W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Napisz cos pozytywnego  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
31 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12601
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
jezuuu czego te baby słuchają ( astrit ), nie dziwie sie ze mają zlansowane mózgi....eeeee

To się nazywa ambient muzyka operująca na wysokich wibracjach umysłu, której najwidoczniej nie jesteś wstanie zrozumieć skoro nazywasz ją zamulaczami.
astrit nie przejmuj się tym ignorantem co tylko wszystkich potrafi wyzywać, że mają za wysokie ego i wrzucaj tu dalej to co uważasz za piękne i pozytywne, napewno znajdzie się wiele osób tutaj które potrafią to docenić Wink

XTC88 napisał:
a wy ze swoimi przebojami ala astrit idźcie spac ..

i vice versa z tymi twoimi przybojami o jakże klarownym tytule "Chuj Dupa Kurwa Cipa" salut

a btw. tematu zaprezentuje wam obrazy wspaniałego polskiego artysty Jacka Yerka za którego obrazy ludzie potrafią oferować gigantyczne sumki, jego psychodeliczny surrealizm jest po prostu niesamowity i magiczny, sami oceńcie i zobaczcie te niezwykłe światy jakie prezentuje on w swoich dziełach. Warto poświęcić im trochę więcej uwagi aby dostrzec ich szczegółowość Cool

Jacek Yerka 1/2


Jacek Yerka 2/2


Galeria: http://www.yerkaland.com/pl/galeriay2p.php
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 dzięki:) obrazy przepiękne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 obrazy Yerka są rewelacja znałam je juz wczesniej wiec tym bardziej z przyjemnoscią obejrzałam tą prezentację którą wysłałes, co do pozytywnych przekazów to najważniejsze jest chyba pozytywne myślenie w tych trudnych chwilach i nie poddawanie się przeciwnosciom, które są zawsze tylko następną lekcją dla nas do przerobienia. pozytywne jest też wierzyć że są jeszcze dobrzy ludzie na świecie , którzy zawsze podadzą pomocną dłoń, a to co robisz dla kogoś nie jest bez znaczenia.
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:

To się nazywa ambient muzyka operująca na wysokich wibracjach umysłu, której najwidoczniej nie jesteś wstanie zrozumieć skoro nazywasz ją zamulaczami.
astrit nie przejmuj się tym ignorantem co tylko wszystkich potrafi wyzywać, że mają za wysokie ego i wrzucaj tu dalej to co uważasz za piękne i pozytywne, napewno znajdzie się wiele osób tutaj które potrafią to docenić Wink


Słuchajcie dalej tego "ambientu " , i tak i tak żyjecie w swoim świecie w którym trwa wyścig szczurów a wy pragmatyczni narcyzi miejcie dalej głowe uniesioną ku górze i podążajcie drogą serca, pamiętajcie tylko, że jesteście pozbawieni mądrości życiowej i te serce w gruncie rzeczy zaprowadzi was na te forum Laughing tylko tu możecie się wykazać swoją wiedzą zaczerpnietą z wikipedii , ojaaa znaleźli się psychologowie, będą mi robili portret psychologiczny , detektywi próbują mnie szykanować na prv abym opuścił forum , jakim trzeba być IGNORANTEM i ZACOFANYM UMYSŁOWO CZŁOWIEKIEM jak np. Mandarck, aby przy pomocy postów na forum tworzyć czyjś portret psychologiczny, ale to u was normalne , bo ja żyje w innym świecie i się do tego przyzwyczaiłe,, że was śmiech ogarnia wtedy kiedy mi się zbiera na płacz, ojaaa nawet teraz nie wiecie czy to pisze z usmiechem na twarzy , czy poważnie , naprawde jesteście godni mojej uwagi , bye hah. agenci wpływu na forum Laughing beka beka beka

Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88
Znasz odpowiedź na to kim jesteś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1411
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 31 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No bratku XTC 88 .to kim jesteś ? wiesz ,tak bez wyobrażeń i fantazji . KIM JESTEŚ ? ile jeszcze zciemniania zapodasz? mój kot ma mniej dylematów ,bo ma więcej przyjaciół/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie jestem przybyszem z innej galaktyki, bo to niemozliwe abym był taki mądry , mnie samego przeraża moja mądrość i inteligencja interpersonalna , prawdopodobnie kilka razy w roku jestem nieświadomie zabierany przez moich braci z komosu na ich promy kosmiczny , gdzie poddawany jestem testom i innym czynnościom, dziękim którym gdy wracam do swojego ciała czuje się jeszcze poteżniejszy .... Wink Czasami jak robie coś nie po swojej myśli to odzywa się moje alter ego , wtedy zdaje sobie sprawe, że jestem manipulowany od środka przez jakieś obce siły .... no i nie miejcie mi za złe, że was obrzucam inwektywami , bo ja poporstu nie jestem człowiekiem a galaktyka z której ja pochodze jest tysiące lat świetlnych bardziej rozwinięta pod względem technologicznym czy duchowym , o tak miewam sny astralne , najczęściej idę na ulicą i widzę ludzi pogrążonych we własnym smutku , pogrąża ich melancholia dnia jak u was , tylko że wy ludzie boicie się prawdy o sobie , tak samo jak faceci boją się pięknych, elokwentnych kobiet Laughing tak samo wy poszukiwacze prawdy boicie się swojego prawdziwego odbicia , ludzi słabych mentalnie , niegodziwych , oh jak dobrze że nie skończe jak wy , wasz los pomimo ziarna wiedzy którą tutaj przeinaczacie jest już przesądzony , nie szanujecie iluminatów więc czekajcie na wyrok
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:

Słuchajcie dalej tego "ambientu " , i tak i tak żyjecie w swoim świecie w którym trwa wyścig szczurów a wy pragmatyczni narcyzi miejcie dalej głowe uniesioną ku górze i podążajcie drogą serca, pamiętajcie tylko, że jesteście pozbawieni mądrości życiowej i te serce w gruncie rzeczy zaprowadzi was na te forum Laughing tylko tu możecie się wykazać swoją wiedzą zaczerpnietą z wikipedii , ojaaa znaleźli się psychologowie, będą mi robili portret psychologiczny , detektywi próbują mnie szykanować na prv abym opuścił forum , jakim trzeba być IGNORANTEM i ZACOFANYM UMYSŁOWO CZŁOWIEKIEM jak np. Mandarck, aby przy pomocy postów na forum tworzyć czyjś portret psychologiczny, ale to u was normalne , bo ja żyje w innym świecie i się do tego przyzwyczaiłe,, że was śmiech ogarnia wtedy kiedy mi się zbiera na płacz, ojaaa nawet teraz nie wiecie czy to pisze z usmiechem na twarzy , czy poważnie , naprawde jesteście godni mojej uwagi , bye hah. agenci wpływu na forum Laughing beka beka beka

Cool

Z tego co tu napisałeś jasno wynika, że to właśnie ty żyjesz w swoim świecie, bezpodstawnie oceniasz innych nie widząc przy tym siebie, twoje posty są odbiciem ciebie samego, ocenianie innych jest zwierciadłem twojego wizerunku.
Za każdym razem próbujesz wprowadzić ferment w tematach, jeżeli próbujesz kogoś wyprowadzać z równowagi to słabo ci idzie, ponieważ nie doceniasz ludzi którzy tutaj goszczą, w ogóle nie potrafisz doceniać tego co wartościowe. Szkoda mi na ciebie czasu, ponieważ jasno widać co próbujesz tutaj osiągnąć swoją mentalną tandetą. Twoje posty mówią same za siebie bye Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 02 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC88

Tak więc uważasz siebie za bardziej rozwiniętego. Wporządku ja też dość często mam odczucie wyższości nad szarą masą tylko.... Jaki widzisz cel tej dziecinnej manifestacji jaką przedstawiasz? Unosisz się i szukasz zwrócenia na siebie uwagi? Zmiast tego podaj nam klucz do bramy lepszego świata wyższa humanoidalna formo :).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
Zmiast tego podaj nam klucz do bramy lepszego świata wyższa humanoidalna formo

Przyłączam się do prośby Yamakusy.

XTC88, Prosimy Cię, daj nam rady abyśmy mogli rozwinąć się duchowo.

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 odstaw już tusipect! Sezon grypowy powoli mija:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa

Z czego się śmiejesz ? Sam po sobie widzisz, śmiejesz się z własnych słabości , z lęku przd nieznanym , mądrośćią życiową której nigdy nie posiądziesz, jednakże pewnie myślisz i nie tylko ty, że jesteś inteligetny ( musisz tak mysleć , ponieważ w twoim świecie trwa wyścig szczurów i każdy fałszywy ruch groźi usunięciem ze " stada " ) . Niech twoją pokutą będzie moje ponad 1600 postów, dokładnie je przeanalizuj , zrób szkic mojego portretu psychologicznego i wyślij na prv , bo wiesz odbieramy na innych falach , ja jestem sprite a ty pragnienie , musisz zrozumieć moje zasady i czynniki warunkujące mój stan obecności na forum, bo przecież dobrze wiesz że po postach na forum można się odnieśc do sytuacji psychicznej człowieka , oraz poznać jego słabości . ah . pozdrawiam agentów wpływu na forum Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 03 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie ignora i spokój.Ja tak zrobiłem.Rozmowa nogi z butem
Nie offtopować wątku!!!!A tak poza tym Wink

_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 04 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC88

Zaczynasz się gubić. Nie śmieje się tylko ironizuję. Posiadłem wystarczającą mądrość życiową mój drogi a lęki przypisz może sobie które wyrodziły się z kompleksów. Czyż nie? Oj jak łatwo pisać o kimś nie znając go Smile. Chcieliśmy klucza XTC88 a ty nam dajesz znów ten sam pusty bełkot. 1600 postów to twoje miejsce w hierarchi wyższości? To naprawdę powód do dumy mieć tyle postów. Może postawimy ci za to pomnik. A jeśli chcesz tak bardzo być mądry to powiem ci że nie wyszło ,ponieważ używasz paru oklepanych zwrotów i popierasz argumentami typu "lęki" "ja jestem sprite" no cóż widać ,że ładnie ciebie wyprała telewizja. Próbujesz być inny niż ona ale posługujesz się tymi samymi wyrażeniami. Usunięcie ze stada mi nie grozi bo nie jestem od niego uzależniony Smile. Twoje odpowiedzi porównał bym do politycznego smętu (czyli wymijająco , na około). Tego ciebie nauczyły wyższe istoty?
Peace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 04 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Yamakusa

Pozwól na początku, że odpowiem na twój post szybko i jak zwykle wymijająco , bo nie potrzebuje 24h jak ty , aby wymyślić jakiś " elokwentny " bełkot . Nie, ja się wcale nie gubie, tylko poprostu nie porafisz " czytać między wierszami " , jesteś permanentnym , kolejnym przykładem człowieka, który myśli że skoro jest egoistą i traktuje szare masy ludzie z góry to posiadł jakąkolwiek mądrośc życiową , kolego ty nawet nie wiesz czym się różni inteligencja od mądrości Wink "Kluczem do bram wyższego świata " ( bo tak to potocznie określiłeś ) jest według mnie zrozumienie własnych słabości i dostosowanie je do rzeczywistości w której żyjemy , ty swoich słabości napewno nie widzisz , bo nie oglądasz tv jak ja i nie masz przez to wypranego mózgu Wink Na koniec napisałeś, że nie jesteś uzależniony od stada w którym żyjesz co tylko potwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś samotnikiem , który czerpie swoją wiedze z wikipedii , bo przeciętny , inteligentny człowiek ma świadomość, że samotnośc zabija od środka i musi w tym stadzie jakoś funkcjonować Wink
Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 05 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@XTC88
Zauważ że zaglądam na te forum sporadycznie i nie potrzebuję 24 h na "elokwentny bełkot". Strzał w samotność zupełnie chybiony ,ponieważ nie żyję sam a odłaczenie się od stada nie wiąże się z samotnością. Możesz to nazwać zamkniętą kastą znajomych , sektą jak wolisz. Być może jestem trochę egoistą hmmm ale kto nim nie jest? Nie popadaj w hipokryzje. To ma być ta słabość? Swoje słabości znam dogłębnie ,nie wszystkie zdołałem zrozumieć ale nie mam zamiaru się przed tobą wywnętrzniać. Gdybym ich nie miał spewnością nie było by tej rozmowy z mojej i twojej strony bo wszystkiego też nie jesteś w stanie zrozumieć. Mam trochę inne podejście ,bo właściwie po co dostosowywać się do rzeczywistości skoro można ją kreować? Świata nie zmienie ale siebie owszem Z wikipedią też chybiłeś mój drogi.
Inteligętny człowiek to ten który został nauczony nim być ,bo utwierdzają go w tym przekonaniu inni i schemacik kręci ludźmi na okrągło. Czy twoje myśli są w całości twoje?
Może przejdźmy na priv if you want ,bo może nie lubisz jak ktoś ci zaśmieca skrzynkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DzM




Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 14 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszek Balcerowicz-nieznana historia:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzieliście Logo tego kabaretu?

Wink
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekend, wreszcie Smile

ale sie cieszę.





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe...Przypomniała mi się moja ulubiona czeska piosnka:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:07, 10 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 10 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh dobre, ja tam Gessler lubię choć nie wszyscy ją trawią. Brytyjczycy jednak mają gorzej z Gordonem Ramseyem, luknijcie Very Happy :



Twierdzicie, że macie złych szefów? A może sami takimi szefami jesteście, to na osłodę, polecam szczególnie minutę 5:04 Laughing



No i coś pozytywnego Gordon jest wielbicielem rekinów i dużo robi na ich rzecz, mimo, że kucharz nie trawi zup z rekinów, pokręcony Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 02 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona tańczy dla mnie...


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 02 Lis '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Napisz cos pozytywnego


Fuck The World Twisted Evil

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8   » 
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Napisz cos pozytywnego
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile