W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nowy portal  
Podobne tematy
alterglobalizm.net [RIP] 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 4867
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
aleś wymyślił , może te nie poczęte jeszcze? Laughing Laughing
Sprawujesz "tzw. władzę rodzicielską i jesteś prawnym opiekunem ".


No tak, ale jak to sie ma do portali??? Pokarz przepis/ustawe Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pswierq

Za treści na portalu i forum odpowiada ten kto je tam wklepał bo każdego mogą zdjąć po IP.
W momencie kiedy wpadają smutni panowie to nie interesuje ich dziecko tylko właściciel kompa i lokalu.Dziecku zrobią jedynie kuku jak jego rodzic będzie sie szlajał po mendach i koledzy będą sie nabijac bo to jest społecznie tak ustalone. Chodzisz na mendy lub przychodzą do ciebie to nikt nie pyta po co? Za plecami opierdolą ci życiorys a smutni panowie dalej od IP do IP.
Każdy moze niby powiedzieć co chce ale za słowo trzeba brać odpowiedzialność a w tym pojebanym kraju za przekleństwo w miejscu publicznym grzywna lub mandat, za palenie w miejscu publicznym grzywna lub mandat za piwo w miejscu publicznym mandat lub grzywna.
Myślisz że jak wszedłes tu na forum lub do neta jesteś anonimowy?
Do momentu gdy nie nadepniesz zbyt mocno na odcisk tak.
A przepisy i ustawy są dla nich . Masz kasę masz ustawy i przepisy. Interpretacja papugi przeciwko interpretacji papugi a sądy i policja jest od tego żeby cie bronić Laughing Laughing

Kurde a gdybyśmy sie zarejestrowali wszyscy jako dziennikarze .
Działalnosć gospodarzcza jak każda inna . Jest taka rubryka usługi dziennikarskie. Wtedy mają trudniej ciapnac tych którzy coś mówią .
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli domene mozna zarejestrowac na dziecko, bez konsekwencji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 17 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domenę to można zarejestrować choćby na samego świętego mikołaja - nikogo to nie obchodzi
trudniej prowadzić portal anonimowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dns.bielsko.pl/cn/doc/dns-zasady-commonet.pdf
A faktury ? Na Świętego mikołaja? System chce pieniądze Laughing Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc mówię- problem nie w rejestracji domeny.
bo forsa anonimowa być nie może.

najlepiej zapłacić firmową kartą kredytową Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, anonimem coraz trudniej być , a to wolność totalna wtedy , ach...
Balcerowicza kartą Laughing Laughing Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zainteresowany napisał:
No właśnie, anonimem coraz trudniej być , a to wolność totalna wtedy , ach...
właśnie dlatego spore nadzieje upatruję w technologiach typu freenet. gdzie nie ma serwerów i nie sposób dojść do źródła informacji.
niestety portale na tej technologii to jeszcze odległa przyszłość.
choć pewnie mniej odległa niż powrót człowieka na księżyc Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To by była rewelka... ale służby ile ludzi by musiały zatrudnić ? "Wiadomości i łącza ze względów antyterrorystycznych muszą być śledzone" takie by było wytłumaczenie Crying or Very sad
Jeden szeryf na jednego mieszkańca Laughing Laughing
_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reasumując:
1. Potrzebujemy osoby zaufanej (nie wiem czy ktoś mi zaufa, że mam czyste intencje, jeśli do tego dojdziemy to jestem do usług) lub firmy a może jednostki coś na kształt stowarzyszenia, która zarejestruje na siebie domenę
2. Można stosować w przyszłości system rozproszonych adresów (mało znana sprawa) - coś na kształt dzisiejszych reverse proxy (coś takiego ma onet czy wybiórcza gazeta.pl). Jest to metoda pozwalająca tworzyć httpnet'y rozproszone nawet po całym świecie. Zniszczenie jednego nie wyłącza całego systemu.
3. Z racji zawodu na codzień przeze mnie wykonywanego (zbudowałem potężną sieć VPN w całej Polsce dla "social security needs" Smile, mówiąc ogólnie jestem specjalistą ds bezpieczeństwa i komunikacji w sieciach z 13 letnim doświadczeniem Wink) mógłbym podjąć się próby stworzenia odpowiedniego "wirtualnego" środowiska pozwalającego w mniejszym lub w większym stopniu zabezpieczeniu "namierzania" piszących - jeśli oczywiście taka potrzeba by była.
4. Nie boję się konsekwencji prowadzenia takiego portalu - oczywiście pod warunkiem, że nie tworzylibyśmy tam "niesamowitych" historii oczerniających firmy/instytucje/ludzi bez jakichkolwiek podstaw
5. Można powołać "radę portalu", wybierana w sposób cykliczny lub też niecykliczny, która gwarantowałaby brak monowładztwa.
6. Rejestracja domeny i wykupienie odpowiedniego miejsca - to tak jak mówię, mogę się tego podjąć z pełną jawnością czynności.
7. Finanse są całkowicie jawne i zawsze w pełni dostępne dla rady portalu oraz osób, które zostaną przez tą radę wyznaczone.

Generalnie mam dużo do stracenia, ze względu że pewnym sensie jestem osobą "publiczną" ale to w bardzo wąskim zakresie Smile
Poza tym pewne rzeczy w życiu są ważniejsze...

Pozdrawiam Smile
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli potrzebny byłby player/silnik podobny do youtube to służę pomocą.
tylko miejcie świadomość gigantycznego transferu jaki on generuje, średnio 200 mb na godzinę filmu.
czyli taki hosting na np nazwa.pl ok 150GB miesiąc -5GB dzień pozwoli dziennie obejrzeć 25 ludziom godzinę filmu.

Więc zabawa w coś takiego dla większej widowni, tylko na naprawdę dobrym serwerze - w Polsce raczej nie dostępne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomoc logistyczna, kompozycja muzyczna, montaż audio - pomoc merytoryczna w wybranych tematach - humor i rozrywka - służę pomocąWink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepe




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic - To razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby założyć wielki … portal. (Ziemia obiecana)
Pięknie się czyta ten wątek, snują się marzenia i choć wyzwanie jest wielkie i trudne do realizacji kontaktując się wyłącznie wirtualnie, to jednak nie jest niemożliwe. Nie mam zamiaru zniechęcać (wręcz przeciwnie), chciałbym jednak w tym miejscu wrócić do innego problemu. Super, że mamy wspaniałych ludzi, którzy odwalają kawał porządnej roboty tłumacząc materiały i dając nam gotowe napisy, ale nie macie pojęcia jaki opór materii sprawiają te napisy dla ludzi w średnim wieku. Prawie każdy pyta czy jest lektor, gdy tłumaczę, że są polskie napisy .. no wiesz oczy mnie bolą (fakt, że większość filmów krótka nie jest). Gdy film jest z lektorem jest dosłownie "połykany" i szybko zdobywa popularność. Z zazdrością patrzę na portale niemieckie, gdzie większość tych filmów jest jednak z lektorem, a przecież żadna TV im tego nie robiła. Są tutaj na forum ludzie, którzy oferowali nawet studio, chęć dogrania lektora. Z tego co pamiętam sprawa rozbijała się o osobę, która by użyczyła głosu. Może znajdzie się jednak grupa, która zrealizuje ten pomysł do końca. Czyż nie ma wśród nas nikogo kto bawił się w teatr, ktoś kto ma jakiekolwiek doświadczenie choćby z radia studenckiego. Nie musi to być profesjonalne nagranie, może się mylę ale wystarczy w trakcie filmu nagrać mp3 i przesłać mailem komuś kto wklei ścieżkę. Bardzo ułatwiłoby to przyswajalność i popularność materiałów. Był ktoś, kto chciał się tego podjąć ale konieczna była jakaś kasa, może i tak, choć bylibyśmy nie do końca w porządku w stosunku do naszych tłumaczy, ale .. trudno, nawet tak, każdy kto może dorzuciłby się do wspólnej sprawy. I tak ponosimy jakieś koszty na płytki .. trudno. Stawka o którą toczy się gra jest bezcenna. Nie wspomnę o reklamie .. "Tłumaczenie i udźwiękowienie studio prawda2.info" Uwierzcie mi, że nawet syntetyczna IVONA byłaby krokiem milowym. Przypuszczam, że większość na tym forum to ludzie młodzi, ale świadomość trzeba obudzić w każdym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Pomoc logistyczna, kompozycja muzyczna, montaż audio - pomoc merytoryczna w wybranych tematach - humor i rozrywka - służę pomocąWink


O Smile Zastanowiła mnie ta kompozycja muzyczna? Koleżanka komponuje?

Ja również w to się bawię Smile
http://www.megatotal.pl/mikeverstu to ja Smile

Moglibyśmy oprawę dźwiękową jakąś fajową zaproponować Wink

Pozdrawiam
Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amros napisał:

O Smile Zastanowiła mnie ta kompozycja muzyczna? Koleżanka komponuje?


Kolega Wink www.myspace.com/dubaiquartet - jest w profilu. Komponuje, składam, czyszcze i aranżuje. Klipy tez kręci Razz

To byłoby potrzebne przy filmie, raczej rzadko na portal, ale moze...Zawsze to urozmaicenie.

Apropo - w Szczecinie mam znakomita baze do video, produkty poszły do TVN i regionalnych, efekty specjalne jak u Lucasa;) Tylko kto by chciał robić film ? Razz Skupmy sie narazie na portalu, bo pomysł w powijakach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:02, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślałem kiedyś nad stworzeniem strony
w skrócie miała brzmieć - bezpieprzenia

celem strony miało być przedstawianie czystych statystyk - cyferek/zestawień bez lub ze szczątkowym opisem.

np. mamy konflikt w gazie - możemy przebijać się przez cała politykę, historie, wzajemne obwijanie, tony gadania a tak naprawdę nic z tego nie wiemy. Jeśli jednak zrobisz wykres na którym jest liczba Żydów zabitych np od rakiet hamasu
10 i z drugiej stron postawisz słupek z ilością Palestyńczyków zabitych w ramach akcji odwetowych 1500 sprawa staje się bardziej czytelna. Jeśli dodasz jeszcze do tego wykres pokazujący w latach spadek powierzchni zajmowanej przez Palestyńczyków stanie się to jasne.

Rozumiecie mechanizm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze tylko jeden minus - 40 osób zacznie się kłócić na temat własnej wizji portalu i zamiast pracy i współpracy skomnczy sie na pyskówkach

musi byc jasna i spójna wizja całej tworzącej ekipy a wyznawcy jaszczurek trzymani z daleka...

a "radę portalu" łatwo zainfekować z zewnątrz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 18 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zgodzę się z Tobą, to co mi sie podoba na tym forum to to że jest tu wszystko, część postów mnie denerwuje, część śmieszy, przy niektórych opada mi kopara, ale nikt nie decyduje za mnie co powinienem wiedzieć.

Powiedz mi co jest bardziej niestworzone jakiś człowiek jaszczur czy cuda Tuska.

Przecież stosuje sie często zasadę oceniania postów, możesz dodać ocenę wiarygodności.
I niech ludzie sami decydują co chcą wiedzieć i co uważają za wiarygodne.

Co do pyskówek po prostu przygotuj się na to bo tego nie unikniesz ale traktuj to jako element budowy czyli pozbierać ludzi wysłuchać pyskówek, zrobić stronę, postawić na jakimś serwerze, itp.

Ludzie jak możecie dorzucić jakieś swoje umiejętności to wypisujcie je.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ocena wiarygodności" to świetny pomysł, jedynym ograniczeniem powinny być ramy istniejącego prawa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
jeśli potrzebny byłby player/silnik podobny do youtube to służę pomocą.
tylko miejcie świadomość gigantycznego transferu jaki on generuje, średnio 200 mb na godzinę filmu.


Jak najbardziej będzie potrzebny Smile

ya napisał:

czyli taki hosting na np nazwa.pl ok 150GB miesiąc -5GB dzień pozwoli dziennie obejrzeć 25 ludziom godzinę filmu.


Ok wiec znalazłem serwerek z transferem ... 273 GB dziennie (8TB miesięcznie). Przy odpowiedniej kompresji
daje to już z ponad 1300 ludzi... Chyba powinno wystarczyć? Smile co sądzisz ya?

Oczywiście można uruchomić również "własny" węzeł torrenta i to będzie też wygodne rozwiązanie.

Panowie żwawo debatujcie, bo nie chcę aby ta okazja minęła bez echa.
Mamy niepowtarzalną okazję wspólnymi siłami coś dla tego świata zrobić...

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:33, 19 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że to świetny pomysł, jednak wymagający sporo pracy i ogranizacji.
Jestem w stanie pomóc w takich kwestiach jak:
- oprawa graficzna,
- edycja strony,
- pisanie newsów,
- tłumaczenie tekstów. filmów itp. pol/ang, ang/pol.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki portal już istnieje. Jest postawiony, ale brakuje ludzi do rozwinięcia jego. Jest już na nim parę artykułów.
Rejestrujcie się i pomagajcie tworzyć serwis. Brakuje tylko Was Smile

Jest też tam podforum i możecie dawać też sugestie dotyczące serwisu, co zmienić w wyglądzie, co Wam się podoba co nie.

www.alterglobalizm.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:07, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
Taki portal już istnieje. Jest postawiony, ale brakuje ludzi do rozwinięcia jego. Jest już na nim parę artykułów.
Rejestrujcie się i pomagajcie tworzyć serwis. Brakuje tylko Was Smile

Jest też tam podforum i możecie dawać też sugestie dotyczące serwisu, co zmienić w wyglądzie, co Wam się podoba co nie.

www.alterglobalizm.net


Nie wiem jak inni, ale ja inaczej wyobrażam sobie taki portal.

Poza tym, na tym alterglobalizm właściwie nic nie ma. Kilka obrazków, jakieś odnośniki do filmów i tyle. Co więcej, podejrzewam, że nie jest przygotowane na to, co planuje tutaj kilku z nas. Moim zdaniem trzeba stworzyć portal od podstaw po ustaleniu jak to ma dokładniej wyglądać. Zebrać ludzi, pomysły i zrobić projekt graficzny. Ustalić dokumentację w stylu co i gdzie ma się znajdować. Co ma być, a czego nie powinniśmy umieszczać. Dopiero po zebraniu tego wszystkiego możemy zacząć tworzyć taki portal.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:53, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie podoba to co zrobił JA. ja początek jak znalazł.
nie ma co szukać dziury w całym. bo zawsze się jakąś znajdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
amros




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 20 Lut '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
mi sie podoba to co zrobił JA. ja początek jak znalazł.
nie ma co szukać dziury w całym. bo zawsze się jakąś znajdzie


Generalnie strona JA nie jest najgorsza.
Ale mimo wszystko pozostają wątpliwości:

1. Nie ma anonimizacji właściciela domeny
Mamy tu Registrant z Lublina ;->

2. Sprawa transferu
Zakładam że to az.pl jest providerem dla tej stronki. W związku tym powstaje pytanie:
o Czy wystarczająco dużo miejsca
o Czy wystarczający transfer
o Czy wystarczająca prędkość na styku provider-internet

Obawiam się że nawet w najdroższej opcji jest to niewystarczające (tak jak zresztą już ktoś wcześniej pisał w Polsce ciężko jest osiągnąć takie parametry)

3. Universe CMS hmmm nie za bardzo funkcjonalny (przeglądnąłem pobieżnie)


Stawiam więc kontrpropozycje, która wydaje mi się jedyną sensowną. Zresztą parę osób już ją poparło i tego się trzymajmy:

1. Wspólnymi siłami wybieramy jakiś cms (nie widzę na razie szans pisania własnego engine, wiadomo koszty, koszty...)
2. Miejsce na serwerze: minimum 500GB (w moim przykładzie jest to: 800GB)
3. Minimalny transfer na poziomie 5TB miesięcznie (w moim przykładzie jest to: 8TB/ms) a nie jak ma to az.pl "aż" 2TB ROCZNIE!)
4. Odpowiedni styk do Internetu (w moim przykładzie prawie 2Gbit !)
5. Na pierwsze dwa lata ponoszę koszty wykupu domeny/całej usługi (jeśli ktoś chce się przyłączyć to nie ma sprawy Wink )
6. W trakcie tych dwóch lat może uda się, aby serwis zarabiał sam na siebie

Lepiej od razu zrobić coś większego i nastawić sie na dużą oglądalność niż to później przenosić...

Amros
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nowy portal
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile