W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znani satanisci   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 15431
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 24 Lut '09   Temat postu: Znani satanisci Odpowiedz z cytatem

Widzialem kilkanascie zdjec znanych osobistosci demonstrujacych publicznie znak ktory przypisuje sie satanistom.

Duzo znanych postaci / elit

http://www.jesus-is-savior.com/False%20R....._satan.htm

http://www.prophecycorner.theforeverfami.....-20-09.jpg


http://rense.com/general85/maher.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:42, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój ludzie , przecież większość osób używa takich gestów, wiele ludzi, przejrzyjcie publikacje z zakresu psychiatrii , a będziecie wiedzieli, że takie gesty są odruchami bezwarunkowymi, wynikające np. ze stresu w danej sytuacji, przez co nie podnosi się dwóch palców środkowych. Niektórzy się tutaj ośmieszają nazywając takie osoby 'Illuminatami', którzy używają takich znaków i to ma być przebudzenie na takie tanie "fakty"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wy macie do satanistów Ludzie jak ludzie. Sam paru znam i spoko goście z nich.


_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Układ palców nie jest powodem by nazywać ludźmi satanistami.
Swoją drogą w sataniźmie, przynajmniej laveyańskim nie ma nic złego. To nie religia z obrzędami w stylu ofiary z noworodków czy dziewic. Takie opinie to jedynie bajki i mity. Prawdziwy satanizm to jedynie filozofia, styl życia. Podejście do niego.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeraża mnie mieszanie NWO z satanizmem. Dobry sposób, żeby katoli namówić do wspólnych działań ale ogólnie to cyrk.
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale czy czasami szatan nie jest utożsamiany z szeroko pojętym złem? Co oznaczałoby-> kult szatana=kult zła Wink. Tak więc ja bym był ostrożny w formułowaniu wniosków, że satanizm jest oka.

A swoją drogą strony typu jesus-is-savior.com albo nasze polskie zbawienie.com... Laughing .

EDIT: @Volv, w takim razie wytłumacz mi kim jest szatan? Jest dobry czy zły? I czy w ogóle istnieje, czy to tylko wyobrażenie jakiegoś bytu lub zjawiska?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szatan dostał podpis "zło" dzięki kościołowi. Jak to ktoś kiedyś powiedział, kościół bez wroga by nie istniał. Dlatego trzeba go stworzyć. Kościół przygarnia do siebie strasząc złem, szatanem. Nie będziesz przestrzegał zasad to pójdziesz na wieczne męki do piekła. Rekrutacja poprzez strach.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Niedawno widziałem kilkaset takich satanistów... na koncercie rockowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nasze małe forumowe towarzystwo piszące peany na temat jaki to New World Order będzie dla nas dobry i co to elity lepiej wiedzą co dla nas lepsze niż my sami teraz chórkiem próbuje trywializować ideologię jaka stoi za wprowadzaniem tego ładu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lucis_Trust
Cytat:
The World Goodwill group, founded in 1932, is particularly important among Lucis Trust's activities, as it has been recognized by the United Nations as a Non-Governmental Organization (NGO), and is represented at regular briefing sessions at the United Nations in New York and Geneva. Lucis Trust is therefore a member of the UN Economic and Social Council.

In part because of this presence of Lucis Trust in the United Nations System, along with explicit reference by former Assistant Secretary General Robert Muller in his writings to Bailey's philosophy, some have accused the UN of having a New Age ideology, and agenda.[1][2][3][4][5].

The organization was originally called the "Lucifer Publishing Company".[6] However, the name "Lucis Trust" has been used from 1925. According to a statement on their website, the name "Lucifer" was used because, Bailey considered Lucifer, the fallen angel, a positive principle; as did, also, Helena Blavatsky[7]

Sprawdźcie sobie jaką symbolikę stosuje Sarkozy ilekroć mówi o nowym systemie finansowym. Symboliki tej używa z pełną świadomością i to praktycznie ZAWSZE - 666!




Dotychczas większość wyszydzanych i publicznie ośmieszanych opinii takie jak "spiskowa toria dziejów" "żydo-masoneria" itp. itd. okazały się być prawdą. Nie na marne usiłuje się manipulować i trzymać z dala przypisując niewygodnej prawdzie teksty typu ksenofobia, ciemnota, średniowiecze. Nie dajcie się tej propagandzie. Prawda może znajdować się dokładnie tam, gdzie według współczesnego światopoglądu forsowanego w mediach i przez niektórych tu piewców słuszności NWO jest najciemniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:

Sprawdźcie sobie jaką symbolikę stosuje Sarkozy ilekroć mówi o nowym systemie finansowym. Symboliki tej używa z pełną świadomością i to praktycznie ZAWSZE - 666!


Ja pier…. ale masz problem. Wyluzuj człowieku. Że pokazuje to niech sobie pokazuje.
Szukacie tylko na siłę sensacji. Nawet jeśli Sarkozy jest satanistą to nic ci do tego. Ma do tego pełne prawo. Równie dobrze może sobie być i gejem. No i co ?
Nawet głupia Doda pokazuje rogi i wielu ludzi. Nie tylko ci znani. Nie popadaj w paranoje




goldbug napisał:

Nie dajcie się tej propagandzie.

Mi to wygląda na to że ty tutaj stosujesz propagandę. W ten sam sposób jak pewien ojciec z Torunia. Może jeszcze podasz numer konta na datki w intencji walki z NWO ?

Nie dajmy się zwariować. Okażcie trochę racjonalnego podejścia. Kiedyś było to ciekawe forum o różnych ciekawostkach a teraz zaczynają się tu gadki jak u Babuch Mocherowych.

Prawdopodobnie zaraz wyskoczą jacyś fanatyczni bojownicy z aluzjami osobistymi ociekającymi jadem. Jak zwykle kiedy pisze się im coś czego nie chcą słyszeć.
Tak było w wątku G20 ale puszczam to mimo uszu. Nie dam się sprowokować.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki takim paranoikom, jak ty @goldbug, w momencie kiedy w towarzystwie ma się zamiar podjąć temat nowego porządku, jest się wyśmiewanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony
Cytat:
Tak było w wątku G20 ale puszczam to mimo uszu. Nie dam się sprowokować.


tym zdaniem udowodniłeś ,że już dałeś...

Ja widzę ,że na forum zaczyna się wszystko wszystkim jednym słowem..p******ć
DWÓJMYSLENIE ogarnia forum...!
Wojna to pokój , prawda to kłamstwo, a czarne jest białe.
goldbug
Cytat:
Widzę, że nasze małe forumowe towarzystwo piszące peany na temat jaki to New World Order będzie dla nas dobry


Czuję ,że forum zaczyna zmierzać w tą stronę właśnie...jeszcze pół roku i tak będzie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:10, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FreeG napisał:
Dzięki takim paranoikom, jak ty @goldbug, w momencie kiedy w towarzystwie ma się zamiar podjąć temat nowego porządku, jest się wyśmiewanym.

Przypomnę, że do nie dawna każdy, kto mówił o spisku elit politycznych był wyśmiewany i przypinano mu łatkę paranoika, mohera i zwolennika teorii spiskowych. I co z tego? Kto miał rację ci, którzy byli wyśmiewani przez poprawnych politycznie "pseudoracjonalistów" czy "paranoicy". Właśnie medialnie tworzy się sytuację śmieszności wygłaszania niewygodnych poglądów, aby trzymać w SZEREGU takie owce jak ty. A ja pierdolę to ... będę pisał to co myślę, a wychwalaczy NWO nazywał po imieniu i mam gdzieś śmieszność.

@Przebudzony
Nie stosuj koleżko tutaj TVNowych technik robienia ze mnie ministranta ojca Rydzyka bo zupełnie źle trafiłeś. Dla mnie jest zwykłym Rydzyk jest zwykłym sekciarzem, Radia Maryja nawet nigdy nie słuchałem, co nie zmienia faktu, że dotychczas to część z jego tak nachalnie ośmieszanych i marginalizowanych ostrzeżeń się spełniła. Motyw z Rydzykiem idealnie przedstawia mechanizm, w którym to co obecnie w mediach sprzedaje się za postępowe i nowoczesne jest w rzeczywistości urabianie mas zgodnie z założonymi wcześniej celami NWO, zaś rzeczy zupełnie ośmieszane, o których wspomnienie w wytresowanym medialnie "poprawnym politycznie" towarzystwie jest odbierane z niesmakiem są o wiele bliższe prawdy niż mainstreamowe fakty. Stąd mój wniosek jest taki, że należy analizować co się nam sprzedaje w mediach i w jakim tonie i nie ulegać owczym odruchom bo to, że coś wygląda na śmieszne, może właśnie takim ma być, aby nas trzymać z dala od prawdy.

Ja wiem dla ciebie Hitler i Stalin oraz inne reżimy też nie były złe. Przecież można było za w czasu taką ciepłą posadkę zdobyć idąc zgodnie z falą, po przymykać oczy na całe zło jakie za tym stało i cieszyć się blaskiem srebrników jakie się dostało za odwracanie głowy w innym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:


@Przebudzony
Nie stosuj koleżko tutaj TVNowych technik robienia ze mnie ministranta ojca Rydzyka bo zupełnie źle trafiłeś. Dla mnie jest zwykłym Rydzyk jest zwykłym sekciarzem, Radia Maryja nawet nigdy nie słuchałem, co nie zmienia faktu, że dotychczas to część z jego tak nachalnie ośmieszanych i marginalizowanych ostrzeżeń się spełniła. Motyw z Rydzykiem idealnie przedstawia mechanizm, w którym to co obecnie w mediach sprzedaje się za postępowe i nowoczesne jest w rzeczywistości urabianie mas zgodnie z założonymi wcześniej celami NWO, zaś rzeczy zupełnie ośmieszane, o których wspomnienie w wytresowanym medialnie "poprawnym politycznie" towarzystwie jest odbierane z niesmakiem są o wiele bliższe prawdy niż mainstreamowe fakty. Stąd mój wniosek jest taki, że należy analizować co się nam sprzedaje w mediach i w jakim tonie i nie ulegać owczym odruchom bo to, że coś wygląda na śmieszne, może właśnie takim ma być, aby nas trzymać z dala od prawdy.
.



Ha. Zawsze jak się tobie podobnym wytknie wasze niedociągnięcia to idą porównania z TV N.
No dobra. Nie popierasz Mocherowego Ojczulka. Ale dokładnie w ten sam sposób podchodzisz do problemu.
Odbieram z niesmakiem to co jest nielogiczne i tak jest właśnie w przypadku tego co piszesz. Robisz z igły widły. Wielkie straszenie pierdołami. Nie należy wierzyć mediom ale i nie należy wierzyć wszystkim spiskowym filmom tylko dlatego że nie ma ich w tych mediach.

Sprawiasz wrażenie jak byś zwyczajnie na złość dla zasady negował wszystko co jest w mediach tylko dlatego że to jest w mediach.
Czy gdyby ci na jakiejś stronie napisali że:

Bush i Obama są wysłannikami słynnej sekty mrocznych krasnali na usługach rasy pradawnych smoków, ale w mediach tego nie powiedzą bo ONI nie pozwolą. Ich znak rozpoznawczy to dłubanie w nosie i drapanie się. Na celowniku są wszyscy co dłubią w nosie i się drapią.

Też byś uwierzył ? Bo właśnie w podobny sposób jak pokazany na przykładzie rozumujesz.
To był tylko przykład. Na to jak wiele osób reaguje na różne nonsensy, często wyjęte z kontekstu wypowiedzi polityków lub zwyczajne zbiegi okoliczności. Naprawdę na upartego do każdego wydarzenia jak się postaramy to możemy dopasować każdą najbardziej nawet niesamowitą historię. Wiem że wielu ludzi może to pociągać. W końcu ubarwia się wtedy zwykłe szare życie dnia codziennego. Ale proszę was jednak o nieco więcej krytycznego podejścia do tych spraw.


goldbug napisał:

Ja wiem dla ciebie Hitler i Stalin oraz inne reżimy też nie były złe. Przecież można było za w czasu taką ciepłą posadkę zdobyć idąc zgodnie z falą, po przymykać oczy na całe zło jakie za tym stało i cieszyć się blaskiem srebrników jakie się dostało za odwracanie głowy w innym kierunku.


Proszę cię powiedz gdzie znajduje się post w którym tak piszę o Hitlerze czy Stalinie ?
I po drugie. Nie masz prawa porównywać tamtych systemów z czymś co jeszcze nawet nie zaszło. To co teraz insynuujesz to jedynie twój domysł i kolejna schizofreniczna próba siana paniki pierwotnego ludzkiego strachu przed nieznanym

Twoje zachowanie wygląda jak postawa ignoranta, który biadoli na książkę i pragnie ją spalić chociaż jej nie czytał. Bo usłyszał od kogoś tam, że jest niedobra.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty czego spodziewałeś? To raczej ja się nie czuję zaskoczony, że ty i tobie podobni na samą wzmiankę o religii i okultyzmie elit przypinają innym łatkę moherów, więc na co liczyłeś. Akcja -> reakcja.

Motyw z krasnalami jest postawiony na zupełnie innym ekstremum, tak samo jak bezmyślne sugerowanie się tym, czego nie mówią i co pokazują w filmikach spiskowych. Mi zupełnie nie chodziło o to co jest w mediach pomijane, ale o to jak poprzez pewny preconditioning tresuje się takich poprawnych politycznie jak ty.

To co dla ciebie wydaje się "logiką" dla mnie jest zwykłą nieumiejętnością wyciągania logicznych wniosków, które mogą się nie podobać. Zapewne z niesmakiem "nielogiczności" wybrał byś tak samo nieistnienie towarzystwa Skull&Bones



oraz ich jakże nielogiczne, a prawdziwe okultystyczne inicjacje w bractwie, czy też Bohemian Groove




istnienia loży P2 i jej wpływu oraz śmiesznych obrzędów masońskich

http://en.wikipedia.org/wiki/Propaganda_Due
Cytat:
Propaganda Due or P2 was a Masonic lodge operating under the jurisdiction of the Grand Orient of Italy from 1877 to 1976 (when its charter was withdrawn), and a pseudo-Masonic or "black" or "covert" lodge operating illegally from 1976 to 1981. During the 1980s, when the lodge was headed by Licio Gelli, P2 was implicated in numerous Italian crimes and mysteries, including the nationwide bribe scandal Tangentopoli, the collapse of the Vatican-affiliated Banco Ambrosiano, and the murders of journalist Mino Pecorelli and banker Roberto Calvi. P2 came to light through the investigations into the collapse of Michele Sindona's financial empire.[1]

P2 was sometimes referred to as a "state within a state"[2] or a "shadow government".[3] The lodge had among its members prominent journalists, parliamentarians, industrialists, and military leaders -- including the then-future Prime Minister Silvio Berlusconi; the Savoy pretender to the Italian throne Victor Emmanuel; and the heads of all three Italian intelligence services.


Także, ględzisz coś o logice i jednocześnie nie potrafisz wywnioskować z tego co obecnie obserwujemy, że NWO to nie jest budowanie sielanki. Wystarczy zobaczyć co Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy robią z Afryką, co robią w Iraku i Afganistanie. Gdyby to było budowane dla naszego dobra nie musieliby się jak szczury ukrywać do tej pory ze swoimi planami i jednocześnie medialnie ośmieszać wszystkich teorii je obnażających. Przemycać ustawy sprzeczne i to czasami z absolutną większością demokratyczną.

Kto jest kim w Komisji Europejskiej?


To jest ta twoja mafijna elita, która niby wie lepiej ...

Ja widzę, raczej strach po twojej stronie przed nieznanym. Strach przed tym, że to co może okazać się prawdą. Lepiej tkwić w zaprzeczeniu i pocieszać się, że może nie będzie tak źle, może to dla naszego dobra. Przypominasz mi kogoś kto będzie jechał do obozu zagłady, a który usilnie próbuje odrzucać wszelkie ostrzeżenia innych co do celu tego transportu. Pocieszaj się dalej. Obudzisz się, bo jak na razie nadal tkwisz w uśpieniu, jak już kraty PRISON PLANET opadną na dobre. Może wówczas dostaniesz swoją upragnioną rolę KAPO.

Bardzo wpływowy włoski polityk, minister finansów i profesor prawa ostrzegający o SZALONEJ SEKCIE ILLUMINATÓW budujących NWO.


Nadal będziesz się upierał, że to są tylko domysły i spekulacje i że NWO jest dla naszego dobra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug
Zejdź na ziemię. Myślisz że jak wstawisz parę zdjęć to będziesz bardziej wiarygodny ?
No i co że ktoś sobie był Skuul& Bones. No to był. Wolnomularstwo nie jest żadną zbrodniczą organizacją

Masoneria ma rytuały o znaczeniu symbolicznym. Symbolikę tę rozumie się dopiero kiedy wie się co symbolizuje dany rytuał. A ty wstawiasz wyciągnięte z kontekstu zdjęcie i myślisz że coś co jest niezrozumiałe akurat dla ciebie udowadnia cokolwiek. Udowadnia ale tylko twoją niewiedzę. Jest taka fajna książka „Masoneria Wielka Niewiadoma”
Zapraszam do lektury.

Mówisz Iraku o Afganistanie tak jakby to były sprawy proste. Właśnie w tym jest problem takich jak ty że nadmiernie wszystko upraszczacie. Łatwiej jest przyporządkować coś jakimś nadprzyrodzonym siło albo spiskom, albo szatanowi.
Afrykanie po prostu nie potrafią sami gospodarować. Póki Anglicy trzymali ich za mordę, był jako taki porządek. Kiedy prymitywnymi masami nie miał kto kierować. Sami doprowadzili się do takiej sytuacji. Stare waśnie plemienne ożyły. Wybijali się między sobą. Wszystko poniszczyli albo tak gospodarowali że pobankrutowało.
Generalnie w całej masie spraw tacy jak ty pomijają całą masę faktów. Byle wcisnąć ten spisek i na siłę straszyć.


Dalej.

Znowu stosujesz tą śmieszną taktykę. Czyli zastraszenie nie adekwatnym porównaniem i podawanie jakiejś strasznej nie popartej dowodem i opierającej się na stronniczych domniemaniach opinii kogoś innego.
Zawsze jak wytknę wam waszą nielogiczność to wyskakujecie z bzdurną odpowiedzią że śpię.
Tak samo robili w średniowieczu inkwizytorzy kiedy mówili że ci co nie wierzą w opętania są opętani. Twoja pokrętna logika może działać na spragnionych rewelacji buntujących się nastolatków przeglądających forum. Ale nie mnie.


Podajesz jeszcze filmik jednego polityka. Ja też bym ci mógł podać filmik pewnego szanowanego polityka który obiecywał wszędzie cuda i co ?
Polityk mówi ludziom to co chcą usłyszeć.

Teraz jest kryzys to trzeba znaleźć kozła ofiarnego. Dobrze pasuje do tego obwinianie przez ministra NWO. W końcu kiedy wszyscy będą patrzeć na to co powiedział pan minister nikt nie będzie patrzył co robił ów minister.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rep




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 613
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony

Zmien sobie nicka na ILLUMINATED.
Po co sie chowasz i zarzucasz innym brak logicznosci, rydzykowatosc.
Nie wysilaj sie bo slaby jestes w manipulowaniu.

Dla mnie twierdzenie ze to nie sa satanisci tylko ludzie majacy takie odruchy jest smieszne.
Ktos tam napisal o reakcjach na stres, dla mnie to sa manifestacje.
Osobiscie nie znam nikogo kto by mial takie gesty. Widac zyje w innym swiecie / nie elitarnym.

Kiedys slyszalem o tym ze duzo jest satanistow. Wyglada na to ze sie potwierdza.
Nie mam osobiscie nic przeciwko filozofiom jesli sie ogranicza do zycia prywatnego jednostki.
Niepokoi mnie ze w tzw elitach rzadzacych dominuja uklady osob ktore maja ukryte filozofie i zamiary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rep napisał:
przebudzony

Zmien sobie nicka na ILLUMINATED.
Po co sie chowasz i zarzucasz innym brak logicznosci, rydzykowatosc.
Nie wysilaj sie bo slaby jestes w manipulowaniu.

Dla mnie twierdzenie ze to nie sa satanisci tylko ludzie majacy takie odruchy jest smieszne.
Ktos tam napisal o reakcjach na stres, dla mnie to sa manifestacje.
Osobiscie nie znam nikogo kto by mial takie gesty. Widac zyje w innym swiecie / nie elitarnym.

Kiedys slyszalem o tym ze duzo jest satanistow. Wyglada na to ze sie potwierdza.
Nie mam osobiscie nic przeciwko filozofiom jesli sie ogranicza do zycia prywatnego jednostki.
Niepokoi mnie ze w tzw elitach rzadzacych dominuja uklady osob ktore maja ukryte filozofie i zamiary.


No i po co ten docinek o Nicku ? Wy już naprawdę nie umiecie inaczej rozmawiać ?

Nie znasz ludzi z danymi gestami ? A znasz metali ? Z resztą nie tylko. To bardzo popularne gesty i nie ma w tym żadnego spisku. Generalnie przesadzacie.
Mówisz że cię niepokoi że ludzie mają jakieś ukryte filozofie. A ja się im nie dziwię. Jeśli się ma społeczeństwo zaściankowe i żyjące mitami oraz błędnymi rozumieniami pewnych spraw to trzeba zachować dyskrecję. Tak jak kiedyś geje żyli w ukryciu. Z tym jest podobnie.

Każda grupa ma specyficzny język, terminologię. Nawet niektóre klasy w szkołach mają powiedzonka żarty czy gesty których nie rozumieją inne klasy.
Nawet wojsko ma ukryty symbolizm falowy który nadal obowiązuje np. w sposobie noszenia jakiegoś elementu stroju itp.
To są normalne rzeczy i mają to i politycy. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te zdjęcia mają ci tylko uzmysłowić, że te bractwa same praktykują okultyzm, który ty tak próbujesz trywializować. Nie wiem jak ty, ale dla mnie to, że w jednych wyborach prezydenckich startuje na przeciw siebie dwóch członków bractwa Skull&Bones w teoretycznie opozycyjnych partiach nie jest czymś na co można przymykać jak głupiec oczy i na czarne mówić białe i jeszcze utożsamiać to z logiką.

http://www.cbsnews.com/stories/2003/10/02/60minutes/main576332.shtml

Raczej sam próbujesz sprowadzać niewygodne fakty do poziomu domniemań. Najlepiej wszystko uczynić domniemaniami i domysłami. Jak widać masoneria święta też nie jest czego przejawem są jej powiązania z Cosa Nostrą ustalone w trakcie śledztwa i tą są FAKTY, a nie domniemania. Informacje podawane przez Nigel Farage odnośnie komisarzy UE to też nie są domysły ale FAKTY.

Co zaś się tyczy twojej wypowiedzi co do Tremontiego to też jest dobre. Nie ma nic innego jak zdobywanie kapitału politycznego poprzez wygłaszanie "bzdurnych" teoryjek o istnieniu szalonej sekty ILLUMINATÓW. Gdyby nie było coś na rzeczy to by nie wygłaszał takich teorii, bo byłby politycznie skończony. Poza tym nie jest jedynym z polityków, który mówi o tym otwarcie. Wywiad ten miał ci uzmysłowić, że są realne siły "polityczne" odpowiedzialne za proces globalizacji i bynajmniej twoje dobro, w które sam naiwnie jak dzieciak wierzysz jest ich celem.

Odnośnie Afryki, Iraku i Afganistanu oczywiście, że było to uproszone, czasami jednak nie trzeba do poziomu wszystkich subtelności, aby ocenić ogólną działalność danej organizacji w tym wypadku Banku Światowego i IMFu. Pisałem to w kontekście praktyk zadłużania całych narodów m.in. Afryka i Ameryka Południowa w ten sposób aby nie były w stanie uregulować zobowiązań i w zamian przejmowanie złóż naturalnych. Oczywiście dla ciebie grupy trzymające władzę nie istnieją jak też nie istnieje chciwość i związana z tym zwykła optymalizacja zysków wszelkimi sposobami. Nawet gdyby miało to znamiona nieformalnego porozumienia, czy zmowy monopolowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:40, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug

Twój argument to: gdyby nie było coś na rzeczy…..

Przecież pod takie rozumowanie można podporządkować wszystko. Że sobie napiszesz wyraz „fakty” drukowanymi literami nie udowadnia kompletnie niczego.
Że ktoś sobie był w Skull & Bones.
A jak by dwóch kandydatów na burmistrza było razem w harcerzach ?
Studiowali na tej samej uczelni to i byli w tej samej studenckiej organizacji bo była trendy. Przecież to jest normalne.
Zaraz robisz wielkie halo o pierdoły. Takie bractwa nie są niczym niezwykłym.

Co do okultyzmu. Jak już powiedziałem. Pewne przedstawienia mają symbolicznie przedstawiać coś. Skoro nie wiesz co dana scenka przedstawia i co symbolizuje od razu demonizujesz tylko dlatego że jest to akurat dla ciebie niezrozumiałe.

Co do grup trzymających władzę. To normalne że zawsze ktoś woli robić interes z kimś a ludzie o wspólnym interesie będą sobie pomagać. Tak jak nawet dwaj nie lubiący się na codzie studenci będą pomagać sobie jeśli jest okazja ściągnąć na egzaminie. I nie ma w tym nic dziwnego. Przyklejanie na siłę spisku kilkusetletnich i szukanie naciąganych powiązań jest śmieszne. Przy okazji pomijacie mnóstwo istotnych dla danych spraw szczegółów jak chociaż by to co dałem na przykładzie Afryki we wcześniejszym poście.

Mnie już nawet nie dziwi że tacy jak ty mają te paranoje. Najgorsze jest to że chcecie przelać ją na innych. Kiedyś na mnie też to robiło wrażenie. Teraz po 4 latach studiów i przeczytaniu sporej ilości literatury zrozumiałem wiele rzeczy. I nie są one tak niezwykłe jak się wydaje.

Wy zachowujecie się jak dziki który kiedy widzi zapalniczkę myśli że to czary. I twierdzi tak tylko dlatego że nie rozumie jak ona działa. Podobnie jest z wami niestety.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałeś te FAKTY. Pewnie, że nie udowadnia niczego, jak się jest totalnie zamkniętym na jakąkolwiek weryfikację tych informacji i ciągle przypisuje im status domniemań i domysłów. W ten sposób można wszystko zmarginalizować.

A tak ogólnie to weź mnie nie rozśmieszaj panie historyku. Robisz ze swoich śmiesznych studiów halo, jakbyś tu pisał z gówniarzami z liceum, może na jakiś licealistkach by to zrobiło wrażenie bueheh... głupia mentalność studencka, z jakiej z czasem się wyrasta, którą wyłapałem w wielu Twoich postach Smile. Podrośniesz trochę zaczniesz pracować ucząc historii Very Happy to będziesz miał okazję wygłaszać swoje mądrości Laughing.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erydan




Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 117
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:47, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebudzony napisał:
Cytat:
Mnie już nawet nie dziwi że tacy jak ty mają te paranoje. Najgorsze jest to że chcecie przelać ją na innych. Kiedyś na mnie też to robiło wrażenie. Teraz po 4 latach studiów i przeczytaniu sporej ilości literatury zrozumiałem wiele rzeczy. I nie są one tak niezwykłe jak się wydaje.

Wy zachowujecie się jak dziki który kiedy widzi zapalniczkę myśli że to czary. I twierdzi tak tylko dlatego że nie rozumie jak ona działa. Podobnie jest z wami niestety.


Taa, Szatan nie istnieje, demoniczna magia też nie...

Zobacz co wyrabia Benny Hinn i wyjaśnij mi to. Oto kilka przykładowych filmików z tym świrem:







Biblia ostrzega przed takimi ludźmi...

Niemniej jestem ciekaw twojej oceny.

Pozdrawiam

Erydan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:01, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywiad przeprowadzony na antenie radiowej przez Grega Szymanskiego, amerykańskiego dziennikarza. Svalli to pseudonim kobiety której udało wyrwać sie ze szponów Illuminati.

Illuminati Wywiad ze Svali Napisy Polskie Czesc1/9


Illuminati Wywiad ze Svali Napisy Polskie Czesc2/9


Illuminati Wywiad ze Svali Napisy Polskie Czesc3/9

_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wunderwaffel




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 425

PostWysłany: 09:08, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie nie załamujcie człowieka. Na uczelniach wiele jest takich grup w stylu Skull&Bones i jakoś się nie robi jakies rozdmuchanej histerii na temat jacy to z nich sataniści. Ale co mnie dobija to fakt, że sami twierdzicie, że Kościół dopisał etykietkę szatanowi "zło" a tutaj piszecie jakoby owo "zło" było czymś złym. Czy jak zaczne zapierdalać z kijem na głowie drżąc się "hihi rikikiki dra dra" dopiszecie mnie do masońskich obrzędów? Masoneria NIE jest zakazana ( http://wolnomularstwo.pl/) i każdy w wieku od 18-25 lat może wstąpić (również kobiety które są ponoć jaką nowością).

Cytat:
Wywiad przeprowadzony na antenie radiowej przez Grega Szymanskiego, amerykańskiego dziennikarza. Svalli to pseudonim kobiety której udało wyrwać sie ze szponów Illuminati.


Znowu "szpony" które maja nakierowac jacy oni źli etc. A skąd wiecie czy czasem Illuminati nie dało jej takich a takich dyrektyw co ma mówić, jak ma mówić, jakie wpływy mają etc. (http://illuminati-order.com/). I następna "tajna organizacja".

A co do Bennego Hinna - popatrz na Derrena Browna (poszukaj łaskawie sobie go na google) i czy on w takim razie też jest magikiem/satanistą/czy co tam wymyślisz. . .

Powracając do tej Svali - jeśli byłaby tak łaskawa to jak wejśc to owych katakumb o któych wspomina. W Watykanie byłem 3 razy i za 4 (któy może byc niedługo) poszedłbym owe katakumby zobaczyć . . .no ale jak ma się jakieś urojenia i chce dowartościować lub ma się dyrektywy od kogoś tam. ..

BTW: Mogłaby też powiedzieć jak rekrutowali bo z chęcia znalazłbym się w grupie Rząd albo Wojskowość. Już tam pal licho ceremoniały. . . Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 25 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale liczba bestii to 616 już dawno temu ogłoszono, że 666 było wynikiem wczesnośredniowiecznego błędu w tłumaczeniu. Może ci kolesie od 666 to wyznawcy Zeusa?
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znani satanisci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile