W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
arabowie w Belgii tu bedzie islam, belgowie WON  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3584
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Storczyk




Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 09 Cze '10   Temat postu: arabowie w Belgii tu bedzie islam, belgowie WON Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fop




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 10 Cze '10   Temat postu: ??? Odpowiedz z cytatem

Jak wklejacie filmiki, co z nich ni chuja rozumiem, to moglibyście chociaż krótki opis walnąć co i jak, skrót treści jakiś chociaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo, ze jestem przeciwny wszelkiej masci religii, tak Islam bardziej by sie tu przydal w Europie. Koniec kurestwa a i muzułamanie wprowadzili by swoje banki, co doprowadziloby (mam taka nadzieje) do upadku bankow komercyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sherphed, na kraj w ktorym mieszkasz tez przyjdzie kolej. Dzisiaj muzlmanie wyganiaja Belgow i najprawdopodobiej wygonia, to jak Ty jestes Europejczykiem, to tez Ciebie wygonia i z tych muzlmanskich bankow nie skorzystasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
sherphed, na kraj w ktorym mieszkasz tez przyjdzie kolej. Dzisiaj muzlmanie wyganiaja Belgow i najprawdopodobiej wygonia, to jak Ty jestes Europejczykiem, to tez Ciebie wygonia i z tych muzlmanskich bankow nie skorzystasz.


nie wydaje mi sie, ja nie bede miec problemu z przyjeciem Islamu jako religie jak bedzie trzeba, gdyz blizej mi do Islamu niz Chrzescijanstwa Smile przywitam ich z otwartymi ramionami.
Tak poza tym i tak zanim do tego dojdzie ja juz dawno bede mieszkac zdala stad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:24, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio? A wyżej napisałeś przecież, żeś przeciwny religiom wszelkiej maści? Toć już zdanie zmienił? Przyjmiesz ich psychopatyczną religię tylko dlatego, że w Iranie jest bank bez lichwy? A skąd wiesz, że tu zrobią? Jak przyjmiesz ich religię to nakażesz z dnia na dzień swojej żonce zakrywać każdą wystającą skórę?

A ja myślę żeś dziecko neo i się tylko zabawiasz na jakimś byle forum internetowym, a jak przyjdzie co do czego to sam się arabów przestraszysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam żabojadzkiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 10 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Serio? A wyżej napisałeś przecież, żeś przeciwny religiom wszelkiej maści? Toć już zdanie zmienił? Przyjmiesz ich psychopatyczną religię tylko dlatego, że w Iranie jest bank bez lichwy? A skąd wiesz, że tu zrobią? Jak przyjmiesz ich religię to nakażesz z dnia na dzień swojej żonce zakrywać każdą wystającą skórę?

A ja myślę żeś dziecko neo i się tylko zabawiasz na jakimś byle forum internetowym, a jak przyjdzie co do czego to sam się arabów przestraszysz.


Hehe dziecko neo, dobry jestes Smile
tak sie sklada, ze pare lat mieszkalem za granica polski i znalem muzulmanow, jak dla mnie wporzo ludzie.
Jestem przeciwny religiom ale jakbym musial wybrac to bylby to Islam Smile mi to zwisa czy u mnie wisi krzyz w pokoju czy nie, jestem czlowiekiem, ktory nie reaguje jak dziki jak widzi kosciol Smile Poprostu lepiej by bylo gdyby ludzie przestali wierzyc tylko zaczeli patrzec na fakty.
Ludzie sie boja tego czego nie znaja Smile
Aha i sam jestes psychopatyczny, zobacz ktora religia wiecej ubila ludzi w imie wiary leszczu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


arabowie w Belgii tu bedzie islam, belgowie WON
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile