W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Katastrofa tureckiego Boeinga w Amsterdamie   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 10171
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qweq3




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 83
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:54, 26 Mar '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Adun"]
Cytat:


Przyjżyjmy się jeszcze sprawie wlecenia bombowca w EST podczas drugiej wojny światowej. Był to mały samolot i nie leciał w taką prędkością jak Lot 77, a jednek w większości wbił się w budynek:


Warto dodatkowo odnotować "szramę" po prawym skrzydle. Samolot B-25 uderzył w EST z prędkością około 320km/h (ponad dwa razy mniejsza niż w wypadku Pentagonu). Oto jego zdjęcie:


Jak widać, nawet niewielki samolot jest w stanie przebic się przez betonową ścianę.
Oczywiście sciania Pentagonu jest znacznie wytrzymalsza, ale Boeing 757 jest wielokrotnie wiekszy i leciał znacznie szybciej w momencie uderzenia. Wiara w to, że Lot 77 miałby się "odbić" od Pentagonu jest śmieszna....
I zgadzam się tutaj z easy_riderem -> dowodów należy wyszukiwac wszędzie, nawet wsród katastrof, ale niech będą chociaż nieco do siebie podobne.








Czlowieku, do Ciebie to juz sil nie ma.
Dajesz tu przyklad samolotu WOJSKOWEGO, ktory ma pancerz, Boeing, samolot pasazerski wrecz przeciwnie, ma lekka konstrukcje ze stopu aluminium.

Poogladaj troche filmow historycznych.
Taka B-17 latajaca forteca byla tak wytrzymala, ze nie robilo na niej wrazenia ostrzal pomniejszych mysliwcow.


Ale co z tego?

Uwazasz sie za fachowca, ale g*** wiesz. Podajesz tylko stronnicze i glupie interpretacje twoich pseudo-dowodow.
Ten budynek w przeciwienstwie do WTC nie byl projektowany by wytrzymal uderzenia samolotu.
WTC byl i to robi zasadniocza roznice.





@Scorpio
Lol, jesli to zdjecie co dales jest podobne do Shanksville to cos z Toba nie tak.

Cytat:
gdyby nie ogon to


No wlasnie, a w Shanksville nawet ogona nie bylo.

Ponadto widac z przodu czesci bodajze kabluba.

Zarzuc wieksza fote to pogadamy, chyba, ze boisz sie, ze za wiele bedzie na nich widac.





Edit:
proponuje zrobic test



Wydrukujcie to zdjecie, idzcie przepytajcie sie 1000 osob, czy to zdjecie moze przedstawiac katastrofe duzego samolotu pasazerskiego.

Pierwsze reakcje- parskna smiechem.

Adun, nie wiem kogo ty chcesz jeszcze przekonac. Chyba tylko siebie.
Jestem w tych dyskusjach bezstronny, ale skoro ten twoj ukochany pentagon zostal uderzony przez samolot
TO DLACZEGO NIE ZBADANO SZCZATEK?? GDZIE SA TE SZCZATKI??

To pytanie trzeba zadawac w kolko.

Sam widzisz przyczyny tego ataku- Irak, milion zabitych, wojna, tortury gorsze niz w czasie wojny, mnostwo wiezien.

Tak, wierz dalej rzadowi amerykanskiemu, a w przyszlosci w takim wiezieniu wyladujesz ty wraz z rodzina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 02 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czlowieku, do Ciebie to juz sil nie ma.
Dajesz tu przyklad samolotu WOJSKOWEGO, ktory ma pancerz, Boeing, samolot pasazerski wrecz przeciwnie, ma lekka konstrukcje ze stopu aluminium.

Poogladaj troche filmow historycznych.
Taka B-17 latajaca forteca byla tak wytrzymala, ze nie robilo na niej wrazenia ostrzal pomniejszych mysliwcow.

Możesz mi łaskawie wyjaśnić, czemu porównujesz dwa różne samoloty. Tak jak B-17 jest faktycznie cięższym i mocniej opancerzonym samolotem, tak B-25 jest prawie o połowę lżejszy.
Rozumiem, że wg ciebie 10 tonowy samolot posiada większą energie w wypadku zderzenia z budynkiem niż ten, który waży 60 ton + kilkadziesiąt ton paliwa.
Tak samo wg ciebie Boeing 757 powinien odbic się od Pentagonu??? Wybacz, ale symulacje ekspertów pokazują co innego, a uszkodzenia budynku tylko potwierdzają, że uderzył Lot 77.

Cytat:
Ale co z tego?

Uwazasz sie za fachowca, ale g*** wiesz. Podajesz tylko stronnicze i glupie interpretacje twoich pseudo-dowodow.
Ten budynek w przeciwienstwie do WTC nie byl projektowany by wytrzymal uderzenia samolotu.
WTC byl i to robi zasadniocza roznice.

No i co z tego?
Gdzie napisałem, że jestem fachowcem?
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 12 Kwi '09   Temat postu: Re: Katastrofa tureckiego Boeinga w Amsterdamie Odpowiedz z cytatem

qski napisał:
Jeśli moonwalk nie kłamie, że wleciał tam boeing to wyjaśnił was całkowicie, a przynajmniej Easy-Ridera, który chciał porównać katastrofę tureckiego boeinga z Pentagonem Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
No i żart o budynku z masła i jego producencie mnie w chuj rozśmieszył HWUHAUHEUAHEUAHHAha Very Happy Very Happy

@down To ja nie wiem za kogo masz Easy_Ridera, który porównał samolot lądujący na płasko do Pentagonu, a moonwalk porównał boeinga wlatującego w betonową ścianę. HAH Faktycznie moonwalk wychodzi w tym przypadku na większego idiotę... -.- no i "debila" ;d

Moonwalk nigdy nie klamie, a przynajmniej jeszcze nigdy, zadnemu cfaniakowi na tym forum, nie udalo sie mnie zlapac na klamstwie.
Rozumiem narastajaca flustracje Very Happy
W odwrotna strone, nie chwalac sie, idzie znakomicie.
Hoaxerstwo oprocz nagminnego zaprzeczania sobie na wzajem (a jak sa dwie wykluczajace sie, to wtedy jedna wersja najczesciej jest falszywa),
zadziwiajaco czesto posuwaja sie do manipulacji i zwyklych klamstw.
Czasem wynikaja z nieuctwa, ale czasem sa powtarzane z premedytacja, nawet w watku, w ktorym juz byly obalone, po "przeczekaniu" jednej-dwoch stron wracaja jak bumerang Twisted Evil





Wracajac do tematu.

Materialy wybuchowe? Od kiedy to metylofosfonian dimetylu jest wybuchowy?
Wybuchowe bylo paliwo, podobnie jak w pentagonie czy shankville, wiec znowu pudlo.
Nie bede sie juz pastwil jakie to materialy wybuchowe sie stosuje, zeby zdezintegrowac samolot, ale zachowac przylegajace mieszkania/mieszkancow w miejscach gdzie nie bylo zniszczen mechanicznych uderzeniem.
Tak, wiem.
Skoro nie ma zadnych dowodow na istnienie materialow wybuchowych, to tym bardziej jest to podejrzane i potwierdza ze byly. Laughing




Malo zdjec, male zdjecia, malo widac?

Jak belkotaliscie o nieistniejacym samolocie wlatujacym w WTC i dalem 12 megapixelowe, seryjne fotografie to tez bylo zle i temat ucichl. pewnie za jakis czas znowu ktos wyskoczy, ze "nie ma zadnych wyraznych zdjec, tylko jakies niewyrazne, zamazane gdzie nic nie widac i pewnie samolot jest dorysowany" Rolling Eyes


Podalem dane katastrofy.
Wybralem najlepsze z tych co mialem, ale moze cos opuscilem.
DAWAC INNE MATERIALY!
Fotografie katastrofy, fotografie zebranych szczatkow, fotografie z akcji ratowniczej, COKOLWIEK.
Moga byc nawet opisy, relacje swiadkow, mieszkancow, wspomnienia, gdzie bedzie cos o olbrzymich czesciach kadluba, zachowanym w calosci ogonie, odpadnietych skrzydlach wywozonych przez agentow czarnymi wolgami.
Sorry, czarnymi TIRami, bo taki Boeing 747 ciezko upchac w bagazniku sedana Laughing



Przypominam trzy szalenie wazne elementy charekteryzujace ta katastrofe:
1. Bardzoi mala predkosc uderzenia, w porownaniu do pantagonu czy shanksville
2. Duzo wiekszy samolot niz lot 77 czy 93
3. Budynek mieszkalny Bijlmermeer przy konstrucji pentagonu, czy uderzeniu w powierzchnie pola mozna porownac do tego waszego masla



Biorac pod uwage wszytsko powyzsze i porazajace argumenty pt "brakuje skrzydel/ogona/kadluba" jakie sa zawsze przedstawiane przy lotach 77 i 93 po raz kolejny pytam:
Kto blyskawicznie zapieprzyl i gdzie ukryl te olbrzymie czesci olbrzymiego samolotu wlatujacego w delikatny maslany budynek w Holandii?
Na osiedlu mieszkaniowym, gdzie swiadkow bylo setki zanim pojawil sie ktokolwiek ze sluzb mundurowych.
_________________
"Nigdy nie pozwoliłem szkole stanąć na drodze mojej edukacji".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ropppson




Dołączył: 30 Cze 2008
Posty: 512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:14, 14 Kwi '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy królowa holandii ogłosiła załobę narodową?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Katastrofa tureckiego Boeinga w Amsterdamie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile