W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 889
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 24 Lut '09   Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

zainspirowany "billboardami prawdy" Aqualinespirit wpadlem na - jak zwykle genialny Very Happy - pomysl artystyczno-semantycznego sabotazu miejskiego. plan jest oszalamiajaco prosty i oszczedny - tak w kosztach jak i w nakladzie wymaganej pracy. rzecz sprowadza sie do przelecenia sie po miescie i do kazdego billboardowego hasla reklamowego dopisanie sprayem znaku zapytania. za cholere nie mam pamieci do tych plakatow i widniejacych na nich haselek, wiec podam tylko jeden przyklad jak zmienia sie znaczenie przez ten jeden znak - "media markt - nie dla idiotow?" Very Happy

a tutaj znalazlem ciekawy artykul poswiecony takim akcjom:
http://bardzo.nd.e-wro.pl/tak-o//tmp/tek.....antka.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale slaby pomysl. Tak w ogole to on jest tak 'oryginalny' ze jakos dziwnym trafem juz mi sie gdzies rzucil na oczy... Al Kohol ty plagiatorze Wink


chyba, ze to tylko przypadek

piosenka komercyjna, ale ma bardzo pozytywny przekaz tak na marginesie, chyba ja wrzuce do naszego dzialu z muzyka, tylko posluchajcie tekstu.. hehe podoba mi sie ich van- jezdzenie takim po miescie uswiadamiajac ludzi to dopiero bylaby akcja Smile

Przyklad w tym linku, ktory podajesz jest inny, bo niesie w sobie jakas tresc, jakis trybik zmuszajacy do zastanowienia- i to jest dobry pomysl.. A znaki zapytania? w dzisiejszym swiecie nikt nie zwroci nawet na nie uwagi, chyba ze byloby to na tak wielka skale jak w powyzszym teledysku.. Juz bardziej jakies ciekawe slogany bylyby skuteczniejsze wg. mnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile