W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wszechobecna Ignorancja   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1012
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:50, 25 Lut '09   Temat postu: Wszechobecna Ignorancja Odpowiedz z cytatem

Przyklad w komentarzach tu: http://www.wykop.pl/link/146535/ladowani.....o-xx-wieku

Ogolnie ludzie sa takimi debilami, ze nawet z nimi nie chce mi sie dyskutowac. Nie twierdze, ze we wszystkim mam racje ani ze moj poglad jest jedyny i sluszny, ale chodzi ogolnie o inteligencje ludzi i o to, jakie maja priorytety oraz myslenie.

Pozdrawiam.
Uwazam, ze nalezy myslec i dzialac dla siebie wylacznie - jak to powiedzial jeden z iluminati.
Po co martwisz sie o to bydlo? Martw sie o siebie i swoja rodzine.
W zasadzie to zawsze tylko martwilem sie tylko o siebie, bo rodziny za bardzo nie mialem (patologia), aczkolwiek chcialem w pewnym momencie sprawdzic czy te slowa sa prawdziwe. CO o tym myslicie?
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale sądząc po malejącej ilości minusów, to może jednak kogoś przekonałeś. Smile

Cała sytuacja przypomina mi scenkę, gdy podczas pożaru budzisz wszystkich i dostajesz zjebkę, bo przerwałeś im odpoczynek.

Jeśli będzie działo się tak źle, jak wiele osób sądzi - to jesteśmy w dupie. Jeśli to się nie stanie, to będziemy uznani za całkowitych debili. Tak źle i tak niedobrze Wink.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze nalezy zachowac dystans.
Zajmowac sie soba - tak, a przy okazji innymi.
Wystarczy zwyczajnie przekazac wiadomosc i nie przejmowac sie reakcja.
Nie wszyscy maja otwarte umysly.

Kolejna sprawa to trzeba unikac angazowania sie w tematy ktore nic nie wnosza poza czyjas racja/ objawieniem.
To czy byli na ksiezycu czy nie zostaw tym co sie tym interesuja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie właśnie zbanowali na wykopie...
Ostatni wykop: http://www.wykop.pl/link/148808/kulisy-finansowego-9-11-pl
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:42, 25 Lut '09   Temat postu: Re: Wszechobecna Ignorancja Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Uwazam, ze nalezy myslec i dzialac dla siebie wylacznie - jak to powiedzial jeden z iluminati.
Po co martwisz sie o to bydlo? Martw sie o siebie i swoja rodzine



Określanie innych mianem zwierząt, jest niebezpieczne, bo odhumanizowuje, a wtedy można się posunąć za daleko. Zresztą sam wiesz, jak nie licza się z innymi illuminaci. Nie bierz ich za wzorzec.
Zazwyczaj im bardziej dbasz tylko o siebie, tym bardziej stajesz się nieszczęśliwy. Otrzymujesz zaś od innych to co im dajesz- to jedno z praw w naszej rzeczywistości. My ludzie wszyscy jesteśmy jednakowo ważni, tak samo wyjątkowi. Każdy jest jednostką niepowatarzalną. Pamietaj o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cebull1




Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 96
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 25 Lut '09   Temat postu: Re: Wszechobecna Ignorancja Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:


Ogolnie ludzie są takimi debilami, ze nawet z nimi nie chce mi sie dyskutowac.?


Nie jest dobrze, gdy się wkłada całą grupę ludzi do jednego worka. Możesz powiedzieć, że część ludzi, mniejsza czy większa jest taka lub siaka. Uważajmy na to, żeby nie uogólniać niesprawiedliwie i nie szufladkować. Po za tym każdy jest na innym etapie swego życia , różnym etapie rozumienia i nie ma co aż tak pejoratywnie oceniać. Duza cześć z z nas się nieustannie zmienia. Poprostu nie zapoznali się jeszcze dokładnie z faktami, nie znają szerszego obrazu sytuacji, czasem są leniwi itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:53, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldek napisał:
Mnie właśnie zbanowali na wykopie...
Ostatni wykop: http://www.wykop.pl/link/148808/kulisy-finansowego-9-11-pl


Można wiedzieć za co Ci zbanowali konto? Przecież wiele Twoich znalezisk dostało się na główną, a nie zauważyłem natarczywości ani spamu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można powiedzieć, że ludzie są debilami - są tak ustawieni przez rzeczywistość. Ludzie, przez całe życie uczeni są tego co "ma sens", jak uczyć się, pracować, jak żyć. Debilem jest ktoś, kto wie jak to wszystko działa, do czego zmierza świat a mimo to jest ignorantem.
_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prostynick napisał:
Waldek napisał:
Mnie właśnie zbanowali na wykopie...
Ostatni wykop: http://www.wykop.pl/link/148808/kulisy-finansowego-9-11-pl


Można wiedzieć za co Ci zbanowali konto? Przecież wiele Twoich znalezisk dostało się na główną, a nie zauważyłem natarczywości ani spamu...


Trochę mnie to zdziwiło... powód, link do mojego kanału na youtube :/

Peacemaker założył z tej okazji taki oto wykop: Cool
http://www.wykop.pl/link/149499/cenzura-.....usta-konta

Cytat:
"My stoimy tu, gdzie staliśmy wtedy, oni stoją tam, gdzie wtedy stało ZOMO!"

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prostynick




Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 343
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No muszę powiedzieć, że w kilku wykopach o Tobie napisano i to pozytywnie. Widziałem już wiele osób którzy propagowali zeiteigst i tym podobne filmy ale zazwyczaj ludzie źle się o nich wypowiadali, minusowali, zakopywali, a Ty jesteś lubiany w tym serwisie, może dlatego, że nie jesteś natarczywy. Jeśłi chcecie głosić prawdę to bierzcie przykład z Waldka bo naprawdę warto. Oby więcej było takich osób Very Happy

Co do tego bana to nie zgadzam się z administracją wykopu, dodawanie linku do podobnej tematyki czyli swojego kanału i to nie w celach zarobkowych nie jest żadnym złem, co innego zasypywanie kilkunastoma komentarzami z samym linkiem, a to co robiłeś to podpiąłbym pod podpis i nic więcej. Jest wiele osób które bardziej kwalifikują się na bany ale jak widać sprawiedliwości nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:46, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnosnie tematu ignoranorowania, nie brania czegokolwiek pod uwagę to sądzę że dotyczy to większości na tym globie.
1.przyzwyczajenie do tego porządku w którym żyją
2.strach przed jakimikolwiek zmianami nawet jeśli miałyby być lepsze to też są podejrzane ( no chyba że całkiem bez ich udziału się cos wydarzy)
3.zupełny brak "czasu"( który wg mnie nie istnieje bo nie ma czegoś takiego jak czas Wink )
są to trzy podstawowe aspekty które odgradzają od poszerzenia świadomości w pełni i nawet ci co uważają sie za świadomych czegoś tam i tak niewiele wiedzą.
Jeśli spełniasz którykolwiek z tych pkt. możesz być pewny że twoja świadomość jest fikcją.
Faktem jest też że nie ma się co przejmować tym na co nie masz wpływu i tracić na to niepotrzebnie energii.
Ale faktem jest też że tak ważna rzecz jak niejaki codex alimentiarus jest czymś na co można mieć wpływ ponieważ dotyczy to bezpośrednio pożywienia, na które każdy będzie skazany a i tak nie widzę aby społeczeństwo specjalnie uwazało to za jakieś nadzwyczajne zagrożenie. Na ogół albo nie wierzą że szkodliwość będzie tak znaczna albo w ogóle nie biorą pod uwagę że cos takiego jest możliwe. Więc o czym tu w ogóle dyskutować i uswiadamiać kogokolwiek ( jeśli nawet nie mają czasu bo są zajęci oglądaniem kolejnego serialu albo innymi bardzo "ważnymi" sprawami)
Może w tym wszystkim - myślę tu o wszystkich sprawach dot. NWO odgrywających się na przestrzeni wieków-
być może w tym wszystkim jest jakiś głębszy sens, być moze jest to związane z karmą narodów, i tak naprawdę jest to mało znaczącym epizodem dla kosmosu, wszechrzeczy itp. że takie wydarzenia mają miejsce tu na Ziemi.
w zasadzie na ten konkretny czas jest to sprawdzian dla każdego indywidualnie i nie zgodziłabym się tak do końca z poprzednimi wypowiedziami że resztą społeczeństwa można się nie przejmować bo są na niższym poziomie.
myślę ze nie nam tu oceniać poziom, bo oceniając lub odwracając się sami nie bylibyśmy lepsi.
szlachetność (szlachectwo) określa służbę bliźniemu na tyle ile możesz a nie ocenianie go na ile jest gorszy od ciebie.
"im więcej zasiejesz tym wiecej zbierzesz" a co zasiewasz to już od ciebie zależy. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:10, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... i jeszcze odnośnie linku przesłanego przez AndyPSV to nieżle sie ubawiłam czytając te komentarze twoich antywielbicieli z tegoż wykopu, najlepsze to było "oświecenie"materiałem przez jednego z komentujących z linkuhttp: //www.program-apollo.yoyo.pl/text.html,
powiem szczerze że takie argumenty i odnośniki jak tam podał to ja na nisko zaawansowanym poziomie fotoshopa już robiłam Very Happy uuuhhhuuh
no cóż darujmy takim osobnikom ich infantylizm jest też pewnie do czegoś potrzebny może żeby poprawić innym trochę humor , Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
"im więcej zasiejesz tym wiecej zbierzesz" a co zasiewasz to już od ciebie zależy. Wink


To zależy od tego czy jest to zasiew tradycyjny czy gmo Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propo zasiewów gmo myśle ze co poniektórym to już nic nie zaszkodzi
http://obczaj.net/pl/178054/
3. fot - the best
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wszechobecna Ignorancja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile