W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
rap o illuminatach  
Podobne tematy
Hip-Hop inflitrowany przez masonerię40
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5773
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zrobilem (techno)mixa o nwo w ejayu Smile, ale miejcie na uwadze, że on na jaja byl robiony kiedyś, troche go pozmienialem, ale w sumie to samo.


_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j-drilla




Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Killuminati, chyba sobie, żartujesz... Wybacz, ale ten filmik z youtube, który nazywasz "dokumentem" to najbardziej naciągane i zmanipulowane gówno jakie w życiu widziałem... Koleś sobie zrobił kompilację zdjęć gmf&the furious five którzy pokazują "satanistyczne gesty" (ich teksty to również był czysty satanizm Laughing), do tego jakieś inne foty i filmiki z dwiema sprzedanymi kurwami aka jay z i kanye west, którzy imponują chyba tylko plastikowej młodzieży słuchającej popu i tak na prawde się dla żadnego ogarniętego słuchacza rapu NIE LICZĄ. Jeśli chodzi o KRS ONE to nie było tam o nim ani słowa, więc nie wiem na czym basujesz swoją opinię, że niby pcha new age'owską agendę... może po prostu przytoczysz mi jakieś jego słowa po których można by to wywnioskowaćSmile

sprawdź może będzie gdzieś tutaj:



(2 i 3 część w podobnych wideo)

Poza tym nie zapominaj, że hip hop to nie tylko rap ale jeszcze np to:



albo to:



Poza tym Kultura Hip Hop to nie jest jakaś sformalizowana grupa ludzi, podlegająca jakiejkolwiek władzy.
Ja jestem Hip Hopem i ludzie mi podobni, napierdalamy pociągi, robimy rap, krecimy sie na głowie, skreczujemy, beatboxujemy itd. wszystko to żyje własnym życiem, a to czy jay-z, kanye west, albo 50 cent są masonami to na prawde nikogo za bardzo nie obchodzi bo hip hop żyje swoim własnym życiem i ma wyjebane na takich dorobkiewiczów. Z resztą samo słowo RAP jest akronimem od Realistic Anarchistic Poethry, wiec mozna nawijać sobie o czym dusza tylko zapragnie, tylko że samo to, że złożysz kilka rymów i zarapujesz je pod beat to jeszcze nie znaczy, że masz coś wspólnego z Kulturą Hip Hop. Illuminaci mogą sobie ingerować w jakichś pojedynczych słabych amerykanskich raperków dorobkiewiczów, ale Kultura jest globalna. Z resztą w USA teraz się gówno dzieje tak na prawdę, można powiedzieć, że swoje lata świetności ma obecnie Europa (Szwecja, Dania, Norwegia, Francja).

Jeszcze na zakończenie dodam:


(szwecja)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:38, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że obrazki oglądałeś, ale niestety nic nie słuchałeś. Krs One był pokazany w filmie oraz przytaczane były jego hiphopowe "mądrości" idące w parze z agendą.

j-drilla napisał:
Ja jestem Hip Hopem i ludzie mi podobni, napierdalamy pociągi, robimy rap, krecimy sie na głowie, skreczujemy, beatboxujemy itd.


Jesteś tak przesiąknięty obcą ideologią i kulturą, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy i nie wiesz kim tak naprawdę jesteś. Typowy "żywy kamień", który został poddany ociosaniu i zmodernizowaniu przez kreatorów, twórców kultury na odpowiedni czas. Dają Ci nawet specjalne skrojone ubrania dla Twojej subkultury - szerokie spodnie, bluzy z kapturem, buty itp. - prawdziwy oddolny ruch (sic)

Wielkie Dzieło nie zostało jeszcze ukończone, chociaż widać już jego promienie. Ten cały Nowy Światowy Ład, nie jest wcale niczym nowym. Wysoka arystokracja, "strażnicy" - jak nazwał ich Platon, po prostu aktualizują system. Wszystko co znaliśmy w przeszłości i uważaliśmy za normalne, zostanie wywrócone do góry nogami, aby zburzyć starą katedrę i wybudować nową. Główną rolę w tym procesie odgrywa kultura (tv, muzyka, filmy, literatura fikcyjna, gazety itp), która uwarunkowuje, programuje masy do następnej fazy i jest kontrolowana odgórnie. Żyjemy w okresie największych zmian od czasów rewolucji industrialnej.

Cytat:
Don't know much about history
Don't know much biology
Don't know much about a science book
Don't know much about the french I took

Nie znam dobrze historii
Nie znam dobrze biologii
Nie znam dobrze książek naukowych
Nie znam dobrze francuskiego, którego się uczyłem

Sam Cook "Wonderful World" (Cudowny świat)


Cóż, tak jak w piosence - żyjemy w ciemności. Nie znamy dobrze historii. Nie znamy dobrze nauk społecznych. Nie wiemy dużo o ruchach, które zostały utworzone w przeszłości, które wydają się być różne od siebie "na zewnątrz". Jeśli jednak spojrzymy na ich kierunek działań oraz cele, to wszystkie te ruchy przejawiają tendencję do zmierzania, ku temu samemu celowi. Jeśli dostrzeże się ten schemat, niepodobna nie zauważyć jednej kierującej tym wszystkim ręki.

Zmiany społeczne można przyrównać do stada owiec, które od kilku lat a nawet pokoleń żyły na tym samym pastwisku. Całkowicie nieświadome jaki jest ich cel. Myślą, że znajdują się na polu, aby być szczęśliwymi i spokojnie rzuć trawke, że znają swoich pasterzy. Znają pasterza, który się do nich uśmiecha, podrapie za uchem i czasami weźmie na ręce.

Cytat:
Bo tobie się zdaje, że pasterze owiec i krów mają na oku dobro owiec, krów i tuczą je, i chodzą koło nich mając na oku coś innego niż dobro swoich panów i własne, i tak samo ci, co rządzą w państwach, którzy naprawdę rządzą, myślisz, że jakoś inaczej się odnoszą do rządzonych niż jak do owiec i o czymś innym myślą nocą i dniem, jak nie o tym, skąd by wyciągnąć jak największą korzyść dla siebie.

Platon "Państwo"


Wymarzona utopia - niestety nie taka o jakiej fantazjują new agowcy - o której śniła wysoka arystokracja, nadejdzie, gdy "żywy materiał" będzie można aktualizować przez bezpośredni interfejs umysł-maszyna oraz inżynierię genetyczną. Gdy do tego dojdzie, zapanuje raj na ziemi i tysiącletni pokój ... dla elity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
j-drilla




Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:04, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jesteś tak przesiąknięty obcą ideologią i kulturą, że nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy i nie wiesz kim tak naprawdę jesteś. Typowy "żywy kamień", który został poddany ociosaniu i zmodernizowaniu przez kreatorów, twórców kultury na odpowiedni czas. Dają Ci nawet specjalne skrojone ubrania dla Twojej subkultury - szerokie spodnie, bluzy z kapturem, buty itp. - prawdziwy oddolny ruch (sic)


Za to ty jesteś tak przesiąknięty teoriami spiskowymi, że straciłeś wiarę w to, że człowiek może stworzyć coś dobrego i pozytywnego co będzie służyć samokształceniu się i burzeniu barier między ludźmi. Hip Hop jest jak wspólny język którym posługują się ludzie różnych kultur, narodowości, wyznań. Ja siedzę w kulturze Hip Hop gdzieś tak z 10 lat i jest to po prostu mój styl życia. Domyślam się, że komuś kto nigdy nie miał okazji być częścią Hip Hopu i postrzega go przez pryzmat szerokich spodni, bluz z kapturem, butów itd. trudno jest to zrozumieć... Nie wiem co masz na myśli porównując mnie i podobnych mi ludzi nazywanych w mediach "hiphopowcami" do ociosanego kamienia Smile Uważasz, że wszyscy myślimy tak samo? Że ktoś nam podprogowo zakodował pewien typ zachowań, albo rodzaj myślenia który nami kieruje? Musze z przykrością Ci oznajmić, że już sama muzyka rap jest tak różnorodna, że jej fani to prawdziwa mozaika przeróżnych poglądów itd. (jak sam pisałeś wcześniej Immortal Technique jest oprócz tego jest jeszcze wiele innych elementów Hip Hopu, a to co stanowi w nim spoiwo to wspólna pasja wielu ludzi, czerpanie przyjemności ze współrywalizacji, z samorozwoju, a przede wszystkim jest to zamiana negatywnego w pozytywne poprzez takie środki ekspresji jak b-boying, rap, graffiti, dj'ing, beatbox.I NIC WIĘCEJ nie ma tutaj, żadnych zakamuflowanych tajnych ideologii zrozum to człowieku. A jeśli chodzi o ubiór albo slang to już jest sprawa drugorzędna i to ze ktos nosi szerokie spodnie, albo używa slangu to wcale nie oznacza, że ma z tym wszystkim cokolwiek wspólnego.

Dodam jeszcze, że moi przyjaciele hiphopowcy mają o wiele bardziej otwarte głowy i prędzej mogę z nimi porozmawiać o takich rzeczach jak NWO, Codex Alimentarius, Illuminaci itd. Niestety tego samego nie mogę powiedzieć o moich przyjaciołach z którymi studiuję (o tak! uczelnie są największymi wylęgarniami bezmózgich tępaków) którzy mają się za wielce wykształconych i kumatych ludzi...

Jak chcesz to kontynuuj swoje wywody (bo dyskusją tego nazwać nie można, gdyż w żaden sposób nie odnosisz się do mojej argumentacji). Mnie się wydaje, że i tak nie dojdziemy do konsensusu w tej sprawie bo jesteśmy ludźmi z zupełnie innych środowisk. Na przyszłość zalecałbym Ci jednak nie wypowiadać się w sprawach o których tak na prawdę nie masz zielonego pojęcia. Za mną przemawia "10 letni staż" jeśli można to w ogóle w takich kategoriach rozpatrywać i określać, oprócz tego od ponad 3 lat aktywnie udzielam się jako MC. A za tobą co przemawia? Ten filmik z youtube? To, że znasz na pamięć wszystkie teksty 2paca? Nie bądź śmieszny... Przytaczasz tutaj cytaty z Platona, który sam był zwolennikiem autorytaryzmu i uważał iż państwem powinny rządzić elity. Porównujesz ludzi związanych z hiphopem do stada owiec, krów, do ociosanych kamieni... Jednym słowem osądzasz setki tysięcy ludzi nic o nich nie wiedząc. Jesteś po prostu ignorantem. Ale życze Ci wszystkiego dobrego, bo wydaje mi się, że mimo wszystko jesteśmy po tej samej stronie barykady i może kiedyś przyjdzie nam stanąć ramię w ramię w obronie tego co system chce nam odebrać, czyli naszej wolności. Pozdro!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 30 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiphopu słuchałem na początku lat 90tych. Pierwszą moją kasetą była grupa Run DMC oraz MC Hammer i Vanilla Ice. Potem poznałem Ice-T, grupę NWA oraz EPMD. Oglądałem w piątki i soboty "Yo MTV raps" (oglądałeś ten program, czy jeszcze ssałeś butelke z mlekiem?), jak podłączyli kablówke w kamienicy, to było wydarzenie. Chodziłem pod Pałac Kultury po pirackie kasety i tak samo jak Ty, bujałem się z ekipą. Nie kręciłem się jednak na głowie i nie sprejowałem ścian ;) Poznałem gatunki ze wschodniego, południowego i zachodniego wybrzeża. Ten ostatni był moim ulubionym gatunkiem rapu, ponieważ był melodyjny - G-Funk, gangsta rap. Wydoroślałem, skończyłem z imprezowaniem i pajacowaniem. Zacząłem czytać stare książki - wkroczyłem na nową ścieżkę. Pragnąłem zdobywać wiedze, która trwa do dnia dzisiejszego. Teorie spiskowe pozostawiam teoretykom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SugS




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:45, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odświeżam Smile

http://www.youtube.com/watch?v=5QShRE_Hksk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avk




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 12
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 18 Cze '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LSD zostawcie w spokoju panowie Smile tam pojawia się też DMT ? czy TNT ? bo jest pokazany dynamit
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 07 Sie '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Kolejne ciekawe video pokazujące dlaczego 2Pac został zamordowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:54, 21 Maj '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kanału killuminati, już tu chyba nie zagląda Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


rap o illuminatach
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile