W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bialy czlowiek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 3066
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:47, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
sober jestes w amoku.


Jeśli ktoś potrafi napisać więcej, niż jedno zdanie, to jest już w amoku?

Cham napisał:
A jak miało by być inaczej z "noblami", jeżeli tam sami syjoniści siedzą i dzielą "łupy". Od kiedy w "noblu" pojawiły się takie nazwiska jak Wałęsa, Itzhak Rabin, Shimon Peres, Eilie Wiesel itd. to Nagroda Nobla moim zdaniem jest wielkim gównem a na pewno nie jest wyznacznikiem osiągnięć w różnych dziedzinach, lecz wyrazem poprawności polityczno-społecznej. Obecnie kandydatami do pokojowej nagrody Nobla są Obama i Sarkozy. Obama kandydatem do pokojowego nobla, bo zamiast okupować i mordować Irakijczyków przez 10 lat postanowił mordować ich jeszcze "tylklo" 2 lata i po tym czasie wycofać wojska? Kpina z ludzi myślących!


Zastanów się ile razy pomyślałeś, zanim napisałeś tego posta i pomyśl co najmniej dwa razy tyle, przy pisaniu następnego... Rolling Eyes

Wbijasz kolejny osinowy kołek w rasistowskie serce. Spośród wszystkich noblistów żydowskiego pochodzenia, stosunkowo najmniej zdobyło pokojowego nobla, tego którego tak nie lubisz bo jest podobno syjonistyczny... Stosunkowo najwięcej powędrowało w dziedzinie fizyki i chemii. Czyli nauka i technika, którą się tak chełpisz. Nie za bycie żydem, a za osiągnięcia. Co więcej, wielu z nich ma polskie korzenie. I co więcej, nadal mówimy o jawnym, lub łatwym-do-sprawdzenia żydowskim rodowodzie. I co więcej, nadal mówimy o narodzie, który jest procentem wszystkich narodów i kolorów zamieszkujących planetę Ziemia.

Pewnie na to też masz hasło i ja pewnie wiem jakie. Nauka też jest syjonistyczna!

Co do tych "wszelkich europejskich osiągnięć naukowych i technologii" to zamieniam się w słuch. Zapewne jesteś świetnie przygotowany na odpowiedź, skoro prawisz tak śmiałe teorię. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cham: Wszelkie najwyższe osiągnięcia naukowe, technologie pochodziły z europy, później też z usa, ale to z przyczyny "eksportu" naukowców. Żaden naród murzyński/arabski czy żółty nie osiągnął i nie osiągnie tyle, co rasa biała.




Shocked Powiedz mi więc kto wymyślił papier, proch strzelniczy, porcelanę ?? Są pewne cechy stałe dla pewnych nacji to fakt, ale jak to zostało tutaj słusznie zauważone różnice wewnątrz rasowe są znacznie większe! Narody Germańskie od wieków były zaborcze i nie mówię tutaj tylko o Niemcach ale i o Anglosasach, na dobrą sprawę to ich establishment dzisiaj pociąga za sznurki. Jeszcze pamiętaj że aż do końca średniowiecza struktura świata wyglądała tak :

1. Najbardziej cywilizowany świat arabski
2. Trochę gorzej stojąca cywilizacja Bizancjum
3. Najbardziej zacofany i najciemniejszy świat kręgu zachodnioeuropejskiego

W XIX wieku na ulicach Europy panował jeszcze powszechny brud... ach ta odwieczna europejska kultura !


Jak oceniasz wyniki testu maturalnego wewnątrz naszego państwa? Bo jasno z nich wynika że młodzież z województw Małopolskiego, Lubelskiego i Podkarpackiego ZNACZNIE wyprzedza w rozwoju intelektualnym młodzież z innych województw ! Czy twoim zdaniem jest to także wynik uwarunkowań rasowych ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:10, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk, zostaw troszkę im Smile

Niech się wykażą swoim białym intelektem i niech sami potwierdzą swoją tezę, że wszelakie zdobycze naukowe i technologiczne pochodzą od człowieka białego, a konkretniej od europejczyka (czy może powinienem napisać, od aryjczyka? Laughing )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk , podstawowa umiejętność - czytanie tekstu ze zrozumieniem, mam nadzieję, że opanujesz ją w najbliższym czasie. Czy gdzieś ktoś poza Tobą pisał tutaj, że
Cytat:
(...)wszelakie zdobycze naukowe i technologiczne pochodzą od człowieka białego, a konkretniej od europejczyka(...)


Papier, porcelana, proch... Wynalazki ze wschodu. Jest ich mnóstwo i zapewne cały czas jakieś powstają. Ale pomimo to kultura europy wytworzyła więcej wynalazków niż jakakolwiek inna kultura. Na stwierdzenia, że "w Chinach tyle i tyle tysięcy lat temu wynaleziono coś"... Na naszych ziemiach kilka tysięcy lat temu był lodowiec, człowiek myślał jak przeżyć a nie głowił się nad wynalazkami. Próbujecie klasyfikować mnie jako rasistę, a to błąd. Nie odnoszę się negatywnie do ludzi, którzy mają gorsze wykształcenie, mniejszą wiedzę, nie są inteloigentni czy mądrzy. Żadne z tych osiągnięć nie świadczy o człowieczeństwie. Człowiek przedstawia wartość samym sobą niezależnie ile z niego mają inni. Byle nie był chwastem społecznym - bandytą itp.

Natomiast o kulturze europy i brudzie można pisac wiele. Brud jest powszechny do dziś na ulicach całego świata. Kontrasty bogacz-biedak są coraz większe i wszechobecne w każdym miejscu. Żebrak leży w brudzie na ulicach bogatych miast. Spi w śmietnikach, żywi się resztkami. Można umrzeć z głodu pod sklepem pełnym jedzenia, pod restauracją, gdzie ludzie nie dojadają swoich dań. Ochrona wykopie włóczęgę, który poniżony swoim stanem społecznym prosi, aby dać mu resztki jedzenia. I dotyczy to każdego włóczęgi - białego, żółtego i czarnego.

Co do nagrody Nobla - chciałem zauważyć, że jest to nagroda przyznawana z tendencją. Wybitnych osiągnięć jest dużo więcej niż tylko te, za które dają "nobla".

Cytat:
ale i o Anglosasach, na dobrą sprawę to ich establishment dzisiaj pociąga za sznurki

Tego chyba wszyscy mamy dość i to jest główny powód, dla którego tu jesteśmy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy jesteśmy rasistami :

http://przekroj.pl/cywilizacja_spoleczenstwo_artykul,1205,0.html

Rasa ma znaczenie :

http://przekroj.pl/cywilizacja_nauka_artykul,3940,0.html
_________________
Il Buono, il brutto, il cattivo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:06, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Nie jest prawdą że ludzie biali osiągnęli najwięcej, mówiłem już że do późnego średniowiecza byliśmy daleko w tyle !
Cechą która charakteryzowała zachodnie społeczeństwa od lat była zaborczość oraz szybkie uczenie się i asymilowanie OSIĄGNIĘĆ INNYCH ! To biali wymyślili nazizm i komunizm, NWO także biali. Jeżeli chodzi o Słowian to taki Ruryk protoplasta władców Rosji też był Germanem ! Uważam, że są pewne stałe cechy ale bez przesady. Nie przesadzaj z tymi osiągnięciami białych. Europie dostała się pałeczka przewodnia po średniowieczu i trafiliśmy akurat w taki moment w którym świat się niesamowicie rozwijał. Teraz Europa traci swoje miejsce bo Azja się budzi i bardzo szybko przegania! Japończycy już dzisiaj brylują w wielu dziedzinach życia nie tylko w technice, jako humaniści także np. taki konkursy Szopenowskie, czy wielcy zachodni europejczycy w nich brylują ? czy robią to przeważnie (nie licząc Polaków) Japończycy ??

Murzyni to inna kultura, i nie rozumiem dlaczego mają się oni fascynować Mozartem, to tak samo jakby ciebie ktoś zmuszał do fascynacji ich muzyką ludową czy jazzem .... a zapomniałem biali już to robią Very Happy. Każda rasa urodziła się w innym miejscu na świeci i ma inną specyfikę. Tobie będzie się podobał krajobraz z wolno płynącą rzeką przy której rosną wierzby i będziesz zachwycał się muzyką Chopina imitującą krople deszczu, a człowiek czarny nie odnajdzie w tym nic zachwycającego, będzie wolał swoją kulturę. Popatrz na wszystko przestrzennie bo czasami mam wrażenie, że pomimo tego iż niektórzy walczą tutaj z NWO to wspierają podziały międzyludzkie. Pamiętajcie że nauka zajmująca się badaniem ras zwała się EUGENIKĄ, do czego doprowadziła wiemy, jej spadkobiercy "naukowcy rasowi" dalej żyją na świecie !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:24, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk, Sober.. dajcie spokoj- to przeciez BETON.. nie dotrze chocbyscie milion dowodow przedstawili.. i oni chca "walczyc" z NWO..??? Laughing smiech na sali komuna wypelnila ich po brzegi kompleksami oraz nauczyla, ze wszyscy powinni byc tacy sami dlatego nienawidza innych- za to ze inni sa za wysocy, za niscy, za czarni, za zolci, za czerwoni, za grubi, za chudzi, maja inne poglady, kochaja inaczej czy lubia chodzic w turkusowym dresie.. i za to wszystko najchetniej wsadzaliby ich do wiezienia, bili, mordowali, odbierali prawa obywatelskie lub zwyczajnie gardzili nimi.. oni musza najpierw pokonac nienawisc w sobie nienawisc do tych co sa inni, ta nienawisc wraca do nic tysiackrotnie a oni sobie nie zdaja z tego sprawy..

a teraz maly quiz na koniec: Kim byli pierwsi niewolnicy? Ciekawa jestem czy te betony mi teraz odpowiedza Laughing no Gosiu i Chamie wytezcie szare komorki.. odpowiedz jest bardzo prosta i nawet przewija sie w potocznym jezyku..
moze dodam tylko na koniec mala podpowiedz, bo watpie ze sami sie domyslicie: to NIE murzyni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:43, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cham napisał:
Papier, porcelana, proch... Wynalazki ze wschodu. Jest ich mnóstwo i zapewne cały czas jakieś powstają. Ale pomimo to kultura europy wytworzyła więcej wynalazków niż jakakolwiek inna kultura.


Chcesz iść w ilość, czy jakość? Ważniejsze są kluczowe wynalazki i odkrycia naukowe, czy podrzędne? Bo te kluczowe jak chociażby właśnie papier, czy proch... jak i wiele innych kluczowych nie pochodzi bynajmniej z Europy. I nadal posługujesz się tezami. Jeśli to jest forum prawdy, a nie forum gdybania, to poprzyj swoje tezy dowodami.

Cham napisał:
Na naszych ziemiach kilka tysięcy lat temu był lodowiec, człowiek myślał jak przeżyć a nie głowił się nad wynalazkami. Próbujecie klasyfikować mnie jako rasistę, a to błąd. Nie odnoszę się negatywnie do ludzi, którzy mają gorsze wykształcenie, mniejszą wiedzę, nie są inteloigentni czy mądrzy. Żadne z tych osiągnięć nie świadczy o człowieczeństwie. Człowiek przedstawia wartość samym sobą niezależnie ile z niego mają inni. Byle nie był chwastem społecznym - bandytą itp.


O ironio. My nie mogliśmy się rozwijać przez lodowce. Afryka ma się rozwijać pomimo biedy, ukropu, głodu, AIDS i wszędobylskiego piasku, lub dżungli.

Mamy Ciebie nie klasyfikować, pomimo wygłaszania takich baboli jak: "Znajomy a zarazem mój były nauczyciel pan dr K. po kilkunastu latach pobytu i pracy w bostonie/usa stwierdził, że murzyni to nieroby i złodzieje." Lub: :Opowiadał, że murzyn w policji to rzadkość, bo murzyni żyją w klanach, gdzie wszystko "wypeplają", a policjant nie może peplać naokoło o tym, co się dzieje w pracy.."

Jeśli nie chcesz być klasyfikowany, to może przestań powtarzać za kimś. Sam sobie wyrób opinię na temat, sprawdź źródła i troszkę pomyśl.

Taka zabawa intelektualna:

Ilu murzynów widzimy na zdjęciu przedstawiającym bostońskich policjantów?
1. http://cache.boston.com/resize/bonzai-fb.....5/539w.jpg
2. http://cache.daylife.com/imageserve/0b4P8PN64bdiq/610x.jpg

Ile widzimy murzynów przedtawiających jakichśtam amerykańskich policjantów?
http://graphics8.nytimes.com/images/2009/01/04/nyregion/police_span.jpg

Tak licząc po łepkach... bo przecież nie chodzi nam teraz o jakąś idealną dokładność, a szacowanie na oko, pi razu drzwi... 66% białych, 25,5% czarnych i reszta świata.

Rzeczywiście, słowa dr. K potwierdziły się z kretesem. Czarni w amerykańskiej w policji to mniejszość. Tylko z czego to jest ten Pan doktorem? Z przypadku?

Czarnych miałoby być większość, czy tyle samo co białych? Skoro w 2003r. w USA:

Grupy rasowe: ludność biała 71,7%, ludność czarna 12,9%, Azjaci 4,2%, Indianie i rdzenni mieszkańcy Alaski (Aleuci, Inuit i Yupik) 1%, Hawajczycy i wyspiarze Pacyfiku 0,2%, inni 11% (2003).

Czarni byli mniejszością i nadal są mniejszością w USA!!

A to, że czarni w USA kradną (a w mediach to każda inscenizacja kradzieży jest odgrywana przez czarnych aktorów)... Czy ty Panie Chamie żyjesz nadal hamerykańskim mitem? Masz nadal złudzenie, że USA to kraj bogactwa bez biedy? Czy może jednak wiesz, że w stanach liczy się wykształcenie kupione za kasę, tylko te z "dobrej uczelni". Czy ty może jednak wiesz, co to są slumsy? Czy ty może zdajesz sobie sprawę, że być bogatym w stanach to zapewnić sobie byt i następnym pokoleniom, a wyrwać się z biedy jest ekstremalnie trudno i trzeba mieć nie tylko intelekt, ale i szczęście oraz stypendium? Pomimo tego wielu się udaje! I oczywiście, że jest wielu przykładowo znakomitych czarnoskórych amerykańskich lekarzy... (To taki zawód - kariera dla nich, jeśli się dostanie stypendium i jest się dobrym, ma się zapewniony byt. Tak samo z prawnikami. Raczej ryzykownie robić karierę w nauce.)

O nagrodzie nobla to też jakiś mit z dupy wzięty Panie Chamie! Które nagrody nobla w dziedzinie fizyki zostały przydzielone tendencyjnie?? Szybkie pytanie, szybka odpowiedź od mitologa. Zamieniam się w słuch.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gerwazjano... za dużo w Twoich postach osobistych wycieczek. Piszesz "betony". Przykre, aczkolwiek świadectwo wydajesz o sobie. Czyżbyś leczyła w ten sposób kompleksy? Ile Ty w życiu osiągnęłaś? Więcej ode mnie? Zapewne, ja przecież jestem zerem, jak każdy, kto ma inne zdanie od Twojego. Szukasz poklasku? Lubisz waśnie... Ciągniesz je. Musisz mieć wroga. Ktoś, kto uważa inaczej niż Gerwazjana jest be. Obudziły się w Tobie instynkty dużo prymitywniejsze, niż rasizm. Ty w grupie więcej niż 2 osoby nie umiesz żyć w zgodzie a co dopiero w społeczeństwie... Można się krytykować, ale nie obrażać. Mam nadzieję, że zauważysz subtelną różnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strategia na dziś: Pytania, na które nie potrafię udzielić odpowiedzi zignoruję. Jako alibi podam, że jestem strasznie obruszony i obrażony.

"Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania."

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sober, nie pomijam. Myślałem, że to pytania retoryczne, ale jeżeli chcesz odpowiedzi to owszem, nie mogę się z Tobą niezgodzić. Fotografia policjantów z B. co prawda nie jest dowodem na przekrój etniczny tamtejszych funkcjonariuszy, lecz świadectwem poglądowym, jednak nie ma co tutaj spekulować. Można by rozważać, jakie proporcje pojawiają się w przypadku służb kryminalnych itp ale to bez sensu i do niczego nie prowadzi. Opinia dr K., specjalisty od elektorniki pochodzi sprzed 15 laty, ale zapamiętałem dobrze, co mówił.
Nawiązując do wynalazków... Pewnych wynalazków nie da się zrobić bez innych poprzedzających je odkryć. Gdyby nie edison, nie byłoby żarówki, wówczas niejeden naukowiec przez brak czasu w dzień nie mógłby komfortowo uczyć się przy żarówce w nocy i nie osiągnąłby tyle, co ucząc się przy "edisonce". Wynalazczość jest czasami dziełem przypadku, czasami jednak celem, do którego ktoś intuicyjnie dążył. Obecne wynalazki to już przemysł... Grube pieniądze są inwestowane w wynalazczość. A tutaj europa i usa są w ścisłej czołówce, wschód zostaje w tyle, takie są fakty. Co do nobla, na chwilę obecną nie znalazłem "pajacyków", ale w tym temacie kiedyś czytałem, że ktoś tam nie dostał, a powinien...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:


Murzyni to inna kultura, i nie rozumiem dlaczego mają się oni fascynować Mozartem, to tak samo jakby ciebie ktoś zmuszał do fascynacji ich muzyką ludową czy jazzem .... a zapomniałem biali już to robią Very Happy


za bardzo nie trybię twojej przypowieści co ma muzyka do ras???mogłabym powiedzieć że nawet muzyka łączy rasy a nie dzieli...(akurat tu zrobiłeś "boba" jeśli chodzi o w/w cytat)
zarówno "biali" uwielbiają jazz , folk, jak i "czarni" metal, pop czy klasyke muzyki poważnej,
chyba jesteś w tym temacie lekko niedoinformowany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj drogi Chamie, a moglbys wskazac gdzie w moich postach praktykuje jakiekolwiek osobiste wycieczki? przeciez to nielogiczne.. jak ja moge odnosic sie do kogos ze stosunkiem osobistym kogo przeciez w ogole nie znam! ponadto tak jak slusznie zauwazyl Sober omijasz tresci ktore ci nieodpowiadaja, bo na moje pytanie rowniez nie udzieliles odpowiedzi.. natomiast w twoich postach mozna znalezc inwektywy duzo gorsze niz 'beton'.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sober




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 135
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Cham: Świadectwem, czy nie. Ważne jest meritum sprawy. Mówimy o mniejszości ameryki, mniejszości która liczy zaledwie 12,9% społeczeństwa zamieszkującego legalnie USA. Mniejszości, która zaledwie kilka lat temu, nie miała prawa się uczyć, rozwijać i normalnie żyć, za to miała prawo być niewolnikiem przez całe życie i umrzeć. Mniejszości, która właściwie "wczoraj" zyskała prawa człowieka. Akurat policja USA liczy wielu czarnoskórych, tak samo jak lekarzy, czy czarnoskórych prawników (to przy odrobinie talentu, czy samozaparcia jest po prostu kariera pozwalająca się wybić ze slumsów. Wystarczy się uczyć, albo przyłożyć - zdobyć stypendium. Inni wybierają ulice, narkotyki i napady na sklepy. Jednym się udaje, innym się powinie noga w połowie drogi... Życie). Wielu oczywiście po uwzględnieniu statystyk, a nie patrząc na obrazki! Nie może mniejszość się rzucać w oczy... To tak jakbyśmy powiedzieli, że w Polskiej policji nie ma dużo murzynów. No nie ma, i co z tego? Smile

Pan dr. K miał rację, że mało który policjant jest czarnoskóry. Tylko po prostu wyciągnął niewłaściwe wnioski wynikające tylko z jego niewiedzy, albo klapek na oczach, albo koincydencji tych dwóch.

Również nawiązując do wynalazków. Żarówka nie powstała w Europie. A o tym była mowa.

I również nawiązując do Nobli. Trzeba tutaj też poznać specyfikę tej nagrody, a może właściwiej będzie - wyróżnienia. Oczywiście, że można wyszukać noble, które mogły trafić do kogoś innego, aniżeli do laureata. Jednak na dobrą sprawę nie ma w tym nic zdrożnego. Po pierwsze, zawsze komisja i krytykanci oceniają wszystko swoim "obiektywizmem", czyli subiektywnie Wink Po drugie, to że w jakimś roku jakiś naukowiec mógł dostać nagrodę, a dostał ktoś inny... nie znaczy właściwie nic. Ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby komisja uznała naukowca x dopiero za rok, lub nawet za 10 lat Smile Tak to działa i raczej inaczej to nie może działać w przypadku, gdy jest kilka ważnych odkryć, a wszystkich naraz uhonorować się nie da, czy nie ma to większego sensu. Ale ze świecą szukać nobli, przyznanych za nic, czy za pochodzenie żydowskie Wink

No chyba, że będziemy mówić o pokojowych nagrodach nobla. Ale dla mnie taki nobel... to jak doktorat z tytułu doctor honoris causa. Jednym zdaniem, i coś znaczy i nie znaczy kompletnie nic. Dlatego ja nie wnikam w te nagrody i się nimi specjalnie nie przejmuję. To w końcu zdanie komisji, kto się przysłużył pokojowi. Ich zdanie, nie moje. Z drugiej zaś strony, ilu syjonistów może być w komisji, która tego nobla przyznaje: http://pl.wikipedia.org/wiki/Storting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska
Nie przejmuj sie tymi komentarzami.

Opluwacie sie nawzajem co do wyższości jednej rasy nad inna zamiast zrozumieć ze nie chodzi o wywyższanie tylko o zachowanie tożsamości i poczucia wartosci w ramach swojej rasy.
Do tego kazdy ma prawo.
Kto uwaza ze czarni, zolci sa lepsi/ gorsi od bialych niech sobie uwaza.
Problem jest inny - antyrasizm, promowanie ponizania bialych, emigracji z krajow trzeciego swiata, polityczna poprawnosc, cenzura rasowa.
Sa roznice kulturowe, obyczajowe, fizyczne.
To sa fakty.
Promowanie antyrasizmu prowadzi do prostego efektu - oslabienie spolecznosci lokalnych, podzialy i konflikty.
Dziel i rządz.
Zamiast promować przymusowa emigracje powinno sie zapewnic ludziom godziwe zycie tam skad pochodza.
Mozliwosc emigracji sprawia ze ludzie szukaja lepszego miejsca zamiast walczyc o to by u siebie w domu bylo lepiej.
Nic dziwnego ze w Austrii znow skrajna prawica dochodzi do popularnosci
Nic dziwnego ze wielu z Was pisze z zagranicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Promowanie antyrasizmu prowadzi do prostego efektu - oslabienie spolecznosci lokalnych, podzialy i konflikty.


Tutaj akurat się zgadzam, chodzi nie do końca o samo promowanie antyrasizmu bo antyrasizm to piękna idea, tylko zbyt wielka fascynacja innymi kulturami dużej ilości ludzi. Dlatego dałem przykład muzyki, każdy urodził się w swoim miejscu i w tradycyjnych społeczeństwach jest z tym miejscem związany! Nie znaczy to że ludzie mieszkający gdzie indziej są jacyś gorsi.

Cytat:
za bardzo nie trybię twojej przypowieści co ma muzyka do ras???mogłabym powiedzieć że nawet muzyka łączy rasy a nie dzieli...(akurat tu zrobiłeś "boba" jeśli chodzi o w/w cytat)
zarówno "biali" uwielbiają jazz , folk, jak i "czarni" metal, pop czy klasyke muzyki poważnej,
chyba jesteś w tym temacie lekko niedoinformowany...



Ilu jest czarnoskórych grających metal? a ilu jest DOBRYCH białych jazzmenów, czy folk afrykański ma coś wspólnego z Kujawiakiem ?? Moje rozumowanie jest proste wszyscy ludzi są równi jednak każdy powinien dbać przede wszystkim o rozwój tej dziedziny w której jest dobry. Mit, że ludzie biali osiągnęli więcej od innych ras jest mitem, bo właśnie tutaj chodzi o to że ludzie innych ras inaczej postrzegają życie ! Popatrz na czarnych pianistów, mało jest takich którzy zachwycają się Chopinem. Temat był akurat o wyższości białych, starano się w nim nam udowodnić że biali osiągnęli więcej od innych ras, podważyłem to trzema wynalazkami papierem porcelaną oraz prochem! Czarni też swoje osiągnęli. Tylko o to mi chodziło Smile. Jesteśmy różnorodni i to jest piękne, jeżeli każdy naród i każda rasa dorzuci do walki z NWO trochę swojego narodowego charakteru to zwycięzymy, już pisałem że Niemieccy AntyNWOowcy mogą od Polaków uczyć się konspiracji, a my od nich możemy uczyć się sumienności, od czarnych możemy nauczyć się radości życia. Tylko w ten sposób pokonamy NWO, a nie wypisując brednie o wyższości białej historii nad kolorową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 01 Mar '09   Temat postu: Re: Bialy czlowiek Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:
Goska napisał:
Wspanialy artykul

Chyba sobie żartujesz...

Jeśli jest na świecie człowiek 'biały' na tyle głupi, by widzieć problem w 'czarnych' i 'czarny' na tyle głupi, by widzieć problem w 'białych', nie zasługuje na mój szacunek.

Jest jedna rasa - ludzka.
Rozdzielanie jej na gorszych i lepszych pod względem odcienia skóry, czy narodowości urąga cywilizacji.


Popieram w 100% tym bardziej że sama genetyka udowadnia że możesz mieć więcej wspólnych genów z murzynem w Afryce niż z białym sąsiadem który mieszka na tej samej ulicy co ty. Ilość barwnika w skórze to nie jest wykładnik niczego.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Popieram w 100% tym bardziej że sama genetyka udowadnia że możesz mieć więcej wspólnych genów z murzynem w Afryce niż z białym sąsiadem który mieszka na tej samej ulicy co ty. Ilość barwnika w skórze to nie jest wykładnik niczego.


i tą pozytywna pointa zakończmy ten niepotrzebny temat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jest jak najbardziej potrzebny i na czasie.
Kogo nie interesuje to sa inne tematy.

A tutaj Clint Eastwood krytykuje polityczna poprawnosc i strach przed byciem nazwanym rasista.
Mowi jak to dawniej bylo normalne i nie bylo problemem ze opowiadalo sie kawaly na temat roznych narodowosci i grup etnicznych.

Cytat:

Clint Eastwood Slams Political Correctness

Actor Clint Eastwood sees nothing funny about political correctness.

The "Dirty Harry" actor told Germany's Der Spiegel that modern society lives in a state of fear over the possibility of being labeled racist for telling jokes based on ethnicity or nationality.

"People have lost their sense of humor," he told the magazine. "In former times we constantly made jokes about different races. You can only tell them today with one hand over your mouth otherwise you will be insulted as a racist.

"I find that ridiculous. In those earlier days every friendly clique had a 'Sam the Jew' or 'Jose the Mexican' -- but we didn't think anything of it or have a racist thought. It was normal that we made jokes based on our nationality or ethnicity. That was never a problem.

"I don't want to be politically correct. We're all spending too much time and energy trying to be politically correct about everything."

© 2009 Newsmax. All rights reserved.




http://www.newsmax.com/insidecover/clint_eastwood_racism/2009/02/27/186750.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
Temat jest jak najbardziej potrzebny i na czasie.
Kogo nie interesuje to sa inne tematy.

A tutaj Clint Eastwood krytykuje polityczna poprawnosc i strach przed byciem nazwanym rasista.


http://www.newsmax.com/insidecover/clint_eastwood_racism/2009/02/27/186750.html


Że jakiś przestarzały i mylny pogląd jest normalny dla starego dziada nie oznacza że jest do zaakceptowania.
Jest dobrym aktorem ale widać że prywatnie to nie ideał.
Sławny nie oznacza mądry i nie jest to ani niczego wykładnikiem ani na nic dowodem. Jest to tylko mylny i przestarzały pogląd starego pryka.


Chuck Norris np. popiera politykę Busha. No i co ? Mamy go popierać bo tak mówi aktor ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:



Chuck Norris np. popiera politykę Busha. No i co ? Mamy go popierać bo tak mówi aktor ?




nie...mamy go popierać za to że, zwalcza zło kopem z półobrotu i za to że nauczył kopać prąd., Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep skoro tak bardzo lubisz kawaly nt. roznych grup i mniejszosci etnicznych to moze do gustu przypadna ci te: w internecie sa setki stron im poswiecone a Amerykanie non-stop lubia sobie w ten sposob zartowac.. jakis rok czy dwa lata temu kawaly te przezywaly swoje apogeum- byly tak popularne jak u nas swego czasu kawaly o Chucku Norrisie.. nawet znani politycy opowiadali je podczas przyjec i bankietow.. smieszne co? w roznych krajach kawaly te maja rozna forme: sa popularne programy telewizyjne , niesamowicie wprost zabawne rysunki komiksowe oraz bardzo sympatyczne wzmianki prasowe , jesli dalej jest ci do smiechu to cos z toba chyba nie tak... no ale oczywiscie pamietajmy o tym, ze my Polacy tez bardzo lubimy sie posmiac najlepiej to tak z bejzbolem w dloni ewentualnie za pomoca chwytliwych zarcikow slownych lub tez tzw. zartow sytuacyjnych. Ubaw po pachy... tylko jak wreszcie skonczysz sie smiac to radze ci: otworz oczy, wylacz telewizor i rozejrzyj sie wookolo.. moze wtedy zrozumiesz ze to systemy polityczne i media wykreowaly specjalnie sztuczne podzialy miedzy nami. Wszyscy krwawimy tym samym kolorem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj rano - jedyny program, który oglądam w TV - Cejrowski odwiedził małe wysepki między Madagaskarem, a Afryką. Przez osiem miesięcy leżą na piasku, łowią ryby i owoce morze, przytulają się - jak im zimno - w związku z czym mają dużo dzieci, handlują suszonymi rybami i mają wszystko w dupie. WSZYSTKO.

Cytując Bolca z "Chłopaki nie płaczą":
Czasami żałuję, że się nie urodziłem czarny. Mr. Green
(I - tak, wiem - denny tekst, ale tu pasuje jak w mordę strzelił Wink)


Na chuj taki człowiek, który przecież ma wszystko, ma wymyślać żarówkę, radio, teleskop czy inne bzdury, przez które ludziom się wydaje, że są cywilizowani, a jedyne co potrafią to podążać za tym, co im każe system. Cywilizacja białych ludzi to cywilizacja nieświadomego niewolnictwa.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kabul14




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 131
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gerwazjana napisał:
Rep skoro tak bardzo lubisz kawaly nt. roznych grup i mniejszosci etnicznych


Ja lubię takie kawały.Lubię też(dla niektórych pewnie będzie to nie do pojęcia) kawały o polakach czy to w amerykańskim, niemieckim czy jakimkolwiek wykonaniu.Jak kawał jest śmieszny to obojętne mi czy jest on o czarnych, żółtych, semitach czy wreszcie o polakach.Trzeba umieć śmiać się z siebie, a poprawność polityczną w przypadku kawałów odrzucić na bok!!Osoby które się oburzają i wznoszą protesty np.w stanach, że jakiś senator opowiedział kawał który ich zabolał są dla mnie bardziej chore, niż osoba która kawał opowiedziała!!

P.S.
Nie przypominam sobie by jakikolwiek kawał o polakach mnie jakoś uraził.
_________________
Il Buono, il brutto, il cattivo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 01 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schlesier napisał:
Biała rasa osiągnęła znacznie większy postęp cywilizacyjny. Murzyni w Afryce do dzisiaj mieszkają w lepiankach i polują na małpy.



I tylko dlatego czujesz się zagrożony, że Murzyni mieszkają w lepiankach i polują na małpy?

Z Afryki daleka droga.
W Polsce nie ma lepianek.
Śpij spokojnie!

Jeśli pomimo to, będziesz nadal miał stany lekowe, to z tym nie na forum , tylko skorzystaj z oferty NFZ i udaj się do swojego lekarza POZ.
On się tobą zajmie i skieruje na kuracje gdzie trzeba!

Wszystko za składkę ZUS której mądry Murzyn nie płaci.
A TY?
Ciągle nadal płacisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bialy czlowiek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile