W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Porządki na forum - nowe tematy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1705
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 23 Lut '09   Temat postu: Porządki na forum - nowe tematy Odpowiedz z cytatem

Świat przyspieszył i praktycznie codziennie nawet na Onecie możemy przeczytać informacje, które nawiązują (delikatnie mówiąc) do tzw. "teorii spiskowych". Zamieszczanie ich jako oddzielnych wiadomości powoduje "zamulenie" forum i wprowadza chaos. Mam propozycję aby w dziale wiadomości wprowadzić temat "Onet a teorie spiskowe" lub inny bo przecież jest nie tylko onet ... chodzi mi o to, aby zbierać w jednym miejscu informacje oficjalnie podane do publicznej wiadomości. Jak sięgnę pamięcią to na przestrzeni miesiąca no może dwóch (Od momentu art. z "Financial Times" "A teraz rząd światowy") uzbierałoby się tego tak dużo, że argumentacja ... to tylko "teorie spiskowe" mogłaby być łatwo ośmieszona!
Drugim poddziałem mógłby być temat "Co tam panie w Ameryce", gdzie zamieszczane by były najświeższe informacje dotyczące wydarzeń w USA, krótkie filmiki z wypowiedziami polityków itp. Jest zapewne grono użytkowników, którzy słuchają w necie Alexa Jonesa, oni też mogliby napisać kilka słów, gdyby pojawiły się ciekawe informacje. (oczywiście po polsku!)
Piszcie co o tym sądzicie? Czy powinny tam znaleźć się zebrane "suche informacje", czy też z opiniami, komentarzami użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomkiewicz




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe, to znakomity pomysł. Lubię porządek. Lepiej sie myśli, lepiej pracuje, a nawet - co z dzieciństwa mojego się bierze - porządek stwarza poczucie bezpieczeństwa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:53, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za. Ostatnio naprawdę robi się bałagan, a tego przecież nie lubimy Wink
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietny pomysl pepe! Stworzmy Nowy Porzadek Forum Very Happy a na powaznie- zgadzam sie, wszystkie newsy sa obecnie w strasznym balaganie zarowno jak i filmy.. ale nie zrzucajmy wszystkiego na Bimiego- moze znalazlby sie jakis ochotnik, ktory sie na tym zna i jest chetny by to troche wszystko posegregowac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 26 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze nie Bimi, on ma co robić. Jeżeli chodzi o filmy już temat w Multimediach Filmy po polsku, można tam a można na podobnej zasadzie, czyli oddzielny temat, ale redagowany tylko przez jedną osobę! Bez dopisywania komentarzy, czyli bez dyskusji, bez zamieszczania okienka odtwarzacza. Zupełnie zapomniałem o stronie głównej prawda2.info .. wystarczy tylko usystematyzować, no ale tam to chyba tylko Bimi, choć ktoś powinien przygotować ściągawkę/schemat.
Zdaje sobie sprawę, że staję się nudny przywołując ten temat wielokrotnie, za co przepraszam, ale chciałbym móc z czystym sumieniem polecać tą stronę jako najlepszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Porządki na forum - nowe tematy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile