W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wróg systemu - Internet  
Podobne tematy
Obama Wants Control of the Internet3bez ocen
Największym zagrozeniem jest Internet5
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2077
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skrzydlaty




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 71
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 17 Mar '09   Temat postu: Wróg systemu - Internet Odpowiedz z cytatem

Proszę o usunięcie tego posta przez moderatora, przeniosę moją wypowiedź, do wątku który jest tożsamy w treści, a napisany wcześniej.
Niezauważyłem sorry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:37, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróg systemu?
Jakiego?
Bo ja na razie widzę krociowe zyski ISP i naloty na małolatów ściągających mp3-kęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet sam w sobie nie jest wrogiem systemu lecz myślący inaczej ludzie.

Nie panikuj, gdyż nigdy nie zablokują przekazu ustnego oraz zestawienia przez samych ludzi dwóch rzeczywistości - tej podawanej przez media publiczne i tej opartej na własnym doświadczeniu (skórze) oraz coraz chudszym portfelu.

Spróbuj wmówić komuś kto ma kredyt hipoteczny, który w ciągu 3 dni zdrożał o 8 tys. zł, że wszystko jest ok.

Prawda, że do tej prostej obserwacji, że coś jest nie tak nie potrzeba wcale internetu?

A tak po za tym z technologii internetowych żyje coraz pokaźniejsza grupa ludzi, której - jako kolejnej zresztą - raczej nie chcą mieć przeciwko sobie, gdyż oznacza to całą armię ludzi mającą serdecznie dość tego całego szwindlu ze wszystkim czego dotkniesz.

edit: gdyby ten - jak widzę nierozwijany - temat trafił do kosza, wstawiłem swojego posta również w tym innym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leszek




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 230
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak żyjemy w mediokracji. Ma ona owszem swe granice, ale sterowanie i mobilizowanie mas jest dużo szybsze przez media. Akcja Płyty Prawdy tez bazuje na tym przekonaniu.
Z tego punktu widzenia pomyślałbym o alternatywnych serwerach dla tego forum już dzisiaj...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maestro




Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez "netu" nie ma szans Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam ,że bez internetu jest bardzo mała szansa na przebudzenie. Zakłamane media szybko zrobiły by z nas jeszcze większych oszołomów niż jesteśmy kojarzeni teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 18 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, do mediów nasz punkt widzenia nie przebije się, półki świat się nie zmieni (a na to się na razie nie zanosi). Ja sam zawdzięczam przebudzenie internetowi Smile.

Internet to wróg i sojusznik systemu zarazem. Można korzystać z internetu mądrze, można jednak też korzystać z niego tak jak chce tego system (niestety drugą opcje wybiera większość użytkowników sieci).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:11, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy system uzna internet jako potencjalnie szkodliwy dla realizacji jego celów, wystarczy że zablokuje działanie wyszukiwarek internetowych które już teraz są mocno ocenzurowane. Poruszanie się po sieci bez linków stanie się błądzeniem we mgle. Przechowujcie linki do ważnych stron. Można sobie zrobić pdf-a z hiperłączami albo kopię zakładek na serwerze (dla FF jest wtyczka "Foxmarks"). Przykład cenzury wyszukiwarek - http://www.otwarta.org/wyrzucmy-antysemi.....e,487.html
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 19 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wyszukiwarki da się przeżyć.
Google nie istnieją od "zawsze" - tak naprawdę to Google oraz inne wyszukiwarki to najnowsza historia internetu.
Owszem są wspaniałym wspomagaczem do poruszania się w tej dżungli "szumu informacyjnego" ale wcale nie niezbędne!
Przed erą "Googli" (jako Google mam na myśli wszelkiej maści wyszukiwarki) wyszukiwarki nie były znane, adresy wklepywało się wg. intuicji nazwy danej firmy, organizacji. Część adresów była publikowana w prasie, rekomendowana w poczcie od kogoś znajomego... dało się żyć.
Ale ja chciałem o czymś innym.
Jak widzę chyba nikt nie zajarzył o co mi szło kiedy zapytałem zwątpieniem odnosząc się do tematu.
Jakiego systemu, internet jest zagrożeniem.
Wyjaśniłem wam potem:
Wam wydaje się, że internet jest przestrzenią wolności, oazą wolnej myśli, anonimowości (w sensie, że mogę mówić co chcę a nie jako kompletna anonimowość).
Ale jak się naprawdę zastanowicie, zdejmiecie klapki z oczu, zobaczycie, że to krociowe zyski dla potężnych korporacji np. typu AOL - a co chwila słychać o jakiś "nalotach na małolata ściągającego mp3"...
Jaśniej - niby internet jest taki cudowny i wolny ale jednocześnie służy do wyłapania co bardziej niewygodnych ludzi...
Oczywiście w internecie jest kupę informacji o wolnych mediach, filmach - tyle, że jest to kontrolowane, takie kontrolowane upuszczanie powietrza. A jednocześnie wiadomo, gdzie kto i co myśli co szykuje jakie jest jego zachowanie do czego jest zdolny... paranoja?
Hmmm, a czy paranoją jest informacja, że ISP zarabia krocie i kryzysu się nie boi?
Internet wolny i anonimowy będzie tylko wtedy kiedy będzie całkowicie darmowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skrzydlaty




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 71
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:

Internet wolny i anonimowy będzie tylko wtedy kiedy będzie całkowicie darmowy.


Szytając wypowiedzi, co niektórych ludzi, wcześniej zwątpiłem w trzeźwe myślenie tego forum. Naszczeście nie jestem osamotniony w moich poglądach, za co dziękuję goralowi

Najgorszą formą Niewoli, jest kontrolowana wolność.
Wolność podobnie, jak Prawda oznacza pewien stan, w którym się znajdujemy.
I albo on jest i my w nim albo jej Nie ma i nas w nim!
Stany pośrednie są Kłamstwem. Jedynie fatamorganą Prawdziwej Oazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 23 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Internet wolny i anonimowy będzie tylko wtedy kiedy będzie całkowicie darmowy.


Eee... Jasne. Shocked

Cytat:
adresy wklepywało się wg. intuicji nazwy danej firmy, organizacji.


Z tą różnicą że dawniej tych stron nie było aż tyle co teraz. Można było sobie pozwolić na domenę z nazwą swojej firmy bez zbędnych ozdobników i wodotrysków precyzujących.
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skrzydlaty




Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 71
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:36, 30 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że ta z pozoru banalna informacja
http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci.....ci,1281728
oznacza ni mniej ni więcej próbę ograniczenia przepływu informacji i możliwości organizacji przeciwników
NWO, którzy będą protestować na masową skalę w trakcie G20 i szczytu NATO
Zadziwiajaca jest zbieżność dat, tuż przed 2-5 kwietnia!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wróg systemu - Internet
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile