W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Burdello forumo  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 3673
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie panowie jeszcze pare dni i wracam zaprowadzic porzadek - wytrzymajcie Wink

ale chyba nie jest tak zle - mam do przejrzenia zaledwie 13 donosow i 10 PW. zrobie to po powrocie, a tymczasem nasz cudowny wafel dostaje 1 post/dobe, tym razem juz dozywotnio.
moze to go skloni do znalezienia spobie bardziej pozytecznego zajecia niz pierdolenie bzdur po forach Very Happy.

ja wracam na plaze, a wy tu grzecznie prosze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:57, 05 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEST, BYŁ , WRÓCI ! Wink

Na Bałtyku pizdzi teraz!
No chyba że Kanary, nic nie mowie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzień bez lizania to dzień stracony ...cooooo???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzór podania :

Cytat:
w tej chwili nie będę więcej już pisać bo nie zamierzam prowadzić monologu a ponieważ jest to post wprowadzający do rejestracji to nawet nie wiem czy zostanie przyjęty do rejestracji , pozdrawiam administratorów i użytkowników forum- NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI...Smile


LOL
Mogłeś/Mogłaś mi to na PW napisać, a nie śmiecić w TOPICU o śmieciarzach Wink

PS. Właśnie przejrzałem Twoje posty - imponujące, tak trzymać Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:

Przede Wszystkim Wszystkiego Najlepszego w Nowym Pogańskim Roku!

A teraz do rzeczy, dlaczego chce sie zarejestrowac?
- bo wreszcie Was znalazłem
Co reprezentuje ?
- Historia Powszechna, Polityka, Ekonomia, Fizyka kwantowa, Filozofia, Parapsychologia,
Teologie (wszystkie), i wiele wiele innych...

Przydam sie Wam i Wy mi sie przydacie Wink

Pozdrawiam
Aya


no twoja rejestracja jest tak inspirująca że powala na kolana tych co byli ,są i bedą
i pogan i tych "oświeconych", co do trzymania to trzymam to na co mam ochotę ale przynajmniej nie liżę jak co niektórzy Applause Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:55, 06 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Kontakt z astrit
Dzienny limit: 8


Sonic, mialeś rację, z "!" trzeba zacząć korzystać Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 07 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego należało się spodziewać w miarę wzrostu liczby użytkowników i nie chciałbym tutaj sugerować jakiejś działalności agenturalnej. Chociaż, gdyby komuś rzeczywiście zależało na zneutralizowaniu forum, to pomysł z masowym zakładaniem nowych tematów byłby metodą subtelną i skuteczną.

Wydaje mi się, że sprawa dojrzała do jakiegoś radykalnego rozwiązania i w związku z tym proponowałbym

wprowadzenie limitu nowych tematów (na tydzień, miesiąc lub kwartał - do uzgodnienia),

podobnie jak to ma miejsce z postami, z tą różnicą, że tematy warte opublikowania, w razie wyczerpania limitu, oczekiwałyby w kolejce w sekcji podobnej do "Podań", z ewentualną możliwością głosowania itp.
Sprawy ważne i nie cierpiące zwłoki - moderatorzy, w razie wyczerpania limitu przez użytkownika, przepuszczaliby na razu na forum. Tematy nie zasługujące na opublikowanie w sekcjach tematycznych - byłyby kierowane przez moderatorów do śmietnika lub usuwane w ogóle.
Tematy dawno wygasłe (np. pół roku temu) powinny być umieszczone w nowym dziale "Archiwum", podzielonym na sekcje analogicznie jak forum aktywne, z możliwością wznowienia, jeżeli ktoś będzie chciał podjąć temat. Jedynie tematu "Sprawy techniczne" można by nie archiwizować, gdyż podane tam informacje mają często znaczenie ponadczasowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co , ale definitywnie powinno coś zostać zrobione w sprawie porządków na forum.
Osobiście moja psychika zaczyna się załamywać pod wpływem podwajania lub potrajania wątków. Użytkownicy są ignorantami i nie używają wyszukiwarki.
Nie wiem może dać jakieś ogłoszenie o takiej opcji jak wyszukiwarka.
Może ''karać'' limitami nie mam pojęcia co poskutkuję... Exclamation Evil or Very Mad Question
Na forum mamy :
78347 wiadomości jestem przekonana ,że te 83347 to powtarzające się posty Very Happy, gdyż co najmniej 2 razy w tygodniu są dublowane wątki. Już nie mówiąc ,że w samym środku wątku są także dublowane informacje...
Czekam jeszcze jak wejdzie nowy użytkownik i utworzy wątek Świetny film pt. Zeitgeist polskie napisy polecam , co o nim sądzicie? , a przysięgam ,że dostane zawału serca Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 08 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Nie wiem co , ale definitywnie powinno coś zostać zrobione w sprawie porządków na forum.
Osobiście moja psychika zaczyna się załamywać pod wpływem podwajania lub potrajania wątków. Użytkownicy są ignorantami i nie używają wyszukiwarki.
Nie wiem może dać jakieś ogłoszenie o takiej opcji jak wyszukiwarka.
Może ''karać'' limitami nie mam pojęcia co poskutkuję... Exclamation Evil or Very Mad Question
Na forum mamy :
78347 wiadomości jestem przekonana ,że te 83347 to powtarzające się posty Very Happy, gdyż co najmniej 2 razy w tygodniu są dublowane wątki. Już nie mówiąc ,że w samym środku wątku są także dublowane informacje...
Czekam jeszcze jak wejdzie nowy użytkownik i utworzy wątek Świetny film pt. Zeitgeist polskie napisy polecam , co o nim sądzicie? , a przysięgam ,że dostane zawału serca Mr. Green


Edit :
A może wyszukiwarka nie jest zbyt dokładna? d'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
Wydaje mi się, że sprawa dojrzała do jakiegoś radykalnego rozwiązania i w związku z tym proponowałbym wprowadzenie limitu nowych tematów(na tydzień, miesiąc lub kwartał - do uzgodnienia) (...)

Popieram ten pomysł (jeśli to coś da Very Happy). Ale nie limitu nowych tematów na dany okres czasu, bo to bez sensu jest, tylko limitu przypisanego do osoby(chyba że to właśnie miałeś na myśli Easy_Rider).
Każda osoba miałaby dwa limity:
a) limit dodawania komentarzy do istniejących już tematów liczony w cyklu dobowym (tak jak teraz)
b) limit zakładania tematów liczony w cyklu dobowym, czy tygodniowym, (miesięcznym?)

Uważam, że osobom "szczególnie zasłużonym", których limit komentarzy spadłby do jednego, a dalej były by beznadziejnie upierdliwe, limit zakładania nowych tematów winien wynosić 1 i ograniczać się tylko do sekcji "Śmietnik". Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

ale chyba nie jest tak zle - mam do przejrzenia zaledwie 13 donosow


Donosy? hehe a to dobre, jak małe dzieci skarżą na siebie Razz
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr02d2u napisał:
Popieram ten pomysł (jeśli to coś da Very Happy). Ale nie limitu nowych tematów na dany okres czasu, bo to bez sensu jest, tylko limitu przypisanego do osoby(chyba że to właśnie miałeś na myśli Easy_Rider).

Zgadza się - chodziło oczywiście o limit na osobę, dlatego dodałem dalej, że jest to podobne do limitu z postami, ale faktycznie mogło to nie być jednoznacznie zrozumiane. W końcu, nie ma aż tak często potrzeby zgłaszania nowych tematów, mimo że żyjemy w ciekawych czasach. Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbierzmy co mamy na razie:


1. Wulgaryzmy pod adresem forumowicza - ban
2. Niezastosowanie sie do regulaminu forum - ostrzezenie
3. Wiadomosci/Podzial na czesci swiata
4. Poczekalnia dla tematów do opublikowania
5. Dział "O wszystkim i o niczym"
6. Status moderatorów/porządkowych dla 2-3 osob wiecej
7. Dział MULTIMEDIA - FILMY PEŁNE
8. Limit nowych tematów (na tydzień, miesiąc lub kwartał - do uzgodnienia) - LIMIT NA OSOBE
(sekcja TEMATY do UMIESZCZENIA)
9. Dział ARCHIWUM
10. WYSZUKIWARKA na FORUM Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 10 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby jesczze tak każdy siebie pilnował jak innych, to byłoby cudnie.

A tak na serio - jaki burdel? Intuicja was zawodzi koledzy skoro się gubicie Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Burdello forumo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile