W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Co sądzicie o Arabach?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 5309
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 01 Mar '09   Temat postu: Co sądzicie o Arabach? Odpowiedz z cytatem

Pytanie bardzo proste, jak wyżej.
Często na tym forum można spotkać się z przejawami niechęci do narodu żydowskiego, więc w takim razie jestem ciekaw co uważacie o naturalnym jego wrogu- czyli o ludach arabskich.
Ja swoją opinię wyrażę jutro, dzisiaj nie chce mi się rozpisywać Cool .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sadzisz o brunetkach, naturalnych wrogach blondynek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja najlepiej lubie syngalezow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle postawione pytanie.
Natura przecież nie stworzyła Arabów jako wroga Żydów. Powiedziałbym raczej, że naturą Żydów jest chciwość co powoduje konflikty między tymi narodami i nie tylko.

Co do Arabów to pracowałem z nimi i po tym doświadczeniu nie mam do nich uprzedzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:42, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nic do Arabów nie mam. Mieszkając w Londynie, w dzielnicy gdzie jest ich sporo, poznałem wielu. Z jednym się zaprzyjaźniłem i otwarcie rozmawialiśmy ze sobą na temat różnic kulturowych, religijnych. Oboje byliśmy ciekawi siebie nawzajem.

Moim zdaniem są to ludzie, tacy sami jak i my, Amerykanie, Azjaci czy inni. Różni nas tylko kultura. Kultura często kształtuje poglądy, więc stąd mogą wynikać spory u niektórych. Ludzie inteligentni jednak zdają sobie sprawę z jakiego powodu i potrafią je zażegnać. Trzeba się najpierw poznać, dopiero potem można ludzi oceniać.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idiotyczne pytanie. To tak jakby zapytać co sądzicie o Europejczykach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

one1 napisał:
A co sadzisz o brunetkach, naturalnych wrogach blondynek?

zapomniales o rudych- te to dopiero sa wredne! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
one1 napisał:
A co sadzisz o brunetkach, naturalnych wrogach blondynek?

zapomniales o rudych- te to dopiero sa wredne! Wink



a co z ŁYSYMI ...zapomnieliście o nich to ci dopiero dyskryminacja!!!skoro już jest temat o "najdoskonalszym" białym człowieku i o arabach to może jeszcze weźmy temat krasnoludków i ich życia na Ziemi wśród ludzi różnych ras...może coś o reinkarnacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego tak głupio podchodzicie do tego tematu? Dla mnie temat jest OK. Można powiedzieć dużo ciekawych obiektywnych rzeczy. Z resztą nie tylko o Arabach, ale również i o Żydach, bez rasowych uprzedzeń. Prawdą jest że Arab z Żydem wyjątkowo się nie lubią. Żydzi praktycznie nie mają racji bytu w krajach arabskich. Czytałam że jest ich trochę, tylko w Maroko. Kraje muzułmańskie nie są tolerancyjne dla innych religii. Pomijając ich religię, mają okrutne prawo dyskryminujące kobiety i homoseksualistów. Kobiety biczują publicznie. Wyroki śmierci wykonują publicznie. Mówię tu o tych krajach gdzie panuje skrajny Islam. U nas w Polsce jest niewielu Arabów, ale są kraje jak Włochy, gdzie jest ich cała masa. I nie zawsze się dobrze integrują. Popełniają przestepstwa, handlują narkotykami, gwałcą kobiety. Wielu Arabów w Europie, stanowi kłopot. Potrafią być bardzo niebezpieczni i trzeba na nich uważać. Najlepiej omijać. Kiedyś przytrafiło mi się w Mediolanie, że zostałam otoczona przez dzieci z Maroko, które chciały mnie okraść. A ja nawet nie wiedziałam o tym. Spojrzałam, skąd tyle tych dzieci wokół mnie? I całe szczęście że przechodziła kobieta obok i ostrzegła mnie żebym uważała, bo już mi dziecko wkładało rękę do torebki. No i skończyło się szczęśliwie, że nie udało się tym dzieciom mnie okraść. Smile Moim zdaniem, muzułmanie nie powinni emigrować ze swoich krajów. Tylko ci którzy akceptują kulturę zachodnią i potrafią się dostosować. Bo niestety wielu jest takich, którzy chcą żyć w Europie, ale nienawidzą europejskich obyczajów. Były nawet przypadki zabójstwa dziewczyny muzułmanki przez członkow rodziny, ponieważ chciała wyjść za mąż za europejczyka.

Astrit, co nie jest OK? Obiektywna dyskusja o cechach innych kultur? Natomiast OK jest nieustanne plucie na Żydów i obwinianie ich o wszelkie zło tego świata, jak to ma miejsce tutaj? Ja widzę panującą tu na forum taką poprawność, że albo mówić źle o kimś, albo wcale nie mówić. Natomiast można mówić, tylko w obiektywny sposob bez emocji i rasizmu. Gdyby mówić tylko o Żydach że są śmieszni, bo mają pejsy, a kobiety peruki, to jest OK. Bo rzeczywiście są zabawni. Ale to forum po prostu kipi z nienawiści do nich. I to jest OK?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:33, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

temat nie jest ok, w każdym miejscu na ziemi są sytuacje mniej bezpieczne i trudne albo bardzo udane i szczęśliwe i tak naprawdę zależy tylko od ciebie na co się natkniesz, jeśli emanujesz dobrą energią to i taką przyciągniesz to 1.prawo kosmosu. 2.jeśli kreujesz złe myśli to i takie się zrealizują w twojej przyszłości a na ile maja one siłę i kondensację na tyle szybciej lub wolniej działają. tematem było co sądzicie o arabach? czy to nie jest głupie pisać co mogę sądzić, a jakie masz prawo sądzić i w ogóle oceniać cokolwiek i kogokolwiek???wszyscy tu ciągle męczą temat nowego ładu , przejścia w inny wymiar , kombinowania a jak będzie i co będzie żeby sobie poszerzyć a przede wszystkim innym świadomość szkoda tylko że marnują na takie tematy tyle energii bo to zapewne nie poszerzy nikomu świadomosci...notoryczne wyszukiwanie różnych linków i filmików też nie na wiele się zda jeśli się nie akceptuje świata takim jaki on jest.
poza tym zawsze uprzedzenie do czegokolwiek sprawia że cofamy się a nie rozwijamy, a myśląc o czymś źle również nasycamy to coś negatywnie ...dobrze o tym pamiętać w chwilach duchowej rozterki.
każda sytuacja może być tylko jednorazowa bo ma sprawić abyś doświadczył czegoś co kiedyś sam wybrałeś żeby się rozwinąć i iść dalej swoją drogą.
jak ktoś powiedział: jeśli z konfliktu stworzysz współpracę jesteś buddą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
one1




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:25, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, temat jest OK, tylko tytul powinien miec "jak bardzo masz sprany leb?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba rozumiem dlaczego temat o Arabach i islamie stanowi takie tabu... Shocked Smile Nie na darmo porównuje się katolicyzm do islamu. Watykan zdaje się że ma nawet dobre relacje ze światem muzułmańskim. W Arabii Saudyjskiej budują nawet kościoły. Nasz papież Jan Paweł II bardzo się natrudził, jeżdżąc po świecie i nawiązując przyjaźnie z Arabami i Żydami. Chciał stworzyć religię uniwersalną z siedzibą w Jerozolimie i sobą jako liderem /New Jerusalem Covenant Project /. Ale ci okropni Żydzi ortodoksyjni się nie zgodzili.

www.cephasministry.com/israel_may.2005.html
www.thegeorgiaguidestones.com/Lambert.htm
www.sciforums.com/NEW-WORLD-RELIGION-t-2312.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.islamonline.net/english/index.shtml
Malezja zabrania chrześcijanom używania słowa Allah w swoich publikacjach. W Malezji mieszka 60% muzułmanów, a tylko 9,1% chrześcijan. Rząd tłumaczy to tym, że słowo Allach wypowiadane przez chrześcian obraża wrażliwych muzułmanów. Rolling Eyes

Napisałam wyżej że o muzułmanach można się dowiedzieć ciekawych rzeczy. study Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iran, Arabia Saudyjska,Indonezja i Watykan razem przeciwko homoseksualistom. Watykan nie ugiął się nawet wobec faktu, że jest jeszcze wiele krajów na świecie gdzie homoseksualizm jest karany, nawet śmiercią.
www.dziennik.pl/swiat/article285302/66_60_dla_gejow_w_ONZ.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saudyjskie elegantki. Co sądzicie? Cool
www.nytimes.com/top/news/international/c.....ne=nyt-geo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GDP Per Capita: $13,800 i nie tak jak żydzi bez pomocy USA .
Podoba mi się są nie do ruszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.saudigazette.com.sa/index.cfm?method=home.regcon&contentID=2009021629431
Pierwsza kobieta w rządzie w Arabii Saudyjskiej. Minister edukacji. W Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą robić wielu rzeczy, również prowadzić samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak obiecałem, tak zrobię Cool.
Prawdę mówiąc nie wiem co o tej nacji sądzić, jeżeli abstrahujemy od religii. Religię islamską zaś uważam za najbardziej toksyczną religię świata i naprawdę wiem co piszę- mój ojciec był w kraju z większością muzułmańską (co prawda chodzi o kraj nie arabski, a murzyński) i mniejszością laicką/chrześcijańską. Tam, gdzie panował islam, tam panowała ciemnota oraz przemoc- to pierwsze przejawiające się np w tym, że ciężko chore dziecko jest zanoszone do szpitala dopiero wtedy, kiedy jest niemal martwe, a dlaczego? Dlatego, że dużą popularnością cieszą się rozmaici czarownicy, marabuci itp do których chodzi się z nawet poważnymi problemami zdrowotnymi. I z tego co wiem nie kłóci się to z zasadami islamu. A jaka jest skuteczność takich praktyk- chyba łatwo się domyśleć.
Ponadto kozy w mieszkaniu i ogólny syf nikogo nie dziwią Rolling Eyes .
A przemoc- tu typowo dla muzułmanów- skandaliczne traktowanie dzieci i kobiet oraz skrajna nieufność dla przybyszów, czasami prowadząca do aktów przemocy.

No ok, rozpisałem się o islamie a rzecz jest o narodzie (?) arabskim Cool. Więc tak- rozumiem to, że wśród nich są osoby pokojowo nastawione, szanujące kulturę europejską (jeżeli rozpatrywać migrację Arabów do Europy), wykształcone itp. Jednak jeżeli rozpatrywać ogół- to wiem, ze jest niewesoło. We Francji sprawa zamieszek sprzed kilku lat na przedmieściach Paryża- kto robił dym? Arabowie. Kto najgłośniej darł ryja?- Arabowie. Obecnie niektóre kraje jak Francja, Włochy, czy Wlk Brytania wręcz ustępują przed rosnącą rzeszą ludzi prymitywnych i nie szanujących cywilizowanych zasad współżycia społecznego. Tak jak już pisała Lara- są przypadki, kiedy kobieta arabska zostaje zamordowana przez członków rodziny "dla honoru".
Rozumiem, że sporo zachowań takich jak np fatalne traktowanie kobiet i dzieci, czy ogólna ciemnota wynika z religii. Ale w takim razie, skoro nie potrafią się dostosować, to czego Arabusy szukają w Europie? Jeżeli tu im się nie podoba- mogą wracać, a nie wszczynać "święte wojny" w imię...no właśnie czego?
Coraz częściej słyszy się o zmianach prawnych w krajach zachodnich mających na celu ustępstwa wobec ludności arabskiej. Przykład- propozycje legalizacji prawa szariatu (Anglia), wymuszanie złamania zasad laickości państwa we Francji (pamiętna sprawa chust) i wiele innych. Pytam się- kto jest tu większością?- bo na pewno nie oni, prymitywni imigranci, którzy chcą zjeść ciasteczko i dalej je mieć. Zjeść ciasteczko- bo przyjechać do Europy, zaznać dobrobytu do którego nigdy w życiu ręki nie przyłożyli, a także co nie jest tajemnicą- pobzykać (tak, tak- i są później te żale Polek poślubiających Arabów- "ojej, Mohammed mnie prześladuje". Za głupotę się płaci). A mieć ciasteczko- dalej tłuc żony, płodzić dzieci bez zapewniania godnego bytu i co dla nas najgorsze- narzucać innym swoją wolę.
Wnioski:
-albo się dostosują, albo niech wracają do swoich kraików, gdzie pies z kulawą nogą nie zagląda
-do antysemitów- wy jeszcze za tymi złymi Żydami zatęsknicie, jak na kolanach będziecie musieli do meczetu w środku nocy popierdalać; niestety, ale celem Arabów wydaje się być islamizacja Europy!

Jednakże, żeby mój tekst nie był aż tak toksyczny, to muszę przywołać sprawy zachodnich interwencji w krajach arabskich. Arabowie nie przeszkadzają mi, dopóki są w swoich krajach (lub dopóki stosują się do zasad krajów, w których mieszkają). Nie byłoby mi fajnie, gdyby mój kraj zbombardowano białym fosforem i rozbabrano cały ustrój oraz zdestabilizowano sytuację w imię jakiejś nie do końca znanej mi ideologii. To, co zrobiły Stany Zjednoczone w Iraku i Afganistanie to poniżej krytyki i też trzeba brać to pod uwagę.

robert napisał:
GDP Per Capita: $13,800 i nie tak jak żydzi bez pomocy USA .
Podoba mi się są nie do ruszenia.
Jeżeli piszesz o Arabii Saudyjskiej czy innym naftostanie, to ja Cię uświadomię. Ten produkt na osobę to średnia liczona z tego, co posiadają i bogaci i biedni obywatele. Tak naprawdę w tego typu krajach- teoretycznie bogatych- produkt krajowy skupia się w niewielu rękach bogaczy, a wiele osób ledwo wiąże koniec z końcem lub po prostu głoduje. A podobno islam nakazuje dzielić się z potrzebującymi...taaaa...

Lara napisał:
Malezja zabrania chrześcijanom używania słowa Allah w swoich publikacjach. W Malezji mieszka 60% muzułmanów, a tylko 9,1% chrześcijan. Rząd tłumaczy to tym, że słowo Allach wypowiadane przez chrześcian obraża wrażliwych muzułmanów. Rolling Eyes
9,1% to nie tak mało, taką mniejszość w cywilizowanych krajach się szanuje. Odsetki ludności muzułmańskiej w krajach europejskich bywają dużo mniejsze, a niestety znacznie bardziej uciążliwe, niż to 9,1% chrześcijan w Malezji, które jest pozbawiane praw.
To jest właśnie ta "religia miłości"...buhehehe

Volv napisał:
Ja osobiście nic do Arabów nie mam. Mieszkając w Londynie, w dzielnicy gdzie jest ich sporo, poznałem wielu. Z jednym się zaprzyjaźniłem i otwarcie rozmawialiśmy ze sobą na temat różnic kulturowych, religijnych. Oboje byliśmy ciekawi siebie nawzajem.
To dobrze trafiłeś.
Volv napisał:
Kultura często kształtuje poglądy
Masz rację, jak widać kultura muzułmańska bardzo źle wpływa na ludzi.

A do osób, które ten temat uznały za durny (spodziewałem się tego, dlatego umieściłem go "po części" w koszu) -ciekawe jaka byłaby reakcja gdyby pytanie postawione w temacie odnosiło się do Żydów, których jak widać na tym forum można gnoić jak tylko się chce- ale Araby to święte krowy Laughing .
Aha i jeszcze coś- nie dziwi Was, że większość krajów muzułmańskich to biedota?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 02 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości, chrześcijanie mają masonów którzy wywodzą się od Templariuszy, słyszał ktoś o jakiejś islamskiej/arabskiej organizacji działającej "behind the courtain"? W końcu w średniowieczu istnieli Asasyni/Nizaryci, a jak na przykładzie zakonów rycerskich widać tego typu organizacje raczej nie znikają sobie od tak po prostu bez śladu.
Poza tym, teraz może żadne muzułmańskie państwo nie jest potęgą pokroju USA/Rosji, ale ledwie kilkaset lat temu Imperium Osmańskie było u szczytu chwały i stało w jednym szeregu z takimi potęgami jak Habsburgowie czy imperia kolonialne. A co wy sądzicie na ten temat, czy istnieje arabski "odpowiednik" Illuminatów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tak temat ucichł Question O Żydach to się żeście rozpisali na 4 strony i to bez durnych wpisów typu:
one1 napisał:
A co sadzisz o brunetkach, naturalnych wrogach blondynek?

one1 napisał:
Tak, temat jest OK, tylko tytul powinien miec "jak bardzo masz sprany leb?"

astrit napisał:
a co z ŁYSYMI ...zapomnieliście o nich to ci dopiero dyskryminacja!!!skoro już jest temat o "najdoskonalszym" białym człowieku i o arabach to może jeszcze weźmy temat krasnoludków i ich życia na Ziemi wśród ludzi różnych ras...może coś o reinkarnacji?

Jak widać temat dla niektórych jest zbyt trudny i niewygodny Cool. Ja nie wiem co w nim niewygodnego. Skoro na tym forum o Żydach można pisać najgorsze rzeczy to dlaczego nie o Arabach, którzy bywają od tych pierwszych znacznie gorsi?
Zawistna antysemicka swołocz nigdy tego nie zrozumie, ponieważ Arabowie to ich "sojusznicy" w walce z narodem żydowskim. Żałosne.
bounce

@Zero-nie wiem co myśleć o tym co napisałeś. Dziś Arabowie pomimo swojej liczności nie stanowią jakiejś wielkiej siły militarnej i politycznej na miarę USA, Rosji, czy choćby Niemiec co nie jest niczym dziwnym zważając na ich w większości prymitywną naturę. Jak wiadomo kraj silny militarnie i politycznie to nie tylko kraj zarządzany przez ludzi silnych ale i inteligentnych. A czy teokracje są inteligentne (jeżeli chodzi o przywódców i ważniejszych obywateli) Question No nie sądzę Laughing. A Imperium Osmańskie to była Turcja, a więc nie kraj arabski.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara




Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 1108
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 21 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja protestuję przeciwko pisaniu o blondynkach. A nawet wymawianiu słowa blondynka, bo czuję się dyskryminowana jako ta co nie ma oleju w głowie, bo ma blond włosy. Wink Thumb down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arabów jakich znamy i kojarzymy tworzy właściwie islam i cała ta filozofia w której rozwija i wychowuje się ich człowiek. Gdyby dzieci arabskie osadzić w rodzinach europejskich i odciąć od korzeni to byłby typowy człowiek europejski. Koniec i kropka całego problemu z którym tu się zmagacie w tym watku. Zasady kulturowe islamu są wypatrzone pod względem ludzkim. Są chore. Stworzone przez psychopatów zarówno ludzkich, jak i Nadzorczych. Mam tu na myśli ideologię stworzoną na "górze". Tam pewien osobnik poprzez Mahometa zaszczepił to i osadził tu na ziemi.
Podam parę przykładów tej "choroby". Chciwość to arabowie mają zaszczepianą już od zarania i są więc z tego powodu ogólnie, czy statystycznie największymi chciwcami. Sama ideologia ich raju z mnóstwem dziewic do konsumpcji już jest przejawem chciwości, aby mieć towar z najwyższej półki. Chciwość wpisana jest też w prawie do posiadania do własnej wyłączności tabunu kobiet z zabezpieczeniem ochronnym w postaci barier z czarnych szmat w które ukrywają ten towar przed innymi.
Ten motyw chciwości i ochrony tego towaru na własną użyteczność przejawia się również w tradycji, że tworzy się kolejne zabezpieczenie szeregowe w postaci okaleczania towaru, aby czasem nie wywiał na własne widzimisię gdyby poczuł swoje miejsce u kogo innego. Otóż mają sprzęty w postaci jakichś tam kombinerek do odcinania czujnika w damskim instrumencie, aby kobiety były jak jałówki.
W efekcie takiego procederu gdy jest tendencja do gromadzenia tego towaru w nadmiernej ilości przez jednego faceta do wyłącznej użyteczności, to pozostali faceci dla których niestarczyło towaru, biegają z nabuzowanymi instrumentami i szukają okazji do gwałtów. To tak pokrótce by wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 28 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iaro napisał:
Często na tym forum można spotkać się z przejawami niechęci do narodu żydowskiego, więc w takim razie jestem ciekaw co uważacie o naturalnym jego wrogu- czyli o ludach arabskich.

Naród jak każdy inny. Generalizowanie ogranicza człowieka, niczemu dobremu nie służy i oodala nas od pokoju na świecie.

Chyba nie ma sensu pisać o informacjach nt Arabów zasłyszanych w telewizorni czy przeczytanych na takich portalach jak WP czy onet. A nawet gdyby była to prawda, to nie my powinniśmy zmieniać ich kultury. Powinniśmy zająć się raczej własnym podwórkiem.
Erwin napisał:
Ten motyw chciwości i ochrony tego towaru na własną użyteczność przejawia się również w tradycji, że tworzy się kolejne zabezpieczenie szeregowe w postaci okaleczania towaru, aby czasem nie wywiał na własne widzimisię gdyby poczuł swoje miejsce u kogo innego. Otóż mają sprzęty w postaci jakichś tam kombinerek do odcinania czujnika w damskim instrumencie, aby kobiety były jak jałówki.
W efekcie takiego procederu gdy jest tendencja do gromadzenia tego towaru w nadmiernej ilości przez jednego faceta do wyłącznej użyteczności, to pozostali faceci dla których niestarczyło towaru, biegają z nabuzowanymi instrumentami i szukają okazji do gwałtów. To tak pokrótce by wyglądało.

W jakim kraju miałeś takie doświadczenia?
_________________
"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują." Hipokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fado napisał:
Erwin napisał:
Ten motyw chciwości i ochrony tego towaru na własną użyteczność przejawia się również w tradycji, że tworzy się kolejne zabezpieczenie szeregowe w postaci okaleczania towaru, aby czasem nie wywiał na własne widzimisię gdyby poczuł swoje miejsce u kogo innego. Otóż mają sprzęty w postaci jakichś tam kombinerek do odcinania czujnika w damskim instrumencie, aby kobiety były jak jałówki.
W efekcie takiego procederu gdy jest tendencja do gromadzenia tego towaru w nadmiernej ilości przez jednego faceta do wyłącznej użyteczności, to pozostali faceci dla których niestarczyło towaru, biegają z nabuzowanymi instrumentami i szukają okazji do gwałtów. To tak pokrótce by wyglądało.

W jakim kraju miałeś takie doświadczenia?

Otóż poznawać rzeczy i fakty można na dwa sposoby. Namacalnie i doświadczając na sobie, podróżując i ocierając się o sprawy, oraz dzięki nagromadzonej wiedzy przez innych, aby nie wyważać drugi raz tych samych drzwi. Większość rzeczy ja poznaję tą drugą metodą.
O tym fakcie możesz się kolego Fado dowiedzieć pod kryptonimem obrzezanie kobiet.
Jest to proceder wyglądający raczej na zwyczaj dodany przez ludzi, a nie samego Mahometa. Jest on w pewnym sensie analogią do obrzezania mężczyzn. Jednak nie do końca taką analogią.
Jakkkolwiek obrzezanie niemowląt męskich narzucone było przez Nadzorców (Boga Izraela) coś jak tatuaż jako znak przymierza, to polegało ono jedynie na nieznacznym okaleczeniu w funkcjonowaniu instrumentu. W rezultacie ulegała obniżeniu jego czułość, przez usunięcie naturalnej osłony "czujnika".
Mahomet zaprowadzający swoje doktryny działał już na terenach, gdzie ten proceder obrzezania niemowlaków męskich był już znany w tamtych kulturach ludzkich.
A więc ta analogia do obrzezania kobiet nie jest taka właściwie zgodna. Tutaj usuwają kobietom całą łechtaczkę pozbawiając ją tego czujnika i to dopiero w wieku kilkunastu lat. Jest to właściwie masakra! To tak jaby tobie Fado obcięto połowę fajki, obandażowali i pozostawili z tym faktem na resztę życia. Dziękuję za taką propozycję sprawdzania, aby doświadczać tego na sobie, czy moich np córkach dla możliwości wyrażenia potem sobie opini o Arabach np tu na forum.

Tak jak ja to steoretyzowałem, wygląda mi to na zarzadzenie rodem od chciwości ludzkiej. Ma to za zadanie ochronić dobytek wielu posiadanych na własność kobiet przez mężczyzn. W ten sposób kobiety pozbawione naturalnego libido w postaci pociągu do mężczyzn nie sperniczą spod okowów właściciela, no bo są już niewrażliwe na seks. Perfidna chciwość męska. Za nic ma to, co ma odczuwać ktoś inny. Liczy się tylko "On - Pan Arab" a reszta to chłam.

Pamiętam w mojej rodzinie starszego teścia mojej siostry doświadczonego życiowo, znającego okupację i wiele spraw. Powiedział tak: Z dwojga złego Żyd, czy Arab, lepszy jest już Żyd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fado




Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 192
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:29, 29 Maj '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O tym fakcie możesz się kolego Fado dowiedzieć pod kryptonimem obrzezanie kobiet.
Jest to proceder wyglądający raczej na zwyczaj dodany przez ludzi, a nie samego Mahometa. Jest on w pewnym sensie analogią do obrzezania mężczyzn. Jednak nie do końca taką analogią.

Nie neguję faktu obrzezania kobiet. Uważam, że klitoridektomia jest okrucieństwem. Trochę o tym nawet czytałam przy okazji zgłębiania wiedzy o kulturach Afryki.
Nie zrozumiałam tylko, dlaczego obrzezanie kobiet łączy się z Arabami i islamem. Ten proceder nie ma związku z kulturą arabską, ani islamem. Mało tego, jest sprzeczny z islamem, ponieważ wg niego kobieta powinna odczuwać przyjemność z aktu płciowego. Takie praktyki nie są stosowane w każdym kraju arabskim czy muzułmańskim.
Cytat:
To tak jaby tobie Fado obcięto połowę fajki,

Raczej tego nie zrobią Laughing . Jestem kobietą.


Bimi, bardzo brakuje mi opcji "płeć" w profilu. Czy byłaby jakaś szansa na taką opcję?
_________________
"Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Wszystkie choroby mają jedną przyczynę, choć objawiają się w różny sposób, w zależności od miejsca, w którym występują." Hipokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Co sądzicie o Arabach?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile