W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
A Funny Thing Happened On The Way To The Moon (Napisy PL)   
Podobne tematy
Film o Księżycu  
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 47974
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o błąd tylko o formę twoich wypowiedzi.
zgrywasz się na eksperta, naukowca, specjalistę od wzorów, gazów, rakiet, broni i generalnie wszystkiego...
gdy w istocie jesteś zwykłym przygłupem bez wyobraźni i umiejętności myślenia, którego przerasta choćby kształt zwykłej kuli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej nie rozumiesz, co? Very Happy

Genetic Fallacy

PeZook kiedyś palnął piramidalną bzdurę, ergo PeZook nie ma racji

Style Over Substance Fallacy


Nie lubię stylu wypowiedzi PeZooka, ergo PeZook nie ma racji

Woo! Logika!

P.S.

Tak, jestem arogancki. To nie znaczy automatycznie, że nie mam racji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Imamiah




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sprawie tego filmu interesuje jedno zagadnienie - jaki interes miał Związek Radziecki w tym by nie negować publicznie misji na księżyc. Bo chyba w to że nikt tam tego nie zauważył to nikt raczej nie wierzy. Chińscy i Europejscy specjaliści też raczej nie są ogłupieni na taką skalę. Czy istnieją na ten temat jakieś materiały czy teksty?

Pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imamiah napisał:
Mnie w sprawie tego filmu interesuje jedno zagadnienie - jaki interes miał Związek Radziecki w tym by nie negować publicznie misji na księżyc. Bo chyba w to że nikt tam tego nie zauważył to nikt raczej nie wierzy. Chińscy i Europejscy specjaliści też raczej nie są ogłupieni na taką skalę. Czy istnieją na ten temat jakieś materiały czy teksty?

A jaki ma interes nie negując publicznie oficjalnej wersji 9/11?
To po prosty ta sama mafia. Razem okradli Amerykanów pod pretekstem lotu na Księżyc i podzielili się forsą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:20, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawde zastanawiajaca jest sama osoba Neila Armstronga.

Samo jego zachowanie podczas konferencji po powrocie na ziemie .. no widac u niego poczucie winy. Chyba nie do konca byli zadowoleni ze swojego osiagniecia tzn wystepku.

A juz jego wypowiedz na koniec filmu daje do myslenia, mozna ja interpretowac na rozne sposoby.

Mimo wszystko - byl czy nie byl na ksiezycu, ale czlowiek ma u mnie wielki szacunek za skromnosc. Jesli zeczywiscie stąpał po ksiezycu to nie zachlysnal sie slawa i nie chcial rozglosu, prowadzil spokojne zycie, co jest bardzo dziwne u amerykanow bo sadzilem ze oni oportunizm maja w genach.

Natomiast jesli wykrecili wałek, ze to tylko film to i tak szacunek za okazaną skruchę bo pewnie dotarlo do niego jak wiele złego uczynił
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:58, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

To po prosty ta sama mafia. Razem okradli Amerykanów pod pretekstem lotu na Księżyc i podzielili się forsą.


Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea arrow

Ha,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah!

Dać mu Nobla!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprzedziłeś mnie mooniek. Very Happy Oplułem monitor ze śmiechu.

Bimi paliłeś coś dzisiaj ?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektórzy najwyraźniej, wbrew podeszłego wieku, ciągle nie mają pojęcia w jakim świecie żyją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/link/146535/ladowani.....o-xx-wieku

czemu na wykopie jak i swiecie roi sie w 99,9% od debilow; ktorzy nawet kurwa nie probuja zrozumiec a na slowo "teoria spiskowa" to juz zamykaja swoje klapki
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Imamiah




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Bimi

Jaki interes masoneria miałaby w tym, by palmę pierwszeństwa przejęło akurat USA? To że Neil Armstrong był iluminatem jest oczywiste (zdjęcie z masońską flagą na księżycu), jednak to nic nie wyjaśnia, gdyż ci niewtajemniczeni też musieli o spisku wiedzieć, stąd moja ciekawość tym co rządy świata dostały w zamian za milczenie i że każdy z osobna zgodził się na uczenie o "fakcie" w szkołach swoich krajów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:38, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaką palmę pierwszeństwa?
pierwszeństwa w czym?
o oszukiwaniu własnych obywateli i okradaniu ich z forsy?

A co rządy świata dostały za milczenie w sprawie 9/11?
nic - bez dostawania wiedzą że lepiej się nie wychylać.
nieliczne tylko (iran, białoruś, wenezuela) czasem coś napomkną...
ale media i tak tłumią tego typu wypowiedzi.

polityka międzynarodowa niezwykle rzadko wtrąca się w nie swoje sprawy. nikt sie nie chce wychylać jeśli nic na tym nie może zyskać.
zapewniam cie że jak jakiś kraj kiedyś wyląduje na księżycu to na pewno nie omieszka udowodnić że był tam pierwszy. a do tego czasu żaden rząd nie będzia miał raczej interesu w dyskredytowaniu rządu usa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:45, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy dobrze wiecie ze kazda wojna, kazdy kryzys i kazda naglosniana tragedia badz sukces jest wywolywana sztucznie. aby sztucznie wywolac wojne to najlepiej jakby glowy przeciwnych panstw sie znaly i lubialy. w przypadku usa i rosji nie mam watpliwosci. przez pol wieku straszyli swiat wojna atomowa i zyskali przy tym wszystkie zloza tej planety. jesli natomiast chodzi o ladowanie na ksiezycu co do ktorego nie jestem pewien, ale zalozmy ze byl to hoax to rosja dostala cos w zamian, a co? moze bliski wschod. reszta panstw jak polska trzyma morde na klodke bo nikt nie ma jaj zeby sie odezwac. sa tacy ludzie - Palikot, ale zaraz sa wysmiewani i pokazywani w krzywym zwierciadle. Reszta to marionetki wysokich urzednikow usa. viva Vaclav Klaus!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jakiego stopnia uzależnia ludzi spiskowa patologia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy do jakiego stopnia uznajesz "tacę" za prawdę Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinieneś więcej czytać. Zwłaszcza o astronomii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:26, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za cenną radę, choć sądziłem że wszyscy tu powinni, tacy niedouczeni Wink

Przydałoby się Mooniek bardziej wyluzować, potraktować rzeczy z dystansem, nie potrzebnie się spinasz i kpisz z ludzi.
Po raz kolejny powiem - szanuję Cię za wiedzę jaką posiadasz - ale jeśli Ty nie będziesz szanował mnie (i oczywiście innych) Twoja imponująca wiedza o astronomii na niewiele się przyda. I nie powinieneś mi mówić co powinienem Wink

We'r happy Vincent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale widać jedną rzecz..mianowicie, jak trudno jest kłamać trzem osobom naraz. I tak sobie myślę, że już wtedy tam na sali, wiele osób zdało sobie sprawe, że tych trzech osobników nieudolnie kłamie...wystarczy spojrzeć na ich dłonie nerwowo "przebierające".
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:57, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek chwilę posiedzi i poczyta..
W tych pasach przebywając cały dzień astronauta skazał by się na pewną śmierć.
Lecz gdyby przebywał w nich przez 4h (2h w jedną i drugą stronę) dostałby jakieś 0,4 Rem-a (śmiertelna dawka to 3-4 Rem)

Jednak astronauci przelatując przez te pasy zaobserwowali by np: odmienne działanie sprzętu elektronicznego. Wydaje mi się iż 2h ryzyka poważnej awarii było by jakkolwiek udokumentowane.

[ Huston elektronika nam nawala]
[Wyłączcie wszystko przelecicie rozpędem]
[Dobra bez odbioru]

Tak chyba nie było :/ Do tego doliczyć trzeba ilość promieniowania kosmicznego + słonecznego jakie otrzymywali. Ale to badanie na dłużą chwilę.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:01, 21 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównywanie z Wieżą Babel, Titanikiem i Teleskopem Hubbla to według mnie jakaś kpina. Film nie trzyma się kupy, żadnych racjonalnych dowodów, więcej grania na uczuciach, jak dla mnie kolejna próba ośmieszenia zwolenników ponownego śledztwa w sprawie 9/11 i anty-NWO, ale odpowiedź astronautów na pytanie o gwiazdy budzi pewne wątpliwości...
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:27, 23 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
Człowiek chwilę posiedzi i poczyta..
W tych pasach przebywając cały dzień astronauta skazał by się na pewną śmierć.
Lecz gdyby przebywał w nich przez 4h (2h w jedną i drugą stronę) dostałby jakieś 0,4 Rem-a (śmiertelna dawka to 3-4 Rem)


Śmiertelna dawka zaczyna się od 1 Sv, czyli gdzieś 100 REM (10% śmiertelności po 30 dniach Razz)

Dysputant napisał:
Jednak astronauci przelatując przez te pasy zaobserwowali by np: odmienne działanie sprzętu elektronicznego. Wydaje mi się iż 2h ryzyka poważnej awarii było by jakkolwiek udokumentowane.


Jest jakiś powód, dla którego twierdzisz że powinny wystąpić awarie i zakłócenia?

Dysputant napisał:
[Wyłączcie wszystko przelecicie rozpędem]


Very Happy

A z elektroniką jak lecieli? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:14, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry dokument, polecam każdemu, mimo, że obecnie są mocne dowody zarówno za i przeciw dolecenia człowieka na Księżyc, bardziej mnie przekonują te świadczące o mistyfikacji , mimo, że z fizyki znam jako tako jedynie podstawy, dowody zawarte w filmie są ciekawe i przekonywujące, chociażby fakt , że trwała wtedy zimna wojna i zarówno USA jak i ZSRR brali udział w wyścigu zbrojeń, więc dowody na mistyfikację są całkiem logiczne.
_________________
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoo napisał:


Bardzo dobry dokument, polecam każdemu, mimo, że obecnie są mocne dowody zarówno za i przeciw dolecenia człowieka na Księżyc, bardziej mnie przekonują te świadczące o mistyfikacji , mimo, że z fizyki znam jako tako jedynie podstawy, dowody zawarte w filmie są ciekawe i przekonywujące, chociażby fakt , że trwała wtedy zimna wojna i zarówno USA jak i ZSRR brali udział w wyścigu zbrojeń, więc dowody na mistyfikację są całkiem logiczne.


Żadnej logiki tu nie widzę. Zdecyduj się chłopcze. Tak? Czy nie?

Wtedy poważnie pogadamy o konkretach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hoo




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 328
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mooniek"]
hoo napisał:

Żadnej logiki tu nie widzę. Zdecyduj się chłopcze. Tak? Czy nie?

Wtedy poważnie pogadamy o konkretach.


Czego się tak bulwersujesz, zbyt pochopnie wystawiłem swoją opinię , po przeanalizowaniu tego artykułu http://dziennik3rp.blogspot.com/2008/07/ksiycowe-teorie-spiskowe.html , jestem w dużej kropce i raczej porzucę ten temat, bo do niczego nie doprowadzi rozstrzyganie go, możliwe, że było tak, że sfałszowali wizję medialną(np. w razie jakiegoś niepowodzenia czy coś), a w rzeczywistości wylądowali na Księżycu, mocnym dowodem jest też przywiezienie 380 kg pyłu księżycowego, o ile jest to rzetelny dowód to podważy wszystkie spekulacje za mistyfikacją, mimo , że nie zawarli wszystkich faktów to dokument jest dosyć ciekawy, zawsze przyjemniej pooglądać video, niż burzliwą dyskusję o mistyfikacji na kilkanaście stron ; ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waha123




Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 1270
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
hoo napisał:

Żadnej logiki tu nie widzę. Zdecyduj się chłopcze. Tak? Czy nie?

Wtedy poważnie pogadamy o konkretach.


Czego się tak bulwersujesz, zbyt pochopnie wystawiłem swoją opinię , po przeanalizowaniu tego artykułu http://dziennik3rp.blogspot.com/2008/07/ksiycowe-teorie-spiskowe.html , jestem w dużej kropce i raczej porzucę ten temat, bo do niczego nie doprowadzi rozstrzyganie go, możliwe, że było tak, że sfałszowali wizję medialną(np. w razie jakiegoś niepowodzenia czy coś), a w rzeczywistości wylądowali na Księżycu, mocnym dowodem jest też przywiezienie 380 kg pyłu księżycowego, o ile jest to rzetelny dowód to podważy wszystkie spekulacje za mistyfikacją, mimo , że nie zawarli wszystkich faktów to dokument jest dosyć ciekawy, zawsze przyjemniej pooglądać video, niż burzliwą dyskusję o mistyfikacji na kilkanaście stron ; ).


hoo, nie dawaj sie robić w bambuko. Niczego nie porzucaj, tylko zgłebij jeszcze bardziej temat. Co cię nie zabije, to cię wzmocni. Nie oczekuj po nasa niczego uczciwego. Siłą napedową byli ściągnięci z III rzeszy, pracujący dla zabijania, przynalezni do rasy panów.
_________________
Piłeś...nie jedź!
Nie piłeś...napij się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1849
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 24 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waha123 napisał:


Niczego nie porzucaj, tylko zgłebij jeszcze bardziej temat. .


wtf ?? co to za słowo ZGŁĘBIJ Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


A Funny Thing Happened On The Way To The Moon (Napisy PL)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile