W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nie taki Islam straszny  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 18724
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 11 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie memorandum zgadzam się z tobą !

Lepsze kupuj i pij, (oczywiście nikt nam tego nie każe robić) niż pal flagi, krzycz się jak oszołom i zabija w imię religii, jak dla mnie ciemnota i średniowiecze. Kiedyś ich pokonamy Smile. W Europie wierzysz w co Ci się podoba i masz zachowywać tutejsze wypracowane przez wieki zwyczaje, które nie rzadko bywały wywalczane we krwi jak np. tolerancja. Nie świeci mi się by banda ciemniaków kazała mi się kłaniać codziennie o 17 w jedną ze stron świata bo rzekomo coś to daje... jak chcesz się kłaniać to się kłaniaj, ale nie zmuszaj innych, nie pal flag innych krajów, NIE ZABRANIAJ RYSOWANIA KARYKATURY TWOJEGO MENTORA itp. I Najważniejsze NIE WŁAŹ Z BRUDNYMI BUTAMI TAM GDZIE CIE NIE CHCĄ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 11 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Dokładnie memorandum zgadzam się z tobą !

Lepsze kupuj i pij, (oczywiście nikt nam tego nie każe robić) niż pal flagi, krzycz się jak oszołom i zabija w imię religii, jak dla mnie ciemnota i średniowiecze. Kiedyś ich pokonamy Smile. W Europie wierzysz w co Ci się podoba i masz zachowywać tutejsze wypracowane przez wieki zwyczaje, które nie rzadko bywały wywalczane we krwi jak np. tolerancja. Nie świeci mi się by banda ciemniaków kazała mi się kłaniać codziennie o 17 w jedną ze stron świata bo rzekomo coś to daje... jak chcesz się kłaniać to się kłaniaj, ale nie zmuszaj innych, nie pal flag innych krajów, NIE ZABRANIAJ RYSOWANIA KARYKATURY TWOJEGO MENTORA itp. I Najważniejsze NIE WŁAŹ Z BRUDNYMI BUTAMI TAM GDZIE CIE NIE CHCĄ


Najgorsze jest to, że wiele osób ze względu na poprawność polityczną stara się tego nie zauważać. Na zachodzie problem związany z beżowymi jest coraz większy, a większość polityków tego zdaje się nie zauważać...chociaż w sumie nic dziwnego, nie chcą pewnie skończyć jak Pim Fortuyn albo Theo Van Gogh (ten drugi to akurat reżyser, ale to nieistotne). Muzułmanie coraz bardziej panoszą się niczym u siebie, nie zauważając, że są dla nas OBCY kulturowo i nie mają prawa niszczyć europejskiej cywilizacji - i vice versa, wysyłanie wojsk do Iraku i Afganistanu to ze strony państw europejskich (bo USA mam w dupie) daleko idąca nieroztropność. Obecność wojsk w tych krajach nie upoważnia jednak muzułmańskiej dziczy (żeby nie napisać "bydła" - bo do takiej roli degraduje człowieka islam) do narzucania swoich zasad Europejczykom! W internecie można znaleźć mnóstwo karykatur Jezusa - nie ziębią mnie one, nie grzeją, ale dlaczego do kurwy nędzy nie mogę znaleźć podobnych obrazków dot. Mahometa? Odpowiedź: raz już ktoś próbował - i chyba do dziś żałuje, po tym, jak jakiś zbydlęcony somalec wparował mu na chatę (wcześniejsze wrzaski ze strony mahometan z całego świata już pomijam).
O. Fallaci przestrzegała w dosadnych słowach o muzułmańskiej fali już w 2001 roku. I mimo, że nie zgadzam się z nią odnośnie np. genezy zamachów z 11.09.2001 (mam na ten temat swoją "hybrydową" teorię) i jej zapatrzenia w kulturę amerykańską, to w kontekście ekspansji islamu w Europie zgadzam się w pełni. W odróżnieniu od pani Fallaci uważam jednak, że nie jest jeszcze za późno na ratunek dla cywilizacji europejskiej - trzeba tylko podjąć śmiałe środki zaradcze odnośnie dalszego wpuszczania tego tałatajstwa do Europy i złamać polityczną cenzurę. Polsce islamizacja nie grozi tak, jak krajom zachodnim - przynajmniej na razie - i jeżeli będziemy uczyć się na błędach zachodu, to unikniemy palenia flag, darcia mord na ulicach, zabójstw na tle religijnym i braku poszanowania dla naszej wolności obyczajowej i religijnej.
Całe pierdolenie o tym, jaki ten islam jest pokojowy - między bajki włożyć. Miejsce Koranu, Migomata i jego religii jest na śmietniku historii.

Jestem w stanie powiedzieć nawet coś bardzo śmiałego - pomijając lata inkwizycji i robienia rozpierdolu w mózgach tłumów - kościół katolicki , za którym wyjątkowo nie przepadam jest i tak oazą wolności w porównaniu z islamem. Rozpierdol w głowach, jaki robi katolicyzm nie równa się nawet w jednej piątej z rozpierdolem, jaki robi islam. Niech świadczy o tym tekst, do którego link zamieściłem w swoim poprzednim poście tutaj na temat apostazji w islamie. W KK nie jest to może najłatwiejsza procedura, jest można wręcz powiedzieć - utrudniana (kk dba o swoje statystyki), ale w porównaniu z tym samym w religii islamskiej...kaszka z mleczkiem.

Tekst Oriany Fallaci "Wściekłość i duma": http://niniwa2.cba.pl/fallaci_wscieklosc_i_duma.htm .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:10, 12 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Kiedyś ich pokonamy Smile.

Wybierasz sie na wojne? Wink
Cytat:
W Europie wierzysz w co Ci się podoba i masz zachowywać tutejsze wypracowane przez wieki zwyczaje, które nie rzadko bywały wywalczane we krwi jak np. tolerancja.

Laughing
Teodoryk napisał:
I Najważniejsze NIE WŁAŹ Z BRUDNYMI BUTAMI TAM GDZIE CIE NIE CHCĄ

iaro napisał:
Muzułmanie coraz bardziej panoszą się niczym u siebie, nie zauważając, że są dla nas OBCY kulturowo i nie mają prawa niszczyć europejskiej cywilizacji

Czy chcecie mi wmowic, ze nie mam prawa mieszkac w Polsce, bo Wam sie to nie podoba? Czy ja niszcze Wasza kulture?
Teodoryk napisał:
Moim zdaniem Bałkany to dobry przykład zakłamania islamczyków

Trzeba odroznic islam od gier politycznych. Juz o tym pisalam.
Teodoryk napisał:
Nie świeci mi się by banda ciemniaków kazała mi się kłaniać codziennie o 17 w jedną ze stron świata bo rzekomo coś to daje...
Cytat:
NIE ZABRANIAJ RYSOWANIA KARYKATURY TWOJEGO MENTORA itp.
Cytat:
dziki szał idiotów
Cytat:
Nasze moherki przy islamczykach to łagodne baranki.


iaro napisał:
Rzygać mi się chce, jak widzę wypociny wszelkiej maści islamofilów różnej proweniencji
Cytat:
Pizdę chyba mają na oczach
Cytat:
Do kurwy nędzy
Cytat:
Na zachodzie problem związany z beżowymi jest coraz większy
Cytat:
nie upoważnia jednak muzułmańskiej dziczy (żeby nie napisać "bydła"
Cytat:
ale dlaczego do kurwy nędzy
Cytat:
jak jakiś zbydlęcony somalec
Cytat:
trzeba tylko podjąć śmiałe środki zaradcze odnośnie dalszego wpuszczania tego tałatajstwa do Europy
Cytat:
darcia mord na ulicach
Cytat:
Całe pierdolenie o tym, jaki ten islam jest pokojowy
Cytat:
i robienia rozpierdolu w mózgach tłumów
Cytat:
Rozpierdol w głowach, jaki robi katolicyzm nie równa się nawet w jednej piątej z rozpierdolem, jaki robi islam.

Dziekuje Europo za taka religie pokoju.

Iaro, strasznie ciezko jest przebrnac przez Twoje posty. Wiecej nie zamierzam tego robic.
_________________
"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują." Hipokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 12 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
W Europie wierzysz w co Ci się podoba i masz zachowywać tutejsze wypracowane przez wieki zwyczaje, które nie rzadko bywały wywalczane we krwi jak np. tolerancja.

Laughing



Nie wiem z czego się śmiejesz, ale uwierz mi że gdybyś był w Iranie to niemial byś takiego wyboru jak w Europie na pewno nie mógł byś sobie posłuchać np takiej muzyki:



Gościu tam nawet ich troje też gdzieś jest na czarnej liście czytałem o tym kiedyś (serio)

Jeżeli bawi Cię to że jest tutaj generalnie laicyzm (bo polskiego podejścia do katolicyzmu nie można nazwać religią) i brak fanatyzmu (tutejszy fanatyzm to forma łagodna polega na słuchania radia i biciu dziennikarzy parasolkami), jeżeli nie widzisz palenia flag oraz tego że za karykaturę mahometa twoi ziomkowie dostają oszołomskiego dzikiego amoku to gratuluje. Moim zdaniem jeszcze musicie dojrzeć i oderwać się od książeczek typu "koran" by zacząć szanować drugiego człowieka i być tolerancyjnym, nie przejmuj się Europa też przechodziła taki fanatyzm... w średniowieczu ! Jeżeli tego wszystkiego nie widzisz to gratuluje. Swoją drogą fajnie skróciłeś nasze posty i wybrałeś to co Ci wygodne !





Cytat:
Czy chcecie mi wmowic, ze nie mam prawa mieszkac w Polsce, bo Wam sie to nie podoba? Czy ja niszcze Wasza kulture?


Chce Ci wmówić że jak jesteś w domu u właściciela gościem to zachowujesz zasady panujące w jego domu a nie cytujesz bajeczki dla dzieci typu "koran" wmawiając innym na podstawie tej bajeczki jakieś teorie zupełnie nie pasujące do miejsca i kultury w której właściciele domu mieszkają ! Zapewne oburzasz się jak ktoś tak to coś nazwie.
Nie zabraniam Ci tu mieszkać, co nie znaczy że ilość twoich ziomków taka jak w Niemczech była by przeze mnie mile widziana, no wiesz dopóki bez obrazy nie naruszycie struktury etnicznej regionu to jest OK ! Jak już ją naruszycie to nie przyjmujecie zasad panujących u nas od wieków tylko zaczyna się szopka z paleniem samochodów (Francja), paleniem flag(to ulubione hobby wyznawców mahometa) wygrażaniem się za śmieszne rysuneczki waszego mentora...itp, itd. Islam to religia agresywna czy tego chcesz czy nie, i mam gdzieś co pisze w koranie, liczy się postawa wyznawców tejże religii. Ja tobie niczego nie zabraniam widzisz mieszkasz w Polsce i sobie mówisz co chcesz, natomiast ja w Iranie czy Arabii Saudyjskiej nie miał bym takiej możliwości i nie chce kopiowania zwyczajów tamtych państw tutaj ...KPW ?

btw. Czy wiesz że według źrodeł historycznych mahomet był pedofilem

P.S. Przestań szatkować wiadomości i wyciągać z nich po jednym zdaniu, szatkuj sobie koran jak Ci się podoba albo inna "świętą" księgę. Przyjemnie i zgrabnie ominąłeś KWESTIE BAŁKANÓW...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 12 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Iaro, strasznie ciezko jest przebrnac przez Twoje posty. Wiecej nie zamierzam tego robic.


Najlepiej w ogóle nie czytaj naszych heretyckich postów Laughing. Najlepsze jest jak np. podepcze się koran to jest świętokradztwo i grzech, a jak się biło kobiety, albo jak zakładało się haremy w pałacach dla tysięcy niewolnic to było nazwane "prawo boże" ... Dla was jakaś tam książeczka ma wyższą wartość od drugiego człowieka i tu tkwi problem(tyczy się to także innych religii ). Może pora spojrzeć prawdzie w oczy?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ayosh786




Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 12 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając wszystkie wasze posty odnoszę jedno wrażenie: mało wiecie o islamie.
Po co ta cała nienawiść? Boicie się, że ktoś zmieni wasze życie? Waszą kulturę? Jeżeli jest lepsza to chyba nie macie się czego obawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prosument




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 12 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że nie wnosicie ze sobą nic wartościowego,dlatego nikt was nie chce.Jeżeli chodzi o pierdoły i zabobony to europa ma dość własnych,a tylko na tym polu macie cos do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 12 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jakby katolicyzm nie był równie zacofany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czytając wszystkie wasze posty odnoszę jedno wrażenie: mało wiecie o islamie.
Po co ta cała nienawiść? Boicie się, że ktoś zmieni wasze życie? Waszą kulturę? Jeżeli jest lepsza to chyba nie macie się czego obawiać?


Niezłe jaja no nie ? Chcesz zobaczyć nienawiść to pooglądaj palenie flag w krajach muzułmańskich, albo sytuacje z Francji sprzed paru lat.

Tak boimy się a raczej obawiamy, że zmieni nasze życie w takim sensie iż na naszych oczach zaczną płonąć samochody na ulicy,a za namalowanie jakiegoś proroka w gazecie będziemy musieli przepraszać. Obawiamy się także o to czy nasze dzieci nie będą zmuszane i wychowywane w systemie w którym będą musiały kłaniać się codziennie o 17. NIE CHCEMY także by nasze córki nosił na twarzy chusty zasłaniając ich piękną urodę. Więc proszę nie wmawiaj nam nienawiści, i nie nazywaj czarnego białym.

Jeszcze jedno kultura "lepsza" czy nie jest specyficzna dla danego regionu i nie powinno się jej agresywnie niszczyć, a jak pokazuje historia nawet najwspanialsze osiągnięcia są agresywnie niszczone, kultura bynajmniej nie wygrywa zawsze wygrywa siła, więc się bronimy i dorobku osiągnięć naszej cywilizacji proste no nie ? Swoją drogą też ominąłeś wiele kwestii które poruszyliśmy i rzuciłeś ogólnika - bez sensu, szkoda że jeszcze nie poparłeś się "cytatem".
Cytat:

tak jakby katolicyzm nie był równie zacofany...


Owszem jest, na ale dzień dzisiejszy jest mniej agresywny i raczej w odwrocie.

-----
W Europie poza II wojną światową wojny prowadziło się dla surowców, danego terytorium po czym następował pokój...niestety w kulturze islamu masz inną strategie... święta wojna ma być prowadzona do ostatecznego zwycięstwa tej religii na świecie, jest to na dzień dzisiejszy religia agresywna i nie zmienią tego żadne wersety z koranu, liczy się postępowanie wyznawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:

W Europie poza II wojną światową wojny prowadziło się dla surowców, danego terytorium po czym następował pokój...niestety w kulturze islamu masz inną strategie... święta wojna ma być prowadzona do ostatecznego zwycięstwa tej religii na świecie, jest to na dzień dzisiejszy religia agresywna i nie zmienią tego żadne wersety z koranu, liczy się postępowanie wyznawców.


wiki
Cytat:
Islam najszybciej spośród wszystkich religii zdobywa nowych wiernych. 30 marca 2008 dziennik Corriere della Sera powołując się na Rocznik Papieski (Annuario Pontificio) na 2008 podał informację, iż Watykan po raz pierwszy oficjalnie przyznał, że liczba wyznawców islamu przekroczyła liczbę członków Kościoła rzymskokatolickiego (obecnie katolicy stanowią 17,4% ludności świata, a muzułmanie 19,2%)[1]. Za główną przyczynę tego zjawiska uważa się dynamiczny przyrost naturalny w krajach islamskich przy jednoczesnym spadku liczby urodzeń w krajach chrześcijańskich (wyjątkiem mogą być jedynie kraje Ameryki Łacińskiej)[2]. Należy jednak przy tym pamiętać, że członkowie Kościoła rzymskokatolickiego stanowią jedynie pewien procent chrześcijan (przy uwzględnieniu członków Kościoła prawosławnego, Kościołów protestanckich i anglikańskich chrześcijanie stanowią 33% światowej populacji[3]), dlatego też chrześcijaństwo nadal stanowi największą religię świata.

(Jeżeli przyjąć , że wszystkim można manipulować to i statystykami. Wink)

Jeżeli chce się zniszczyć Islam, czy KK, Buddyzm, czy ch...wie co, to wystarczy odpowiednio serwować informacje, mieć odpowiednich przywódców i "żołnierzy". Masy w swej "mądrości" dadzą się sterować jak chcesz.... tzw. gromadomyślenie.
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:53, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z religiami jest tak, że najczęsciej widzi i słyszy się o fanatykach. Oczywistą oczywistoscią jest również to, że Islam w niektórych krajach stanowi prawo i tłumaczony jest pod potrzeby lokalnych polityków!!! Czy do obrońców Islamu to w końcu dotrze!?

Widzę tych umiarkowanych na codzień!!! Ba, rozmawiałem z kilkoma co do ich wizji współczesnego swiata, swiatopoglądu, sposobu na życie i powiem tylko tyle ja wysiadam.
Podam tylko przykład z filmu tego ateisty Anglika, kiedy rozmawia z żydem aktualnie wyznającym Islam to wygląda bardzo podobnie.

Rzecz w tym, że jesli muzułmanie są w znacznej mniejszosći da się ich trzymać w ryzach, jednak jesli tylko poczują się silni - koledzy wyżej iaro i Teodoryk podali przykłady Szwajcarii i Francji.
O Bałkanach Serbii i Kosowie nawet nie chcę wspominać, bo to doskonały przykład do czego możę doprowadzić jedynie słuszna wiara!!!
Mianowicie do nienawisći człowieka do człowieka i na to się nigdy nie zgodzę!

Ps. iaro co mądrzejsi ludzie widzą to o czym piszesz. Instalacja Islamu w Europie nie ma szans powodzenia bez wojny, europejczycy na to nie pójdą czego mielismy ostatnio przykład w Szwajcarii " - powiem Chwała Bogu" hehe.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:28, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Chce Ci wmówic ze jak jestes w domu u wlasciciela gosciem to zachowujesz zasady panujace w jego domu a nie cytujesz bajeczki dla dzieci typu "koran" wmawiajac innym na podstawie tej bajeczki jakies teorie zupelnie nie pasujace do miejsca i kultury w której wlasciciele domu mieszkaja ! Zapewne oburzasz sie jak ktos tak to cos nazwie.
Nie zabraniam Ci tu mieszkac, co nie znaczy ze ilosc twoich ziomków taka jak w Niemczech byla by przeze mnie mile widziana, no wiesz dopóki bez obrazy nie naruszycie struktury etnicznej regionu to jest OK !

Tak sie sklada, ze urodzilam sie w Polsce, mam polskie obywatelstwo i nie zamierzam kiedykolwiek zwazac na opinie kogokolwiek odnosnie mojego miejsca zamieszkania. Co sie tyczy muzulmanow innej narodowosci, to uwazam ze rowniez maja prawo do mieszkania w Polsce, Europie czy innym miejscu na swiecie, poniewaz Ziemia nalezy do Boga i kazdy czlowiek ma prawo do przemieszczania sie.
Cytat:
Islam to religia agresywna czy tego chcesz czy nie, i mam gdzies co pisze w koranie, liczy sie postawa wyznawców tejze religii.

Czy chcesz wyrzucic z Europy wszystkich chrzescijan poniewaz Hitler wymordowal mase ludzi?
Cytat:
Obawiamy sie takze o to czy nasze dzieci nie beda zmuszane i wychowywane w systemie w którym beda musialy klaniac sie codziennie o 17.

Juz pisalam. Nie ma przymusu w wyznawaniu religii (2:256) nawet jezeli religia dominujaca w danym kraju jest islam.
Cytat:
NIE CHCEMY takze by nasze córki nosil na twarzy chusty zaslaniajac ich piekna urode.

Tak, najlepiej jak beda chodzily nago.
Cytat:
Jeszcze jedno kultura "lepsza" czy nie jest specyficzna dla danego regionu i nie powinno sie jej agresywnie niszczyc, a jak pokazuje historia nawet najwspanialsze osiagniecia sa agresywnie niszczone, kultura bynajmniej nie wygrywa zawsze wygrywa sila, wiec sie bronimy i dorobku osiagniec naszej cywilizacji proste no nie ?

Czy naprawde uwazasz, ze islam jest tak silna religia, ze moze zniszczyc caly kontynent? Juz dawno temu Europa sama sie zniszczyla i islam na pewno nie poglebi tego stanu.
Cytat:
btw. Czy wiesz ze wedlug zrodel historycznych mahomet byl pedofilem

Tu masz wszystko wyjasnione: http://www.ilaam.net/Articles/Ayesha.html

Aisha miala przynajmniej 15 lat gdy wyszla za maz za Muhammada. Wskazuje na chocby jej udzial w bitwach pod Badr i Uhud, w ktorych osoby ponizej 15 r.z. nie mogly uczestniczyc.
Aisha nigdy nie powiedziala nic zlego o swoim mezu. Gdyby byla ofiara pedofilii na pewno odbiloby sie to na jej psychice.A ona zawsze mowila o nim w samych superlatywach, nawet po jego smierci. Czy tak zachowuje sie ofiara pedofilii?
Muhammad mial jeszcze inne zony, wiec jak to mozliwe ze mogl byc pedofilem. Na pewno nawet niewielkie przewinienia Proroka odbilyby sie szerokim echem w spolecznosci, a co dopiero mowic o zakazanych relacjach seksualnych...
Teodoryk napisał:
uwierz mi ze gdybys byl w Iranie to niemial bys takiego wyboru jak w Europie na pewno nie mógl bys sobie posluchac np takiej muzyki:

Teodoryk, dzieki za szczerosc Smile. Juz wiem, dlaczego tak atakujesz islam...
Nie ma co sie obawiac ekspansji islamu na swiecie. W kazdym zakatku Ziemi mozna czcic Szatana, ale w niektorych krajach mozna to robic tylko we wlasnym domu. Nawet w tak zwanych krajach muzulmanskich ludzie sluchaja takiej muzyki. W swoim domu zawsze mozesz robic to, co ci sie podoba, pod warunkiem ze nie lamiesz prawa obowiazujecego w danym kraju.
Jak juz chwalimy sie muzyka jakiej sluchamy, to ja tez cos wrzuce Smile




EDIT:
memorandum napisał:
Instalacja Islamu w Europie nie ma szans powodzenia bez wojny, europejczycy na to nie pójdą czego mielismy ostatnio przykład w Szwajcarii

Zobacz statystyki Smile. Zerknij chocby na Francje i Niemcy... ile osob rocznie przyjmuje islam? I to wszystko dzieje sie bez miecza, a jedynie za pomoca madrosci i pokoju jakie oferuje ta religia.
_________________
"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują." Hipokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nic trzeba z grubej rury, bo inaczej się z fanatykami religijnymi nie dogadasz.

Każda religia w tym Islam to dla mnie GŁUPOTA i wiara w IDIOTYZMY i ksiązeczki dla oszołomów - wyjdżmy od tego.

Chwalisz się statystykami Fado ale zejdż na ziemię.
Ja byłem w Niemczech, mieszkałem we Francji, a obecnie mieszkam od kilku lat w USA i wierz mi miałem stycznosć z wyznawcami Allacha.
Jesli chodzi o Europę to tak przyjmują Islam dzieci Turków w Niemczech i emigranci z północnej Afryki we Francji Smile oraz jednostki w innych krajach równoznaczne z jednostkami przyjmującymi chrzescijaństwo w krajach wyznających Islam - więc przestań bredzić.


TERAZ MERITUM - Fado dlaczego nie odpowiadasz na zarzuty, tudzież opinie użytkowników - chodzi mi o konkretne odpowiedzi na konkretne pytania bądż zarzuty!???
Fanatyczne brednie o religii miłosci to sobie włóż między bajki!

Tak nawiasem mówiąc słyszłem kiedys wypowiedż jakiegos mądrzejszego Szejka, który mówił, że prawdziwą religią opierającą się na miłosci do człowieka jest Chrzescijaństwo jednak znacznie rzeczywistosć odbiega od postaw prezentowanych przez chrzescijan.
I wiesz co myslę, że podobnie jest z muzułmanami.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fado koniec pieprzenia zacznij mi udowadniać fakty

Zachowanie islamistów na Bałkanach w Kosowie w stosunku do innej wiar my mamy być tolerancyjni a oni nie szukaj frajerów gdzie indziej !:

I przestań szastać nienawiścią to jest esencja nienawiści - >

Mam nadzieje że Europa się obudź i zobaczy do czego doprowadziła. Dziki amok debli niszczących zabytki z XVI wieku ....



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:29, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fado ;

Uwazasz ze Bóg bylby tak głupi by zakazac ludziom podziwiania Jego stworzenia? Wink Apropo ; chodzisz ubrana jak Koran nakazuje? Wink

Pomysl logicznie : religia sprowadza sie głownie do NAKAZÓW (o zakazach mozemy porozmawiac oddzielnie) : nakaz postu, modlitwy, ubrania, posiłku, jałmóżny, u Was jest tez pielgrzymka, itd itd. Sądzisz ze Boga ruszają takie detale ? Wink

Oj, mysle ze religie nie czczą Boga, a człowieka i jego idiotyczne wymysły slużace jednemu celowi - podporzadkowaniu. Unifikacji. Ujednolicenia. To jest Wasza wieża Babel.

Od tysiecy lat normuje sie prawo, stosunki miedzyludzkie, miedzynarodowe, etc. na podstawie tych idiotycznych bajek.
Powiem Ci szczerze, na zdrowie to rasie ludzkiej nie wyszło.

Mówie to jako obserwator, wzglednie bezstronny.
Pozdrawiam cieplutko.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:41, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fado po twojej wypowiedzi cichcem przebija się ten chory fanatyzm o którym mówiłem, napisz coś jeszcze o koranie a obiecuje że wyśle Ci na PW karykaturę proroka Laughing, o to przykłady fanatyzmu:

Cytat:
poniewaz Ziemia nalezy do Boga i kazdy czlowiek ma prawo do przemieszczania sie.


Otóż odpowiadam Ci że moja ziemia do żadnego twojego boga nie należy i nie masz prawa mi tego wmawiać KPW, ani przemieszczać tu swoich ziomków którzy też będą mi to wmawiali ! teraz jeszcze raz byś zrozumiał ZIEMIA W POLSCE NIE NALEŻNY DO TWOJEGO BOGA ! Moja ziemia jest ziemią ludzi mojej kultury a nie boga

Cytat:

Teodoryk, dzieki za szczerosc Smile. Juz wiem, dlaczego tak atakujesz islam...
Nie ma co sie obawiac ekspansji islamu na swiecie. W kazdym zakatku Ziemi mozna czcic Szatana, ale w niektorych krajach mozna to robic tylko we wlasnym domu.


O widzisz czyli mym mamy szanować kulturę waszych krajów bo taki macie zwyczaj a wy u nas nie bo tak islam mówi tak ? Szukaj frajerów na innych forach koleś !

Powiedz szczerze że za koncert takiej muzyki Idze się do pierdla w takich krajach, a jak ktoś na ciebie doniesie to tak samo, zejdźmy na ziemie. i jeszcze mam w dupie twojego szatana, podobnie jak i Mahometa a muzyki słucham jakiej chce i nikogo nie czcze ! Nazywaj rzeczy po imieniu np. zamiast "takiej muzyki słucha się w domu" napisz "dostaje się za to poważne wyroki". Znam gości co byli w Iranie tam za sfotografowanie kobiety idzie się do pierdla, jeden z takich gości został złapany fotografował przyrodę, policja muzułmańska przeszukała mu aparat, jak zobaczyła zdjęcie kobiety dostali amoku, mało go nie zamknęli ale powiedział że działa na szkodę USA i że jest tutaj po to by pokazać jaki Iran jest piękny, głupia ściema ale go puścili...



Cytat:
Zobacz statystyki Smile. Zerknij chocby na Francje i Niemcy... ile osob rocznie przyjmuje islam?



To mnie najbardziej rozbiło, autor tych słów chyba nie czytał moich wypowiedz na temat płonących samochodów. Co mi chcesz wmówić że rodowity francuz przyjmuje zajebisty islam tak ? Grzeczni islamiści przyjeżdzają i są potulni jak baranki Yhm tak się składa byłem we Francji, francuz po całej akcji z samochodami jak popije mówi rzeczy które nie śniły by się naszemu ONR czy NOPowi więc przestań ze mnie robić głupiego.


a teraz najlepsze:

Cytat:
Cytat:
Cytat:
NIE CHCEMY takze by nasze córki nosil na twarzy chusty zaslaniajac ich piekna urode.


Tak, najlepiej jak beda chodzily nago.

Czy ktoś widzi jeszcze fantatyzm tego gościa czy dalej nie ?"

Widze że jednak wychodź z ciebie fanatyzm, otóż tak jeżeli będzie gorąco to będą chodzi nawet nago a wam nic do tego, wsadźcie sobie w nos wasze zakazy odsłaniania ciała. Zresztą fajnie sobie jaja robisz w Europie nigdy nie było zakazu pokazywania twarzy przez kobiety i ja o tym wspomniałem, a Ciebi9e to ewidentnie boli i napisałeś "najlepiej będą chodzić nago", chodź doskonale sobie zdajesz sprawę że chodziło mi tylko o zasłanianie twarzy i pewnych części ciała które nawet PURYTANIE odsłaniali. Widzisz dla Ciebie jest ważniejsza bzdura z koranu niż godność człowieka w tym przypadku prawo kobiety do pokazywania swojego piękna...więc krótko i na temat - tak lepsze chodzenie nago, niż w kołtunie że nawet nie widzisz kto to idzie !!
-----------------------------------------

Podsumowują islam jawi się jako nowy purytanizm z tym że dużo niebezpieczniejszy i wojowniczy, nie podważyłeś żadnego z argumentów historycznych czy geopolitycznych, w zamian wkleiłeś sobie koran i napisałeś że ziemia należy do jakiegoś tam boga którego nikt nie widział. Może jeszcze raz CI przypomnę Bałkany

NAPISZESZ COŚ JESZCZE O WSPANIAŁYM GRZECZNYM ISLAMIE A WYLĄDUJĄ TU FILMY Z SERBII KOSOWA ORAZ FRANCJI KTÓRE OŚMIESZA TWOJE BAJDURZENIE W KAŻDYM CALU. POPATRZYMY NA NISZCZENIE KOŚCIOŁÓW INNEJ WIARY, NA NISZCZENIE ZABYTKÓW, NA SZCZELNIE DO POSAGÓW BUDDY PRZEZ TALIBÓW ITP ITD. Może wreszcie przestaniecie tylko wymagać od innych by was tolerowali a spojrzycie na siebie?

Na początek trochę historii bakanów w skrócie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wyszli z meczetu tak samo jak w Polsce wychodzą z kościołów.Nie?Nikogo nie zabili, spalili... Wszystko zależy od ludzi. Znam tych gości (Turcy) i mają takie nastawienie do religii jak podejrzewam z 75 % z tych niby 90 % katolików w Polsce. Chodzą do "swoich" świątyń z przyzwyczajenia , tradycji, kultury itp.( i myją nogi przed wyjściem Wink ) Wierzą w ludzi bardziej niż w Allacha, Mahometa czy podobnych.Tzn. wątpią w istnienie i utrzymywanie sie we współczesnym świecie wielu Bogów,religii, bo wiedzą że jest kilka wyznań, tworzą się nowe kościoły, odłamy wiary itp... i jedynie "dobry człowiek" jest wartościowy, można z nim tu i teraz budować życie Smile

Tam jest ten meczet:
http://maps.google.pl/maps?hl=pl&cli.....amp;tab=wl

Żeby zaistniała agresja i nienawiść musi być jakiś impuls. Nie wywołają wojny religijnej "zwykli wierzący", może nawet nie fanatycy...Wink
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 13 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
tak jakby katolicyzm nie był równie zacofany...

Oczywiście, że jest zacofany, ale nie jest tak agresywny jak kiedyś, a jak teraz agresywny jest islam. Zresztą postów na temat zacofania KK na tym forum jest wręcz na morgi Wink.

@Fado, z wcześniejszych twoich postów wynika, że jesteś kobietą - więc może zamiast siedzieć w tej strasznej, antyislamskiej Polsce wybierz się na stałe do np. Arabii Saudyjskiej albo Pakistanu. Oczywiście w miarę szybko weź również ślub z którymś ze swoich współwyznawców i nie stawiaj się, żeby wszystko było po islamsku . Na pewno będzie ci tam dobrze Laughing .Aha i napisz jak ci tam jest, jeżeli w ogóle dostaniesz dostęp do czegoś tak bezbożnego, jak komputer i internet Laughing .
Jeżeli nie jesteś z pochodzenia arabką ani żadną inną przedstawicielką nacji muzułmańskiej, tylko Polką, to moim zdaniem inteligencją ani myśleniem perspektywicznym nie grzeszysz, wybacz. Gdybyś była facetem - no ok, co prawda islam degraduje wszystkich ludzi do kategorii niższej, ale z kobiet robi całkowitych podludzi. Spróbuj nie ubrać czadoru, czy jak się ta szmata na twarz zwie, to w najlepszym wypadku zostaniesz sprana na kwaśne jabłko, w gorszym - no właśnie...Niejedna żona muzułmanina tego już doświadczyła.

Fajnie powycinałaś fragmenty moich postów, lubię używać mocnego języka i nic ci do tego - wolę dosadną prawdę okraszoną wulgaryzmami tę prawdę uwydatniającymi, niż okraszone pięknymi słówkami kłamstwa, które usiłujesz nam wciskać.

Ciesz się, że mieszkasz w Polsce, naprawdę. Dzięki temu możesz wylewać swoje wypociny do internetu, gdyby było inaczej, zapewne o komputerze mogłabyś pomarzyć. Podobnie jak i o ludzkim traktowaniu.

Jedyne w czym islam może czymkolwiek błysnąć to wciskanie zabobonów. W tym macie wręcz mistrzostwo, nie wiem tylko czy zauważasz ty i twoi współwyznawcy, że to ostatnie, czego Europa potrzebuje.
Fado napisał:
Czy naprawde uwazasz, ze islam jest tak silna religia, ze moze zniszczyc caly kontynent? Juz dawno temu Europa sama sie zniszczyla i islam na pewno nie poglebi tego stanu.
Ooo, cóż ja tu widzę. Skoro niby Europa sama się zniszczyła (niby jak?), to można ją dobić za pomocą miecza migomata, tak? Nie bój się o Europę, kultura europejska ma się nieźle, a największym dla niej zagrożeniem jest obecnie religijna ciemnota uosabiana między innymi (a może przede wszystkim) przez islam!

-------------

memorandum napisał:
TERAZ MERITUM - Fado dlaczego nie odpowiadasz na zarzuty, tudzież opinie użytkowników - chodzi mi o konkretne odpowiedzi na konkretne pytania bądż zarzuty!???
Fanatyczne brednie o religii miłosci to sobie włóż między bajki!
Po prostu kobitka zapatrzyła się w "religię pokoju" i próbuje nas przekonać do przejścia na jej stronę, problem w tym że nie ma żadnych racjonalnych argumentów i raczej jej się to nie uda Wink. Być może kiedyś zmądrzeje, ale obawiam się, że będzie na to troszkę za późno, bo odejście od islamu jest karane dużymi nieprzyjemnościami, przy których skutki apostazji w kościele katolickim (który zresztą krwi na rękach ma nie mniej, niż islam - ale to już jednak nie te czasy) to kaszka z mleczkiem.

--------

Słówko na koniec wiadomości. Jak podłej jakości musi być religia i kultura zbudowana na bajaniach pustynnego pedofila? Zdecydowanie wolę naszą "zepsutą" Europę Smile.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

memorandum napisał:
TERAZ MERITUM - Fado dlaczego nie odpowiadasz na zarzuty, tudzież opinie użytkowników - chodzi mi o konkretne odpowiedzi na konkretne pytania bądż zarzuty!???

Przeoczylam jakies pytanie?
Cytat:
rzeczywistosć odbiega od postaw prezentowanych przez chrzescijan.
I wiesz co myslę, że podobnie jest z muzułmanami.

To nie moja wina, ze na swiecie zyja ludzie ktorzy nazywaja sie wyznawcami tej czy innej religii, a tak naprawde nic o niej nie wiedza.
Aya Sophia napisał:
Uwazasz ze Bóg bylby tak głupi by zakazac ludziom podziwiania Jego stworzenia?

A dlaczego kobiety maja byc publiczna wlasnoscia? Wink
Cytat:
Apropo ; chodzisz ubrana jak Koran nakazuje?

Tak i widze w tym sens.
Cytat:
Pomysl logicznie : religia sprowadza sie głownie do NAKAZÓW (o zakazach mozemy porozmawiac oddzielnie) : nakaz postu, modlitwy, ubrania, posiłku, jałmóżny, u Was jest tez pielgrzymka, itd itd. Sądzisz ze Boga ruszają takie detale ?

Cytat:
Powiem Ci szczerze, na zdrowie to rasie ludzkiej nie wyszło.

Pielgrzymka nie jest obowiazkowa. Jezeli czlowiek chce i posiada wystarczajace srodki finansowe, to oczywiscie jest zalecana.
Jalmuzna jest obowiazkowa w przypadku, gdy czlowiek posiada wystarczajace srodki. Najbiedniejsi nie placa zakatu. To jest naprawde niewielki procent od oszczednosci. Pomaga to w rozwoju duchowym czlowieka i walce z jego egoizmem. Poza tym, dzieki placeniu zakatu walczy sie z bieda. Jeszcze wtedy gdy nie mialam zadnego pojecia o islamie, zaobserwowalam, ze czym wiecej dajemy innym i pomagamy, tym wiecej sami otrzymujemy (niekoniecznie od tych samych osob, zwykle od innych). Cos w tym naprawde jest... Czy to cos zlego?
Ubranie ma byc skromne. Naprawde nie widze w tym problemu. Wedlug islamu kobieta powinna byc traktowana z szacunkiem, jak podmiot a nie przedmiot. Czy relkamy w TV i billboardy nie traktuja kobiety jak przedmiotu na sprzedaz (razem z samochodem czy szamponem). Czy naprawde konieczne jest prowokowanie mezczyzn strojem?
Modlitwa nie jest potrzebna Bogu. To czlowiek jej potrzebuje.
Posilek... Czyli zakaz picia alkoholu, spozywania wszelkich intoksykantow (w tym zywnosci przetworzonej chemicznie), jedzenia wieprzowiny i zabijanie zwierzat w odpowiedni sposob?
Mysle, ze nie musze pisac o wplywie alkoholu i substancji chemicznych na organizm czlowieka, ale jezeli chcesz oczywiscie moge to zrobic.
Organizm czlowieka nie jest przystosowany do jedzenia wieprzowiny. Wieprzowina jest bardzo toksycznym miesem. Nikt chyba nie ma watpliwosci co do faktu, ze nierzadko swinie zjadaja swoje odchody. W organizmie swin produkowany jest hormon wzrostu w znacznie wiekszych ilosciach niz w organizmie czlowieka i innych zwierzat. W organzimie swin znacznie wyzszy jest rowniez poziom przeciwcial i lipidow. Poza tym, nietrudno o przeniesienie przeroznych chorob pasozytniczych ze swini na czlowieka (np.wlosnicy). Jezeli uklad immunologiczny czlowieka jest w dobrej kondycji to oczywiscie nie ma co obawiac sie pasozytow. Co w przypadku problemow z odpornoscia? Nie wierze, ze kazdy kawalek miesa jest dokladnie badany...
Post ma na celu oczyszczenie (zarowno ducha jak i ciala).Glodowka przyspiesza obumieranie i wydalanie slabych komorek. Uklad pokarmowy i uklad immunologiczny czlowieka maja przerwe w walce z toksynami, a energia, ktora nie zostanie zuzyta na trawienie moze byc wykorzystana regeneracje i leczenie organizmu. Tu jest wiecej informacji o glodowce:
http://www.glodowka.pl/podstrona.php?dzial=moc
No i jak z tym wplywem zwyczajow muzulmanskich na zdowie rasy ludzkiej? Wink
Teodoryk napisał:
Powiedz szczerze że za koncert takiej muzyki Idze się do pierdla w takich krajach, a jak ktoś na ciebie doniesie to tak samo, zejdźmy na ziemie.

Podsluchiwanie, szpiegowanie i donoszenie na kogokolwiek jest sprzeczne z zasadmi islamu.
Cytat:
Znam gości co byli w Iranie tam za sfotografowanie kobiety idzie się do pierdla, jeden z takich gości został złapany fotografował przyrodę, policja muzułmańska przeszukała mu aparat, jak zobaczyła zdjęcie kobiety dostali amoku, mało go nie zamknęli ale powiedział że działa na szkodę USA i że jest tutaj po to by pokazać jaki Iran jest piękny, głupia ściema ale go puścili...

Jest taka ciekawa stronka, z ktora kazdy rozsadny czlowiek powinien zapoznac sie przed wyjazdem za granice...
"Poradnik Polak za granica"
http://www.msz.gov.pl/index.php?page=144.....ment=25696
Dobre wychowanie nakazuje, aby przed sfotografowaniem kogos zapytac o pozwolenie (niewazne, w krorym kraju na swiecie robisz zdjecia). Sprobuj sfotografowac obce dziecko w USA lub Kanadzie, to szybko zrozumiesz czym to sie konczy Smile.
Teodoryk napisał:
chodź doskonale sobie zdajesz sprawę że chodziło mi tylko o zasłanianie twarzy i pewnych części ciała które nawet PURYTANIE odsłaniali.

iaro napisał:
Spróbuj nie ubrać czadoru, czy jak się ta szmata na twarz zwie, to w najlepszym wypadku zostaniesz sprana na kwaśne jabłko, w gorszym - no właśnie...

Zaslanianie twarzy nie ma nic wspolnego z islamem.
iaro napisał:
niż okraszone pięknymi słówkami kłamstwa, które usiłujesz nam wciskać.

Cytat:
Po prostu kobitka zapatrzyła się w "religię pokoju" i próbuje nas przekonać do przejścia na jej stronę, problem w tym że nie ma żadnych racjonalnych argumentów i raczej jej się to nie uda .

Niczego nie usiluje wciskac. Jeszcze raz powtarzam, moim celem nie jest nawrocenie kogokolwiek. Religia to prywatna sprawa kazdego czlowieka. Odpowiadam poniewaz atakujecie (Ty i Teodoryk) moja religie, nie majac pojecia o islamie.
Cytat:
Ooo, cóż ja tu widzę. Skoro niby Europa sama się zniszczyła (niby jak?), to można ją dobić za pomocą miecza migomata, tak?

Europe zniszczyl brak wartosci. Islam absolutnie nie moze jej w zaden sposob zagrozic.
Cytat:
bo odejście od islamu jest karane dużymi nieprzyjemnościami

Lykanie wszystkich informacji z mediow nie jest dobrym sposobem na poszerzenie wiedzy o islamie.
Cytat:
Słówko na koniec wiadomości. Jak podłej jakości musi być religia i kultura zbudowana na bajaniach pustynnego pedofila?

Masz jakies dowody? Ja mam. Czytales?
http://www.ilaam.net/Articles/Ayesha.html
Fado napisał:
Aisha miala przynajmniej 15 lat gdy wyszla za maz za Muhammada. Wskazuje na chocby jej udzial w bitwach pod Badr i Uhud, w ktorych osoby ponizej 15 r.z. nie mogly uczestniczyc.
Aisha nigdy nie powiedziala nic zlego o swoim mezu. Gdyby byla ofiara pedofilii na pewno odbiloby sie to na jej psychice.A ona zawsze mowila o nim w samych superlatywach, nawet po jego smierci. Czy tak zachowuje sie ofiara pedofilii?
Muhammad mial jeszcze inne zony, wiec jak to mozliwe ze mogl byc pedofilem. Na pewno nawet niewielkie przewinienia Proroka odbilyby sie szerokim echem w spolecznosci, a co dopiero mowic o zakazanych relacjach seksualnych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:22, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aya Sophia
Zapomnialam wyjasnic sprawe zabijania zwierzat...
Zabijanie zwierzat pradem jest dla nich znacznie bardziej stresujacym przezyciem i prowadzi do uwalniania ogromnych ilosci hormonow stresu do krwioobiegu i tkanek. Krew pozostajaca w organizmie zabitych zwierzat jest dobra pozywka dla drobnoustrojow, co prowadzi do bardzo szybkiego zepsucia miesa.
Wyniki badan nad bolem odczuwanym przez zwierzeta:
http://www.islamonline.net/servlet/Satel.....7365866876
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
memorandum




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 121
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:50, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jak grochem o sciane" no ale to już norma wierzących, że nie przyswajają do siebie tych faktów, opinii, relacji, które w jakikolwiek sposób mogłyby zakłócić ich poukładane życie w wierze, a jak powszechnie wiadomo grochem sciany nie przebijesz.

Fado my tu nie potrzebujemy wykładu na temat Islamu, bo tutaj większosć wypowiadająca się w tym wątku ma jakies pojęcie o tym co to za religia, jakie są dogmaty, nakazy, zakazy itp. itd.
Widzę, że bardzo lubisz formę pytanie odpowiedż jednak nie chce mi się bawić w cytowanie, a więc kilka pytań:

1. Skoro jest tak pięknie w tych krajach gdzie główną religią jest Islam, to po pierwsze co ty tutaj jeszcze robisz w kraju należącym do zgniłego zachodu, po drugie dlaczego wyznawcy allaha jesli tylko mogą pchają się drzwiami i oknami do krajów, gdzie znaczną większosć stanowią niewierni?

2. Co działo się w Afganistanie jeszcze przed inwazją niewiernych, skoro stadiony zamiast do gry w piłkę służyły do wykonywania masowych egzekucji? "Ot taka religia milosci"

3. Wytłumacz po swojemu co stało się na Bałkanach i dlaczego? Nadmieniam oczekuję konkretnej odpowiedzi, nie wytłumaczenia w stylu "gry polityczne" czy podpierania się bajkami z koranu.

4. Dlaczego taka religia pokoju jaką mieni się Islam niszczy rękami swoich wyznawców wielowiekowe zabytki wielu innych kultur? Nadmieniam na dzisiejszym poziomie rozwoju ludzkosci z głównych trzech wyznań tylko wyznawcy Allacha robią to nagminnie.

5. Kto i dlaczego palił samochody na przedmiesciach francuskich miast?
Nadmieniam w znacznej większosci byli to wyznawcy Allacha, żeby była jasnosć.

6. Czy to nie Islam jest tą religią gdzie w imię wiary można prowadzić swiętą wojnę i mordować niewiernych?

7. Dlaczego często jesli widzę przekaz telewizyjny, "żeby nie było" z arabskiej telewizji Al-Jazzera tak naprawdę widzę stado baranów prowadzonych na rzeż przez jednego idiotę, który akurat jest tam przy kasie?
"Chodzi o palenie flag, widziałem gdzies deptanie podobizny Papieża, niszczenie miejsc kultu innych wyznań badż jakichkolwiek oznak innych wierzeń"? Nadmieniam tak tak chodzi o tą religię pokoju.

8. Dlaczego mnóstwo kobiet w Islamie, kończy z połamanymi rękami, nogami, różnego typu ranami, srednio kilkunastoma bliznami po milosci męża, oparzeniami po kwasie - ogółem okaleczeniami na całe życie przez swoich mężczyzn wyznających tą religię pokoju? I czy nie wydaje Ci się, że tam kobietę traktuje się jak jakis podgatunek?
Od razu wyjasniam, bo znam ripostę tak, u nas też "zdarzają" są takie przypadki ale za to czestokroć idzie się do pierdla to tak pokrótce. Opieram się na reportażu kobiety wyznającej Islam o niedoli swoich sióstr w wierze Smile

Dobra na dzis starczy jednak dorzucę kilka moich lużnych stwierdzeń żeby była jasnosć.
Nie wierzę w twojego boga, więc dla mnie ziemia nie należy do niego, a do ludzi ją zamieszkujących "wszystkich".
Jak widzę chodzące mumie w krajach arabskich to ogarnia mnie najpierw smiech, a pożniej smutek gdzie nakazuje im się w upale popierdalać w czyms takim pod grożbą kary cielesnej.

Wszystko opiera się tam na idiotyzmach zaczerpniętych z bajek, w co zacofani ludzie muszą wierzyć pod grożbą kar w tym kary smierci. Niedawny przykład zgwałconej małoletniej, którą to bodajże powieszono zamiast gwałciciela, bo kobiety to istoty nieczyste i mogą kłamać Fado heheeh

PS. Mam gdzies taki swiatopogląd, który nakazuje mi co mam robić, a co nie, bo posiadam własny kodeks moralny więc jesli mam ochotę to pije, palę jointy i przy tym chętnie raczę się dobrą "bezbożną" muzyką.
_________________
"Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją.
Są niebezpieczni"
G. J. Cezar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fado:

Cytat:

Jalmuzna jest obowiazkowa w przypadku, gdy czlowiek posiada wystarczajace srodki. Najbiedniejsi nie placa zakatu. To jest naprawde niewielki procent od oszczednosci. Pomaga to w rozwoju duchowym czlowieka i walce z jego egoizmem. Poza tym, dzieki placeniu zakatu walczy sie z bieda. Jeszcze wtedy gdy nie mialam zadnego pojecia o islamie, zaobserwowalam, ze czym wiecej dajemy innym i pomagamy, tym wiecej sami otrzymujemy (niekoniecznie od tych samych osob, zwykle od innych). Cos w tym naprawde jest... Czy to cos zlego?


Nikt nie napisał że jałmużna to coś złego. Wręcz przeciwnie. Jezus mówił o oddawaniu nawet tego co ma się na ostatki, a nie kiedy Cię stać Wink A piszesz o doktrynie Karmy, która jest 'delikatnie mówiąc' zwodnicza i głupia ;] Mądre doktryny działają.

Cytat:

Ubranie ma byc skromne. Naprawde nie widze w tym problemu. Wedlug islamu kobieta powinna byc traktowana z szacunkiem, jak podmiot a nie przedmiot. Czy relkamy w TV i billboardy nie traktuja kobiety jak przedmiotu na sprzedaz (razem z samochodem czy szamponem). Czy naprawde konieczne jest prowokowanie mezczyzn strojem?


MA BYĆ? Widzisz, tu się zasadniczo różnimy. Ja stronił bym od nauczania ludzi jak mają się ubierać. Jest to ich prywatna sprawa. Dlaczego uważasz też że "reklamy" prowokują mężczyzn? Uważasz mnie za zwierzę nabuzowane instynktami ? Ah, byłbym zapomniał, 80% reklam jest kierowanych do kobiet Wink

Cytat:

Modlitwa nie jest potrzebna Bogu. To czlowiek jej potrzebuje.


Wyobraź sobie taką sytuację. A właściwie wróć pamięcią do momentu konwersji. Jesteś sama w pokoju, jest półmrok, doniosła atmosfera, otwierasz Koran i recytujesz Szahadę. Zostałaś muzułmanką, ALE - przed samą sobą. Skoro Allah "zna każdą rzecz jaką robicie" - zapewne wie też o tym. Religia/Wiara jest w sercu, umyśle i czynach. Nie w Koranie, Biblii, czy Torze (etc)

Zapewniam Cię że jak ich przyciśnie, ateiści też się modlą, a przynajmniej wykonują pewną
"operacje" intencjami Wink TYM jest modlitwa. Bogu, jak sądzę modlitwa nie potrzebna, choć z pewnością czesto się modli widząc upadlający się gatunek ludzki. Bóg modlitw nie napisał. Człowiekowi - modlitwa jest zbędna - oczywiście taka o której mówimy w kontekście Koranu, Biblii, Tory...etc.

Cytat:

Posilek... Czyli zakaz picia alkoholu, spozywania wszelkich intoksykantow (w tym zywnosci przetworzonej chemicznie), jedzenia wieprzowiny i zabijanie zwierzat w odpowiedni sposob?


Buddyjskie przysłowie mówi - "A wina nie spożywaj, umysł czystym za to trzymaj". Nie jem mięsa, nie zabijam zwierząt, spożywam alkohol w ilościach umiarkowanych. Jestem muzułmaninem? Bo nie jestem buddystą Wink Czy muzułmanin może palić hashish lub tytoń ? Wink

Cytat:

Post ma na celu oczyszczenie (zarowno ducha jak i ciala).Glodowka przyspiesza obumieranie i wydalanie slabych komorek. Uklad pokarmowy i uklad immunologiczny czlowieka maja przerwe w walce z toksynami, a energia, ktora nie zostanie zuzyta na trawienie moze byc wykorzystana regeneracje i leczenie organizmu. Tu jest wiecej informacji o glodowce: http://www.glodowka.pl/podstrona.php?dzial=moc


Dobroczynne działanie głodówki, umiarkowanej i z głową, zostało udowodnione na długo przed pojawieniem się Islamu. Rozumiem że Islam czerpie z tych nauk garściami. Słusznie.

Cytat:

No i jak z tym wplywem zwyczajow muzulmanskich na zdowie rasy ludzkiej? Wink


Przede wszystkim :

1) Czy nie uważasz że gdyby Allah zadecydował odgórnie o Waszych strojach rodziłybyście się już w ubraniu?Smile
2) Noszenie hust, czadorów - przypomina mi to "śmiertelny grzech seksualności" podsycany przed Kościół Katolicki. Kobiety są piękne. Jako że mają wolną wolę mogą ubierać się jak chcą, a nie jak wymaga od nich tego religia. To moje zdanie.
3) Chcesz mieć 2-3 mężów? Znasz instytucję posagu w Islamie ? Jak to wygląda? Wink

Przez grzeczność nie podaje dalszych przykładów niedorzeczności, wg mnie.

Tak od siebie jeszcze:
Jest kilka rzeczy w Islamie naprawdę zacnych. Wartościowych, i "miłych memu uchu" Wink Są to przede wszystkim Sufi. Oprócz chyba buddystów, nikt nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak oni, i ich nauki. Jestem jak widzisz raczej nastawiony na bezpośredni kontakt z Bogiem, zamiast - modlitw, rytuałów, obmywania nóg (co nie znaczy ze tego nie robię, mam wannę), pielgrzymek, etc. Myślę że doktryna suficka
idzie ręka w rękę z buddyjską i Jezusową. Są do siebie bliźniaczo podobne Wink Dalej, wielki szacun dla Arabusów za dokonania naukowe - dość powiedzieć że gdyby nie nasi Arabscy bracia, nie zdołalibyśmy dojść do takiego postępu technologicznego jak teraz.

Zastanów się koniecznie nad tym ( i wszyscy którzy uważają Islam za zło wcielone):

"Moje serce może przybrać każdą postać, klasztoru dla mnicha, świątyni dla bożka, pastwiska dla gazeli, czciciela Kaaby, tablic Tory, Koranu. Albowiem, Miłość jest mą wiarą, gdziekolwiek zwrócą się jego wielbłądy"

Wiesz kto to powiedział ? Wink

Pozdrawiam.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ubranie ma byc skromne. Naprawde nie widze w tym problemu. Wedlug islamu kobieta powinna byc traktowana z szacunkiem, jak podmiot a nie przedmiot. Czy relkamy w TV i billboardy nie traktuja kobiety jak przedmiotu na sprzedaz (razem z samochodem czy szamponem). Czy naprawde konieczne jest prowokowanie mezczyzn strojem?


Sratytaty, w Rzymie i Grecji ubrania nie były skromne a pisano panteony na temat kobiecego piękna, ludzie nosili się tam niemal pół nago...nie było bynajmniej zasłaniania dekoltów itp. Kultura Europejska wyrosła z kultury i wychowania Greków i Rzymian. Islam chce nas cofnąć o więcej niż 2000 lat bo starożytność i jej zasady to epoka oświecona w porównaniu do zasad islamu.Piszesz ubranie "ma być" co znaczy "ma być" ? w tej kulturze właśnie nie ma być skromne i tak było już od wieków to że wam się nie podoba to już wasza sprawa, ale nie życzymy sobie tego u nas.
Przypomina mi się stare przysłowie Polskie..."Musi to na Rusi a W Polsce jak kto chce!"



Jak Ci się podobały sceny z Bałkanów z udziałem islamistów ? Chcesz więcej takich ?

Fado przestań mi pisać w "w koranie pisze " bo mi to wisi napisałem Ci że za to się idzie do pierdla a ty mi na to "w koranie pisze", zajebiście w królewnie śnieżce też pisze i co z tego. Dla twojej informacji fakty zawarte w koranie przedstawiają dla mnie taką samą wartość faktograficzną jak baśnie Andersena !

Jak Ci przejdzie fanatyzm, to daj znać wyśle Ci książki w biograficzne o proroku, poczytasz sobie o jego 9 letnich żonach, to było zajebiście boskie i skromne i z szacunkiem dla kobiety mieć 9 letnią żonę no nie ? !

p.s. Zainteresowany wychodzą grzecznie z meczetu bo jest ich jakieś 0,001 % w Polsce co mają niby robić zniszczyć świątynie katolicką jak w Kosowie ? Żeby ich kibole oklepali ? Laughing. Weźcie ludzie zejdźcie na ziemie też znam islamistę jest nawet moim dentysta, mieszka w Polsce ma dzieci i jest OK. Tylko że on niemal jest ateistą i dogranym do Polskich zwyczajów, tak samo jak Tatarzy na Podlasiu już są zasymilowani. Chcecie zobaczyć nie zasymilowany islam w akcji ? Jedzcie do Francji ! Mało to tam się wydarzyło ? Przestańcie też wysyłać w odpowiedzi na film pokazujący niszczenie Kosowskich zabytków (niektóre z XIII wieku !, nawet Hitler ich nei ruszał) zdjęcia ludzi wychodzących z meczetu. To tak jakbym ja w odpowiedzi na zbrodnie Amerykanów w Guantanamo wkleił żołnierza Amerykańskiego przeprowadzającego dziecko w Iraku przez ulice i powiedział "Amerykanie są tam dobzi, wszystko zależy od ludzi!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 14 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:


p.s. Zainteresowany wychodzą grzecznie z meczetu bo jest ich jakieś 0,001 % w Polsce co mają niby robić zniszczyć świątynie katolicką jak w Kosowie ? Żeby ich kibole oklepali ? Laughing. Weźcie ludzie zejdźcie na ziemie też znam islamistę jest nawet moim dentysta, mieszka w Polsce ma dzieci i jest OK. Tylko że on niemal jest ateistą i dogranym do Polskich zwyczajów, tak samo jak Tatarzy na Podlasiu już są zasymilowani. Chcecie zobaczyć nie zasymilowany islam w akcji ? Jedzcie do Francji ! Mało to tam się wydarzyło ? Przestańcie też wysyłać w odpowiedzi na film pokazujący niszczenie Kosowskich zabytków (niektóre z XIII wieku !, nawet Hitler ich nei ruszał) zdjęcia ludzi wychodzących z meczetu. To tak jakbym ja w odpowiedzi na zbrodnie Amerykanów w Guantanamo wkleił żołnierza Amerykańskiego przeprowadzającego dziecko w Iraku przez ulice i powiedział "Amerykanie są tam dobzi, wszystko zależy od ludzi!"


Halo. Jestem sam Laughing
Powiem tak, mnie to wisi i powiewa czy Islam czy srislam. Tylko zauważyłem z jednej (Twojej Teodoryk) jak i z drugiej (Fado) strony pewne chciejstwo przegięcia w swoją stronę. Nie ważne jak , ważne by było na moim. Tylko tyle. I nawet bardziej wulgarny byłeś Ty. Niech se kobieta wierzy w co che.
Fakt , że historia jest taka a nie inna to ciągle jest winą "przywódców" . Tłumem można kierować jak się chce, mówiłem to już, tym bardziej masą słabo, lub wcale niewyedukowanych ludzi Wink ...a ciągle historia nie nauczyła świata jak żyć by było dobrze.Zawsze jest coś źle, a szczególnie religie są tego przykładem... (Z tą edukacją to chodzi mi o tych głąbów co nie wiedzą po co, za co, i dlaczego zabijają , palą, gwałcą itd, itp.)

A oglądaliście towarzysze i towarzyszki to :

Afganistan: O co walczymy?

Cytat:
Ukryte w burkach afgańskie kobiety są takie same jak wszędzie - uwielbiają stroje, wesela i rodzinne spotkania. W latach siedemdziesiątych nie istniał tu obowiązek zasłaniania twarzy. W Kabulu klasa średnia słynęła z zamiłowania do mody i przyjęć. Później jednak nadeszły rządy talibów, które - przynajmniej jeśli chodzi o sytuację kobiet - cofnęły kraj do czasów niewolnictwa. Amerykańska interwencja po 11 września 2001 roku miała zlikwidować panowanie islamskich fanatyków. Zachód pomógł zdobyć władzę prezydentowi Karzajowi, który obiecywał, że wprowadzi Afganistan na drogę demokratycznych reform. Uchwalono nową konstytucję, kobiety pojawiły się w życiu publicznym - w rządzie, parlamencie i telewizji. Szybko jednak okazało się, że łatwiej zmienić prawa niż zakodowane w lokalnej mentalności od dziesięcioleci obyczaje. Ich powszechność i presja jest tak duża, że nowa władza co najmniej je toleruje, a nierzadko przymyka oko na ludzkie tragedie i zwykłe zbrodnie, popełniane w majestacie "uświęconej" przez islam tradycji. Poruszający film Sandy Smith na przykładzie losów kilku współczesnych kobiet ukazuje ich dramatyczną sytuację w dzisiejszym Afganistanie.


http://www.telemagazyn.pl/program/3505452694.html
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 15 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

memorandum napisał:
Fado my tu nie potrzebujemy wykladu na temat Islamu, bo tutaj wiekszosc wypowiadajaca sie w tym watku ma jakies pojecie o tym co to za religia, jakie sa dogmaty, nakazy, zakazy itp. itd.

Odnosze troche inne wrazenie...
Memorandum, zauwaz ze to jest temat o islamie, a nie pseudo muzulmanach. Nie mam nic do dodania nt wyznawcow wszelkich sekt i ludzi bardziej ceniacych wlasna kulture niz religie, ktorzy nie maja zadnego pojecia o islamie, a nazywaja siebie muzulmanami. Ja za nich nie odpowiadam.
Cytat:
po drugie dlaczego wyznawcy allaha jesli tylko moga pchaja sie drzwiami i oknami do krajów, gdzie znaczna wiekszosc stanowia niewierni?

Wiesz, ze 20 procent ludzi korzysta z 86 procent zasobow swiata? Czy sa to mieszkancy krajow, gdzie religia dominujaca jest islam? Wszystko dzieje sie kosztem krajow muzulmanskich. Czy to sprawiedliwe? Azjaci maja umierac z glodu, bo zachod ma ochote ich wykorzystywac? Wiec radza sobie, jak moga...
Aya Sophia napisał:
Dlaczego uwazasz tez ze "reklamy" prowokuja mezczyzn?

Nie reklamy tylko stroj (reklamy sprowadzaja kobiete do roli przedmiotu). Taki jest wynik moich kilkuletnich obserwacji. Oczywoscie, ze nie wszyscy ludzie sa tacy sami. Wiele razy bylam jednak swiadkiem przeroznych sytuacji, kiedy stroj kobiety prowokowal w jakis sposob mezczyzn (dotykanie obcych kobiet w srodkach komunikacji miejskiej, niemile komentarze).
Cytat:
Wyobraz sobie taka sytuacje. A wlasciwie wróc pamiecia do momentu konwersji. Jestes sama w pokoju, jest pólmrok, doniosla atmosfera, otwierasz Koran i recytujesz Szahade. Zostalas muzulmanka, ALE - przed sama soba. Skoro Allah "zna kazda rzecz jaka robicie" - zapewne wie tez o tym.

Allah oczywiscie zna kazdy ruch i kazda mysl czlowieka, ale dopoki czlowiek nie znajdzie sie na bezludnej wyspie to powinien oficjalnie wypowiedziec szahade w obecnosci dwoch swiadkow. Zalozmy, ze czlowiek przyjmuje islam bez udzialu swiadkow a niedlugo potem umiera. Nikt nie wiedzial, ze ten czlowiek byl muzulmaninem i nikt nie wie, w jakim obrzadku powinien byc pochowany. To tak samo jak z zawarciem malzenstwa. Jezeli dwoje ludzi znajdzie sie np. na bezludnej wyspie i bedzie chcialo wziac slub, to oczywiscie moga to zrobic i malzenstwo bedzie wazne, ale dopoki obok sa ludzie, to powinno byc ono zawarte publicznie.
Cytat:
Zapewniam Cię że jak ich przyciśnie, ateiści też się modlą, a przynajmniej wykonują pewną
"operacje" intencjami

Do kogo modla sie ateisci i jaki jest cel ich modlitw?
Cytat:
Bóg modlitw nie napisal. Czlowiekowi - modlitwa jest zbedna - oczywiscie taka o której mówimy w kontekscie Koranu, Biblii, Tory...etc.

To jaka modliwa jest potrzebna czlowiekowi?
Cytat:
1) Czy nie uwazasz ze gdyby Allah zadecydowal odgórnie o Waszych strojach rodzilybyscie sie juz w ubraniu?

Nie, wtedy Allah narzucilby Swoja wole i czlowiek nie mialby wyboru. A tak ma...
Cytat:
2) Noszenie hust, czadorów - przypomina mi to "smiertelny grzech seksualnosci" podsycany przed Kosciól Katolicki.

Jestem kobieta (w dodatku wojujaca feministka Wink) i postrzegam to zupelnie inaczej.
Cytat:
3) Chcesz miec 2-3 mezów?

Pytasz o poligamie w islamie?
Cytat:
Znasz instytucje posagu w Islamie ? Jak to wyglada?

W islamie nie ma czegos takiego jak posag. Jest mahr (prezent slubny), ktory kobieta otrzymuje od swojego meza. Wartosc tego prezentu zapisywana jest w kontrakcie slubnym. Niekoniecznie musza to jakies niesamowite pieniadze czy kosztownosci. W Koranie nie wzmianki o tym, jak wartosciowy powinien byc ten prezent. To zalezy od ustalen dwoch stron.
Cytat:
Przez grzecznosc nie podaje dalszych przykladów niedorzecznosci, wg mnie.

Jezeli maja zwiazek z islamem, to prosze wymien je.
Cytat:
"Moje serce moze przybrac kazda postac, klasztoru dla mnicha, swiatyni dla bozka, pastwiska dla gazeli, czciciela Kaaby, tablic Tory, Koranu. Albowiem, Milosc jest ma wiara, gdziekolwiek zwróca sie jego wielblady"

Wiesz kto to powiedzial ?

Nie wiem. Kto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nie taki Islam straszny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile