W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
walka z nwo a grupa docelowa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 886
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pcw




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:21, 18 Lut '09   Temat postu: walka z nwo a grupa docelowa Odpowiedz z cytatem

wcześniej wypowiedziałem się sceptycznie o inicjatywie "płyt prawdy", ale fotki z opakowaniami płyt robią pozytywne wrażenie:)
gdybym znalazł - odpaliłbym
inne rodzaje "akcji uświadamiającej" typu vlepki, plakaty, ulotki itp. na pewno są dobrym pomysłem,
ale przyszła mi do głowy taka kwestia (chociaż może już się pojawiła) - grupa docelowa

a grupą, którą należy oświecić w pierwszym rzędzie jest ta, która najbardziej zagraża naszemu bezpieczeństwu,
czyli oczywiście policja i wojsko
nie licząc karków, ale w tej kategorii chyba ciężko będzie coś zdziałać

wiem, łatwo powiedzieć, ale może warto opracować to strategicznie pod tym kątem?
te tematy rozchodzą się wirusowo, więc jeśli ktoś ma rozgarniętego znajomego w kolorze niebieskim,
to jest szansa, że zainfekowanie takiego kolegi da lepszy efekt niż reedukacja 30 dresów

można właściwie zacząć od wirtualu - fora/serwisy policyjne, żołnierskie (są takie?) albo poświęcone sportowym czy testosteronowym tematom, gdzie prawdopodobnie przebywa część mundurówki a na pewno inni groźni ludzie

chociaż w przypadku próby reedukacji dresów istnieje ryzyko, że wnioski będą inne niż "muszę dojrzeć do postawy obywatelskiej", niewykluczone, że skończy się na "muszę kupić spluwę"
ale na to chyba nie ma dobrego rozwiązania

żeby nie sypać tylko luźnymi sugestiami, linkuję ciekawy tekst nt. zeitgeist, który od początku wydawał mi się krecią robotą http://conspiracyarchive.com/Articles/Zeitgeist_Technocratic_Undercurrent.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 18 Lut '09   Temat postu: Re: walka z nwo a grupa docelowa Odpowiedz z cytatem

pcw napisał:
http://conspiracyarchive.com/Articles/Zeitgeist_Technocratic_Undercurrent.htm

Spoko link bardzo dobrze oddający również i moje obawy co do intencji Zeitgeist.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


walka z nwo a grupa docelowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile