W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
blondynka o stanach zjednoczonych europy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 5360
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 18 Mar '09   Temat postu: blondynka o stanach zjednoczonych europy Odpowiedz z cytatem

"- Budapeszt: jest stolicą którego kraju w Europie?"
"- Myślałam, że Europa to kraj..."



I kto tu jest głupi? "Blondynka" czy my wszyscy? Wink (pomijam prowadzącego, który z satysfakcją udzielił "poprawnej" odpowiedzi: "the right answer is HUNGRY, "like, I'm hungry").

Zauważyliście, że w oryginalnych dokumentach UE "Kraj Członkowski" to "Member State" (niby państwo, a może stan?) Neutral
Jesteśmy tylko jednym z satanów USE...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

best moment to 1:54 jak mówi "is what!?"
pure omg

a ten prowadzący to myślę że bardziej z niej się zlewał niż powiedzmy chciał obrazić węgrów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reemi napisał:

a ten prowadzący to myślę że bardziej z niej się zlewał niż powiedzmy chciał obrazić węgrów


pewnie tak Very Happy ale może i blondynka wkręca masy, żeby miały tanią rozrywkę. a tymczasem twórcy show, wiedzą, że Europa JEST już krajem, tylko Europejczycy jeszcze tego nie wiedzą, bo wlepiają się w tv Wink

ale dobre, niewątpliwie <rotfl>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pewnie tak ale może i blondynka wkręca masy, żeby miały tanią rozrywkę


Nie sądzę Confused Wystarczy obejrzeć poniższy filmik, choć może już jest znany na tym forum.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebelianka




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 76
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o bosh <rotfl>
no cóż, w końcu program prania ich mózgów jest dłuższy i skuteczniejszy...

podoba mi się kraj na U - Utopia Very Happy

ale tu się wiele nie pomylili:
Tony Blair is an actor
i Star Wars are based on a true story
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:40, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza minuta,. pięćdziesiąta pierwsza sekunda. clever girl...
piąta minuta. dwudziesta pierwsza sekunda. ciekawa hipoteza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:30, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzcie lub też nie ale znaczna częsć amerykanów przynajmniej tu gdzie mieszkam wie nie mniej o swiecie niż przeciętny Polak.
Często rozmawiam z ludzmi, i wcale z ich geografią nie jest tak żle, a aktualnie temat gospodarki jest doskonale znany większosći.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 12 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się śmiać. Nie wiem w jakich Wy kręgach się obracaliście, ale większość moich znajomych, którzy razem ze mną uczęszczali do szkół nie potrafili odnaleźć na mapie poszczególnych kontynentów, odszukać stolic europejskich państw, niektórzy mieli problemy z płynnym przeczytaniem tekstu nawet. Wniosek jest taki, że nic na siłę Smile w szkole nie da się nauczyć czegokolwiek pod przymusem. Muszą tego chcieć oni i ich rodzice, a i nie każdy musi być geografem czy od razu historykiem. Na dodatek powiem Wam, że ci moi znajomi którzy orłami nie byli radzą sobie obecnie w życiu lepiej niż nie jeden ponadprzeciętnie inteligentny osobnik poza pewnymi wyjątkami oczywiście. Po prostu przez te lata tłumione w nich były ich indywidualne umiejętności, talenty. Jak ktoś nie chce zgodnie z programem przeczytać kolejny z rzędu wiersz to niech zrobi to co potrafi. Namaluje obraz, złoży motor, zatańczy, zaśpiewa Smile
podstawowe rzeczy takie jak literatura, rachunki, historia, geografia, języki i podstawy podstaw reszty przedmiotów to obowiązek. Ale brnięcie w głębsze sfery jest błędem. Uczeń powinien mieć możliwość wyboru przedmiotów których naukę chciałby kontynuować. Niech się każdy skupi na swoich zainteresowaniach. Prędzej czy później przyjdzie mu się spalić ze wstydu w towarzystwie, że nie wiedział w którym roku wybuchła 2 wojna światowa, czy jak nazywa się rzeka przepływająca przez Paryż i sięgnie z własnej woli po książki. I wtedy nie poprzestanie na obowiązkowej pozycji dla gimnazjalistów, ale pewnie będzie sięgał po książki akademickie.
Ja w życiu nie przeczytałem w okresie nauki tyle książek co po jej zakończeniu Smile
trochę się rozjechałem...

Wracając do pięknej blondynki. Wydaje mi się, że większy odsetek Amerykanów ma większe pojęcie o sytuacji polityczno-gospodarczej w Stanach niż Europejczycy o tej sytuacji w Europie, czy nawet w swojej małej prowincji (dawniej państwie). Oni nie znają wszystkich państw i większych miast europejskich. Ja nie znam ich wszystkich Stanów i głównych miast Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:26, 12 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

memorandum napisał:
Wierzcie lub też nie ale znaczna częsć amerykanów przynajmniej tu gdzie mieszkam wie nie mniej o swiecie niż przeciętny Polak.Często rozmawiam z ludzmi, i wcale z ich geografią nie jest tak żle, a aktualnie temat gospodarki jest doskonale znany większosći.


Gdzie mieszkasz na boga? Laughing

Moja znajoma wysłała kiedyś swojego syna do amerykańskiej szkoły( w Polsce).Nauczył się świetnie klnąć w ingliszu.Dobre stopnie dostawał. Raz miał coś kupić w sklepie, dostał stówkę, nie przyniósł reszty, matka zła, ale okazało się, ze z matematyki są dopiero przy 50...liczb 3-cyfrowych jeszcze nie było Laughing A to 4 klasa była Laughing
No wiem, naszych głąbów też jest wielu Laughing
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 12 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no miśki a ilu z was jest wstanie wymienić wszystkie Polskie województwa.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 13 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech... Blondynki...
$:who | grep -i blonde | date; cd~; unzip; touch; strip; finger; mount; gasp; yes; uptime; umount; sleep
$:exit
Smile
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 13 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze skąd wiadomo ilu odrzucili w tym "reportażu", bo za dużo wiedzieli, a po drugie jest różnica między wiedzą, a inteligencją.
Co prawda poziom ignorancji powinien być regulowany poziomem inteligencji, ale w sumie to i tak jest kwestia priorytetów, a to jak wiadomo już jest częścią wychowania czy nawet wpływu otoczenia...


...i znowu ten relatywizm przeze mnie przemawia... no szlag by to Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:08, 15 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:
Gdzie mieszkasz na boga? Laughing

Moja znajoma wysłała kiedyś swojego syna do amerykańskiej szkoły( w Polsce).Nauczył się świetnie klnąć w ingliszu.Dobre stopnie dostawał. Raz miał coś kupić w sklepie, dostał stówkę, nie przyniósł reszty, matka zła, ale okazało się, ze z matematyki są dopiero przy 50...liczb 3-cyfrowych jeszcze nie było Laughing A to 4 klasa była Laughing
No wiem, naszych głąbów też jest wielu Laughing


Na boga na przedmiesciach Chicago i oprócz standardowych przykładów jak z tego filmiku wyżej spotkałem więcej ciekawych swiata z duża wiedzą na jego temat ludzi niż w Polsce.
Jak każdy z nas z doswiadczenia wiem, że jesli chcesz w szkole się czegos nauczyć o swiecie to się nauczysz jesli nie to nikt cię do tego nie zmusi.

Ja miałem kilka osób, które w 8 klasie podstawówki na pytanie: "Jak na imię miał Józef Piłsudzki" albo "w którym miesiącu uchwalono Konstutucję 3 Maja" odpowiadało długim milczeniem. Było też kilka osób. które nie potrafiły dobrze czytać w tym samym okresie czasu, a przeczytanie wiersza na polskim przez te osoby to był zawsze niezły ubaw dla innych. Więc takich przykładów jak ty podales z polskiego podwórka i własnego doswiadczenia każdy może podać mnóstwo.

Nie mówiąc już o dzieciach żydowskich tutaj, bo miałem okazję z takowymi rozmawiać i 16 latek o ekonomii i obecnym kryzysie wypowiadał się jak analityk z banku. Zresztą musisz wiedzieć waha, że tutaj jesli chcesz dziecko wykształcić musisz je posłać do szkoły prywatnej w przypadku polaków często katolickiej za grube $, bo w publicznej wiele się nie nauczy.

Po kolejne odnosnie tego filmiku mogło być tak jak pisze Aqua nikt nie wie na jakiej zasadzie on powstał.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 16 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sfora.pl/Nauczyciele-matematyki-nie-zdali-testow-dla-11-latkow-a17136
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


blondynka o stanach zjednoczonych europy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile