W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Katalogowanie filmoteki  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 852
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 20 Lut '09   Temat postu: Katalogowanie filmoteki Odpowiedz z cytatem

Uważam, że sytuacja dojrzała do uporządkowania stanu posiadania. Mam na myśli skatalogowanie dostępnych filmów co będzie podstawą do tworzenia płyt tematycznych. Sposób i formę poddaję pod dyskusję. Zwróćcie uwagę na stronę główną i filmy na niej polecane. Świat przyspieszył ale nasi wspaniali przyjaciele tłumacze także. W ostatnich miesiącach doszło tak wiele i tak ważnych filmów że trzeba je pokazać/wyeksponować. Ktoś kto trafił tutaj pierwszy raz ma niewielką szansę połapać się w gąszczu materiału,a i my łapiemy się na tym, że dublujemy tematy (sam to ostatnio zrobiłem). Myślę, że efektem finalnym będzie aktualizacja pierwszej strony ale pomóżmy Bimiemu! Podstawą może być zestaw filmów zamieszczonych przez Waldka na str. 14 ale może ktoś ma inną pełniejszą. Napiszcie jak podzielić filmy. W tej chwili przychodzą mi do głowy następujące katalogi:

1.WTC - zasługuje na oddzielną pozycję i filmów jest pod dostatkiem.
2.Terroryzm władzy i wojna.
3.NWO
4.Ekonomia
5.Zdrowie - czyli żywność, Codex Alimentarius, chemia na co dzień, medycyna, GMO ...
6.Oszustwo i Manipulacja
7.David Icke - ze względu na specyficznego odbiorcę i obszerność materiałów.
8.Dokument fabularyzowany i fabularne na faktach.
9.Filmy, które warto przetłumaczyć.

Jest to "projekt roboczy" i proszę o Wasze opinie. Mam nadzieję, że uda nam się sprawić, aby forum stało się przejrzyste i przyjazne bo coraz częściej polecane jest na innych portalach ... jest też link na stronie stopcodex.pl
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:08, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bedzie własnie na portalu uporzadkowywane, sadze ze teraz inicjatywa chybiona, ale idee mozna wykorzystac wlasnie pod portal Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno nie przeszkadza drugiemu! Miałem na myśli aby zrobić w jednym miejscu spis dostępnych w sieci filmów, evtl. z linkiem do bezpośredniego zassania ... jak myślicie, kiedy ma szansę powstać portal? .. za miesiąc, 2 miesiące, pół roku? Przeglądając forum znalazłem wiele list posiadanych przez użytkowników filmów (szok). Wiele filmów jest już tutaj porozrzucanych na 20 stronach po 50 tematów .. co daje 1000! Komuś polecam, wejdź na prawda2 tam znajdziesz nowy film i pełną informację .. na pytanie gdzie ma tego filmu szukać mówię że jak nie ma 1 stronie to szukaj w multimediach ... Jedno jest tylko istotne, ze na danej stronie ktoś kto to złoży ewentualnie do kupy powinien mieć możliwość dokonywania korekt, aby nie tworzyć kolejnych list, bo znowu zrobi się bałagan.
po cichu liczę jeszcze na kolegę @czasotworzycoczy, który zrobił kawał dobrej roboty no ale ... mamy przecież swoje forum

Istnieje już temat w Mulimediach: Filmy po polsku, myślę, że w tam można by wrzucić aktualny wykaz, ale powinna to zrobić jedna osoba, która ma najbogatszą filmotekę .. i porządek na kompie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Katalogowanie filmoteki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile