W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prezentacje Prawdy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 904
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
guinness




Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 209
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 19 Lut '09   Temat postu: Prezentacje Prawdy Odpowiedz z cytatem

Na prośbę Toe Negro PhD rozpoczynam temat (pozwolilem sobie na zmodyfikowanie jego posta).

Pomysł jest taki. Podobnie jak z "Płytami Prawdy" można pokusic sie o projekt "Prezentacji Prawdy".

W tym watku mozemy umieszczac prezentacje, w których każdy będzie mógł zamieszczać przygotowane przez siebie wykłady na temat NWO, świadomości, nowej psychologii, medycynie naturalnej i żywności itp. Slajdy można wrzucać w formie gotowych prezentacji np. w Power Pointcie lub innych, gotowych do ściągnięcia obok tekstu. W ten sposób można organizować takie prezentacje w oparciu o swoje teksty lub inne, jedynie na początku lub końcu wykładu trzeba podać autora. Można też bazować na gotowych tekstach i je modyfikować dostosowując do wybranego tematu.

Jest to bardzo ważne ponieważ wiedza jest często rozstrzelona po różnych wątkach, wiele ważnych tekstów jest po angielsku. Osoby, które znają dany temat mogłyby bez problemu opracować spójne wykłady np. Riviera o Jezuitach, ktoś inny o chemitrails lub wpływie różnych częstotliwości na nasz mózg np. zagrożenie od strony telefonów komórkowych itp. Takie gotowe wykłady wystarczy poczytać kilka razy, żeby przedstawić cały temat swobodnie i z pamięci (jeśli interesujemy się jakąś dziedziną przyjdzie to nam bez trudu). Będzie to też dobra promocja dla autorów, jeśli uczciwie będziemy podawać autorów i bibliografie, a wierze, że tak będzie, stworzymy wspolnie spojne, zrozumiale prezentacje plus wyklady do przekazania dla innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:09, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Guinnes. Od siebie dodam, że takie wykłady możśna organizować w Bibliotekach Publicznych, Miejskich Ośrodkach Kultury, szkołach w Waszych miastach oraz wsiach (prezentacje dla rolników o GMO). Jeśli opracujemy porządne materiały, to bez problemu zainteresujecie nimi np. lekarzy w Waszych miastach, ponieważ wbrew pozorom w Polsce jest bardzo wielu lekarzy lub ludzi nauki, którzy działają na polu medycyny naturalnej i wiedzą co się święci (jakie zagrożenia niesie za sobą np. Codex A.).

Nie muszę chyba dodawać, że po takich wykładach można rozdać kilka płytek prawdy. W każdym bądź razie w ten sposób można dotrzeć do wielu osób i przynajmniej zainteresować tematem, zmusić do myślenia i poszukiwań.

Organizowałem już tego typu wykłady. Jeśli ktoś czuje się naprawdę mocny z jakiejś dziedziny może się pokusić o pozwolenie na zorganizowanie wykładu w sali wykładowej któregoś z Uniwersytetów. Z doświadczenia wiem, że są tam profesorowie, którym tematyka się spodoba i być może odbije się to jakimś większym echem. Osobiście jestem w stanie przygotować wykłady odnośnie zdrowego żywienia, medycyny naturalnej, szamanizmu, ludzkiej świadomości, NDE (Near Death Experience), psychodelików (THC, Ayahuasca, Psylocybina, Iboga), czy metafizycznego ujęcia świadomości pod kątem kwantowych modeli kosmologicznych. Oczywiście o ile mi czas na to pozwoli. Jeśli ktoś chce opracować wykład na któryś z powyższych tematów śmiało - chętnie będę się przyglądał, pomagał. Mogą być w końcu dwa różne wykłady na ten sam temat. Nic nie stoi na przeszkodzie.

Jeśli temat się rozwinie i inni forumowicze wykażą inicjatywę mogę uruchomić moje kontakty i postarać się o współpracę doktorów medycyny, filozofii, fizyki, którzy chętnie pomogliby w opracowaniu gotowych prezentacji w wybranych dziedzinach. W każdym bądź razie najbardziej liczę na kreatywność użytkowników bowiem jest to projekt społeczny. Z czasem możemy organizować zloty Prawdy, które nie byłyby jednak smażeniem kiełbasek przy ognisku i narzekaniem jakie to NWO jest niedobre. Na potrzeby takiego zlotu wynajmowalibyśmy salę wykładową, zapraszali ludzi z zewnątrz, z innych podobnych serwisów także i przedstawialibyśmy szczegółowe prezentacje, wykłady wybranych zagadnień. Gwarantuję, że szybko znalazłyby się osoby z tytułem doktora przy nazwisku, co nadałoby większego prestiżu takim akcjom. Tak ja to widzę... a na tym forum zdążyłem zauważyć kilku użytkowników z ogromnym potencjałem wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie ? Może jakieś dodatkowe sugestie, pomysły ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toe Negro PhD napisał:
na tym forum zdążyłem zauważyć kilku użytkowników z ogromnym potencjałem wiedzy.
(...)
No chciałbym wiedzieć co o tym sądzicie ? Może jakieś dodatkowe sugestie, pomysły ?

To może napisz do nich bezpośrednią wiadomość, by tu zajrzeli. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chcę nikogo prosić żeby tu zajrzeli. Ktoś kto walczy o prawdę i wpadnie na ten topic, sam osądzi czy warto się w to angażować i dodać coś od siebie. Ja myślę, że warto. Jednak ja już robię i działam od dłuższego czasu na tej płaszczyźnie, organizuje wykłady, umieszczam artykuły, próbuje pomagać ludziom i prowadzę badania w kilku dziedzinach. Rzuciłem na tapetę pomysł - myślę - wart uwagi. Jest o tyle ciekawy, że takie wykłady prezentowaliby normalni ludzie, poszukiwacze prawdy, a nie profesorowie, doktorzy itp. To pokazałoby ludziom, że każdy może uzyskać dostęp do tej wiedzy i nie jest to jakiś kosmos. Oczywiście w trakcie takiej akcji przyłączyliby się do Was zarówno profesorowie, jak i doktorzy, ale w tym właśnie tkwi siła projektu społecznego - pociągnie za sobą społeczne reakcje i skutki. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna inicjatywa. Sam robiłem wykład (co prawda dla niedużej liczby osób) na temat ocieplenia klimatu na swojej uczelni. Jak najbardziej popieram takie pomysły. Jestem ekonomistą za niedługo z papierkiem, oprócz tego mam duże pokłady wiedzy na inne tematy np. astronomia i wiele innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram,
jako copywriter służę pomocą w formułowaniu okrągłych i chwytliwych tekstów do w/w prezentacji (wykładów, gawęd, etc.). Jakieś slogany, hasła... to do mnie!

L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gerwazjana




Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lechu, z pewnoscia twoja oferta bylaby rowniez -o ile nie bardziej- przydatna przy tworzeniu nowego portalu lub gazety... Skoro juz oferujesz swoj cenny talent to mysle, ze marnotrastwem byloby go nie wykorzystac w bardziej odpowiedni sposob Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lech




Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 348
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:43, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej, toż nie idzie o to gdzie, tylko o to, że jestem do dyspozycji Smile
A dopisałem się tutaj, bo również miałem "wizję" dotyczącą prezentacji i nawet mam trochę przemyśleń natury organizacyjnej, ale to nie teraz - ciężki dzień i za dużo piwa dziś wieczorem... Very Happy

L.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:17, 22 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł mi się bardzo podoba tylko dajcie troszkę więcej informacji jak wy to widzicie od strony tego forum, bo chętni myślę, że się znajdą. Czasem to trzeba łopatologicznie nawiązywać współpracę najlepiej w punktach Razz
W slajdach raczej nie pomogę ale mogę co nieco nasmarować, jakieś opisy recenzje.
Myślę, że warto się teraz skupić na największych problemach min. codex i faszyzm. W sprawach psychologi i rozwoju też bym miał co nieco do zaoferowania, a lubię się dzielić wiedzą z innymi Very Happy
Dajcie tylko powód aby móc działać Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prezentacje Prawdy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile