W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Napisz cos pozytywnego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12597
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 19 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozytywnie mogą pisać ludzie bez kompleksów, i ukrytych fobii.
Ostatnio mój syn przyszedł do domu trochę zmartwiony bo kolega z klasy, ubrany w Rebooki i Adidasy śmiał sie z jego niemarkowych spodni.
Rozmawialiśmy jakiś czas i kolejny raz powiedziałem mu, że nie szata zdobi człowieka, żeby starał się budować swoje wnętrze, choć trochę to trudne w dzisiejszych czasach chamstwa, obłudy.

Wszystkim, bluzgającym na forum, proponuję spojrzeć w lustro i nie obrażać na prawo i lewo czego i kogo się da. To nie sprawi, że wasze problemy znikną.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 26 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 26 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- martwi mnie stan środowiska
- mnie martwią wojny, które się skończyły - odrzekłem
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 26 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:


Ieayrnctje tooaainnnprswe soaywłdkch ziooocśrbwi fóeomnw zeażly od kaoojctni znooaaywtwsch kals fóoartkw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 26 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
- martwi mnie stan środowiska
- mnie martwią wojny, które się skończyły - odrzekłem
Smile chemicloo daj już ty temu dupcojebliemu satysfakcję i udowodnij mu ,że tylko ono potrafi tak spierdolić forum . Idź za nowoczesnością , masz talent ,a na http://www.neon24.pl możesz zostać poczytnym wartościowym blogierem . Wielu z tego kału zboczeńca odeszło i ma własne strony . Nie upodlaj się z takim talentem , na tej szechterówce .Ten zboczeniec lubi jak mu przez ekran liżesz kondoma wpisami . Ta miękka kurwa się nie zmieni .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 26 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozytywne jest to, że prezydentem jest Duda. Tylko resztę tych pajacy trzeba wywalić przy wyborach parlamentarnych ale tak konkretnie, żeby tamci nie byli nawet w opozycji, tylko np Kukiz Smile
To byłby dobry początek lepszego jutra. Wypijmy za to!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 28 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:

To byłby dobry początek lepszego jutra.


Pozytywne jest życie w tych dobrych czasach.
Nie warto czekać na lepsze, bo można dostać raka i wtedy wiadomo, że lepsze już na pewno nie nadejdą.
Rust tak mawiał, nie wiem czemu, ale utkwiło mi to w głowie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 28 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Kto powiedział ,że ważne jest pytanie co jest ważniejsze?Na początku było Słowo,a Słowo było u Boga,
i Bogiem było Słowo.Ono było na początku u Boga.Wszystko przez Nie się stało. a bez Niego nic się nie stało,co się stało.W Nim było życie,a życie było światłością ludzi,a światłość w ciemności świecii ciemność jej nie ogarnęła.
Smile moc

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 29 Sie '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko jeden myk Smile

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 23 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem dziś przyjemnośc zapoznać sie bliżej z tą damą:

http://www.ladies.de/Sex-Anzeigen/Huren-.....22887.html

i było zajebiście Very Happy

a dla czemu o tym pisze, bo wchodze na moje ulubione forum a tu same przygnębiające treści, najlepiej to było by sie powiesić z tego wynika Shocked

Nie można tyle negatywów przyjmować bo to sie odkłada w podświadomości i idzie sie deprechy nabawić Wink

jebać bomby nuklearne arabi saudyjskiej Smile

wiosna idzie Very Happy



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onegdaj myślałem ,że bajka to rzeczywistość .Potem widząc aktorów w tv przypisywałem im charaktery do ról , które odtwarzali , a reżyserzy jakoś dziwnie mnie w tem utwierdzali . Potem nastała ,reklama, szwarc-mydło i powidło ... ale moje totalne uświadomienie ,że aktorzy,artyści ,politycy- z pierwszych stron dzienników - to sprzedajne kurwy, ....gdy M.Konrad zareklamował banksterów . Dzisiaj wychodzą nowe fakty lizodupstwa i czołobitnych pokłonów tzw. artystów.... tfuuu ich jebana mać .... Very Happy

_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:13, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś czuję się bardzo pozytywnie. Od ok tygodnia tak się czuję. Po prostu... zajebiście Smile I mam taki dystans do wszystkiego, że ja jebię... Jak widzę tych wszystkich napiętych ludzi, napiętych z błahych powodów to mi się śmiać chce Smile Ostatnio spędziłem tydzień na "szkoleniu" czyli zwyczajnej tresurze dla pewnej firmy. I miałem okazję spotkać straszliwą liczbę Martwych. Naprawdę większość tych ludzi była albo pusta kompletnie, albo zmierzająca do tego stanu w bardzo szybkim tempie. Takie obumieranie Wewnętrzne. Z tymi "ludźmi" nie dało się poważnie porozmawiać. Znalazły się dwie Istoty Ludzkie, z których jedną miałem okazję poznać lepiej, drugą zaś praktycznie w ogóle (czego mi akurat szkoda, ale widać tak ma być) oraz dwie zachowujące szansę na nieobumarcie. A reszta... masakra.

I tak sobie pierdolę, że jacy byście nie byli to jestem pewien, że szybciej znajdziemy temat do rozmowy niż z ludźmi "z zewnątrz". I dla nich nasza rozmowa byłaby zupełnie niezrozumiała. Nowomowa w pełnej krasie. Wracając do tematu - jacy byście nie byli, fajnie, że jesteście. To oznaka, że Istoty Ludzkie jeszcze tu są.

Z drugiej strony może byłoby lepiej "dać se spokój" i spuścić to w kiblu? Hmm...

Nieważne.

Fajnie, że jesteście bo jestem pewien, że każdy z Was ma zajebiste Wnętrze. I fajnie, że jesteście i że sobie chociaż na tym forum popierdolić możemy Very Happy Bo 100 lat temu nie znaleźlibyśmy się nigdy.

Trzymajcie się Very Happy
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ihlet




Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 221
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto słyszy śmiech motyli, ten wie, jak smakują chmury...
- Wunibald Müller
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
silky




Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 16
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 25 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepsze to niz chujnia.pl
Pozdrawiam wszystkich z tego forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:39, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8 ton koksu, gandzi, alko i maryla wypożyczona na miesiąc Cool



zjeeeedz ze mną po białej łące Cool jebać kelnerów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tokebit1




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:49, 27 Lut '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr.lolek:) napisał:
8 ton koksu, gandzi, alko i maryla wypożyczona na miesiąc Cool


Z wrodzonej skromnosci, przyznam, ze nie jestem pewien czy publikuje ten post w odpowienim watku.

Ale,kiedy @lolek pyta - wypada odpowiedziec...

:

I tam, pozytywnie to sie toczy zycie tu i owdzie (dorob sobie w swej wyobrazni polskie znaki prosze) a teraz pewnie pytasz gdzie?


Odpowiadam:

Na przykad tu:





pozdrawiam, grubaskow i chudaskow.

Wink

a takze

szczekiego, tanczaca, ordela,, mirkasa i setke innych, ktorzy, wybaczcie - jestescie wierszem idioty odbitym na powielaczu....
_________________
*/ Wróżę z fusów. Na księżycu. I to na pewno nie jest ziemski księżyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:55, 04 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pozdrawiam, grubaskow i chudaskow.

Wink

a takze

szczekiego, tanczaca, ordela,, mirkasa i setke innych, ktorzy, wybaczcie - jestescie wierszem idioty odbitym na powielaczu....
Więc wypada ci pozdrowić w pierwszej kolejności Azyrena Surprised . Typ ma umysł równo ociosany, jakby wyrzeźbiony toporem z kloca drewna przeznaczonego na opał. Neutral -przez jakiego "artystę", Nikifora Siekiery. (bez urazy Niki)


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 04 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzyskalam nastepna swiadomosc - ludzie, ktorzy sie modla sa niebezpieczni. Szczegolnie mezczyzni, ktorzy w jakis sposob odnosza sie do Boga sa bardzo zastraszeni. Sami nawet przejawiaja dominacje, ale jak to im nie wychodzi, to bardzo sie boja kazdego i wszystkiego. Jest to stan calkowitego prymitywizmu. Tak zachowuja sie ludzie, ktorzy nie maja zadnej wiedzy lub sami oceniaja, ze ich wiedza nie dorownuje ogolnej swiatowej. Zasklepianie sie w sobie powoduje ucieczke od ludzi do Boga. Mezczyzni dokladnie zdaja sobie z tego sprawe - ze swojej niedoskonalosci. Kazdy kto pojawi sie na ich drodze jest dla nich bardzo niebezpieczny. Sa w stanie go zabic, oddac do wiezienia lub do psychiatry.

Brak wiedzy i calosciowego wyksztalcenia, a za duzo wolnego czasu, powoduje u mezczyzn frustracje, ktore ludzkosc od dawna duzo kosztuja. Dzisiaj duzo ludzi zyje z dochodow rodzicow, z socjalu i wygranych. Dzisiaj tez szybko zarabia sie pieniadze, a dalej mozna zyc z oszczednosci. Ta cala rzesza ludzi szuka efektow specjalnych - jak nie UFO, to Bog lub jeszcze czakrany. Zycie tych ludzi stacza sie z Ziemi w kosmos. Tam sie rozscielaja mentalnie i boja sie kazdego na Ziemi. Na Ziemi ci ludzie sa bardzo niebezpieczni !

Na poczatek sprobujmy zrobic koscioly tylko dla kobiet !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 04 Sie '19   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestraszona istota jest zdolna do najpotworniejszych czynów. Aby tego uniknąć powinniśmy wyzwolić się spod strachu, zaufać sobie czy Wyższej Jaźni czy jak sobie tam chcesz to zwać i pozwolić dziać się rzeczom. Potem uczyć innych jak to zrobić. Bo obecnie najpopularniejsza religia tego świata to Konsumpcjonizm a bogiem tej religii jest Mammon czyli Pieniądz. "Galerie" i centra handlowe to świątynie tego kultu. Najlepsze jest to, że większość nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że wyznaje właśnie tę religię.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Napisz cos pozytywnego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile