W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Odrodzenie faszyzmu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5899
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 19 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie rozumiemy się wcale Mike. Zakładam, że jesteś kumaty i wiesz co mam na myśli. Więc czy muszę każde moje zdanie tłumaczyć dziesięcioma innymi by było jasne o co biega ?

Chyba jednak tak, więc zaczynamy:

Jeśli piszę zysk najbogatszych to mam na myśli zysk najbogatszych a nie przetrwanie.

Jeśli piszę że kształtuje się zdemoralizowanych to mam na myśli kształtuje się zdemoralizowanych anie tych, którzy z wybory tacy są.

Jeśli piszę o systemie wartości to nie mam na myśli ludzi rządzących pieniądzem

Mówiąc media mam na myśli main-stream a nie portale i portaliki

Postęp czego sobie nie wyobrażam ? Postęp oceny wyników ? Jeszcze raz piszę: życie wystawia oceny czy tego się chce czy się nie chce

Zostawić dziecko przed bajkami to nie to samo co dać mu zapałki. A jednak okazuje się, że wpaja się sadyzm u najmłodszych. Gdzie widzisz winę rodziców, skoro manipulacja jest w tak słodziutkiej formie jak bajka ?

Skąd telewizja wie jakie są potrzeby człowieka ? Kto dał im prawo decydowania o tym ? Na jakich badaniach oparty jest aktualny system serwowany w TV ?

Interesem każdego zwykłego człowieka jest aby faszyzm nigdy nie istniał. Tylko faszystom i ich piewcom to się podoba.


--------------------------------
A teraz do pawlaka:

Faszyzm popiera rasizm i różne formy dyskryminacji, ponieważ wtedy grupa dyskryminowana może być wyzyskiwana. Przykład niewolnictwa czarnoskórych w stanach - jeśli by się traktowało ich równym białym ludziom, to nie dało by się ich zakuć w kajdany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Odrodzenie faszyzmu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile