W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
UEFA oszalała - zabrania linkować do uefa.com  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3277
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:55, 30 Maj '12   Temat postu: UEFA oszalała Odpowiedz z cytatem

W sekcji 7.2 Regulaminu strony uefa.com czytamy:

W przypadku zamieszczenia linku do Strony, wyraznie akceptuja Panstwo (...) obowiazek uzyskania uprzedniej pisemnej zgody UEFA na zamieszczenie linku do Strony

Kurwa, no teraz to już tylko tylko czekać aż mnie zamkną, za nielegalne zamieszczenie linka do strony UEFA... Laughing



Nie linkuj do strony UEFA bez pisemnego pozwolenia!

Wraz ze zbliżającym się dniem rozpoczęcia Euro 2012 media obiegła seria doniesień o nadzwyczajnych uprawnieniach organizatora mistrzostw. Skrytykowano zwolnienia celne i podatkowe UEFA, spółek i osób oddelegowanych do obsługi turnieju. Dziwnie patrzono na wytyczanie specjalnych pasów ruchu dla piłkarskich oficjeli oraz na nakładanie ograniczeń dla restauracji zlokalizowanych w strefie kibica. UOKiK skierował do sądu pozew o uznanie za niedozwolone dwudziestu pięciu postanowień znajdujących się w warunkach sprzedaży biletów. Okazuje się, że istnieje jeszcze jedna dziwna rzecz, związana z całym tym sportowym zamieszaniem. Jest to regulamin korzystania z oficjalnej strony internetowej UEFA, który zabrania... linkowania do strony!


czytaj dalej: http://di.com.pl/news/45504,1,0,Nie_link.....lenia.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wostok




Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 30 Maj '12   Temat postu: Re: UEFA oszalała Odpowiedz z cytatem

Raz, że sami sobie szkodzą, bo nie pozwalają na linkowanie do swojej strony. A likowanie to wyższa pozycja w google, wyższa pozycja w google to więcej odwiedzin, a więcej odwiedzin to więcej kasy. Więc jakiś idiota to układał.

A dwa, że jest wolność słowa póki co, więc możemy mieć śmiało gdzieś ten regulamin. Bo napisanie "<a href="uefa.com" to zwykłe słowo, którego nikt nie zabroni mi napisać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wiem.

A trzy, że to po prostu absurdalna bezczelność napisać sobie w regulaminie strony internetowej, że nikomu nie wolno do niej linkować Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A dwa, że jest wolność słowa póki co, więc możemy mieć śmiało gdzieś ten regulamin. Bo napisanie "<a href="uefa.com" to zwykłe słowo, którego nikt nie zabroni mi napisać...


Chodzi pewnie o to, że UEFA.COM to sformułowanie zastrzeżone.
Podobnie jak "Ero 2012" - nie można na drzwiach pubu transmitującego mecze (oczywiście po uprzedniej zgodzie UEFA, a za zgodę trzeba zapłacić) napisać "Zapraszamy na mecze Euro 2012 przy piwku", gdyż sformułowanie "Euro 2012" jest zastrzeżone.
Aż dziw, że nie każą dziennikarzom używającym tego sformułowania płacić tantiem-ów (pewnie to przeoczyli Smile).
_________________
Nevermind.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście to jest kompletny pierdolec i z imprezy na imprezę jest co raz gorzej. Wszędzie prawo autorskie, znak towarowy, brand, kurwa z okolic chyba strefy kibica mają wypierdalać ze wszystkimi reklamami oprócz oficjalnych sponsorów. Zapamiętajcie sobie, to UEFA do spółki ze sponsorami ma zarobić na euro 2012 a nie jak szanowne gremium KC plecie, że nasz kraj będzie głównym beneficjentem. Tym samym sram na te kolorowe stadiony i grę dla kretynów pokroju Ferdka Kiepskiego. Dla nas jak zwykle mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Zbyt drogo nas kosztują te 3 pierdolone mecze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Zbyt drogo nas kosztują te 3 pierdolone mecze.

Ej czekaj, bo jeszcze za nie nie zapłaciłeś - na razie to dopiero wzięliśmy kredyty na stadiony i infrastrukturę euro 2012 - spłacanie to dopiero się zacznie, raz dwa skończymy jak Grecja po swej olimpiadzie 2004...

Swoją drogą to ciekawy paradoks historii i demokracji. Kiedyś igrzyska to była rozrywka dla ludu, coby władzy dupy nie truł - a dziś igrzyska to biznes dla władzy, coby ludzie mogli jej wejść w dupę jeszcze bardziej. Demokracja niewątpliwie uczyniła niewyobrażalny postęp, od czasów pierwszych igrzysk olimpijskich. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim piłka nożna tak się zawodowo skurwiła. Ciężko mi teraz porównać, ale mam wrażenie, że olimpiada letnia czy igrzyska zimowe nie są tak ostro obwarowane przez komitet olimpijski i nastawione na bezwzględne siepanie kasy. Skoki narciarskie, też przecież jak Małysz latał, nie słyszałem o tym, że Pepsi zabrania picia Coli czy odwrotnie. Wracając do piłki. Tak jak kiedyś była Liga Mistrzów, nawet oglądałem Smile Pamiętam czasy jak faktycznie startowali w rozgrywkach tylko i wyłącznie mistrzowie krajów bez zbędnego pierdolenia. Dzisiaj doszło do tego, że to liga mistrzów, wicemistrzów, wicekurwawicemistrzów i wicewicewicewicemistrzów Anglii, Włoch, Hiszpanii i Niemiec. UEFA i FIFA to jeden chuj, aż dziw bierze, że jeszcze nie zrobili fuzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Przede wszystkim piłka nożna tak się zawodowo skurwiła. Ciężko mi teraz porównać, ale mam wrażenie, że olimpiada letnia czy igrzyska zimowe nie są tak ostro obwarowane przez komitet olimpijski i nastawione na bezwzględne siepanie kasy. Skoki narciarskie, też przecież jak Małysz latał, nie słyszałem o tym, że Pepsi zabrania picia Coli czy odwrotnie.


Zwróć uwagę, że Olimpiada z założenia ma być amatorska, więc nie ma reklam na olimpiadzie. Kiedyś nawet dyskwalifikowano za jakikolwiek znak reklamowy na stroju czy ekwipunku zawodnika, do tego stopnia, że były zaklejane taśmami. Dlatego nie masz takich restrykcji i znak olimpijski możesz wykorzystywać ile tylko chcesz.

Cytat:

Wracając do piłki. Tak jak kiedyś była Liga Mistrzów, nawet oglądałem Smile Pamiętam czasy jak faktycznie startowali w rozgrywkach tylko i wyłącznie mistrzowie krajów bez zbędnego pierdolenia. Dzisiaj doszło do tego, że to liga mistrzów, wicemistrzów, wicekurwawicemistrzów i wicewicewicewicemistrzów Anglii, Włoch, Hiszpanii i Niemiec. UEFA i FIFA to jeden chuj, aż dziw bierze, że jeszcze nie zrobili fuzji.


Liga Mistrzów to nowe (w miarę nowe) zjawisko, poprzednio nazywało się to Pucharem Mistrzów Krajowych i Też startowało czasem po dwie drużyny z jakiegoś kraju. PMK miał tą zaletę sportową, że był od początku w systemie pucharowym co bardzo często niosło spore niespodzianki. Mam wrażenie, ze Liga Mistrzów z rozgrywkami grupowymi a potem eliminacjami do eliminacji do eliminacji by grać w grupach w których bez eliminacji są już kluby ma wyłącznie na celu chronić wielkie przedsiębiorstwa finansowe przed przypadkowymi odpadkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi to incydent na ostatnich mistrzostwach świata w RPA, gdy wyprowadzono ze stadionu i nawet aresztowano paru holenderskich kibiców, bo mieli na sobie nielegalne koszulki... z logo Carlsberga Laughing
Obłęd - po prostu obłęd.

Cytat:
Girls in miniskirts expose FIFA weak point

JOHANNESBURG - Stadium officials at the world's leading sports events have another thing to worry about. As well as routine security and ticketing duties, they will have to make sure that any mini-skirted girl that happens to walk through the turnstiles is not a walking advertisement for a brand not affiliated to the event.

The arrest of two sexily-dressed Dutch women on charges they broke laws covering ambush marketing during a World Cup match between the Netherlands and Denmark Monday has highlighted the mounting pressure on football's governing body to protect its interests specifically its income stream and those of its affiliates.

http://www.usatoday.com/sports/soccer/2010-06-17-2475038426_x.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś napisał że przez Euro 2012 tracimy czasowo niepodległość i coś w tym jest ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, że mniej lub bardziej pośrednio sprzedajemy nasz kraj, nasze życia, nasz czas, korporacji o nazwie UEFA.

Ale mnie bardziej interesuje, jak oni w ogóle mają czelność, żeby pisać ludziom, że nie wolno linkować do ich strony?
Wyobrażacie sobie jak bezczelny musiał być ktoś, kto to napisał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Nie da się ukryć, że mniej lub bardziej pośrednio sprzedajemy nasz kraj, nasze życia, nasz czas, korporacji o nazwie UEFA.

Ale mnie bardziej interesuje, jak oni w ogóle mają czelność, żeby pisać ludziom, że nie wolno linkować do ich strony?
Wyobrażacie sobie jak bezczelny musiał być ktoś, kto to napisał?


wygląda to na działanie całkowicie bez podstawy prawnej bo ani prawo autorskie ani prawo własności przemysłowej
nie zabraniają takiego "cytatu" nawet jeśli nazwa, znak towarowy, i wszystko co tylko możliwe będzie zastrzeżone,
opatetnowane itd.

podciągnęłabym to nawet pod bezprawne naruszenie wolności słowa i cenzurę wolności prasy - bo informacyjne strony internetowe traktuje się jak prasę
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 30 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nono.
to że ludzie domagają się rzeczy, które im się w świetle prawa nie należą, to jest oczywiście jak najbardziej normalne, w naszym życiu - zdarza się na codzień.
jednak żeby być aż tak bezczelnym, tudzież mieć aż tak nasrane w bani, jak ta cała uefa, tudzież jej pracownik - to już moim zdaniem przypadek godny odnotowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:43, 01 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialne- dobrze, że tu dzisiaj wszedłem- trochę humoru przed snem.
Generalnie Gdańsk jest cały obklejony tym gównem.
Wszyscy się spuszczają nad zasranym euro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 07 Cze '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauczyłem się już przez ostanie lata nie wkurwiać byle czym ale to całe Euro uświadamia mi że się jeszcze mało nauczyłem ....
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 08 Cze '12   Temat postu: Re: UEFA oszalała Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

[i]Nie linkuj do strony UEFA bez pisemnego pozwolenia!


Bimi, zalinkowałeś do strony UEFA a czy masz stosowne pozwolenie? Wink


O co tutaj chodzi?

Chodzi oczywiście o reklamę.
Teraz zacznie się wielkie zarabianie na osobach, które są tzw. "Fanami sportu" i będą siedzieć przed telewizorami lub w internecie i gapić się jak kilku spoconych gości kopie piłkę.
Ale nie w tym rzecz. Wywalono tutaj masę pieniędzy na reklamę. Zarówno na koszulkach sportowców, na bannerach, również mecze będą przerywane reklamami, na które firmy wybuliły masę forsy. Ponoć nawet kibicom nie wolno iść w koszulkach z reklamami "obcych" firm, taki pogląd ostatnio słyszałem.

No i teraz mamy tych maniaków sportu, którzy na pewno nie będą odrywać wzroku od telewizora. Kilku nawet zleje się po piwsku w pory, żeby nie stracić ważnej akcji podbramkowej (ale o tym innym razem).
No i ta określona grupa ludzi jest jaka jest. I mamy do wyboru dwie opcje.
Albo ta grupa ludzi spędzi czas przed telewizorem i śledząc strony UEFA. Albo spędzą go częściowo przed telewizorem a częściowo śledząc inne strony sportowe, które będą pisały o UEFA, meczach i innych sprawach, będą komentowały, zdawały relacje, umożliwiały dyskusje itd, oczywiście wszystko z podawaniem stosownych linków do stron UEFA. Smile
Te strony po prostu zabiorę tych klientów sponsorom mistrzostw. Dochody sponsorów mistrzostw nie będą tak duże jak mogłyby być a zarobi ktoś inny. O to tutaj tylko chodzi, o nic innego.
Mnie np. i wielu innych nie stać, żeby reklamować swojej strony internetowej w telewizji lub na koszulkach sportowców. Ale stać mnie, żeby reklamować ją na witrynach związanych z meczami i sportem.
No i wielu klientów zamiast łapać się na reklamy sponsorów mistrzostw, będzie się łapało na reklamy na stronach związanych ze sportem.

Sam zakaz jest oczywiście bezpodstawny i bezsensowny. I chyba nawet nie zgodny z prawem, bo UEFA nie stanowi prawa międzynarodowego. Ale odstraszenie chociaż procenta serwisów da procent korzyści dla reklamodawców UEFA. Człowiek nie jest wielodzielny i nie może robić wszystkiego na raz. Jeżeli ktoś go zwabi na swoją stronę, to nie wejdzie na stronę UEFY, bo już nie zdąży albo zapomni. Tak działa rynek.

Jeżeli jeszcze nie wiecie, to dokładnie z tego samego powodu wybrano taki a nie inny zespół ludowy "Jarzębina". Pisałem już o tym. Zespół, który nie może zagrozić na rynku międzynarodowym. Bo każdy kto wskakuje na rynek wypiera innych. Gdyby teraz pojawiła się druga strona "prawda3" i była zajebista, to siłą rzeczy musiałaby odebrać część oglądalności stronie prawda2. Tak działa rynek. Jak na rynek wskakuje nowy wokalista to inny odchodzi w cień. Tak stało się z niejakim murzynem Kanaan z Somalii chyba, który zaśpiewał piosenkę i wykopał z międzynarodowego rynku muzycznego masę innych dorobionych artystów, a piosenkę jego puszczają w radio do dzisiaj bo jest dobra.
Nie wolno dopuścić aby jakiś wokalista z prowincjonalnego kraju jak Polska wykorzystał darmową reklamę na Euro i wbił się na międzynarodowy rynek muzyczny. Dlatego wybrano Jarzębinę. Smile

TO jest duże wydarzenie, które przyciąga podatnych na reklamę ludzi. Wszyscy wykorzystują to jak mogą. Nawet papier do srania jest z logo euro. Jak raz zobaczyłem u znajomych reklamy w tv, to myślałem, że porzygam się piłką nożną. Niektórzy sobie chorągiewki do auta przyczepiają. Ogólnie szopka.

Jest też duże prawdopodobieństwo, że w tych mistrzostwach polska drużyna dojdzie stosunkowo wysoko. Może nie na pierwsze miejsce, ale wysoko. Ale to nie dlatego, żeby byli dobrzy w piłkę, tylko to się praktykuje, ponieważ jak organizator mistrzostw jest w czołówce, to jest większa oglądalność, większe podniecenie, po prostu ludzie dłużej usiedzą przed telewizorami. Każdy kibic ma w mózgu urobione moja drużyna kontra reszta. A jak jest organizator, to dochodzi drugie urobienie: organizator kontra reszta. Jak odpada organizator, to dla wielu jest to jakieś rozprężenie psychiczne i pewne emocje opadają. Dlatego duże prawdopodobieństwo, że tym razem pozwolą im troszeczkę wyżej wyjść. Bo na pewno stracą pieniądze jeżeli tego nie zrobią.

Tutaj chodzi tylko o forsę.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 10 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Absurdalna decyzja UEFA! Ukarała polski klub za to, że jego kibice wywiesili flagę z herbem miasta. Zdaniem UEFA to symbol nazistowski
Europejska Federacja Piłkarska UEFA nałożyła na Śląsk Wrocław karę o wysokości 15 tysięcy euro. Powód? - W trakcie spotkania z NK Celje kibice Śląska mieli wywiesić na trybunach transparent zawierający "symbol nazistowski". Problem w tym, że wspomnianym symbolem okazał się być... herb miasta Brzegu.




Jak informuje "Przegląd Sportowy" - UEFA nie sprecyzowała dokładnie, która z flag kibiców Śląska złamała jej przepisy. Delegaci stwierdzili jedynie, że na jednym z transparentów pojawił się "symbol nazistowski" (warto przypomnieć, że europejska federacja rygorystycznie zakazuje eksponowania na trybunach symboliki nazistowsko-faszystowskiej; całkowicie legalna jest natomiast symbolika komunistyczna). Klub z Wrocławia domyśla się, że powodem nałożenia przez UEFA kary był wywieszony przez kibiców z Brzegu transparent, na którym widniał herb miasta (delegat UEFA miał się dokładnie przyglądać i fotografować tylko ten transparent).

Warto podkreślić, że herb Brzegu składa się z motywu trzech kotwic, które są złączone wspólnym pierścieniem. Taki symbol funkcjonuje już od około 700 lat. Dla UEFA jest jednak za bardzo "nazistowski". Stąd finansowa kara w wysokości 15 tys. euro.
"
http://niewygodne.info.pl/artykul5/02405.....miasta.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 19 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UEFA chciała, by kibice finansowali imigrantów. Fani Lecha Poznań zbojkotowali spotkanie

W czwartek Lech Poznań zmierzył się z Belenenses Lizbona, ale niewielu to starcie obejrzało. Wszystko przez decyzję UEFA o przekazaniu 1 euro z każdego sprzedanego biletu na pomoc uchodźcom. Polscy kibice nie przyszli na mecz.

http://www.wykop.pl/link/2760607/uefa-ch.....spodobalo/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 14 Sty '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cenzura. FIFA wycięła Jezusa jdud /YT /KAI 12.01.2016

Do skandalu doszło podczas wczorajszej gali Złotej Piłki FIFA. Prezentując sylwetkę jednego z nominowanych, Brazylijczyka Neymara, zaprezentowano film z ostatniego finału Ligi Mistrzów. Zamazano w nim napis: "100% Jesus", który znajdował się na opasce Neymara.

Porównajmy kadry.

Pierwszy pochodzi z oryginalnej relacji z finałowego meczu Barcelony z Juventusem. Świętujący Neymar ma na czole opaskę z napisem "100% Jesus".



Drugi kadr pochodzi ze spotu, zaprezentowanego podczas gali Złotej Piłki. Na nim opaska jest bez napisu.



[...]
http://gosc.pl/doc/2921739.Cenzura-FIFA-wyciela-Jezusa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


UEFA oszalała - zabrania linkować do uefa.com
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile