadaje sie na "akwizytora Boga" i niewolnika ktory na sile probuje zainteresowac slowem bozym innych (z twoich slow/cytatow Pcl zrozumialem ze powinienem glosic te prawdy i zbierac "dusze").

Nie zeby mnie zzerala ciekawosc, jednak interesuje mnie co bedzie po smierci. Poki co podoba mi sie na tym ziemskim padole i nie mam zamiaru sie "przenosic" - na to przyjdzie czas pozniej, a co ma byc to bedzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10   » 
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO szczegółowo przewidziane przez Dostojewskiego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile