W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reklama MTV  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1234
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 10 Mar '09   Temat postu: Reklama MTV Odpowiedz z cytatem



"Holokaust przytrafil sie takim ludzia ja my"

Jak to odbierac ? ze ludzie 70 lat temu byli jak my teraz, czy ze nam teraz moze sie przytrafic to co im wtedy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co takiego odciąga mtv od ich dotychczasowej ramówki ? nagłe nawrócenie ? w takie cuda trudno uwierzyć a sytuacja w hameryce robi się z każdym dniem coraz "ciekawsza"; osobiście gdybym tam aktulanie mieszkał, nie chciałbym tam przebywać ani jednego dnia dłużej (o ile w ogóle by moja noga tam postanęła żeby ugrzęznąć w ichniej "demokracji") puker

Reklama angielska sieci 02 z chemtrailsami Shocked

To już jest jakaś masowa akcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie w ostanich 2 miesiacach pojawia sie coraz wiecej info i coraz wiecej ludzi dyskutuje na te tematy ale juz nie w kontekscie teori spiskowych.

Zapowiedz North American Union w reklamie TV. Takie same Nowe ID dla USA, Kanady i Mexyku dostepne od 1/06/2009

http://www.getyouhome.gov/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NWOPL, rozumiem ze jestes nowy, bo jak widze napisales dotad 4 posty, przy 1 i 2 jeszcze sie opanowalam, ale napisales juz 3 powielony temat (oba filmiki rowniez juz byly!) nie wiem czy robisz to celowo, czy nieumyslnie, ale prosze cie uprzejmie zapamietaj ta rade..

Ludzie, nauczcie sie wreszcie uzywac wyszukiwarki!!!

(Tanczaca- z tym zawalem serca na kolejny powielony temat, to dla mnie juz ten moment..)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 11 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
NWOPL, rozumiem ze jestes nowy, bo jak widze napisales dotad 4 posty, przy 1 i 2 jeszcze sie opanowalam, ale napisales juz 3 powielony temat (oba filmiki rowniez juz byly!) nie wiem czy robisz to celowo, czy nieumyslnie, ale prosze cie uprzejmie zapamietaj ta rade..

Ludzie, nauczcie sie wreszcie uzywac wyszukiwarki!!!

(Tanczaca- z tym zawalem serca na kolejny powielony temat, to dla mnie juz ten moment..)


To jest moj 2 post i przepraszam jezeli znowu sie temat powotorzyl. Probowalem wczesniej znalesc informacje poprzez wyszukiwarke ale nic to nie dalo, dlatego umiescilem te teamaty. Skoro sie powtarzaja czy admin niemogl by ich automatycznie polaczyc, przeciez to nie pierwszy i nie ostani raz ze ludzie pisza na ten sam temat. Dobrze ze wogole pisza i dyskusja sie rozkreca, tzn ze jest nas coraz wiecej i to jest najwazniejsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reklama MTV
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile