W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Porażony paralizatorem za niewygodne pytanie   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1104
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:04, 15 Mar '09   Temat postu: Porażony paralizatorem za niewygodne pytanie Odpowiedz z cytatem

Trafilam przypadkiem na ten filmik na forum nowy-horyzont. Strasznie sie wkurwilam po obejrzeniu tego Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Nikt ze zgromadzonych nawet palcem nie ruszyl. Ludzie sie smiali i bili brawo. Zle sie dzieje. Powstrzymam sie od dalszego komentarza, bo na usta cisna mi sie wylacznie niecenzuralne slowa. Moze podsumuje go jedynie cytatem z mojej sygnaturki.



Edit: Po zabraniu na komisariat i odsiadki w areszcie, Andrew Meyer (nazwisko studenta) zostal nazwany przez policje cyt. "zagrozeniem dla spoleczenstwa".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:27, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż... i tak został o wiele wiele łagodniej potraktowany od tych prosiaków które miałyśmy okazje oglądać prawda???
na razie to tylko "owca"!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż dużo nie rozumiałem to widziałem ten filmik wcześniej w ogromnej produkcji ILLUMINATI PROJECT

Od 7:20 zaczyna się również fatalny fragment.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:51, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. filmik juz byl
2. za szczeniacke wrzeszczenie ( az sie czerwony zrobil) bardzo dobrze ze go wyniesli
3. takie pytania mozna zadawac w normalny sposob, dziwnym trafem wiekszosc "truthseekerow'' nie dyskutuje normalnie:
- wrzeszcza i sa agresywni
- nie daja dosc do slowa
- na obalone fakty oburzaja sie i wyszydzaja (np Pan Bimi)
4. nie szerz paranoi kobieto, gdyby byl to wyklad na zjezdzie wedkarzy, tez by takiego krzykacza wyniesli (vide punkt 3)


Rolling Eyes

Laughing Laughing Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:17, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. filmik juz byl

wyszukiwarka tego nie wykazala
Cytat:
2. za szczeniacke wrzeszczenie ( az sie czerwony zrobil) bardzo dobrze ze go wyniesli

nie chodzi o to, ze go wyniesli- czytaj uwaznie! chodzi o to, ze uzyli na nim sily za zadanie -glupiego czy nie- ale PYTANIA!!!(dotyczacego posrednio twojej i mojej WOLNOSCI) przykro mi to stwierdzic, ale socjalizm wypalil ci leb doszczetnie..
Cytat:
3. takie pytania mozna zadawac w normalny sposob, dziwnym trafem wiekszosc "truthseekerow'' nie dyskutuje normalnie:
- wrzeszcza i sa agresywni
- nie daja dosc do slowa
- na obalone fakty oburzaja sie i wyszydzaja (np Pan Bimi)

To prawda, ze truthseekerzy sa zbyt bezpretensjonalni, ale wcale im sie nie dziwie- kazdy kto orientuje sie choc troche w tym jak bardzo posunelismy sie w zamienianiu swiata w wiezienie (mentalne rowniez) frustruje sie probujac obudzic innych.
acha- i gdyby nie Pan Bimi to pewnie dalej ogladalbys TVN wierzac w kazde slowo jak w Ewangelii (choc po tym komentarzu to watpie, czy dalej tak nie jest..)
Cytat:
4. nie szerz paranoi kobieto, gdyby byl to wyklad na zjezdzie wedkarzy, tez by takiego krzykacza wyniesli (vide punkt 3)


Szkoda mi ciebie chlopczyku, bo mezczyzna niestety nie mozna cie nazwac.. no i co z tego, ze krzyczal??? Krzyczal to wylacznie pod koniec jak nie zauwazyles.. watpie z reszta zebys zrozumial co mowil..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iron32




Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:36, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopak sie wkurzyl i dobrze gadał a te pierdolce kurwa porazili go niewiadomo kurwa po co w 7 nie mogli dac rady zeby go wyprowadzic nosz kurwa wkurwiasz mnie na maxa huju takimi komentarzami ciebie powinni kurwa porazic prądem . nie wspomne ze polaka porazili takim tazerem za to ze wrzeszczał i sie burzył na lotnisku w canadzie czy w usa i umarł na serce a nic takiego zlego nie zrobił palancie jebany ( wkurwiłes mnie jak huj zjebie) > JAK juz prądem rażą za takie cos to ja proponuje takim ludziom jak ty za to ze zawszeszczysz okastrować bez znieczulenia i przy wszystkich hahahaha;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:05, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki gerwazjana !
Dzieki tak niepozornemu tematowi mozna sie wiele o sobie dowiedziec.
Mlodego czlowieka spotkala wielka krzywda - stal sie atakiem agresji ze strony innych ludzi, na oczach innych niereagujacych ludzi. Skad to sie bierze?...
Skad na swiecie tyle zla? Gdzies slyszalem, ze swiat ktory nas otacza (zewnetrzny) jest odbiciem swiata wewnatrz nas samych. Czy zlo jest w nas? No napewno nie we mnie.

W czym jestem lepszy od oprawcow tego czlowieka? Czy jest we mnie agresja? Czy z mojej agresji biora sie wojny?

Oburzylas sie po filmie gerwazjana? Jak tak mozna? Nikt ze zgromadzonych nawet palcem nie ruszyl. Dlaczego?
W innym temacie na forum piszesz gerwazjana:" Facet jest zwyklym szuja pozbawionym uczuc, i jesli jest w pelni wladzy umyslowych to gdybym mogla za to co zrobil przysiegam wykastrowalabym mende jakims tepym, zardzewialym narzedziem!!!! pewni ludzie nie zasluguja na ludzkie odruchy" - czy to nie jest agresja? Jak czlowiek moze cos takiego powiedziec o innym czlowieku? (pomijajac juz fakt na jakiej podstawie? filmu?)
Jezeli ktos ma inne zdanie na dany temat niz ja, a ja go atakuje i w dodatku probuje obrazic to tez agresja. Nie ma agresji slownej i fizycznej - jest agresja.
"Szkoda mi ciebie chlopczyku, bo mezczyzna niestety nie mozna cie nazwac.. no i co z tego, ze krzyczal??? " - Ale mu dowalilas! Tylko osoba mocno uwarunkowana przejmowac sie moze tym, co inni o niej sadza. A jaka probuje kogos obrazic? A jaka sie wywyzszyc? Czy trzeba do tego zyc w swym mentalnym wiezieniu?
W innym temacie gerwazjana zarzucasz innym hipokryzje i reagowanie agresja. Jak to jest, ze nie widzimy belki w swoim oku?
I skad na swiecie tyle agresji? Agresji w stosunku do innych ludzi, zwierzat..., siebie samych.

Czy jest we mnie agresja? Czy jestem powodem wojen?

Nie zrozum mnie zle gerwazjana. Nie jest to zadna proba ataku na twoja osbe. Ten temat poprostu zainspirowal mnie do przemyslen na moj temat Smile i chcialem ci tylko podziekowac. Ja sam nie zauwazam swoich wad u siebie, ale drzazge w czyims oku wypatrze pierwszy. Czy mam sprany mozg? A juz prawie mi sie wydawalo ze wielce oswiecony jestem. Jak czasem duzo mozna sie o sobie dowiedziec - obserwujac kogos innego. Jak duzo jeszcze dowiedziec sie moge? Hmm... Dla mnie to fascynujace. I na tym chyba polega zycie - na odkrywaniu siebie na wszelakie mozliwe sposoby.

Co ja sam moge zrobic? Co moge zmienic? Kto ma odpowiedzi na te pytania?

Dodam tylko, ze wszystkie moje pytania sa retoryczne - nie oczekuje na nie odpowiedzi.
Pytania te zadaje raczej sam sobie (te kierowane niby do gerwazjany rowniez) . Po co wiec moj post? Teraz to juz sam nie wiem Smile zaczalem pisac i... o wlasnie. Dzieki gerwazjana! Naprawde duzo dla mnie zrobilas, dziekuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pahol




Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopakowi na samym początku zabrakło ciut asertywności i opanowania ale zwróćcie uwagę jak szybko przy nim znalazły się psy, co pewnie przeważyło o dalszym zachowaniu.
_________________
http://davidicke.pl/forum/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stare
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o co on pytał??
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Gerwazjana :

Cytat:
przykro mi to stwierdzic, ale socjalizm wypalil ci leb doszczetnie..


Dość tych łatek. Co ma do tego socjalizm ?

W filmie, bo o nim tu mowa złamano ewidentnie wolność wypowiedzi, do tego zastosowano przymus bezpośredni.
W rażący sposób, to fakt. Powiedziałbym że bezprawnie, ale to nie prawda. Funkcjonariusze mają do tego prawo.

Jestem ciekaw treści pytania tego studenta.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytania były następujące:

1) dlaczego Kerry tak łatwo/szybko uznał swoją porażkę w wyborach 2004 pomimo wielu dowodów (m.in. zawartych w książcę którą wymachiwał student) wskazujących na jego wygraną?

2) dlaczego nie domaga się impeachmentu Busha zanim ten zaatakuje Iran?

3) czy to prawda, że należał do tego samego Scull & Bones wraz z Bushem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
albercik




Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 405
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:58, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za takie zachowanie nie dziwie sie, ze został wyrzucony.
_________________
...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanalityk




Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 517
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda ze mnie tam nie bylo, zajebalbym tych skurwysynow...
_________________
www.DavidIcke.pl
"Nasze poglady sa wyuczone, co nie znaczy ze sa prawdziwe.." Bill Hicks
Wiara to Ja, a Wiedza to moj Miecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:22, 15 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYŁO viewtopic.php?t=6359 i jeszcze gdzieś widziałem, ale też nie przepadam za szukaniem jak wszyscy z tego forum Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Porażony paralizatorem za niewygodne pytanie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile