W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Alan Keyes przeciwko Obamie  
Podobne tematy
Alan Keyes - Powstrzymajcie Obamę3
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3119
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:26, 23 Lut '09   Temat postu: Alan Keyes przeciwko Obamie Odpowiedz z cytatem

Alan Keyes w tym krotkim wywiadzie przedstawia argumenty przemawiajace przeciwko obecnemu prezydentowi Satanow Smile Zjednoczonych. W niewybrednych slowach krytykuje m.in polityke zagraniczna, aborcyjna, finansowa Obamy, podwaza bycie przez niego konstytucyjnym przezydentem oraz wyciaga hipoteze, ze pod przewodnictwem Obamy USA przestanie istniec. Keyes i Obama znaja sie jeszcze z Illinois, gdzie obaj kandydowali do Senatu.

podaje za Wikipedia:
Cytat:

Kampania do Senatu
(...)
Spodziewano się, że jego rywalem będzie zwycięzca prawyborów republikańskich, Jack Ryan, ale ten wycofał się w czerwcu 2004, w związku z oskarżeniem przez byłą żonę, aktorkę Jeri Ryan, o molestowanie seksualne. W sierpniu 2004, mniej niż trzy miesiące przed dniem wyborów, nominację Republikanów na miejsce Ryana otrzymał Alan Keyes, długoletni mieszkaniec stanu Maryland, który oficjalnie został mieszkańcem Illinois właśnie przy okazji tejże nominacji. W trzech debatach telewizyjnych Obama i Keyes wymieniali się odmiennymi poglądami na temat badań nad komórkami macierzystymi, aborcji, prawa do posiadania broni, talonów szkolnych (ang. school voucher; certyfikat dający rodzicom możliwość płacenia za edukację dzieci w wybranej, nie przydzielonej szkole) i cięć podatkowych.
W wyborach w listopadzie 2004 Obama zdobył 70% głosów (Keyes tylko 27%), odnosząc najwyższe zwycięstwo wyborcze w historii stanu Illinois http://pl.wikipedia.org/wiki/Barack_Obama


Cytat:
Alan Keyes (ur. 7 sierpnia 1950) - amerykański aktywista katolicki, dyplomata i polityk, były członek Partii Republikańskiej, od 2008 roku bezpartyjny. Z wykształcenia filozof. Za prezydentury Reagana był doradca sekretarza stanu ds. organizacji międzyanardowych. W 1996, 2000 i 2008 ubiegał się bez skutku o prezydencką nominację Republikanów.


wiecej o Keyes'ie tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Keyes

Partia macierzysta Keyes'a jest America's Independent lecz w ubieglym roku staral sie o nominacje z ramienia partii Republikanskiej (to tak jak Ron Paul- ktory jest ogyginalnie z partii Libertarianow, a przed wyborami przeszedl do Republikanow) http://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_prezydenckie_w_USA_w_2008_roku

Keyes ponadto opowiada sie za kara smierci, dostepem do broni oraz za zakonczeniem pobierania podatku dochodowego od obywateli.


filmik dodany na kanale uzytkownika 1maciek11
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykop:
http://www.wykop.pl/link/148378/powstrzymajcie-obame-albo-usa-przestanie-istniec
_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy wywiad, osobiście bardziej wolę takich ludzi jak Alan Keyes, którzy mówią więcej konkretów,bardziej wprost, w przeciwieństwie do Rona Paula.
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czekamy jeszcze na 15.03 Obama de-illusion by Alex J.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, teraz czekamy na kolejną super produkcje agenta rządu USA na usługach CIA d/s dezinformacji n/t Baracka Obama , jestem pewny, że Alex dzięki ogromnemu wsparciu bankierów Vatykanu zrobił zaj3bisty film i nawet najwięksi sceptycy Alexa uszanują jego prace .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC, masz na myśli siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kefir




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 ale napisz cos wiecej jakies konkrety. Nie zachowuj sie jak pustak. Ja wiem ze ktos musi byc kretem siać zamet i kopac dołki ale wykaz troszeczke profesjonalizmu i zarob na siebie. Jesli chcesz kogos przeciagnac na swoja strone to sie postaraj bardziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak w ogóle jak to sie dzieje że ten Alex Jones jeszcze żyje???to jest dopiero fenomen ,...może to jakiś he men albo inny komiksowy bohater nieuchwytny za dnia i nieposkromiony nocą???
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kefir napisał:
XTC88 ale napisz cos wiecej jakies konkrety. Nie zachowuj sie jak pustak. Ja wiem ze ktos musi byc kretem siać zamet i kopac dołki ale wykaz troszeczke profesjonalizmu i zarob na siebie. Jesli chcesz kogos przeciagnac na swoja strone to sie postaraj bardziej.


widać żeś na forum stosunkowo nowy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kefir




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
widać żeś na forum stosunkowo nowy Laughing

I co to oznacza ze skoro jestem tutaj niezbyt dlugo, to poprostu jestem jak zagubione dziecko, ktore nie wie co sie wokol niego dzieje.... jestem jak we mgle a wy mnie poprowadzicie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kefir napisał:
Sikorski napisał:
widać żeś na forum stosunkowo nowy Laughing

I co to oznacza ze skoro jestem tutaj niezbyt dlugo, to poprostu jestem jak zagubione dziecko, ktore nie wie co sie wokol niego dzieje.... jestem jak we mgle a wy mnie poprowadzicie Laughing


Sikorskiemu chodzilo raczej o twoj komentarz nt. XTC, on po prostu NIGDY nie podpiera swoich tez konkretami Smile wiec nie ma sensu tego od niego wymagac.. jesli troche poczytasz jego posty to sam zauwazysz.. tez jak bylam nowa to dalam sie nabierac na te bzdury, ktore on wypisuje..

tak w ogole to bylabym wdzieczna gdybyscie wypowiedzieli sie NA TEMAT Smile Watek nie jest o Alexie Jones'ie tylko o Alanie Keyes'ie, a wiekszosc postow jest zupelnie o czym innym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:26, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby alex był agentem to by nie pisał ostatnie o mossadzie zaangazowanym w 9/11 i o tym że kuzyn Ziada Jarraha był izraelskim agentem pracującym w Libanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kefir napisał:
XTC88 ale napisz cos wiecej jakies konkrety. Nie zachowuj sie jak pustak. Ja wiem ze ktos musi byc kretem siać zamet i kopac dołki ale wykaz troszeczke profesjonalizmu i zarob na siebie. Jesli chcesz kogos przeciagnac na swoja strone to sie postaraj bardziej.


Mam dla ciebie 3 pytania na inteligencje . Jeżeli odpowiesz na wszystkie prawidłowo odpowiem tobie na sugestię zawartą w twoim pośćie .
Pytania są banalnie proste, nawet się nie musisz zastanawiać Laughing

1. Kto i w jakim celu założył Al-Kaide ?
2. Kto sprawuje najwyższą władze w Kościele RzymskoKatolickim ?
3. W 2005 roku USA, Meksyk i Kanada podpisały wstępne porozumienie na mocy której powstanie [...] ( odpowiedz ).

Pytania są banalnie proste , aha nie zastananawiaj się nad nimi, przecież znasz na nie odpowiedź , .

p.s prosze nie podpowiadać koledze, pytania są dziecinnie proste . Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:06, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Tak, teraz czekamy na kolejną super produkcje agenta rządu USA na usługach CIA d/s dezinformacji n/t Baracka Obama , jestem pewny, że Alex dzięki ogromnemu wsparciu bankierów Vatykanu zrobił zaj3bisty film i nawet najwięksi sceptycy Alexa uszanują jego prace .


chcesz powiedzieć, że Barack Obama sam finansuje filmy go demaskujące, bo dla mnie to raczej sprawka zacietrzewionych republikanów widzących w nim komunistę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankierzy Vatykanu ( poczytaj na necie ) sponsorują filmy Alexa Jonesa, stąd facet tak często pojawia się w audycjach fox news, czy CNN( są też inne argumenty ) , gdyby był neutralny dla elit dawno by go zakopali w piachu jak Williama Billa Coopera który ... był wielkim przeciwnikiem A.Jonesa.. przypadek ?Oczywiście David Icke jest dla elit neutralny, chodź jak wiadomo to były rzecznik partii zielonych, więc mógłby mieć coś wspólnego z elitami, ale ten gośc zarabia na siebie i sprawia, że większośc ludzi ze zlansowanym umysłem powoli otwiera oczy i widzi prawde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:06, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Kefir napisał:
XTC88 ale napisz cos wiecej jakies konkrety. Nie zachowuj sie jak pustak. Ja wiem ze ktos musi byc kretem siać zamet i kopac dołki ale wykaz troszeczke profesjonalizmu i zarob na siebie. Jesli chcesz kogos przeciagnac na swoja strone to sie postaraj bardziej.


Mam dla ciebie 3 pytania na inteligencje . Jeżeli odpowiesz na wszystkie prawidłowo odpowiem tobie na sugestię zawartą w twoim pośćie .
Pytania są banalnie proste, nawet się nie musisz zastanawiać Laughing

1. Kto i w jakim celu założył Al-Kaide ?
2. Kto sprawuje najwyższą władze w Kościele RzymskoKatolickim ?
3. W 2005 roku USA, Meksyk i Kanada podpisały wstępne porozumienie na mocy której powstanie [...] ( odpowiedz ).

Pytania są banalnie proste , aha nie zastananawiaj się nad nimi, przecież znasz na nie odpowiedź , .

p.s prosze nie podpowiadać koledze, pytania są dziecinnie proste . Exclamation
Co do trzeciego - nie wiem, dlaczego ta unia co w ameryce powstaje jest tak często przez zwolenników teorii spiskowych przytaczana - przecież to oficjalna sprawa, miałem o tym na wosie w liceum (w podręczniku nawet było).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lestar nie prosiłem ciebie o odpowiedź , ale ok. a mógłbyś podać poprawną odpowiedź na pytanie 1 i 2 ? please Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian.87




Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Bankierzy Vatykanu ( poczytaj na necie ) sponsorują filmy Alexa Jonesa, stąd facet tak często pojawia się w audycjach fox news, czy CNN( są też inne argumenty ) ,

Masz coś nieaktualne informacje, bo od dość dawna komercyjne stacje nie zapraszają A.J. na wywiady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:18, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astrit napisał:
a tak w ogóle jak to sie dzieje że ten Alex Jones jeszcze żyje???


Z Chrystusa zrobili męczennika i przez dwa tysiące lat nie mogą sobie z tym poradzić. Wink
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

równie dobrze można napisać że XTC jest agentem bo jeszcze żyje... no ludzie... czyż Alex Jones nie odsłania prawdy o 9/11 i WTC7? To mi wystarczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit nie prowokuj! to nie jest temat religijny .. zaraz zleca się tutaj nawiedzeni i zniszczą wątek! Może za chwilę pojawi się wyznawca .. reptilian. Ja protestuję ! Przynajmniej ten temat powinien być typowo analityczny a nie religijny czy ezoteryczny! .. ocipieć można ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrystus to taki sam offtop w tym wątku, jak kwestia - wielokrotnie już na forum zresztą poruszana - ewentualnej działalności agenturalnej Alexa Jonesa.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:53, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe napisał:
(...) Może za chwilę pojawi się wyznawca .. reptilian (...)


Nie prowokuj Wink Laughing
i obejrzyj trailer Alexa "Obama de-illusion" jak Obama mówi, że pochodzi z Kryptonu i przybył ratować ziemię Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pepe napisał:
Aqualinespirit nie prowokuj! to nie jest temat religijny .. zaraz zleca się tutaj nawiedzeni i zniszczą wątek! Może za chwilę pojawi się wyznawca .. reptilian. Ja protestuję ! Przynajmniej ten temat powinien być typowo analityczny a nie religijny czy ezoteryczny! .. ocipieć można ...


Dziekuje pepe! Smile bo juz mnie to irytuje delikatnie...

Ja tez wzorem XTC pozwole sobie zadac wam male pytanie quizowe.. Pytanie jest trudne sadzac po waszych komentarzach, ale wierze ze sobie z nim poradzicie

Czy ten watek jest na temat..? :

a) Alexa Jonesa

b) Alana Keyesa

c) reptylian

d) ufo

e) 9/11

f) sierotki Marysi

g) Misia koralgola

h) Szewczyka Dratewki


zastanowcie sie dobrze nad wariantami, przemyslcie je i wtedy moze, podkreslam moze udzielicie prawidlowej odpowiedzi! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rEvolution napisał:
trailer Alexa "Obama de-illusion" jak Obama mówi, że pochodzi z Kryptonu i przybył ratować ziemię Laughing
Brick wall złapałeś mnie! Laughing
d'oh! widziałem niestety .. ale mam nadzieję, że to właśnie tylko prowokacja, aby wzbudzić ciekawość. A swoją drogą to dlaczego czeka do 15 marca, skoro to są tak istotne informacje to powinien ... poczekać do 11 września.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Alan Keyes przeciwko Obamie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile