W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Na co ONI czekają?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 863
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 20 Lut '09   Temat postu: Na co ONI czekają? Odpowiedz z cytatem

Fragment z pamiętnika obemaniaka, jedno z "wyjść" za pasmo h-dzwięku (podobnie jak Robert A. Monroe)

Cytat:
Doświadczenie warte bliższej uwagi i odnotowania, gdyż jest to któreś z kolei doznanie o bardzo podobnym charakterze, co w poza zdarza się nieczęsto.
Z reguły wyjścia różnią się od siebie i to niekiedy diametralnie, niczym losowane z puli nieskończonej ilości przygód, a podróżnik wrzucany jest w ruletkę zdarzeń i do końca nie wie co go czeka.
A tu niespodzianka.
Doświadczenie które już kiedyś miało miejsce i było bardzo podobne:


Postanowiłem spotkać się "fejs tu fejs" z tzw. kosmitami.

Wiem, że sam nim jestem,
wiem, że czekają na coś przedziwnego co ma się wydarzyć w miejscu umownie zwanym Zgromadzeniem, które znajduje się na dalekim fokusie za pasmem h-dźwięku, wiem, że ich aspekty są niejako wszczepiane co niektórym ludziom, wiem i czuję po kościach, że coś się święci wysoce konkretnego dla Ziemi, bo by tak nie stali i się nie gapili zawieszeni nad Ziemią płynąc do niej jak do wielkiego widowiska...

Zapragnąłem więc spotkać się z obcą cywilizacją i obadać sprawę...


Na co ONI czekają ? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Toe Negro PhD




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 51
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ewenement w skali pasma spiralnych galaktyk w tej części Uniwersum Smile

w skrócie: stopniowa depolaryzacja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tom Ash




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:50, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wejście Ziemi i całego układu słonecznego w tzw. Pierścień Światła po długiej galaktycznej nocy Smile

Kasacja twardego dysku planety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hunahpu




Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 193
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ten Pierścień Światła to ściema...
_________________
Jam jest Hunahpu!

Jak można twierdzić, że "BÓG" nie istnieje i twierdzić, że samemu się jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Układ Słoneczny porusza się ruchem eliptycznym w kierunku centrum galaktyki (u Majów hunab - ku) i ponownie się od niego oddala.

Kiedy Układ Słoneczny oddala się od centrum galaktyki, centralnego Słońca, wchodzimy w tzw. fazę uśpienia – częstotliwość drgań boskiego światła spada, staje się "ciemniej".

Zbliżanie się Układu Słonecznego do centrum galaktyki określane jest dla odmiany fazą przebudzenia. Jak widać na przedstawionym powyżej rysunku, znajdujemy się w punkcie najbardziej oddalonym od centrum galaktyki i powoli zbliżamy do praźródła energii.

Jak podają najnowsze wyniki badań, elipsa ta nie jest zamknięta, lecz przyjmuje otwartą formę spirali.

Przejście z fazy uśpienia w fazę przebudzenia wiąże się z ogromnymi zmianami – zarówno świadomości wszystkich istot żywych, jak i magnetycznego pola Ziemi.

Przedstawiony rysunek ilustruje eliptyczny (25 920 lat) cykl naszego Układu Słonecznego, po prawej stronie którego znajduje się Słońce, które zajmuje centralny punkt galaktyki. Znajdujący się po lewej stronie wierzchołek (Kali Yuga) jest miejscem najbardziej oddalonym od centralnego Słońca, dlatego określa się go mianem
"mrocznego wieku", ponieważ nasz Układ Słoneczny przez 2160 lat przebywa w największym oddaleniu od źródła energii.
(fragment opisu z Helsinga)

J. Lear - ebook fragmenty napisał:
Zmiana DNA:

W promieniach tego światła zobaczyłem, skręconą w kształcie gwintu śruby, podwójną strukturę obrazującą cząsteczkę DNA.

... pokazuję Wam, jak wspaniałe będzie wkrótce życie po odniesieniu przeze Mnie triumfu nad złem.
Teraz doświadczacie czasów ciemności ze względu na wpływ zła.
Nadejdzie jednak wkrótce czas, gdy Moje światło mądrości oświeci wszystkich Mych wiernych.
To właśnie światło nowej ery widziałeś teraz w swej wizji.
Będzie to era oświecenia, w której zło zostanie pokonane, a wy w swym rozwoju będziecie mogli przybliżać się do doskonałości.
Ta nowa struktura cząsteczki DNA w wizji oznacza, że zmienią się wasze ciała, a duch wasz będzie w ściślejszej więzi ze Mną.

Żyć będziecie dłużej niż obecnie i będziecie nadal posiadać wolną wolę.
W erze pokoju będziecie mogli dobrze przygotować się do życia w niebie, ponieważ będzie wam dana sposobność żyć według Mojej Boskiej woli, o ile tylko taki będzie wasz wybór.
Ja pojawię się przy każdym z was na każdą prośbę czy wołanie, i wszystkie wasze potrzeby będą zaspokajane, tak jak to było w ogrodzie Edenu".


Ciekawe i zarazem trudne są nasze obecne czasy.

Na pewno komuś jest to wszystko wyraźnie nie na rękę dlatego wydarzenia przyspieszają.
Nic dziwnego jeśli oznacza to kres eksploatacji ziemi.

"Pocieszające" cytaty:
(również J. Lear)

"Nie ma żadnej fizycznej możliwości aby tego uniknąć",
"Miejcie się sami na baczności i chrońcie swe dusze przed atakami zła".

Nie ma co, będzie gorrrąco cokolwiek i dla kogokolwiek te zmiany znaczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wokół czego krąży Układ Słoneczny wg tej teorii? Na tym rysunku centrum Galaktyki jest poza elipsą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Układy słoneczne ze swoimi planetami krążą wokół "rdzenia" galaktyki (centralnej gwiazdy jaką ma każda galaktyka), którą Majowie nazywali hunab-ku (czy tylko w naszej galaktyce tak ją nazwali czy inne też - niewiadomo).


Misja napisał:
"Wzór Wszechświata" wymaga, aby dziewięć planet krążyło wokół słońca.

Z kolei słońca te krążą wokół większego słońca, które stanowi jądro dla dziewięciu takich słońc i ich dziewięciu planet.

Ciągnie się to tak aż do centrum Wszechświata, skąd wziął swój
początek wybuch, który Anglicy nazwali "Big Bang".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez to interesuje, kiedyś o tym słyszałem ponoć to daleki fokus i niewielu tam było.
Jak ktoś wie coś więcej na ten temat to niech da jakieś info Wink
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Na co ONI czekają?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile