W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czyżby początek?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1505
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:13, 10 Mar '09   Temat postu: Czyżby początek? Odpowiedz z cytatem

Fala protestów zalewa USA - aż dziwne, że w naszych telewizorniach nic nie pokazują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:08, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Duchowny: katastrofa nadchodzi, drżyjmy
Nowojorski pastor David Wilkerson przewiduje falę gwałtownych zaburzeń społecznych w USA w związku z obecnym kryzysem gospodarczym, który - jak twierdzi - jest karą Bożą za grzechy świeckiej cywilizacji.
"Katastrofa nadchodzi. Będzie tak zatrważająca, że wszyscy będziemy drżeć ze strachu, nawet najbardziej pobożni spośród nas" - napisał Wilkerson w swoim blogu, zacytowanym w portalu "WorldNet Daily".

Pastor, założyciel kościoła Times Square Church of New York City, znany ze słynnych w USA programów pomocy dla trudnej młodzieży, wieszczy pożary i zamieszki w Nowym Jorku i innych miastach.

"Ogień ogarnie całą metropolię, z obszarami New Jersey i Connecticut włącznie. Większość miast w Ameryce doświadczy rozruchów i pożarów, takich jakie widzieliśmy w Watts i Los Angeles przed laty (chodzi o zamieszki murzyńskie na przełomie lat 60. i 70. - PAP). Będą zamieszki i pożary w miastach na całym świecie. Będzie plądrowanie sklepów" - czytamy w blogu pastora.

"To, czego jesteśmy teraz świadkami, to nie recesja, to nawet nie depresja. To jest gniew Boga. W Psalmie 11 napisano: "Gdy walą się fundamenty, cóż może zdziałać sprawiedliwy?" - dodaje Wilkerson.

"Bóg osądza grzechy Ameryki i innych narodów. Niszczy świeckie fundamenty. Nie wiem, kiedy te kataklizmy nadejdą, ale wiem, że nie są dalekie" - pisze pastor i radzi gromadzić zapasy żywności i innych rzeczy niezbędnych do życia.


żródło: http://wiadomosci.onet.pl/1930874,12,item.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FOX nie jest czasem związany z Neokonami?
Pan z tabliczką "Thievs" przechodził przed kamerą kilka razy Cool
Przypomina mi to śmieszne praktyki naszej TV, która próbuje pokazać jak wielu
ludzików uczestniczyło np. w Manifie Laughing
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:48, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wyprowadzanie ludzi na ulice nic nie daje. Rzad nie interesuje sie postulatami maszerujacych robotnikow. Oni juz dzisiaj nie maja nic do powiedzenia. Ktoregos dnia przestana mowic robotnikom, na co ida ich podatki. Juz sa tego przeslanki w ponizszej notatce :

Źródło: Bankier.pl 2009-03-09 16:00


Gwiazdowski: Podatników nie trzeba martwić informacjami, na co idą ich pieniądze

Do amerykańskiego Kongresu wpłynął właśnie projekt ustawy, który pozwala Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC), ubezpieczającej depozyty bankowe, zaciągnąć 500 mld USD pożyczki z kasy państwa w celu ochrony depozytów.

Autorami projektu są demokratyczny przewodniczący Senate Committee on Banking i jej republikański członek Mike Crapo. A więc pełne porozumienie ponad partyjnymi podziałami.

Ben Bernanke – szef FED – stwierdził, że proponowany w ustawie „mechanizm pozwoli FDIC błyskawicznie odpowiedzieć na sytuację, która może istotnie zwiększyć ryzyko dla całego systemu finansowego”. Jaką sytuację – oczywiście nie wyjaśnił. Podatników nie trzeba niepotrzebnie martwić, na co idą ich pieniądze. Jak pamiętamy z dzieł Karola Marksa, klasa robotnicza może stać się „klasą dla siebie” dzięki swojej awangardę. Wystarczy więc jak „awangarda” wie, co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzebaby nam było zadbać o własne podwórko, żeby ewentualne manify były wyłącznie ! pokojowe. Nawiązać kontakt z grupami protestującymi, związkami zawodowymi i ich ostrzec. Nie można dać pretekstu do wprowadzania ostrzejszej polityki wobec obywateli. Wydaje mi się, że Polska jest w miarę bezpieczna w porównaniu do innych krajów i póki to, nie można drażnić lwa.


Kiedyś miałem sen, że ludzie protestowali, ja byłem w budynku, pod który przyszli demonstrować, ale to była pułapka. Jakoś ich zdołałem ostrzec, żeby nie podchodzili za blisko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:04, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nomorenazi zgadza się każdy strajk, protest to znakomita okazja do rozdania ogromnej ilości płyt prawdy z odpowiednio dobranym materiałem. Ja niestety mieszkam daleko od miejsc protestów i mam małe możliwości dotarcia do takich grup.
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> Loko.

Tak myślę, że nie byłby to zbyt odpowiedni moment, chyba, że chcesz oberwać pałką po głowie, myślisz, że do rozjuszonego motłochu dotrzesz z wiedzą ? Wink - wtedy to już o wiele za późno.

To tak jak dolewać oliwy do ognia. Przygotowywać się trzeba było zawczasu a nie wtedy gdy "musztarda po obiedzie"; kto chciał się choćby częściowo przygotować zrobił to - pozostali nie znaleźli na to czasu. Trudno.

btw dokładnie zresztą o to chodziło żeby sprowokować ergo wygenerować kryzys i społeczne zamieszanie aby pod tym płaszczykiem zrealizować dyrektywy stanu wyjątkowego powiązanego z zawieszeniem praw konstytucyjnych.
Katastrofa społeczna była celem i właśnie zostaje osiągnięta czyli (niestety) ... zgodnie z planem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czyżby początek?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile